Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 14:17   #21
Znam da sam ja kriva i znam da sam bila dijete onda , ali tek sad se zapravo osjecam da ovo stvarno zelim
Nisam ga ostavila samo zbog sadasnjeg ostavila sam ga i zato jer smo se stalno svadali ali ne mogu si pomoci kad ga i daljevolim
Necu povrjediti muza i samo hocu prestati osjecati to sto osjecam ali je jace od mene
Osjecam se kao da sam se promjenila i da bi drukcije funkicioniralo izmedu mene i bivseg , ako opcehoce cuti za mene...
Znam da to svima sad zvuci jako lose ali znam to i sama , ovdje sam jer ne mogu drzati to u sebi i po savjete a ne da me vrijedaju i govore sto znam
stelenaendgame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:22   #22
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Znam da sam ja kriva i znam da sam bila dijete onda , ali tek sad se zapravo osjecam da ovo stvarno zelim
Nisam ga ostavila samo zbog sadasnjeg ostavila sam ga i zato jer smo se stalno svadali ali ne mogu si pomoci kad ga i daljevolim
Necu povrjediti muza i samo hocu prestati osjecati to sto osjecam ali je jace od mene
Osjecam se kao da sam se promjenila i da bi drukcije funkicioniralo izmedu mene i bivseg , ako opcehoce cuti za mene...
Znam da to svima sad zvuci jako lose ali znam to i sama , ovdje sam jer ne mogu drzati to u sebi i po savjete a ne da me vrijedaju i govore sto znam
zaboravi na bivseg.
to ti je najbolji savjet.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:25   #23
Haha lako je to reci..
neznam kako da zaboravim neznam sto sve nisam probala da zaboravim,necu misliti o njemu ali svaki put kad pogledam muza mislim o njemu i boli me to
stelenaendgame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:36   #24
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Haha lako je to reci..
neznam kako da zaboravim neznam sto sve nisam probala da zaboravim,necu misliti o njemu ali svaki put kad pogledam muza mislim o njemu i boli me to

Nitko ti od nas ne može reći što točno da napraviš, ne znamo ni koji je hitni razlog bio udaje, a s bivšim očito nisi bila sretna.Ne udaje se iz hira, imaš opcije i sama si odredi prioritete i koliko si spremna riskirati. Nema čarobne formule kojom se brišu bivši tako da se skuliraj i odlući hoćeš ostati u braku u kojem nisi sretna i od druge strane praviš budalu ili ćeš ganjati tinejđersku ljubav.
Najbolje bi bilo pobjeći od oboje i poradit na sebi.
andalejbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:41   #25
Da je tinejderska ljubav sad nebi nista osjecala i nebi takvi bili osjecaji jer ocuto nisam vise tinejderka
Zivim s muzem imamo svoj stan ali kad njega nema mi uopce ne fali i osjecam kao da bi mogla bez njega
Mozda mi je sve to zbog njegove obitelji sto sam saznala pa me razocaralo a on mi je to krio
stelenaendgame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:42   #26
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ostavi muža jer ga očito ne voliš. Budi neko vrijeme sama da ti se razbistri glava i možda, ali samo možda ćeš shvatiti što želiš u životu. S ovim prvim nisi prekinula bez razloga i mislim da bi ti se isto ponovilo kad bi opet bila s njim.
Možda da i porazgovaraš s nekim psihologom.
zašto bi ishitreno ostavila muža?
naročito sada kada trezveno ne može razmišljati.
ono što me čudi što autorica nije svijesna da se bivši nije javio pune 4 godine.
to je puno vremena.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:43   #27
Bila sam sretna s bivsim u puno trenutaka , ali prije onda nisam znala sto hocu vise nego da sam bila nesretna , bila sam premlada i prebrzo sam nasla nekog i bila tak dugo i sve me to uplasilo mozda i zato sam mislila da je sljedeci taj..
stelenaendgame is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:02   #28
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
zašto bi ishitreno ostavila muža?
naročito sada kada trezveno ne može razmišljati.
ono što me čudi što autorica nije svijesna da se bivši nije javio pune 4 godine.
to je puno vremena.
Zato jer ga ne voli. Da sam joj ja muž i da saznam što joj se mota po glavi, ostavio bih je pa nek ide kome želi. Znam da mene ne želi i to mi je dovoljno.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:05   #29
Uzmi u obzir da ni bivši više nije osoba koju si poznavala prije. U tih par godina osoba sazrije i promjeni se, tako da sjećanje koje ti imaš o njemu vrlo vjerojatno nema veze sa sadašnjošću. Lako moguće da ti s mužem jednostavno to nije to pa se loviš na prošlu vezu kao ispriku. Ne mora biti ali je moguće :/
andalejbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:07   #30
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Imam 23 godine , ozenjena sam 2 godine a s muzem sam sve skupa negdje 3 i pol godine, bivseg sam ostavila prije malo manje od 4godine a bili smo skupa 3 godine , u zadnje vrijeme stalno mislim o bivsem, sanjam ga i zao mi je sto sam ga ostavila. Neznam sta da radim. U braku mi je normalno , ne svadamo se previse . Nemamo djece , a ozenili smo se bili hitno iz privatnih razloga ( nisam bila trudna) . Molim iskrene prave savjete a ne osudivanja
Ključ problema je u odgovoru na pitanje zašto ste se vjenčali tako rano, hitno i iz kojih privatnih razloga.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:17   #31
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Bila sam sretna s bivsim u puno trenutaka , ali prije onda nisam znala sto hocu vise nego da sam bila nesretna , bila sam premlada i prebrzo sam nasla nekog i bila tak dugo i sve me to uplasilo mozda i zato sam mislila da je sljedeci taj..
Ja mislim da ti idealiziraš bivšu vezu i dečka. Tako slični osjećaji ljubavi prema bivšima, a koji nisu zapravo usmereni na stvarnu osobu (jer je tvoj bivši sada druga osoba od one koja je bio prije, ti maštaš o prošlosti, a ne njemu) javljali su mi se dok sam bila mlada kao ti, a zapravo neispunjena tadašnjom vezom. To je više bjeg u maštanje o velikoj ljubavi da se ne bi suočila sa osjećajima koje imaš u sadašnjem braku. Očito da s tvojim emocijama prema mužu nešto ne štima i ti trebaš o tome razmisliti i na tome raditi. Bivši je tu samo escape od realnosti u kojoj si se našla nepromišljeno.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:40   #32
Možda te uhvatila lijenost? Možda trebaš postati korisna? Rodi mužu dijete.
Ako ne bude bolje oprosti na lošem "tipu".
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:52   #33
Pa to je malo ego proradio...
Bivši je od nedavno u vezi.
3 god.nije bio zanimljiv, al sad kad je opet u vezi opala!
Nisi valjda očekivala da će zauvijek bit sam?

