Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2015., 21:16   #21
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
a ne kažu zalud da je ljubav slijepa
krivo kažu jelena. ona upravo vidi. mislim na tu tešku i voluminoznu riječ koju si spomenula. rijetko je rabim. da je ne izraubam previše.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:16   #22
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Hahaha. Imala si hrpu a nisi nasla pravog. I ti si sad normalna a ona nije.
Jesam li ja u svojim postovima rekla da sam normalna?

Rekla sam samo svoje iskustvo.

A čovjek koji otvori neku temu i pita se, pita ima neke sumnje ili dvojbe, nekaj mu tu baš nije jasno...nisam ja otvorila temu...meni je jasno, a ono što njega žulja, morat će sam otkriti.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:18   #23
Što se tiče hrpe momaka do 24., ne znam baš.
Ja sam imala dvije duže veze, s tim da je druga završila brakom.
Dugoprugašica.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:18   #24
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
krivo kažu jelena. ona upravo vidi. mislim na tu tešku i voluminoznu riječ koju si spomenula. rijetko je rabim. da je ne izraubam previše.
Dragi Gajto...naravno da ima svega i da te može bariti znatno mlađa osoba od tebe...što nužno ne znači da ima neku figu u đepu.

Za mene ljubav jest slijepa, odnosno, ja kada se zaljubim oslijepim...to je moje iskustvo. A i ponekad volim biti slijepa
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:21   #25
Nije stvar u razlici u godinama jer ljudi se zaljubljuju u mlađe i starije, lijepe i manje lijepe. Sa lovom i bez love. No onda te mlade imaju te starije siromake samo ako su oni :
1. umjetnici neshvaćeni
2. same imaju dobru familiju sa lovom pa im ne treba lova
3. daddy išju
4. u njihovom selu je i zaposleni npr. šofer bagera perspektivan tip

Stariji muškarci su u pravilu šarmantniji i privlačniji nego mlađi. Nema pravila. Ljubav je ljubav ali... mlade i lijepe se rijetko tj. nikada ne zaljubljuju u starije i siromašne , bez perspektive, posla i love. Ako se i zaljube ne planiraju život sa njima.
Nemju dečki perspektive. Gogi ima.
Stvar je kaj se ona nije zaljubila u njega zbog njega.
Kao osobe.
Lijepoj studentici je dosta navlačenja sa mladim, lijepim i siromašnim. Raspitala se tko je on i kako materijalno stoji pa se "zaljubila".
Stvarno kaj je ljudima tako teško shvatiti da nekoga ne zanima duša i um već lova, perspektiva i situiranost ? Ima puno sponzoruša i uhljebuša, kuferuša. Danas je dovoljno da imaš dobru plaću, stan i već nađeš tri koje se ludo zaljube u tebe.
Nema tu ničega lošeg. Kad je muško glupo nek mu bude.
Teška su vremena. Snađ' se druže.
Samo kaj je meni ova priča i ta cura velika ljiga a on naivan ko dijete.
Je, je zaljubila bi se u njega da je siromak kaj dela na željeznici ili pilani za minimalac.
I u Bernija se ona njegova unuka kaj je već... "iskreno" zaljubila. A ha.
Dok ima ovaca bude i vune...
Sretno mu !
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:22   #26
Quote:
Violeta1 kaže: Pogledaj post
Što se tiče hrpe momaka do 24., ne znam baš.
Ja sam imala dvije duže veze, s tim da je druga završila brakom.
Dugoprugašica.
Ja sam nemirni duh, bila i ostala...što će reći da trčim na kratke staze, često ostajem bez daha i volim taj adrenalin.

Moja najbolja prijateljica je imala jednog, pa se za njega udala, pa se zaljubila u drugog, rastala i sada živi sretno sa tim drugim.

Što će reći, svako ima svoje putovanje....zato što imamo različita iskustva i različite potrebe zato se ovdje i razgovaramo o svemu...samo što smo svi skloni pri tome zastupati svoja iskustva, jer su nam poznata, a ona tuđa nepoznata.

