Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2008., 17:00   #21
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
mislim da ne
vjerujem da bi te već skužila

danas je specijalan dan
Da skužila? Namirisala

Kolači, janjetina, mladi luk i ostale domaće delicije
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 09:29   #22
Skuhaj juhu, kupi hladnih narezaka, sira, kupi pečeni odojak i janjca, napravi par kanapea za klince jer ionako oni baš i ne žele jesti, eventualno speci pipicu, napravi par salata i to je to eh da naruči kolače
Ženo božja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 11:37   #23
pipicu??
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 20:57   #24
draga hana,
ajmo se posla primit

kod takvih nakuhavanja (nekad davno) najveći problem mi je bio premali prostor u frižideru i samo jedan rol
predložena jela možeš dobrim djelom pripremiti dan ranije, čak u potpunosti
na toliki broj ljudi ja bi od juhe odustala, neki si ju doma kuhaju


hladna predjela:

uz klasičnu platu sa pršutom, sirevima raznim, kuhanom/pečenom šunkom
- rolade sa sirom
ispečeš dan ranije biskvit kao za slatku roladu samo umjereno posoliš, ne umiješaš šećer, ali staviš par žlica ajvara ili par žlica dobro ocijeđenog, sitno nasjeckanog špinata (smrznut industrijski )
kad se ohlade nafilaš ih sa svježim sirom pomiješanim sa malo vrhnja i dodacima po želji; sjeckana šunka, kukuruz, grašak, sjeckane šarene paprike, mladi luk,...)
čvrsto omotaš folijom i zaboraviš u frižideru do sutra
- paprike punjene sirom i jajem
očistiš paprike, napuniš svježim sirom začinjenim po ukusu i u sredinu utisneš tvrdo kuhano jaje, biraj manje paprike tako da se to jeje ne izgubi u njima
umotaj folijom i stavi u frižider do sutradan
fora izgledaju kad ih narežeš, okolo paprika, sa jajetom u sredini koje je obloženo sirom
recimo zelena paprika, sir obojan crvenom paprikom i jaje
- salata od tunjevine - tuna iz konzerve, sjeckani kiseli krastavci, kapari, zelene i crne masline bez koštica, grah i/ili kukuruz, mladi luk, začinjeno i položeno na listove zelene salate
u tu salatu se može umiješati i riža
- salata od tjestenine - skuhaš neke sitnije pužeke i dodaš im sjeckanu šunku, sir, grašak, mrkvicu, kisele krastavce,..... povežeš sa majonezom i vrhnjem
sve možeš pripremiti dan ranije, ali majonezu i vrhnje dodaj sat ranije jer će tjesto inače sve popiti


topla predjela, a i glavna

- rolice kao caneloni
uzmeš na placu debelo tijesto za burek
zdinstaš faširano meso kak inače radiš, napraviš od tijesta i file tanke štrudlice, narežeš na podjednake komade i položiš u vatrostalnu posudu, zaliješ paradajz umakom, pokriješ folijom i staviš u rol
ili pomiješaš friški sir, jaja i dobro ocijeđeni špinat, nafilaš štrudlice koje zaliješ vrhnjem, pokriješ folijom i staviš u rol
pred kraj s obojeg skineš foliju


prilozi:

- zapečene krpice, može tako i riža
skuhaš krpice
popržiš dimljeni špek/vratinu i luk na zlatno i umiješaš u krpice, staviš u vatrostalnu posudu i zaliješ mješavinom vrhnja i jaja
zapečeš u rrolu
- pita od krumpira
skuhani krumpir sitno nasjeckaš, dodaš mu poprženi špek i luk, vrnje, jaja, začine
u oblik za tortu položiš lisnato tijesto ili prko (kupovno, naravno), ubaciš krumpir i po vrhu po želji posipaš sirom, zapečeš
- pekarski krumpir
narežeš krumpir na ploške, obilno luka na šnite, papriku svježu na rezance, špek na kockice, malo svježeg paradajza na kockice
sve to dobro pomiješaš i začiniš solju, češnjakom u prahu i paprom, staviš peč u pleh
- povrtni rižoto
konzerviran grašak, kukuruz i mrkvu dobro ispereš i prokuhaš
zdinstaš rižu i umiješaš povrće, umiješaj i komad putra
može i malo šafrana za boju i aromu

