Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2016., 17:11   #41
Zasto bi sve moralo imati negativnu notu?
Kao da nigdje na svjetu ne postoje ljudi koji su sexualno zadovoljni..
Ne kupimo uvjek samo mrve sa stola ..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 17:19   #42
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne, kad o sexu pričamo muškarci su jako jednostavni, pališ ga i dižeš mu ga, raširi noge, malo ga popuši i sreći nema kraja...
A gdje je tu žensko zadovoljstvo?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 17:28   #43
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
A gdje je tu žensko zadovoljstvo?
na to sam i mislila svojim upisom od maloprije.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 17:50   #44
Ako je s tim nekim sigurno ima zadovoljstvo.

Ako nikakvo drugo onda da zadovolji svoje svjestne ili nesvjestne masohistićke potrebe.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 18:14   #45
ima li bolje hrane za ego od zadovoljanja druge strane i kad ta strana to jasno verbalizira?
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 18:49   #46
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
A gdje je tu žensko zadovoljstvo?
Od sebičnog i egoističnog partnera ga ne možeš dobiti, jer on zadovoljstvo percipira kroz vlastito i zašto bi se trudio tebi udovoljiti na štetu sebe jer mu je to tlaka. Naime moraš vući zadovoljstvo iz činjenice da se kao muškarac posvetiš ženi i kroz vezu, i predigru i sex. Ako to nemaš u sebi naći ćeš si jednu koja će te trpjeti u krevetu i to je to..
Razlika između kompatibilnih i nekompatibilnih partnera u krevetu je baš u tome, da se imaju volje posvetiti jedan drugom, te da uživaju u vlastitom zadovoljstvu kao i u onom kojeg pruže partneru...

Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post
ima li bolje hrane za ego od zadovoljanja druge strane i kad ta strana to jasno verbalizira?
Točno, no nisu svi ljudi tako velikodušni, a to vrijedi ponajviše za muškarce koji lako i brzo postižu zadovoljstvo, kao i za poneke žene koje znaju jako biti sebične u krevetu očekujući da ih muškarac zadovolji (dobro izjebe) bez da imaju volje uzvratiti. Ima dosta žena koje sexu prilaze sa aspekta pojebi i odjebi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 19:17   #47
Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post
ima li bolje hrane za ego od zadovoljanja druge strane i kad ta strana to jasno verbalizira?
Ima.
Ako ju je dotićni zadovoljio na naćin kako je on htjeo a ne ona

Naravo u tom slućaju ta osoba ima nadprosjećni ego izam ali odgovorio sa Ti na pitanje.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 19:23   #48
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Od sebičnog i egoističnog partnera ga ne možeš dobiti
Sa boldanim se slażem samo djelomićno.
Egoista (u dodatku inteligentni) je potpuno zadovoljan, kada do kraja zadovolji svoj ego.
Prema tome je zadovoljan ako zadovolji svoj ego a partnerica ga pri tim pohvali kako je on the best.
Onda njegov ego ne da poraste nego cvjeta
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 19:42   #49
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Sa boldanim se slażem samo djelomićno.
Egoista (u dodatku inteligentni) je potpuno zadovoljan, kada do kraja zadovolji svoj ego.
Prema tome je zadovoljan ako zadovolji svoj ego a partnerica ga pri tim pohvali kako je on the best.
Onda njegov ego ne da poraste nego cvjeta
Staviti svoj orgazam i svoje zadovoljstvo u ruke partnerice je jako jako nezgodan zadatak u svrhu tetošenja ega. Mnogo bolje je natjerati partnericu da ti tješi ego kako bi dobila mrvice. Jer se inače dovodiš u zamku da partnericu savršeno zadovoljiš i jako joj se posvetiš a ona ta uzima zdravo za gotovo ili još gore kao svojevrsni standard, a to opet jako destruktivno utječe na ego. Dakle svaki egoist koji drži do sebe neće gubiti vrijeme na takve stvari jer je to slijepa ulica.. Naš zadatak u krevetu nije da zadovoljimo partnera već prvenstveno sebe.. iako ovo zvuči sebično to je temelj sexualnog zadovoljstva, partner dolazi drugi po redu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 20:14   #50
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Staviti svoj orgazam i svoje zadovoljstvo u ruke partnerice je jako jako nezgodan zadatak u svrhu tetošenja ega. Mnogo bolje je natjerati partnericu da ti tješi ego kako bi dobila mrvice. Jer se inače dovodiš u zamku da partnericu savršeno zadovoljiš i jako joj se posvetiš a ona ta uzima zdravo za gotovo ili još gore kao svojevrsni standard, a to opet jako destruktivno utječe na ego. Dakle svaki egoist koji drži do sebe neće gubiti vrijeme na takve stvari jer je to slijepa ulica..

Naš zadatak u krevetu nije da zadovoljimo partnera već prvenstveno sebe.. iako ovo zvuči sebično to je temelj sexualnog zadovoljstva, partner dolazi drugi po redu...
Jesi ćuo za lopove? Jesi. Jesi ćuo za profesijonalne lopove? Jesi.
Slićno je i kod egoista.
Naravno Tvoja tvrdnja ovdje isto stoji djelomićno, jer niti "profesijonalni" egoista neće istupati izvan granica njegovog "zdravog" razuma.

