Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2016., 10:43   #401
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
....jer muškarce zapravo nimalo ne volim......
Znaci, ti si potpuno svijesna da ne podnosis muskarce, ali svejedno si ozenjena i dalje (makar si ga skoro prevarila, ali je samo pitanje vremena dok ne dode taj s kojim budes).

Tebi se ne moze nista pozitivno zeljeti. Nadam se da ce taj tvoj jadan muz naci drugu zenu koja ce njemu bit sve sto ti nikada ne zelis i ne mozes biti, a tebe ostaviti.

Ti si kukavica i ljudska nula, xxx od osobe. Znas da ne valja, znas da to ne zelis, znas da te to odbija, a svejedno lazes, zavlacis i manipuliras, fuj.
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 04:35   #402
Ajme meni dosla san do cetvrte stranice i vise nisan mogla...ako ko ode ima problema to si ti cerce.samo svoje postove procitaj, svaki ti je kontradiktoran.nemoze ti "teski" faks bit izlika da neradis zadnje cetri godine.u vrime dok san ja studiala radili su ljudi koji su bili redovno na medicini,pravu itd...prima tome ne seri.druga stvar muz prima 1300, stan je 1500 kako vracas kredit od sto iljada?kazes isla si se malo rizat iz ljutnje pa nisi tila rizat nego malo ka betmen vidit klk mos izdurat pa na kraju jbg ipak krastice,pa to ponovis jedno deset puta.posalji na pp adresu posaljen ti set kuhinjskih nozeva,neotvorenih.svako zajebe u zivotu i svako ga izjebu bez k al tebe triba pleskat i ne dat ti plakat.nemogu skuzit jesi li glupa ili sta?od svega zal mi je tvog muza i drago sta nemas dice jer ti nebi dala na cuvanje kokos printanu na majici...jeben ti selo,posvadi se s muzen nade si lika na chatu, ludo se zaljubila, vrida je i ponizava, nisu se seksali al mu je dala da je malo priko mudanti.bogami luda ja sta ovo komentiran
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 08:34   #403
Ja citam svoj post i 6.3 i ne vjerujem sama sebi sta sam napisala..: facepalm:
Da mi je sada ova pamet i kazna koja me sustigla,kalvarija koju sam skupo platila..
Nikada ne bi usla svjesna i zdrave pameti u prevaru..
Da sam ranije krenula u liječenje BP poremećaja,toliko pogresnih koraka ne bih učinila..
Kad bi srela sebe u proslosti,rječ bi mi stala u grlu od šoka..
Moja prevara je meni tako velika greška jedna od većih u životu,koja je bila samo još jedna stepenica na ulazu u pakao..
Ali proslost se ne može ispraviti,no može u budućnosti pametnije..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 08:40   #404
Jedno je falit, bit bolestan a drugo to kontinuriano radit radi 'zabave i dosade'
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 08:57   #405
Naravno da je to razlika.
Ali se osjecas krivim.
Pojede te mrak..
Sreca,koliko ja sam bila slaba neko nece biti nikad jak..
Ja sam znala sto sam htjela,ucinila,udarila u zid i naucila lekciju..
Sad mogu opet uci u kožu konzervativnog odgoja u kojoj sam godinama rasla i živjela..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 09:13   #406
Ne osudujen,pitan samo,meni sve logike triba imat,zasto si privarila?
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 12:48   #407
Quote:
Cvitelius kaže: Pogledaj post
Ne osudujen,pitan samo,meni sve logike triba imat,zasto si privarila?
I da osudjujes..osude su meni pod normalno..
Toliko ih sam s nagutala I najela,da mi se čini da nema sta nisam probala..tj koje vrste osuda..
Tada sam odlučila u glavi:želim prevariti ,mora biti stariji od mene I ako je ikako moguće oženjen..
I učinila sam točno s takvom osobom..
Zašto,još uvjek pitam sebe I ne nalazim odgovor..
Pokušavam I sam iz svojih postova skužiti samu sebe :zašto i kako..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 15:35   #408
Hvala na ovim zadnjim uvredama. Tema se čini grozna do bola istina i ko da mi ni blizu nisu sve na broju kad sam ponovo čitala ispočetka. Rezanje sebe, kuknjava. Užas...
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 18:25   #409
Jesi li bolje sada?
Jesi li progledala napokon?
Nadam se da ces proci kroz sve ovo bez nekih tragova i rana.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 10:58   #410
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Hvala na ovim zadnjim uvredama. Tema se čini grozna do bola istina i ko da mi ni blizu nisu sve na broju kad sam ponovo čitala ispočetka. Rezanje sebe, kuknjava. Užas...
Svatko se ponekad nađe u zanimljivim životnim situacijama. Nije bitno kako se tam našel nego kakav bu izašel iz njih! Ako si fakat skužila nakon čitanja kaj si sve bila trkeljala meni to zvuči osvježavajuće!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.