meso
- svečana štefica
faširano napraviš kao za faširance
u oblik za srneći hrbat najprije stavi foliju, pa šnite hamburgera poprečno kao crijepoce, na to faširano i u sredinu utisni tvrdo kuhana jaja
- punjena vratina ili krmenadli
trabaju biti u komadu
zarežeš šnicle, ali ne do kraja
između stavi po komad špeka ili sušene vratine, pršuta te šnitu zdenkinog edamca (taj se ne topi pretjerano, pa neće sav iscuriti) začini po želji (češnjak, papar, mažuran, trave,..)
poveži koncem da se ne rascvjeta i speci
- zapečena puretina s gljivama
pureća prsa nareži na kocke ili prutiće, popeci ih u tavi
male šampinjone popeci na luku, izmiješaj sve to i stavi u vatrostalnu posudu
zalij sa vrhnjem i zapeci
- picek ala pizza
tanke šnicle pilećeg filea položi u protvu, premaži ih paradajz umakom , pokrij poprženim šampinjonima (poprženim da ne puste previše vode) pospi origanom, pospi ribanim sirom
prekrij folijom i peci u rolu, pred kraj makni foliju i zapeci
- pileći bataci u korici
poleće batake (boca + zabatak) na gusto omotaj šnitama špeka
položi ih na gusto u protvu i tako ispeci u rolu
- punjeni odojak/janjac/teleća rebra
komadu odojka ili janjca izvadi kosti tako da napraviš veeeliki šnicl ili napravi đep u telećim rebrima
napravi punjenje od suhog kruha narezanog na kockice i poprženog, poprženog luka i špeka, vrhnja i jaja
ili od faširanog mesa kao za faširance
u svaku filu možeš staviti i graška, mrkvice, kukuruza, paprike,.. što već voliš
napuni i zarolaj odojka ili janjca i zaveži ga koncem da se ne raspadne u pečenju
teletinu napuni i zašij
- svinjeći ili poleći file kao file wellington
popržiš narezane šampinjone na luku, u hladno umiješaš malo vrhnja i jaje
na lisnato tijesto premažeš nadjev i položiš meso, zamotaš i dobro sljepiš tijesto da nadjev ne iscuri i ispečeš
- pašticada s njokima
- divljač (valjda još uvijek prodaju srnetinu u metrou) sa knedlama od kruha

salate:
- matovilac sa grahom
- zelje sa zelenom paprikom narezanom na tanke rezance i ribanom mrkvom
- rotkvice, mladi luk, paradajzi trešnjice


ja imam jedan mali problem
kod mene je to sve od oka
nit znam mjere, nit zna napamet kak se dugo nešto sprema
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 13:11   #25
moj ti je savjet da u jelovnik uključiš jedno jelo koje tradicionalno muški spremaju tipa kotlovine, roštilja ili čobanca u bilo kojoj verziji, tako da sebi olakšaš, a muške zaposliš pa će i tako sinek sudjelovati u cijeloj priči
btw. je li krizma u subotu ili nedjelju i u koliko sati, to ti isto utječe na slaganje jelovnika....
__________________
Gemišt je psihički zdrava stvar.
akont-ciko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:37   #26
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
draga hana,
ajmo se posla primit

kod takvih nakuhavanja (nekad davno) najveći problem mi je bio premali prostor u frižideru i samo jedan rol
Polly draga....tak mi je i samoj...doduše imam dva fiđa i dva rola....ali kod ovak velikih nakuhavanja i to mi je malo jedino se nadam da nebu jako toplo pa da bum dio klope mogla imati vani na terasi
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
predložena jela možeš dobrim djelom pripremiti dan ranije, čak u potpunosti
na toliki broj ljudi ja bi od juhe odustala, neki si ju doma kuhaju
Tak sam si i ja nekaj mislila ( sam mi još juha treba )