Logično
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:23   #27
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Mene je nedavno bario jedan direktor, simpa, zgodan, pametan a jedno 12 godina je mlađi

BAš sam bila sretna...ne znam što je vidio u meni, ali eto još uvijek sam obasjana srećom, jer mi se čini kak bi bili baš idealan par...pa si mislim ka je 12 godina razlike..

Kad ja budem imala 70, on će isto tak biti star imat će 58...mislim neš ti neke velike razlike
izgleda da je i on čitao derridu.

Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Dragi Gajto...naravno da ima svega i da te može bariti znatno mlađa osoba od tebe...što nužno ne znači da ima neku figu u đepu.

Za mene ljubav jest slijepa, odnosno, ja kada se zaljubim oslijepim...to je moje iskustvo. A i ponekad volim biti slijepa
pa dobro, ali mislio sam, da ne zakompliciram previše, da ona (ta riječ odnosno pojam) ima veze s temeljnim ljudskim znanjima i vrijednostima. ima veze sa sviješću. s esencijom. i s bitkom.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:23   #28
Ma ok, možda autor super izgleda i zna dobru spiku, a mala se zbilja zapalila na njegov šarm.
Možda bi oni i uspjeli, ali kad tad velika razlika u godinama donosi probleme, nije pravilo, ali jako teško može dobro funkcionirati. Ili ona ima fetiš na starije ili stvarno nema nikakog iskustva, pa ga želi steći s autorom.
A što će biti kad ga stekne, to samo nebo zna.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:24   #29
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
mene je ovo ljeto barila curica od dvadeset. ne ja nju.
i pritom sam je naučio tko je derrida i što znači dekonstrukcija.
A jel te Zbarila, pitanje je koje se nameće?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:26   #30
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
1.Vjerujem da si dobra, pametna i kvalitetna osoba u koji bi se mnoge drage žene zaljubile.Bez obzira na dobar posao i svoj stan. Čak i da to nemaš.
Ne kažem da nisi.
Samo kaj drage i naivne ne govore u facu muškaracima nakon malo razgovora sa njim i njegovim frendovima da su se zaljubile u njega. To ja otvoreno ne bi rekla ni nakon dva mjeseca akamoli par tjedana poznanastva.
No way !

2. Svatko tko me osobnije poznaje zna da sam nepopravljivi sanjar, romantičar koji vjeruje u ljubav bez love, skupih trkalica i stanova, da me se ne može kupiti ni skupim ni ikakvim đinđama i poklonima, da me lova ili titula ne impresioniraju tako da bi se ponašala ponizno ili dodvornički pred tim stvarima, da me materijalno kod čovjeka ne zanima ali... ovo boldano : ne bi ti imao sa njom ništa, niti bi se osvrnula na tebe da nemaš dobar posao, stan i perspektivu za njen lakši život.
Cura studira, ima već 24 i nije imala ozbiljnu vezu ? Lijepa mlada cura ? U ovim vremenima.
Čovječe imala je vezu samo ti dečki nisu bili situirani i naivni kao ti.
Kaj će joj vršnjak bez love kad može upecati situiranog tipa ? Nije bedasta kao npr. ja.
:zu bo:

Daj me naj me. Rekla ti kaj želiš čuti i kaj njoj koristi.
Ona nije imala pravu vezu ?
Tko ti je to rekao ? Ona?
Ili njena best frendica ?
Ona zna da ti imaš dobra primanja i svoj stan i da si ovako naivan ? Očito vidi.
Daj si učini uslugu i raspitaj se malo o njoj. Kakve stavove ima, što ima na sebi, što želi od života itd.
Uostalom samo joj reci da je stan od brata i da ti prijeti otkaz a love nemaš jer auto koji voziš je od šogora npr.
Odmah nećeš više imati probleme koje si naveo i tema može pod ključ.


A vele da su muškarci pametniji od žena... jea rajt !

Zaljubila veliš ?
Kad je od prijatelja saznala kako stojiš emotivno i financijski, gdje radiš itd.ili nakon razgovora sa tobom o bitku i smislu života ?
Veliš naivna i nevina a otvoreno ti je priznala kao da kupuje kruh da se zaljubila u tebe ?
Kaj ne veliš !



