Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 13:13   #1841
Quote:
faros22 kaže: Pogledaj post
Kala prošla thai drama čist promašaj, evo krećem sa Tawan Deard možda se i tebi svidi ozbiljnija radnja....
Taman završila sa Vampirima i mogla bih........ustvari prvo ću Rising Sun.....pa onda dalje

Korejske sam stavila na led jedno vrijeme(dok se ne nakupe),ne mogu ja to tako,poludim čekajući i gledajući jednu po jednu
(BM,GM,MLG)

Farmere ću uskoro početi gledati.
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:55   #1842
kalaflox slažem se nakon LNDies nisam više nešto slično gledala, jedino joj malo sličila korejska drama Freeze 5 epizoda ali ni blizu isto i skorašnja mini drama Vampire Flower (2014) od 6 epizoda nije bila loša


Rising Sun 2 sa Yayom i Nadechom kažu da je puno bolji nisam još gledala ali sam bila započela i uočila da je radnja ista kao i u prvom djelu, gledaj ti Rising Sun a ja gledam Tawan Deard ili Boiling Sun i ja isto odložila korejske drame a Farmere ne propuštam
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 21:02   #1843
Rising Sun



kad pogledaš ovu dramu dugo se sjećaš svih izgovorenih slatkih riječi i iskrenih i toplih zagrljaja koji prate glavni par, Mario i Taew imaju još zajedničkih drama kao Plerng Torranong (2011) - koja je malo razvučena a na yt imaju prevedene samo njihove scene s titlom- inače kod njih često isti par glumi u više različitih drama, sad su i u Koreji to počeli malo kopirati na sreću gledateljica
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 08:35   #1844
Quote:
kalaflox kaže: Pogledaj post
Taman završila sa Vampirima i mogla bih........ustvari prvo ću Rising Sun.....pa onda dalje

Korejske sam stavila na led jedno vrijeme(dok se ne nakupe),ne mogu ja to tako,poludim čekajući i gledajući jednu po jednu
(BM,GM,MLG)

Farmere ću uskoro početi gledati.
Koju vampirsku si gledala ?
rainbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 13:01   #1845
Rainbi da ne čekaš dugo odgovor thai dramu Love Never Dies (Vampire) je gledala na viki ili yt ako trebaš linkove javi
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 18:04   #1846
Quote:
faros22 kaže: Pogledaj post
Rainbi da ne čekaš dugo odgovor thai dramu Love Never Dies (Vampire) je gledala na viki ili yt ako trebaš linkove javi
gledala a baš sam se ponadala nekoj novoj vampirskoj drami.jel tko gledao vampir idol ...

baš su smiješni i ima puno poznatih
rainbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 19:18   #1847
rainbi ne imaš i na prošloj stranici vamp preporuke od mene Freeze 5 epizoda ali ni blizu isto i skorašnja mini drama Vampire Flower (2014) od 6 epizoda a Vampire Prosecutor kažu da je odlična ali nisam gledala

Kala dobro je urađena i Boiling Sun kao Divlji zapad da gledam, glavni likovi se upoznaju u 25/145 snimku na yt

Zadnje uređivanje faros22 : 31.10.2014. at 19:25.
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 21:26   #1848
Blade Man





Ostalo je jaaaaaaako tuzno bilo...smrc

Nadam se da ce u sljedece dvije epke rjesit TH slucaj i vratit mi mog childish HB-a...falio mi je danas
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 22:49   #1849
Quote:
faros22 kaže: Pogledaj post

Kala dobro je urađena i Boiling Sun kao Divlji zapad da gledam, glavni likovi se upoznaju u 25/145 snimku na yt
Znači ove do 25 da ne gledam

Pogledala sam očemu se tu radi........majke ti ,nije to za mene,nisu mi privlačni...........westerne inače ne volim a to mi liči baš na to a i totalna su mi nepoznanica
kalaflox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 23:00   #1850
Quote:
faros22 kaže: Pogledaj post
rainbi ne imaš i na prošloj stranici vamp preporuke od mene Freeze 5 epizoda ali ni blizu isto i skorašnja mini drama Vampire Flower (2014) od 6 epizoda a Vampire Prosecutor kažu da je odlična ali nisam gledala

Kala dobro je urađena i Boiling Sun kao Divlji zapad da gledam, glavni likovi se upoznaju u 25/145 snimku na yt

gledala sve osim Vampire Prosecutor nekako me ne privlači ,šta ja znam puno šminke možda i pogledam jednom ko zna
rainbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 08:37   #1851
Pride and Prejudice iako nema bas dodirnih točaka sa romanom Jane Austen je ooodlična drama i zao mi je sto sam ovoliko odugovlačila da ju pogledam.... iako neznam zasto ova glumica u zadnje vrijeme dobiva ulogu za ulogom... jest lijepa je i sve ali nesto mi fali u njezinoj glumi

ali koja je to sretnica...., prvo je glumila zenu nasem caru..., poslije sa Jaejoongom u Triangle a sad sa ovom dvojicom ljepotana



drama je fenomenalna



Lee Tae Hwan

Član je 5urprise zajedno sa Seo Kang Joon...., u ovoj drami glumi detektiva... i imam filing da je ovo početak velike karijere... mali je dosta mlad i talentiran (1995. godiste)



MLG aaaa znala sam de ce sve ostaviti za zadnje epizode.... malo su mi odvukli sve.. iduci tjedan je kraj jer ce se sve tri epizode emitirati...., vidjet cemo kako ce to sve zavrsiti...