Fakat si puna ideja...koliko mi je samo trebalo da sve pročitam i " vizualiziram " ....a koliko bi mi rebalo vremena da sve to i napravim
Mislim da ima nekih vrlo interesantih ideja koje bi mogla svakako i iskoristiti...ono sa roladama mi je zgodno
Moglo bi se tu svašta iskombinirati...
Hvala ti draga na ovako iscrpnom postiću

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
ja imam jedan mali problem
kod mene je to sve od oka
nit znam mjere, nit zna napamet kak se dugo nešto sprema
Polly, to mi zaista nije problem
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:41   #27
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
....a koliko bi mi rebalo vremena da sve to i napravim
pa ne sad sve odjednom
ja sam samo ideje nabacala

a ti ipak odaberi restoran
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:49   #28
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
moj ti je savjet da u jelovnik uključiš jedno jelo koje tradicionalno muški spremaju tipa kotlovine, roštilja ili čobanca u bilo kojoj verziji, tako da sebi olakšaš, a muške zaposliš pa će i tako sinek sudjelovati u cijeloj priči
btw. je li krizma u subotu ili nedjelju i u koliko sati, to ti isto utječe na slaganje jelovnika....
Krizma je u subotu u 11 h..tak da planiramo ručak oko 13-14 h.
A ova tvoja ideja da malo i muške uključimo u kuhanje...je zaista već bila na razmatranju, jer jedan od gostiju je pasionirani ( naravno, amaterski ) kuhar i zaista mu dobro ide spremanje " na otvorenom " ( roštilj, kotlovina, čobanac i ostale delicije iz kotlića ).....ALI....s obziorm da je i (afirmirani rok bubnjar ) i da ima gažu na taj dan, zaista ga ne mogu opteretiti s time....a ostala muškadija je niškoristi
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:55   #29
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
pa ne sad sve odjednom
ja sam samo ideje nabacala

a ti ipak odaberi restoran
Imam ti ja neke kombinacije u glavi
Predjelo bi mogla napraviti doma, a za glavno naručiti catering.... čak sam dobila jednu JAKO dobru ponudu i sve sam biliže toj odluci
Jer kak si i sama rekla...i ja bi se malo zabavljala taj dan
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 17:04   #30
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Predjelo bi mogla napraviti doma, a za glavno naručiti catering.... čak sam dobila jednu JAKO dobru ponudu i sve sam biliže toj odluci
super plan

ajd reci čija je ponuda
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 17:05   #31
hana, mislim, ako ti nije prekasno, ja bih ipak rekla catering

isprobano u familiji.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 17:06   #32


vidim da si se "opametila"

stvarno je to tlaka i mrtva si danima prije i poslije
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 20:04   #33
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
super plan

ajd reci čija je ponuda
Da ih ne bi reklamirala prije vremena ( moram ja to osobno isprobati ), poslat ću ti na PM....a ak se pokažu zaista tak dobri kak su mi neki rekli da jesu....e onda ih bum i ja svim peporučila
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 20:06   #34
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
hana, mislim, ako ti nije prekasno, ja bih ipak rekla catering

