Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 15:39   #4721
Znaš li i stanicu? Po čemu da znam kada izaći?

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 27.10.2014. at 17:07. Reason: Q
liuskekivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 15:45   #4722
Josipa Lončara
Zagrebačka banka su (dvije ili tri, neke se još grade) velike zgrade na južnoj strani Samoborske.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:03   #4723
Kako najbrze doci od Zagrepcanke do zracne luke ? Negdje ima direktan bus sa okretista za luku ?
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:13   #4724
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
Josipa Lončara
Zagrebačka banka su (dvije ili tri, neke se još grade) velike zgrade na južnoj strani Samoborske.
Hvala ti!
liuskekivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:16   #4725
Quote:
emissary kaže: Pogledaj post
Kako najbrze doci od Zagrepcanke do zracne luke ? Negdje ima direktan bus sa okretista za luku ?

Ima direktan bus s AK, stoji i kod Lisinskog


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:20   #4726
Koja linija ? Hvala

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 28.10.2014. at 16:16. Reason: Q
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 00:08   #4727
Posebna linija Pleso prijevoz:

http://www.croatiaairlines.com/hr/In...do-zracne-luke
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 20:36   #4728
Trebam doći do OŠ Tituša Brezovačkog na adresi Špansko 1. Pretpostavljam da mi je najbolje doći do Črnomerca pa tamo na bus za Špansko? Ako da, na kojoj bi stanici izišla?

Ako je bitno, krećem s Donjih Svetica
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 20:54   #4729
S Črnomerca ide bus 136, ali i s Ljubljanice ide bus 115
Ako krećeš s Donjih Svetica, možda je brže doći s trojkom do Ljubljanice nego s dvojkom do Črnomerca.
Stanica je kod tržnice Špansko, nisam siguran kako se točno zove.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:48   #4730
e ovako,sutra idem u zg polagat strucni..
treba mi prijevoz od autobusnog kolodvora do ministarstva zdravlja.. koji tramvaj vozi tamo? koliko stanica je od autobusnog do tamo? gdje se uopce nalazi tramvajska stanica kod autobusnog kolodvora?

prvi put idem sama u zg,a ionako ga neznam bas pa ako mi mozete pomoc bila bih zahvalna
mislila sam uzet taxi al kazu mi da je preskup
pliz ako mozete cim prije odg, hvala jos jednom
saskass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:11   #4731
Pa barem danas ti to nije tesko uz pomoc google mapsa, sve si mozes pogledati.

Uglavnom tramvaj ti staje odmah pored autobusnog kolodvora i tamo cekas tramvaj broj 8.

Samo pazi, taj ti tramvaj malo rjede vozi pa si racunaj da ces ga cekati mozda i 15-20 minuta ako ti je jedan taman pobjegao.

Najbolje ti je uci skroz na pocetku tramvaja, kupit kartu kod vozaca i onda ga pitaj gdje silazis za Ksaver (ako ides na Ksaver, a koliko sam skuzio ides, jer tamo je ministarstvo zdravlja ali to si jos jednom pogledaj, dali ti pise adresa Ksaver 200a), pa ce ti on reci koja je to tocno stanica, jer ih ima dosta do tamo(jedno desetak).

Za svaki slucaj si racunaj da budes bar sat vremena ranije u Zagrebu da imas vremena za doci do tamo, jer jos i od tramvaja imas nesto za hodati.

Kad izades iz tramvaja, to ce ti biti sa lijeve strane, morat ces preci cestu i onda odmah ravno ce ti biti prolaz izmedu dviju kuca(pjesacki mali prolaz) pa dobro gledaj po tablama sto pise, mislim da ne mozes pogrijesiti, ravno kroz prolaz, pa na stepenice i stigla si.
The unforgiven is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:13   #4732
Quote:
saskass kaže: Pogledaj post
e ovako,sutra idem u zg polagat strucni..
treba mi prijevoz od autobusnog kolodvora do ministarstva zdravlja.. koji tramvaj vozi tamo? koliko stanica je od autobusnog do tamo? gdje se uopce nalazi tramvajska stanica kod autobusnog kolodvora?

prvi put idem sama u zg,a ionako ga neznam bas pa ako mi mozete pomoc bila bih zahvalna
mislila sam uzet taxi al kazu mi da je preskup
pliz ako mozete cim prije odg, hvala jos jednom
Moji frendovi su isli i svakome sam morao objasnjavati,uglavnom stanica ti je preko puta kolodvora odmah,viditi ces dvije stanice ti ides na tramvaj osam,znaci desna strana ceste u smjeru prema nadvoznjaku da ne odes prema Zapruđu jednostavno pricekas osmicu,sjednes se ko klada i vozis se do stanice Radicevo setaliste,tamo ti je blizu Ministarstvo...

