Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2014., 15:15   #81
meni i dalje čist dobar i šarmantan (jedini deda koji bi od mene dobio) Edith je prekrasna, pogotovo kad znaš da ima 5 banki
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 17:34   #82
"Las Bravo" od kolovoza:

Quote:
Meksički glumac Mauricio Islas ('Istinska ljubav') potvrdio je preko svog Twittera kako će se telenovela "Las Bravo", koju snima već par mjeseci, emitirati od 8. mjeseca u terminu trenutne "Siempre tuya...Acapulco".

Izvor: https://www.facebook.com/emdt.hr
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 00:06   #83
Navodi ima puno problema s telenovelom, producenti nisu zadovoljni s nekim scenama pa se moraju ponavljati itd. itd.
Činjenica je da je Azteca odgodila svoj vlastiti proizvod da bi u horario estelar stavila tuđi. Što me još uvijek iznenađuje.
Znam da su u lošem stanju, ali imaju jednu jedinu svoju telenovelu, a vidim da kroz nju vrte sve glumce, Španićka, pa i Lisazo, Islas itd.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 06:33   #84
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Navodi ima puno problema s telenovelom, producenti nisu zadovoljni s nekim scenama pa se moraju ponavljati itd. itd.
Činjenica je da je Azteca odgodila svoj vlastiti proizvod da bi u horario estelar stavila tuđi. Što me još uvijek iznenađuje.
Znam da su u lošem stanju, ali imaju jednu jedinu svoju telenovelu, a vidim da kroz nju vrte sve glumce, Španićka, pa i Lisazo, Islas itd.
pa kolko sam ja pročitala to je radi World Cupa u Brazilu, svjesni su oni da im serija sad nebi dobro prošla pa je pomiću poslje SvjetskogŠta nije ona šema da ak im propadne ova serija da će Azteca prestat snimat sapunice?

i
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 11:02   #85
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
pa kolko sam ja pročitala to je radi World Cupa u Brazilu, svjesni su oni da im serija sad nebi dobro prošla pa je pomiću poslje SvjetskogŠta nije ona šema da ak im propadne ova serija da će Azteca prestat snimat sapunice?

i
*Navodno, tek sad vidim grešku.

A to im je izgovor, trebala je odavno krenuti. Bila je i ona situacija da Edith napušta Aztecu, ali su ju nekako ipak uspjeli nagovoriti. I ja bih, žena i sama vidi da telenovela nije dobra.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 15:57   #86
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
"Las Bravo" od kolovoza:
Joj veselim se
Mauricio y Edith ponovno
Uskoro počinje i pratiti cu pararelno sa Mexicom,mislim da će opravdati i da ce biti dobra gledanost
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 15:21   #87
Serija napokon kreće u ponedjeljak. Planira netko bacit oko?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 15:27   #88
ja ću pogledat,ne očekujem niš previše ali dat ću šansu radi stare garde Televise da vidim šta su smislili
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 15:51   #89
U ovoj seriji bi trebali bit Leonardi i Valentina(Islas i Edith) glavni par a več je prošlo 50 epizoda da su se jedva takli, ženska ga ne ferma ni pola posto, kemija 0 bodova valjda ih planiraju zadnjih 5 epizoda zaljubitbooring on više vremena provodi sa njezinom kćeri a ona se pali na Enrique(Saula)

Saul i Edith na drugu stranu su mi zajedno sam šteta šta ih u boljoj priči nisu spojili,bojim se da će na kraju on ispast ubojica njezinog muža al mi je njegov lik zanimljiviji, malo zločest ali prema njoj


ostali dio serije odavno ne pratim jel mi se neda
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.