isprobano u familiji.
C. koji ste cetering naručili? Kak ste bili zadovoljni?
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 22:54   #35
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Da ih ne bi reklamirala prije vremena ( moram ja to osobno isprobati ), poslat ću ti na PM....a ak se pokažu zaista tak dobri kak su mi neki rekli da jesu....e onda ih bum i ja svim peporučila
moze i meni pm - i ja sam davala prijedloge
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 23:56   #36
ak je takva situacija, krizma u subotu u 11, onda možeš računati ručak između 13 i 14, to znači da će ti ljudi doći gladni pa ti za to trebaju naresci kao predjelo da ih zabaviš nečime te ne postanu nervozni
ako je subota, to ti isto znači da će ti se gosti zadržati duže, trebat će ti i više hrane i pića
moj prijedlog
hladno predjelo ( naresci, sirevi, i te stvari)
juha
odojak ili janjac uz još jednu vrstu mesa tipa piletine
uz salate i priloge
kolač i torta
time si pokrila i moguću večeru za one koji ostanu duže
__________________
Gemišt je psihički zdrava stvar.
akont-ciko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 09:31   #37
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
ak je takva situacija, krizma u subotu u 11, onda možeš računati ručak između 13 i 14, to znači da će ti ljudi doći gladni pa ti za to trebaju naresci kao predjelo da ih zabaviš nečime te ne postanu nervozni
To je i moj plan
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
ako je subota, to ti isto znači da će ti se gosti zadržati duže, trebat će ti i više hrane i pića
moj prijedlog
hladno predjelo ( naresci, sirevi, i te stvari)
Plus nekaj sa Pollyne predivne liste hladnih predjela
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
juha
E to ZIHER ne bum.....zaista nije problem skuhati juhu...ali dodatih 25 tanjura + 25 žlica + vrijeme koje se gubi sa serviranjem juhe i naknadno kupljena istog posuđa..... Odustajem od juhe
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
odojak ili janjac uz još jednu vrstu mesa tipa piletine
To je bio moj prvi izbor Ali ak uzmem catering, bila bi kombinacija piletine, svinjetine, teletine .....sa žara, pohano i dr.
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
uz salate i priloge
Naravno, brdo različitih salata.....Prilog bi išao isto iz ceteringa... kroketi, šampinjoni sa žara, neki krumpit tipa pekarski i sl.
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
kolač i torta
To mi je najmanji problem
Quote:
akont-ciko kaže: Pogledaj post
time si pokrila i moguću večeru za one koji ostanu duže
Naravno da bu većina ostala duže ( možda bake i dede odu nekaj ranije...nadam se )
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:23   #38
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Plus nekaj sa Pollyne predivne liste hladnih predjela
možeš i francuz punit nečim
pa paštete iz kućne radinosti - pileća jetrena, tuna, čvarci
možeš složiti sendviče sa sirom od onog tamnog kruha iz DM-a kao boeme, pa narezati na kockice i trokutiće, fora izgleda

imaš jedan topic sa punjenim paradajzima
i topic od atlantis s filmskom večerom za prijatelje, tam ima isto podosta ideja
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 09:52   #39
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
možeš i francuz punit nečim
pa paštete iz kućne radinosti - pileća jetrena, tuna, čvarci
možeš složiti sendviče sa sirom od onog tamnog kruha iz DM-a kao boeme, pa narezati na kockice i trokutiće, fora izgleda

imaš jedan topic sa punjenim paradajzima
i topic od atlantis s filmskom večerom za prijatelje, tam ima isto podosta ideja
Da...toliko ideja a tako malo vremena
Ja francuz punim sa faširanim mesom + naribani sir i dr. i bude najmi- njami
Na blogu naše drage forumašice http://www.damijenestoslatko.bloger....aspx?id=649937 našla PREDIVNU ( a tako jednostavno za napraviti )paštetu...tak da sam i to dodala na listu
Ak sve napravim kaj planiram, na kraju bu predjelo bilo raskošnije od glavnog jela
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 09:55   #40
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
možeš i francuz punit nečim
pa paštete iz kućne radinosti - pileća jetrena, tuna, čvarci
možeš složiti sendviče sa sirom od onog tamnog kruha iz DM-a kao boeme, pa narezati na kockice i trokutiće, fora izgleda

imaš jedan topic sa punjenim paradajzima
i topic od atlantis s filmskom večerom za prijatelje, tam ima isto podosta ideja
Kak radiš paštetu od tune?
Ja radim onu sa ringlicama, kaparima ( ili kis. krastavci ), buco sir, majoneza, kuhano jaje, senf...i naravno, tuna.
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.