Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2013., 13:05   #661
Autogeni trening na CD-u

Da li netko ima vježbe Vladimira Grudena "Autogenog treninga" na CD-u kojeg bi mi mogao prodati ili spržiti?
unaprijed hvala
starsafir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 13:20   #662
Autogeni trening na CD-u

Quote:
zvrk kaže: Pogledaj post
Tako je, idealno za početnika i uz knjigu se dobije CD. Lindemanov pristup je nekako previše mehanički, a Grudenova knjiga je možda malo prekomplicirana (preznanstveno pisana) za početnika, zapravo ovisi o predznanju.
Da li bi mi netko tko ima knjigu i CD "Autogeni trening" Vladimira Grudena mogao spržiti i prodati taj CD? Knjigu imam, ali su mi po knjižarama rekli da je zadnje izdanje sa CD-om izdano prije 4 godine, te da neće više ponoviti. Unaprijed hvala.
starsafir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 18:33   #663
Evo u petak počinjem sa AT i volila bih čuti vaša iskustva,dal se tehnika brzo svlada,jel pomaže itd...
Tečaj će trajati sedam dana i platiću 1500kn. jel to kratko vrijeme za savladati tehniku?
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 19:47   #664
autogeni trening, savjeti.

Ovak, nisam cesto na psihologiji pa ne znam dal ima vec slicna tema, gledao sam zadnje 3 stranice i nisam nasao, zanimala bi me iskustva ljudi koji su se okusali u autogenom treningu. Sto ste ocekivali, sto ste dobili, upotrebljavate li to jos uvijek, za sto konkretno upotrebljavate, ste isli na seminar ili neka knjiga, video, mozete preporuciti neku knjigu, po mogucnosti u PDF-u.
Generalno sam u fazi manjka motivacije i tesko se prisiljavam na stvari, treba mi neka noga u guzicu da se pokrenem, a ovo mi zvuci zgodno za probat.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 20:24   #665
https://www.forum.hr/showthread.php?t=23463

ako ti treba "pokretanje" moguce da je bolje ici na nesto socialno, AT tecaj ili nest drugo, nego lezat i "mantrat"
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 10:37   #666
Hmm.. ako netko zna..
Zanima me tecaj at kod jadranke skarice..na netu na nekoliko mjesta ima tel br u adjijinoj,ali kad nazovem redovito se javlja sekretarica i govori da za sve info nazovem izmedju 10 i 12.. naravno da se i u to vrijeme nitko ne javlja, odn opet sekretarica.. kako se uopce moze doci do skarice i dobiti info o tecajevima., zna li tko?
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 09:04   #667
Quote:
aleta kaže: Pogledaj post
Hmm.. ako netko zna..
Zanima me tecaj at kod jadranke skarice..na netu na nekoliko mjesta ima tel br u adjijinoj,ali kad nazovem redovito se javlja sekretarica i govori da za sve info nazovem izmedju 10 i 12.. naravno da se i u to vrijeme nitko ne javlja, odn opet sekretarica.. kako se uopce moze doci do skarice i dobiti info o tecajevima., zna li tko?
Ja sam išla kod Nevene Runjić i odlična je...platila 1500kn,ako nekog interesira mogu dati broj
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 09:09   #668
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Ovak, nisam cesto na psihologiji pa ne znam dal ima vec slicna tema, gledao sam zadnje 3 stranice i nisam nasao, zanimala bi me iskustva ljudi koji su se okusali u autogenom treningu. Sto ste ocekivali, sto ste dobili, upotrebljavate li to jos uvijek, za sto konkretno upotrebljavate, ste isli na seminar ili neka knjiga, video, mozete preporuciti neku knjigu, po mogucnosti u PDF-u.
Generalno sam u fazi manjka motivacije i tesko se prisiljavam na stvari, treba mi neka noga u guzicu da se pokrenem, a ovo mi zvuci zgodno za probat.
Svakako preporučujem autogeni trening...ja sam dobila mir u sebi i posle treninga i odslušane teorije koja je meni bila jako bitna mogu reći da sam izašla drugačija
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 16:37   #669
Imao sam autogeni trening knjigu od Grudena, al izguio je, dali itko ima pdf verziju da posalje ili zna neki link, trazio sam po netu i nista..
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 23:00   #670
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Imao sam autogeni trening knjigu od Grudena, al izguio je, dali itko ima pdf verziju da posalje ili zna neki link, trazio sam po netu i nista..
Nađe se lako po antikvarijatima i Grudenova i Lindemanova knjiga.
__________________
Do you spend time with your family? Good. Because a man who doesn't spend time with his family can never be a real man.
zvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 22:31   #671
Tečaj AT-a

Zna li tko gdje bi se mogao u Zagrebu upisati tečaj autogenog treninga?