Samo reci da nemaš love, gubiš posao, vozi se u starom autu i njena će zainteresiranost za tebe naglo pasti kao pokvareni lift u prizemlje.
Naravno. Tako lijepa i divna sa 24 godine nije imala vezu nego se u tebe zaljubila jer je jako naivna. Inače su lijepe studentice od 24 silno naivne. Onak' u prosjeku.



Vjerujem u ljubav na prvi pogled, vjerujem u iskrenu ljubav ali ovo je smiješno.
Jesi ti upoznao ijednu od tih svojih cura do sada ? Jel ti poznaješ kaj ljude ? Mlada studentice koje su jako lijepe.
Stvarno te smatra naivnim i bedastim. Oprosti.

Dakle kaj god napišemo i kažemo ti ćeš ionako ići za njom.Džaba krečimo !
Jer ti godi egu da te želi i hm voli mlada i lijepa i da si tako mrak da se odjednom "zaljubila " u tebe za koje se vidi iz aviona da je naivna i rob ega.

Ne dopušta ti ego kao i mnogima u tim godinama, prihvatiti da bi neka lukava mala bila sa njima samo zato jer pružaju sigurnost i udobnost.
Ma kakvi !
Samo pjur love.
Uostalom ne brini. Dok imaš dobro plaćen posao i stan na korištenje jer curi je dosadilo biti sa tipovima koji nemaju ni love, ni posao ni osiguranu egzistenciju.... ljubav će cvasti.
Otvori novčanik i nema frke. Stan imaš, dobar auto imaš, love imaš, dobar posao imaš.
Ti si mladim curama, poželjna roba makar imao tri roga na glavi, bio patuljak ili nosio pepeljarke. Premijum kreditna kartica !
Gle možda i ne možeš zadržati ženu približno svojih godina pa onda bar ćopi mlado meso. Izgleda da ste na istom stupnju zrelosti, samo kaj je ona malo pametnija.
Ego je strašna stvar.

ps. sad će hrpa tebe uvjeriti da zašto tebe od 40 ne bi htjela neka lukava studentica koja je lijepa... blabla itd.

Ne bi se "zaljubila" i silno te htjela kao i ozbiljnu vezu i brak, dijete da nemaš ništa, da si podstanar,da radiš kao bauštelac ili poštar, da si rastavljen, živiš kod mame i nemaš love.
Onda ove priče ne bi ni bilo.
Dok ima ovaca biti će i vune veli Dubioza kolektiv. Mašala !

Pa tema ti ne treba. Ona te vooooli a to ti godi egu. Ma tko će tebi što govoriti, kaj mi znamo o ljubavi lijepih studentica/žena općenito i situiranih dobro plaćenih tipova u 40- ima bez obitelji.. kaj got!
Javi kad se vjenčate zbog slučajne trudnoće i šifili !
Da je ovo o ženama rekao neki muškarac, eto ti bana na pola godine, ako ne i vječna lovišta...

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Lijepa studentica od 24 godine nije naivna nego lukava i treba joj neki dobro potkoženi stariji tip koji je lud za njom, kupuje joj poklone, ima stan (da se poševi kad poželi), dobar posao i auto. Kud ćeš bolje.
Dosadili su joj siromašni studenti.
Ako ovo što sam napisala i nije istina i ako je lijepa cura stvarno naivna, onda postoji mogućnost dobre veze.
Ali,,,, uvijek postoji ono 'ali' - što će biti za desetak godina, kad ti budeš 50 godišnjak, a ona koka u najboljim godinama 34 ?
Tebi više neće biti do ludih izlazaka i svakodnevnog seksa, a ona će biti zrela i mlada, puna energije... kako ćeš izaći s tim na kraj? Otvorit ćeš temu ovdje - žena bi svaki dan, a ja ne mogu, ona je puna energije i još bi ludovala, a meni se neda i samo bi ležao i gledao tv?
Razmisli malo o tome i ne padaj tako olako na 'naivne' cure koje nisu imale do sada ozbiljniju vezu. To je jako širok pojam, osim ako to ne znači da je još uvijek nevina (u što čisto sumnjam), pa nema pojma kako funkcioniraju veze sa tako velikom razlikom u godinama.
Dajte, ljudi, budite realni.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:28   #31
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
izgleda da je i on čitao derridu.



pa dobro, ali mislio sam, da ne zakompliciram previše, da ona (ta riječ odnosno pojam) ima veze s temeljnim ljudskim znanjima i vrijednostima. ima veze sa sviješću. s esencijom. i s bitkom.
Ne bih rekla da puno čita


Ah, Gajto kad god razgovaram sa tobom moram guglati
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:28   #32
Naravno da svatko iznosi svoja iskustva i uglavnom gleda iz svoga kuta.