Nastojat će da zadovolji svoj ego na max, ali neće ućiniti niśta śto bi moglo njegov ego poljuljati.
Dakle żeli ćuti od partnerice da je the best, ali ne za svaku cijenu.

Odvojeno:
Zadatak svakog ćovjeka je da zadovolji sebe ali u seksu teśko mi je zamisliti da bih bio zadovoljan ako ne zadovoljim i partnericu.
Ali ako ćemo općenito dosta si s tim u pravu jer mnogo ljudi gleda da prvenstveno ili iskljućivo zadovolji sebe.

Medju ostalim zato je mnogo pizdarija u partnerstvima i rastava...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 21:30   #51
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Nastojat će da zadovolji svoj ego na max, ali neće ućiniti niśta śto bi moglo njegov ego poljuljati.
Dakle żeli ćuti od partnerice da je the best, ali ne za svaku cijenu.

Odvojeno:
Zadatak svakog ćovjeka je da zadovolji sebe ali u seksu teśko mi je zamisliti da bih bio zadovoljan ako ne zadovoljim i partnericu.
Ali ako ćemo općenito dosta si s tim u pravu jer mnogo ljudi gleda da prvenstveno ili iskljućivo zadovolji sebe.

Medju ostalim zato je mnogo pizdarija u partnerstvima i rastava...
Jako je tanka granica između zadovoljstva i nezadovoljstva ako je ego u pitanju.. jer što ako:
- Tijekom godina partneričini sexualni afiniteti dožive promjenu i ne slažu se sa tvojima, to znači da više nećeš moći zadovoljiti svoje egoistične potrebe
- Što ako ti ona kaže da nemaš isklesano tijelo kao nekad ili ti se kurac ne diže toliko često
- Što ako ima određenih zdravstvenih problema koji utječu na njeno zadovoljstvo u krevetu..

Vidiš oslanjanje na ego je jako zajebana stvar, dobra je dok sve štima ali čim vaga krene na drugu stranu egoist gubi tlo pod nogama pošto je ovisan o tetošenju ega, ukratko postaje strašno frustriran, utučen i nezadovoljan.

