Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2011., 21:11   #4641
gdje ima taj fizelin za kupiti i kako izgleda? imas mozda neku slikicu? hvala puno :-)
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 21:31   #4642
Hvala, i mislila sam uzet flizelin.. Nadam se da cu u Os naci takav cvrsci..

Violet, ja sam ga kupovala u trgovinama s tekstilom, vjerojatno ga ima svagdje gdje se prodaju materijali za sivanje.. Ne znam kako da ti objasnim kak izgleda, stavlja se u revere i okovratnik sakoa da bude cvrsce..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:38   #4643
Quote:
Charmel kaže: Pogledaj post
flizelin. koliko ja znam, filc je nesto sasvim razlicito

@plavabarbie: da ima vise vrsta debljine i cvrstine, ovisno za sto je namjenjen. izbjegavaj onaj flizelin koji je raden na platnu - nemoguce ga je zaljepiti na obicnu peglu.
da,to je to
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 23:15   #4644
Thx :-)
zna li netko od curka koje zive u zagrebu gdje bi to mogla pronaci?
To je crne boje ili, podsjeca na filc?
thx )
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 21:39   #4645
Flizelin imaš u raznim bojama ali je najčešće crni ili bijeli. I to ti je tanko, kolko se ja sjećam, i zapegla se na materijal i onda se to drži skupa (zaljepi) i djeluje čvršće. A za kupiti ga ima vjerojatno tamo di drže materijale
KissOnTheRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 22:08   #4646
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
Cure imate ideju kak da ovo spojim, mislila sam lemilicom al su mi rekli da to neće uspjet Neznam dal bi mi u zlatarni možda probali složit... Help

Fala cure na savjetima, uspjela sam s lemilicom, za čudo je držalo sad molim boga da mi uho negdi ne otpadne ovak izgleda dosta čvrsto
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 23:23   #4647
Navukla sam se na miris pištolja za ljepilo pa da pitam - gdje ima za kupiti patrona u bojama i sa šljokicama? A da nije za bankrotirati.

I da, zakaj radim stvari koje ne mogu nositi sama?
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 10:26   #4648
cure, znate li gdje mogu kupiti taj lančić za te cvijetiće? baš je fora.. sad bi i ja takve lančiće si radila slučajno sam naišla na fejsu.. ispričavam se za "ukradenu" sliku
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

hvala unaprijed!
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:14   #4649
cokoladna, kupiš satensku traku, koja je jeftina, i kupiš tog lanca u hobyu ili u baumaxu, i onda ga ušiješ na traku i eto!
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:25   #4650
Quote:
Nar kaže: Pogledaj post
cokoladna, kupiš satensku traku, koja je jeftina, i kupiš tog lanca u hobyu ili u baumaxu, i onda ga ušiješ na traku i eto!
tako nekako sam si i mislila hvala ti

a znate možda iz kojeg online hooby arta se isplati naručivati perle, kopče za broš i tak to? koji je najjeftiniji? u mojim hobby arti užas.. tj u puli je 1 koji radi, i u čk 1..al slabo
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:31   #4651
e bay, mila majka!!!
bar ja tko, ili te kopče ako su mi hitne naručim iz mustapića, dođe za jedan dan!!

24 klipse za naušnice oko 25kn, mislim, a u hobbyu 8kn komad
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:47   #4652
Quote:
Nar kaže: Pogledaj post
e bay, mila majka!!!
bar ja tko, ili te kopče ako su mi hitne naručim iz mustapića, dođe za jedan dan!!

24 klipse za naušnice oko 25kn, mislim, a u hobbyu 8kn komad
da,znam.. s ebeya za 200kn naručim ubi me bože a kod nas 8 većih perlica 28 kn :O užas..

al fora je da mi je dosta hitno,ponestalo mi a treba ovaj tjed. a neznam kad će doć s ebay :S zato pitam..

hvala na odg.
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:38   #4653



klac
prava koza je u pitanju,pa je strasno mekana,stavila sam sloj debelog flizelina,i dosta je cvrsto
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:41   #4654
Divan je..

Ja moram naci sam gdje ima dobre koze u Osijeku..

Koliko si platila metar..? I kak da te metalne kopce trazim na ebayu..? To magnetne..?
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:51   #4655
napravila sam od suknje stare,a kopcicu sam uzela kod sebe u jednoj radnji sa krojackim priborom,pola eura je bila
sve sam rucno morala,i podstavu,masnina mi nije htjela hvatat kozu nikako grrr:/
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:18   #4656
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Navukla sam se na miris pištolja za ljepilo pa da pitam - gdje ima za kupiti patrona u bojama i sa šljokicama? A da nije za bankrotirati.

I da, zakaj radim stvari koje ne mogu nositi sama?
ei, baš sad išla vidjeti na mojoj kutiji od patrona.. ja sam ih davno dobila sa srebrnim šljokama.. piše uvoznik pevec.. pa pogledaj tamo i ja bih trebala nove.. ove sa srebrnim mi idu kraju
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:41   #4657
Prekrasna mi je torbica.
super si to zašila ako si na ruke
KissOnTheRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:00   #4658
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
napravila sam od suknje stare,a kopcicu sam uzela kod sebe u jednoj radnji sa krojackim priborom,pola eura je bila
sve sam rucno morala,i podstavu,masnina mi nije htjela hvatat kozu nikako grrr:/
Pogledat cu i ja u trgovini s krojackim priborom, u hoby trgovini te stvarcice budu prekupe, pogotovo ak vise komada trebam..

Ja imam Bagatovu Slavicu, valjd necu imat problema sa sivanjem koze.. Nisam uopce o tom razmisljala..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:07   #4659
ja imam bagatovu danicu,i jos neku novijeg datuma elna,ali nijedna nije mogla sivati,probala sa svim kombinacijama igala i konca
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:22   #4660
Ova moja je 30 godina.. Cini se da cu i ja morat na ruke..
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.