Meni jednostavno nije nimalo čudno da se cura od 24 zaljubi u tipa od 40.
Zašto bi to morala biti neka računica?

Moja kolegica od 25, inače ljepotica, poludila je za tipom od 42.
Sada su u braku, imaju dijete. A on se cijelo vrijeme povlačio zbog razlike u godinama. Na kraju je kapitulirao, izbacio iz glave sva glupa preispitivanja.
Uglavnom, tip nije ni bogat ni prelijep. Jednostavno su se zaljubili.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:31   #33
Quote:
Violeta1 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, tip nije ni bogat ni prelijep.
Neka Gogo pokloni svoju imovinu beskućnicima Bokcima Nakon toga neka joj pokuša oduzeti nevinost i znat će da li je na konju ili je sam konj
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:37   #34
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
što će biti za desetak godina, kad ti budeš 50 godišnjak, a ona koka u najboljim godinama 34 ?
Tebi više neće biti do ludih izlazaka i svakodnevnog seksa,
To ti samo misliš. K tome, pogrešno

Edit: tebi je 34?

Quote:
a ona će biti zrela i mlada, puna energije... kako ćeš izaći s tim na kraj? Otvorit ćeš temu ovdje - žena bi svaki dan, a ja ne mogu,
Otkud ti takva ideja?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:37   #35
Vidiš, a ja bih autoru savjetovala da se jednostavno prepusti struji...
I uživa.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:38   #36
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
A jel te Zbarila, pitanje je koje se nameće?
ma ja sam filozof. samo ih učim pojmovima, ne jebem previše.

Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla da puno čita


Ah, Gajto kad god razgovaram sa tobom moram guglati
pa i ja moram guglati kad pišem.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:38   #37
Ak ćemo zaozbač, i ja isto
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:39   #38
A možda on i za deset godina bude imao više energije od nje?
Tko to može predvidjeti?
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:39   #39
Quote:
gorangogo40 kaže: Pogledaj post
Imam 40 godina, nezenjen, nekoliko veza iza sebe. Zaposlen sa solidnim primanjima i vlastitim stanom. Ona ima 24, studira, nikad nije imala ozbiljnu vezu.
Upoznali se slucajno preko prijatelja. Sreli se jos nekoliko puta nakon cega mi je priznala da se zaljubila u mene i da bi bila sa mnom. Meni je imponiralo da se tako mlada cura zainteresirala za mene s obzirom da prosjecno izgledam a ona je prilicno lijepa. Na moje pitanje kako ne trazi nekog svojih godina rekla je da su joj vrsnjaci dosadni i da sa njima nema o cemu pricati. Meni je ona draga ali me muci prevelika razlika u godinama. Znaci ja bi joj bio prvi decko, prvi u svemu, tek nesto mladi od njenih roditelja. Ima li ova veza ikakvih sansi za uspjeh?
Boldano...je bitno.

Sreli se još nekoliko puta? Oke, da li ste razgovarali u tih nekoliko susreta i o čemu?

On izgleda prosječno, a ona je prilično lijepa....(zaposlen sa solidnim primanjima) dodatak na njegovu prosječnost ili čista koincidencija...

Neka nam poštovani napiše zašto misli da se ona zaljubila, o čemu su razgovarali, što ju je tako impresioniralo kod njega....eto, čisto da shvatimo da li se curka stvarno i opako zaljubila nakon par slučajnih susreta ili je nekaj drugo u igri.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 21:40   #40
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
To ti samo misliš. K tome, pogrešno

Edit: tebi je 34?

Da bar je

Otkud ti takva ideja?
Pa nemoj mi reći da ljudi u 50 tima imaju energije kao 30 godišnjaci?
Ok, ima iznimaka, ali to su rijetki (možda si ti taj)
My time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.