U krevetu kao i u svemu u životu treba biti jako realističan i balansiran, naročio obzirom da je to područje nešto što svjesno ne kontroliramo (ne zaljubljujemo se na silu, ne osjećamo na silu, ne uzbuđujemo se na silu, ne ševimo se na silu). Pod "zadovoljiti sebe" mislim prvenstveno na poznavanje i izražavanje svojih potreba u krevetu, jer o tome ovisi naše zadovoljstvo u odnosu, partner se u tom smislu treba također izraziti i potruditi za sebe, a sve na obostrano zadovoljstvo i ravnotežu kojom se u udealnom odnosu teži. Naravno mnogo je ekstrema u kojim recimo žena šiti noge ne zato što želi već radi mira u kući i straha da je muž ne napusti a on to korsisti kako bi zadovoljivo svoj nagon, ni ne pitajući kako je njoj bilo, a i što bi ona njemu rekla istinu jer je istina grozna i ne bi ju mogao prihvatiti...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 21:55   #52
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Jako je tanka granica između zadovoljstva i nezadovoljstva ako je ego u pitanju.. jer što ako:
- Tijekom godina partneričini sexualni afiniteti dožive promjenu i ne slažu se sa tvojima, to znači da više nećeš moći zadovoljiti svoje egoistične potrebe
- Što ako ti ona kaže da nemaš isklesano tijelo kao nekad ili ti se kurac ne diže toliko često
- Što ako ima određenih zdravstvenih problema koji utječu na njeno zadovoljstvo u krevetu..
______________________
Vidiš oslanjanje na ego je jako zajebana stvar, dobra je dok sve štima ali čim vaga krene na drugu stranu egoist gubi tlo pod nogama pošto je ovisan o tetošenju ega, ukratko postaje strašno frustriran, utučen i nezadovoljan.
_____________________
U krevetu kao i u svemu u životu treba biti jako realističan i balansiran, naročio obzirom da je to područje nešto što svjesno ne kontroliramo (ne zaljubljujemo se na silu, ne osjećamo na silu, ne uzbuđujemo se na silu, ne ševimo se na silu). Pod "zadovoljiti sebe" mislim prvenstveno na poznavanje i izražavanje svojih potreba u krevetu, jer o tome ovisi naše zadovoljstvo u odnosu, partner se u tom smislu treba također izraziti i potruditi za sebe, a sve na obostrano zadovoljstvo i ravnotežu kojom se u udealnom odnosu teži. Naravno mnogo je ekstrema u kojim recimo žena šiti noge ne zato što želi već radi mira u kući i straha da je muž ne napusti a on to korsisti kako bi zadovoljivo svoj nagon, ni ne pitajući kako je njoj bilo, a i što bi ona njemu rekla istinu jer je istina grozna i ne bi ju mogao prihvatiti...
Ako neśto ne ide ili se dvoje zajedno upravo muće svojim partnerstvom bolje se je rastati -ukoliko naravno ne mogu ukloniti "prepreke".
Pogotovo ako je egoista u pitanju, on bi se mnogo viśe mućio u takvoj vezi, pa bi ili varao na sve strane (ako mu stoji) ili otiśao/rastao se.
_________________________
Egoista kada i ne bude mogao svoj egoizam zadovaljati na tom polju, on će se prebaciti/koncentrirati na drugim.
Klasićan egoista jako teśko se rastaje od svoje osobine, tako da će trażiti gdje i kako da se zadovolji.
_________________________
Treba... Samo śto jedno je żeljeti a drugo su mogućnosti realizacije iz razlićitih razloga.
Jeste. Partneri moraju (trebali bi) zajednićki doprinositi, kako bi razlićite grane partnerstva bile zadovoljavane tako da bi oboje bili zadovoljni.
Na żalost ćesto se zavrśava na żeljama ili poslije par godina razilażenja miśljenja, stavova, volje itd śavovi partnerstva poćinju laganije ili brże pucati, a kada "śav" krene obićno ode do kraja...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 22:17   #53
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Treba... Samo śto jedno je żeljeti a drugo su mogućnosti realizacije iz razlićitih razloga.
Jeste. Partneri moraju (trebali bi) zajednićki doprinositi, kako bi razlićite grane partnerstva bile zadovoljavane tako da bi oboje bili zadovoljni.
Na żalost ćesto se zavrśava na żeljama ili poslije par godina razilażenja miśljenja, stavova, volje itd śavovi partnerstva poćinju laganije ili brże pucati, a kada "śav" krene obićno ode do kraja...
Kada bi smo tražilipartnera koji nam savršeno paše nikad ga ne bi našli, uvijek govorim da zaljubljenost služi upravo tome da nam zalijepi oči pred tim razlikama koje ako bude sreće rješavamo kada se jedno drugom već jako emocionalno približžimo. Isto je i u krevetu. Život je neprestana promjena i nitko ne garantira da ćemo već sutra željeti i razmišljati isto. Potrebno je dakle nekakvo ljepilo da se to u vezi pomiri, a to je ljubav, briga o partneru, poštovanje sebe i spremnost na promjenu. Bez toga, sa krutim stavovima, egom, sebičnošću veza dugoročno nema šanse. Zbog toga sam u drugoj temi i spomenuo da ne volim starije žene jer su s godinama ljudi manje spremni na isto, to je moje iskustvo...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 23:11   #54
Quote:
autorica klon kaže: Pogledaj post
Želim raditi na tom problemu, ne znam više kako.
Bez kvalitetnih imputa nećeš dobiti dobre savjete.
Libido varira, i on može biti u sprezi s vezom (partnerom) na emocionalnom i seksualnom planu, ali također može biti problem samo u tebi, tj. takozvana autoograničenja ili inhibicije koja su nesvjesne (psihološke) prirode. Blokade mogu biti radi fizikalnih uzroka (medicinskih ili anatomskih). Farmakoloških (pilule).

Što misliš o nekoj budućoj djeci sa svojim partnerom? Nekad žene požele poboljšati genetski bazen unatoč postojećem potomstvu i vezi pa libido počne štekati.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 23:31   #55
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kada bi smo tražilipartnera koji nam savršeno paše nikad ga ne bi našli
Naći idealnog partnera je moguće.
Ali s vjerovatnośću kao da se pogodi glavna nagrada u lotto
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 23:36   #56
Idealni partner bi valjda bio sam sebi čovjek, s obzirom da samo sebe i svoje postupke toleriramo 100%.
Dakle, šansa je ravno 0%, i kompromis je jedini način za upariti se s nekime.
Doduse, nekad i sam sebe zivciram s nekim svojim stvarima, tak da je situacija jos gora
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 20:48   #57
jesi ti sigurna da je sve tako bajno i krasno s tvojim dečkom kao što ti opisuješ?

kakva ti je inače situacija u životu, jesi zadovoljna sobom, poslom, prijateljima, obitelji, itd?

to što opisuješ je kao ševa na nekom autopilotu

i ne mogu zamisliti da imam tako savršenu vezu, da me pali i zaljubljena sam, a da seks ne štima? to si ti možda samo sebe uvjerila da je sve savršeno, jer seks ti je zapravno najprecizniji mjerač
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 14:56   #58
Oh pa ti si na konju ako ti je takvo sttanje,
Jer kazu umni i strucni da seks svake godine pada na ljestvici prioriteta u zivotu.
Tako da....., Bravo
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 15:08   #59
Pada ako se samome nema użitka u tome, ako ga partner ne pruża ili ako partner viśe nije seksualno privlaćan.

Dok je navedeno pozitivno, seks je maksimalno dugo (koliko kome priroda dozvoli) na vażnijem żivotnom polożaju.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 15:15   #60
Eh benny, tako mi mislimo da je stanje.
Ovi, oni, svaki dan posalju vijest, obavijest, da to nije tak
Zato djeluj, dok ga ne zabrane, haaa
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.