Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2008., 00:23   #21
Quote:
maya_m kaže: Pogledaj post
Prijemni ti je smiješan,moraš biti baš teški antitalent da ga ne prođeš. Ove godine se otvorilo 8 smjerova, traje ti 3 godine (6 semestara). Plaća se 4800 po semestru. Ove godine nas je bilo 200 (nešto više) i možda ih 20 nije upalo. Pitaj ako te još šta zanima..
kaj znaci smijesan?? kaj tocno?
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 14:25   #22
Full lagan!!
maya_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 19:36   #23
sto se smatra pod time full lagan..mislim da nije stvar antitalenta vec fizicke spremnosti ili...?
che kikea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 21:07   #24
Quote:
che kikea kaže: Pogledaj post
sto se smatra pod time full lagan..mislim da nije stvar antitalenta vec fizicke spremnosti ili...?
Na redovitom studiju ti je stvar fizičke spremnosti, dok na višoj trenerskoj nije..njima su važne samo pare..kužiš?
maya_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:24   #25
Od čega se sastoji prijemni. Koji su smjerovi mogući , gdje se nalazi fakultet i tako te stvari me zanimaju. E da i ima li neka stranica gdje mogu pronaći
hip-hop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 21:42   #26
Quote:
hip-hop kaže: Pogledaj post
Od čega se sastoji prijemni. Koji su smjerovi mogući , gdje se nalazi fakultet i tako te stvari me zanimaju. E da i ima li neka stranica gdje mogu pronaći
Evo stranica ti je www.kif.hr tu ti je sve,pa pitaj ako te još nešto zanima..
maya_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 21:53   #27
Da li moraš biti profesionalan sportaš za upis.
hip-hop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 22:12   #28
Quote:
hip-hop kaže: Pogledaj post
Da li moraš biti profesionalan sportaš za upis.
Ne trebaš!!!
maya_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 01:18   #29
Evo da ti probam u par riječi opisati kak to zgleda:

NEznam za ovu godinu, aj sam upisivao prošle godine i stvarno nije problem upast.
Na prijemnom svi moraju proći liječnički i plivanje (samo se nesmiješ utopit, sve ostalo dopušteno).
Ako upisuješ neki od sportova - provjera specifičnih znanja tog sporta koji upisuješ.
Ako upisuješ kondicijsku pripremu il sp. rekreaciju imaš testove, al niš strašno. Ako si ikad bio u nekom sportu il se bavio bilokakvom fizičkom aktivnošću (šah kao sport je isključen iz ovog) nebi smio imat problema s upisom.
Jednom kad upišeš i platiš im, počinu ti predavanja. Obično dva tjedan cjelodnevih predavanja (14 dana, od 8-16h) i onda ispiti. Za većinu ispita ni netreba previše učit, ako ne pucaš na neku ocjenu (a ni onda nije problem), uglavnom dan-dva ozbiljno sjedenš i to je to (iako nije preporučljivo, jer ako si već upisao i misliš bit neki trener trebalo bi malo ozbiljnije se time pozabavit, a ne učit samo za ispit i zaboravit odma)

Evo to je to.
nsira is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 18:01   #30
Što je još na prijemnom i kada je uopće prijemni. Može li se sa lošijim ocjenama iz srednje upasti
hip-hop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 18:34   #31
Quote:
hip-hop kaže: Pogledaj post
Što je još na prijemnom i kada je uopće prijemni. Može li se sa lošijim ocjenama iz srednje upasti
Što je na prijemnom ovisi o usmjerenju, al ulavnom ni neš preveć teško, par vježbi. Nikakvo znanje se ne traži (bar se nije tražilo po starom programu).
ZA ocjene neznam sigurno, al mislim da ti nisu problem.
Ja sam stekao dojam da im je važnije skupit što više ljudi i to naplatiti, nego radit neku selekciju
Prijemni su u 12.mj. Drugi rok početkom 2.mj. Tak da ti je ovogodišnji voz prošo.
Neznam kaj da ti još pametnog kažem. Pogledaj na stranicama odjela za još detalja.
nsira is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 10:04   #32
fitness trener? moze netko ukratko napisati sto treba za upis kako treba i kako vam se cini ? puno hvala
Antonio1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 15:42   #33
jel ima netko da zna kao da ja položim vaterpolo na toj višoj trenerskoj?
ja sam apsolvent i priznajaem malo sam izgubila volju zbog dezorganizacije na tom faxu itd...
__________________
............................................................
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 13:28   #34
Jel ima neki student/studentica vise trenerske da s jednom simpaticnom djevojkom haha poradi na tenisu malo ???
javite se...moze i na [email protected]
sixthsense is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 12:43   #35
Poslao sam ti pm, al nes je zastekalo pa neznam dal je doslo...
Jesi kad igrala tenis do sad?
Planiras upisati visu il zelis za sebe malo nauciti??
Aleks666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 11:52   #36
sta je bolje kondicijska priprema sportasa il smjer fitness &bodybuilding? i kakav je prijemni za jedan a kakav za drugi smjer?!?! kak su predavanja na toj visoj??
antoniooo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 12:11   #37
pozdrav. cetvrta sam godina faksa na geotehnickom fakuletu (hidrotehnika) u Varazdinu.....zanima me sad visa trenerska skola - smjer fitness&bodybuilding......zanima me apsolutno sve....kad su predavanja,dali ja mogu upisat makar sam vec na jednom faksu,kakav je prijemni,kolko se placa.....di je opce ta skola??hvala
fredy_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 11:42   #38
Quote:
fredy_007 kaže: Pogledaj post
pozdrav. cetvrta sam godina faksa na geotehnickom fakuletu (hidrotehnika) u Varazdinu.....zanima me sad visa trenerska skola - smjer fitness&bodybuilding......zanima me apsolutno sve....kad su predavanja,dali ja mogu upisat makar sam vec na jednom faksu,kakav je prijemni,kolko se placa.....di je opce ta skola??hvala

ima koga'???
fredy_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 13:25   #39
Ahoj!!!

Evo , ne studiram na višoj nego na visokoj , ali znam odgovore na tvoja pitanja , Freddy

Ovak: tam se upisuju i ljudi sa 50 godina , viša je potpuno izvanredni studij bez potpore ministarsva. To ti znači da možeš upisati višu i nakon kaj si diolomirao na 5 fakulteta , ali sam snošiš troškove studiranja i nemaš studentska prava.

Kakav je prijemni - samo osnove fitnessa i plivanje.

Gdje se nalazi - na kineziološkom fakultetu ( Horvaćanski zavoj 15 )...

Koliko se plaća - 3800 po semestru

Prijemni je obično negdje početkom 10. mj...
Predavanja , tog nema puno. Studente s više na faksu viđam samo u 2. , 6. i 9. mj... , kad mi imamo ispite , oni tad slušaju predavanja...

Eto , to bi ti od prilike bilo to
mrcinam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 21:56   #40
Jel mogu s visom trenerskom biti nogometni trener i imati licencu za vodenje bilo kojeg kluba u HNL-u ili treba jos posebno polagati kod HNS-a sto? I dali je znanje plivanja uvijet za upis?
angell15 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.