BM ču čekati kad zavrsi...., a mozda i necu vidjet cu...

neznam zasto ste sve korejce stavile na čekanje..., meni su oni uvijek prvi
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 08:53   #1852
Niki
Po plotu bih rekla da će Pride biti dijamant zato odlažem bar nekih 6-8 epizoda da stigne ako ne krenem ranije, MLG i meni se nešto ne gleda pogotovo sad kad pronađem dobru dramu za gledanje.

Kala evo ja već na 50 snimku, ide to meni, sviđa mi se što je ozbiljnija i nema neozbiljnih,blentavih i priglupih likova, teško je pronaći kvalitetniju thai dramu a meni se sviđa plot i odnos glavnih likova, plus opet dva do tri para i odnos ljubavi i mržnje.... a ti se nemoj forsirati, ni meni nisu svi poznati ali vidim da su se trudili čak i sporedni likovi da budu privlačni

Rainbi ni mene nešto VP ne privlači ali budem jednom pokušala gledati jer mnogi tvrde da je must watch drama a ima samo deset epizoda ali dva djela
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 10:49   #1853
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
neznam zasto ste sve korejce stavile na čekanje..., meni su oni uvijek prvi
Ma tko je stavio na cekanje koreance? ...jedino njihove cetiri i gledam...ili sam ti ja postala invisible? ...chingu chingu gdje nestade nasa ljubav

Svi hvale PP kao i ti...mozda pocnem gledati
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 10:59   #1854
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Ma tko je stavio na cekanje koreance? : durica ...jedino njihove cetiri i gledam...ili sam ti ja postala invisible? ...chingu chingu gdje nestade nasa ljubav

Svi hvale PP kao i ti...mozda pocnem gledati
Andwee!! Cholte andwe!!

Ti da si meni nevidljiva.. tesko da ce se to desiti

nego nije te bilo par dana pa ja mislila da si nas zaboravila

PP je odličan, neces se pokajati

Choi Jin Hyuk rastura
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 11:11   #1855
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
Andwee!! Cholte andwe!!
Ti da si meni nevidljiva.. tesko da ce se to desiti
nego nije te bilo par dana pa ja mislila da si nas zaboravila

PP je odličan, neces se pokajati
Choi Jin Hyuk rastura
Ja da vas zaboravim...andwee!! Cholte andwe!!

Choi Jin Hyuk je i meni super i rastura gdje god glumi...zar nije on bio i nesretni tata u Gu Family Book?
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 11:20   #1856
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Ja da vas zaboravim...andwee!! Cholte andwe!!

Choi Jin Hyuk je i meni super i rastura gdje god glumi...zar nije on bio i nesretni tata u Gu Family Book?
jest...





njegov glas je melem za moje usi...

bas ima dubok muski glas
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 11:28   #1857
Choi Jin Hyuk kome se ne sviđa njegov glas i izgled , ima i par drama ostova iza sebe ali još nema one sigurnosti u izvođenju
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:19   #1858
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
njegov glas je melem za moje usi...
bas ima dubok muski glas
Skoro dobar kao LDW
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:24   #1859
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
Skoro dobar kao LDW
skoro

jos jedan glumac koji je stariji od mene

ne stvarno ako nemas danas nesto za gledati upali PP vidjet ces
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 12:53   #1860
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
ne stvarno ako nemas danas nesto za gledati upali PP vidjet ces
Pogledat cu danas malo kasnije...i mislila sam...danas tek izlazi druga ovotjedna Misaenga i prve WHTMF i LW...so...

Nego...prije svega...

She's so lovable...i oni su kao i moj BM ovaj tjedan tuzni...saznala napokon da je bio decko njezine sestre...iako mi onaj zgodni producer ide opako na zivce, mislim da je bolje da je saznala prije nego je otisla s HW-om u ameriku...sto bi kasnije saznala bilo bi teze...zao mi SW-a, ali uzaludan mu trud, oni vide samo jedan drugoga bili zajedno ili rastavljeni...drago mi je sto se HY pomirila s tim da ju HW nikad nece voljeti i nadam se da ce ostati prijatelji i dobri suradnici

Nisu oni losi...i cijela ekipa je nelosa...al nekako mi sve to mlako...drama je gledanija od BM-a ali meni neusporedivo losija...cak mi i SSK sa onom svojom andjeoskom ali maloizrazajnom facom bolje djeluje nego Krystal sa uvijek istom melankolicnom

Informacije radi...ovu srijedu idu dvije epizode da nadoknade onu sto nisu pustili neki tjedan ranije...bit ce 16 kao sto je i planirano...no BM ce vrlo vjerojatno zavrsiti sa 19...jedva cekam jos ove cetiri....mozda mi bude zao te jedne manje, a mozda i ne...do sad mi je ritam bio savrsen i voljela bih da ostane tako do kraja
klepetusa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.