Drži li možda prof. Gruden kakav tečaj, bilo grupni bilo individualni?

Zahvaljujem na odgovoru!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 22:54   #672
Quote:
aleta kaže: Pogledaj post
Hmm.. ako netko zna..
Zanima me tecaj at kod jadranke skarice..na netu na nekoliko mjesta ima tel br u adjijinoj,ali kad nazovem redovito se javlja sekretarica i govori da za sve info nazovem izmedju 10 i 12.. naravno da se i u to vrijeme nitko ne javlja, odn opet sekretarica.. kako se uopce moze doci do skarice i dobiti info o tecajevima., zna li tko?
Ok je, s time da treba raditi, stalno i konstantno. Nije to kako neki ponekad misle "sad cu ic na tecaj i to je to, spašena sam". Treba radit. Stalno. Meni se svidjelo, jako zanimljivo i lijepo iskustvo. Imam neke podatke, ako želiš mogu ti ih proslijediti na inbox.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:56   #673
ne idite na tečajeve AT-a jer se tamo malo vježba a puno priča.. nabavite knjigu od lindemanna ili grudena i za 2 mj ste gotovi
spartacus 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 12:13   #674
...ja sam naučio AT iz knjige bez kazete i cd-a... posebno je dobra sugestija, sa njom možete činiti čudesa
spartacus 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 13:45   #675
Quote:
spartacus 1 kaže: Pogledaj post
...ja sam naučio AT iz knjige bez kazete i cd-a... posebno je dobra sugestija, sa njom možete činiti čudesa
Čudesa !!?? Nisam se upoznao da je to nešto spektakularno.

A može biti čak i krivo: https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...1&postcount=51

UVAJTE SE PRETJERANOG SAMOPOUZDANJA
Autosugestija
Emil Cue je autosugestijom postigao mnogo uspjeha. Iako nije bio liječnik, imao je neku vrstu klinike gdje se liječilo isključivo metodom autosugestije. Ono na čemu je on tvrdoglavo insistirao bilo je subjektivno vjerovanje pacijenta. Za njega nisu postojale objektivne okolnosti. Jednog dana, dok je svoje učenje izlagao asistentima, dotrčala je medicinska sestra i prestrašeno mu se obratila: ¨Gospodine Cue, pacijentu u sobi 17 je loše. On misli da mu je loše.¨ idućeg dana, dok je Cue nastavljao asistentima obrazlagati svoje učenje, došla je ista sestra i izjavila s neprikrivenom ironijom: ¨Gospodine Cue, pacijent iz sobe 17 misli da je umro.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 12:13   #676
Da li je netko pohadao edukaciju za ucitelja AT kod gde Nade Kaiser? Misljenja, iskustva...
SunChan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 06:52   #677
Bila sam na uvodnom predavanje kod S. Miler ( besplatno ). Hmmm, zvuči ok. Možda pomaže, ali mi se fakat nije davalo 1500 kn za to.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 19:44   #678
bila sam i ja kod škarice prije dosta godina i ne koristi ničem. barem meni je to bilo totalno loše iskustvo. autogeni je sam po sebi okej i može biti od koristi,ali samo autogeni. ostale njene priče su mi bile beskorisne, a neke čak i štetne.
zato bi bilo najpametnije nabavit neku literaturu, naučit autogeni i to je to,a ostale priče ostavit po strani.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 15:53   #679
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
bila sam i ja kod škarice prije dosta godina i ne koristi ničem. barem meni je to bilo totalno loše iskustvo. autogeni je sam po sebi okej i može biti od koristi,ali samo autogeni. ostale njene priče su mi bile beskorisne, a neke čak i štetne.
zato bi bilo najpametnije nabavit neku literaturu, naučit autogeni i to je to,a ostale priče ostavit po strani.
Joj da, Škarica, da ne velim šarlatanica. Pisala sam već o njoj. Ta ga može lupetat do besvijesti.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 10:02   #680
nakon skoro 5 godina AT-a, jos uvijek imam poteskoca sa "aktiviranjem" solarplexusa u 5. vjezbi. 2-3 puta sam imao osjecaj kao da se nesto u zelucu "pjeni" (tesko opisati senzaciju, ali dozivljaj je bio jako ugodan), inace, osim minimalnog opustanja misicnog tonusa u toj regiji, nista. u literaturi je spomenuto da je ta vjezba najintenzivnija, kod mene se ispostavilo suprotno. zanima me je li itko ovdje imao slicna iskustva
PonosRetajevih is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.