Ili ako nema osmice posto ne ide cesto ides sesticom do Trga i onda sjednes na trgu na 14-icu,ali najjednostavnije osmicom i istovari te direkt pred Ksaverom,popnes se stepenicama i tamo si ( pitas nekoga kad dodjes na stanicu )
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:34   #4733
Quote:
The unforgiven kaže: Pogledaj post
Pa barem danas ti to nije tesko uz pomoc google mapsa, sve si mozes pogledati.

Uglavnom tramvaj ti staje odmah pored autobusnog kolodvora i tamo cekas tramvaj broj 8.

Samo pazi, taj ti tramvaj malo rjede vozi pa si racunaj da ces ga cekati mozda i 15-20 minuta ako ti je jedan taman pobjegao.

Najbolje ti je uci skroz na pocetku tramvaja, kupit kartu kod vozaca i onda ga pitaj gdje silazis za Ksaver (ako ides na Ksaver, a koliko sam skuzio ides, jer tamo je ministarstvo zdravlja ali to si jos jednom pogledaj, dali ti pise adresa Ksaver 200a), pa ce ti on reci koja je to tocno stanica, jer ih ima dosta do tamo(jedno desetak).

Za svaki slucaj si racunaj da budes bar sat vremena ranije u Zagrebu da imas vremena za doci do tamo, jer jos i od tramvaja imas nesto za hodati.

Kad izades iz tramvaja, to ce ti biti sa lijeve strane, morat ces preci cestu i onda odmah ravno ce ti biti prolaz izmedu dviju kuca(pjesacki mali prolaz) pa dobro gledaj po tablama sto pise, mislim da ne mozes pogrijesiti, ravno kroz prolaz, pa na stepenice i stigla si.
aha.. dada,to je ta adresa na koju moram doc..
cula sam da u tramvaju pricaju na razglas koja je sljedeća stanica,je to istina? ako je tako,nasla sam na google mapsu da je tamo stanica koja se zove radićevo šetalište?
saskass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:56   #4734
Quote:
emissary kaže: Pogledaj post
Moji frendovi su isli i svakome sam morao objasnjavati,uglavnom stanica ti je preko puta kolodvora odmah,viditi ces dvije stanice ti ides na tramvaj osam,znaci desna strana ceste u smjeru prema nadvoznjaku da ne odes prema Zapruđu jednostavno pricekas osmicu,sjednes se ko klada i vozis se do stanice Radicevo setaliste,tamo ti je blizu Ministarstvo...

Ili ako nema osmice posto ne ide cesto ides sesticom do Trga i onda sjednes na trgu na 14-icu,ali najjednostavnije osmicom i istovari te direkt pred Ksaverom,popnes se stepenicama i tamo si ( pitas nekoga kad dodjes na stanicu )
niisam skuzila bas to sad.. nemogu bas ni zamislit jer nisam nikad tamo bila.. desna strana? kako su poredane uopce te stanice?
saskass is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 15:16   #4735
Ne znam koliko ce ti pomoci,ali evo sa Google Street Viewa sam izvukao,napisao,valjda ce ti se bolje posloziti

http://www.pohrani.com/f/e/ga/1XMwSReb/untitled.jpg

http://www.pohrani.com/f/H/Rt/4R5KILY3/2.jpg

http://www.pohrani.com/f/2t/4B/4I9rgzes/3.jpg

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 30.10.2014. at 17:33. Reason: Q
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:29   #4736
ee ovo mi je stvarno pomoglo,puno ti hvala stvarno!!
samo jos jedno pitanje, jel pricaju u tramvaju koja je sljedeca stanica il ne?

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 30.10.2014. at 17:33. Reason: Q
saskass is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 03:46   #4737
Negdje da negdje ne zavisi koliko je vozač poglasnio zvučnike.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 06:40   #4738
Kako doći iz Maksimira do Ribnjaka 36?
Pretpostavljam prvo do Draškovićeve pa neki tramvaj prema "gore", ali ne znam koji broj tramvaja i na kojoj stanici izići?

Hvala
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 10:21   #4739
Tramvaj 8 (samo radnim danom) ili 14 (svaki dan), pa odmah na prvoj stanici sići i vratiti se natrag.
Ako vidiš da tramvaja neće biti duže od 5 minuta, onda je brže pješke.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 05:09   #4740
Puno hvala
winter1212 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.