Brak ti ne valja.Riješi to s mužem il se razvedi.
Pusti ovog bivšeg i ne sramoti se sad nakon tolko godina od prekida i nejavljanja.
Možeš jedino ispast jadna.Niš drugo.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 16:52   #34
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Imam 23 godine , ozenjena sam 2 godine a s muzem sam sve skupa negdje 3 i pol godine, bivseg sam ostavila prije malo manje od 4godine a bili smo skupa 3 godine , u zadnje vrijeme stalno mislim o bivsem, sanjam ga i zao mi je sto sam ga ostavila. Neznam sta da radim. U braku mi je normalno , ne svadamo se previse . Nemamo djece , a ozenili smo se bili hitno iz privatnih razloga ( nisam bila trudna) . Molim iskrene prave savjete a ne osudivanja
Ne osuđujem te, ali imam pitanje. Jel bivši bolji od sadašnjeg? Po čemu?

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
HypnoticLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 19:27   #35
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Zato jer ga ne voli. Da sam joj ja muž i da saznam što joj se mota po glavi, ostavio bih je pa nek ide kome želi. Znam da mene ne želi i to mi je dovoljno.
ja ostavio svoju curu jer je zujala po fejsu i gledala bivseg te ga dodala,pitao sam je zasto to radis,odgovorila mi je da ju zanima di je on i kak je..Nakon par dana kad su postali nakon 3 godine opet frendovi,pocelo je tipkanje logicno,i pokupio sam se iz zajednickog stana i vise se nismo culi..Proslo je 2 mj i ne zanima me nimalo..tako da nije lijepo prema tvojem muzu to kaj radis...
A bivsi sad uziva i ne sjeti te se, a ti mislis na njega..Bolje da se zaokupis poslom i obavezama ,ja mislim da je tebi previse dosadno u zivotu i onda od dosade ne znas sama kaj bi radila mislila.
Konttogan09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 19:33   #36
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Imam 23 godine , ozenjena sam 2 godine a s muzem sam sve skupa negdje 3 i pol godine, bivseg sam ostavila prije malo manje od 4godine a bili smo skupa 3 godine , u zadnje vrijeme stalno mislim o bivsem, sanjam ga i zao mi je sto sam ga ostavila. Neznam sta da radim. U braku mi je normalno , ne svadamo se previse . Nemamo djece , a ozenili smo se bili hitno iz privatnih razloga ( nisam bila trudna) . Molim iskrene prave savjete a ne osudivanja
normalno je da misliš na njega, proveli ste jedan period života skupa i nije t svejedno, nikada ga ni nečeš prestati voljeti

ima curu, odlično, zaželi m sreću i daj bože da će ga usrećiti, stalo ti je do njega i znam da se brineš

al to je to...gotovo je...da vam je bilo suđeno ne b te on pustio a ni ti njega

i sanjaj o njemu, imaš pravo na to...

i normalno je da voliš dva muškarca...srce je veliko, stane njih još puno
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 22:37   #37
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Imam 23 godine , ozenjena sam 2 godine a s muzem sam sve skupa negdje 3 i pol godine, bivseg sam ostavila prije malo manje od 4godine a bili smo skupa 3 godine , u zadnje vrijeme stalno mislim o bivsem, sanjam ga i zao mi je sto sam ga ostavila. Neznam sta da radim. U braku mi je normalno , ne svadamo se previse . Nemamo djece , a ozenili smo se bili hitno iz privatnih razloga ( nisam bila trudna) . Molim iskrene prave savjete a ne osudivanja
Malo je ego proradio a imaš popriličnih problema u ovoj novoj vezi. Meni je tako kad vidim bivšu sa drugim iako je prošlo ju hu hu jebote godina.. Ne znam zašto, ego voli posjednovati.. a da ćeš oživjeti propalu vezu to je kao da mrtvog čovjeka pokušavaš oživjeti, ne ide i nije pametno... De ti lijepo vidi što tebe kod sadašnjeg tako jako jebe...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 00:45   #38
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Da je tinejderska ljubav sad nebi nista osjecala i nebi takvi bili osjecaji jer ocuto nisam vise tinejderka
Zivim s muzem imamo svoj stan ali kad njega nema mi uopce ne fali i osjecam kao da bi mogla bez njega
Mozda mi je sve to zbog njegove obitelji sto sam saznala pa me razocaralo a on mi je to krio



Eto odgovor ti je u boldanoj rečenici.
Ali nije rješenje bivši. Sad ti se on čini bolji jer znaš neku gorku istinu o mužu.
Ako se ne možeš nositi s tim da ti je muž nešto krio, prekini taj brak jer te ne čini sretnom, dok još nemaš djece.
Mlada si. Pusti i njega i bivšeg. Najprije odrasti i prođi ono što nisi kad si trebala.
Istina je da se ne trebaju velike ljubavi desiti u ranoj mladosti (prije 20e godine)... Ne može to potrajati i biti kvalitetno dugoročno.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 01:10   #39
Quote:
stelenaendgame kaže: Pogledaj post
Znam da sam ja kriva i znam da sam bila dijete onda , ali tek sad se zapravo osjecam da ovo stvarno zelim
Nisam ga ostavila samo zbog sadasnjeg ostavila sam ga i zato jer smo se stalno svadali ali ne mogu si pomoci kad ga i daljevolim
Necu povrjediti muza i samo hocu prestati osjecati to sto osjecam ali je jace od mene
Osjecam se kao da sam se promjenila i da bi drukcije funkicioniralo izmedu mene i bivseg , ako opcehoce cuti za mene...
Znam da to svima sad zvuci jako lose ali znam to i sama , ovdje sam jer ne mogu drzati to u sebi i po savjete a ne da me vrijedaju i govore sto znam
Puca te ego, jer si upala u monotoniju u braku, a znas da bivsi ima drugu...
Cak i da se rastavis i budes opet sa njim- ne bi bila sretna, jer vrijeme brise ruzne stvari, a ostavlja lijepe u sjecanju. Preispitaj sebe sta mozes promjeniti u odnosu sa muzem(ako to nije to-ostavi ga,nisi tinejdzerka, ali jos mirisis po mlijeku, imas jos godina dok ne sazris i nadjes sebe), bivsi je samo nesto sto si izabrala kao svetionik, pa mislis da bi ti on bio spas. Pazi samo da se ne razbijes o hridi
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 19:01   #40
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ti idealiziraš bivšu vezu i dečka. Tako slični osjećaji ljubavi prema bivšima, a koji nisu zapravo usmereni na stvarnu osobu (jer je tvoj bivši sada druga osoba od one koja je bio prije, ti maštaš o prošlosti, a ne njemu) javljali su mi se dok sam bila mlada kao ti, a zapravo neispunjena tadašnjom vezom. To je više bjeg u maštanje o velikoj ljubavi da se ne bi suočila sa osjećajima koje imaš u sadašnjem braku. Očito da s tvojim emocijama prema mužu nešto ne štima i ti trebaš o tome razmisliti i na tome raditi. Bivši je tu samo escape od realnosti u kojoj si se našla nepromišljeno.

bivši je nastavio dalje sa svojim životom u ove 4 godine,
dok autorica ima problem sa idealizacijom nečeg što je bilo,
što bi se trebalo otpustiti-i nastaviti-dalje.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.