Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 08:18   #21
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Garant se on zaljubio u tebe i zelio pravu vezu? Ako je to slucaj, onda je to u skladu onog sto sam napisao.
ne, nije zaljubljen u mene niti ja u njega, ne želim vezu s njim niti on sa mnom.....nazovem ga, ili nazove me i to je to , negdje se nađemo, nema prevelikog razgovora niti srceparajućih poruka....čista fizika....i čista suprotnost tvojoj teoriji
__________________
uništili su mi puno toga..ali mi krila ne mogu slomit...
vipovka is offline  
Old 19.08.2009., 08:19   #22
A zasto se tako ocigledne stvari negiraju? Ispade da zene imaju isti pogled na seks kao i muskarci, a to jednostavno nije istina. Pa da je tako, ne bi muskarci placali prostitutke, i na glavu se nasadjivali ne bi li kresnuli nesto, nego bi bez problema nalazili neku curu za jebanje. Muskarci mogu jebati sve zene koje lice bar na nesto, dok zene se ne mogu jebati sa muskarcima koji im se ne svidjaju.
Isto tako, na osnovu vlastitog iskustva, na osnovu dokaza i naucnika, mogu reci da je istina da se zene skoro uvijek zaljube u muskarce sa tim neobaveznim vezama?
Ima puno topika i na ovom forumu, gdje su se zene zaljubile u muskarce sa kojima su imali neobavezne veze, a jos nisam vidio nijedan topik u kojem muskarac kaze da se zaljubio u zenu koja mu je sluzila samo za jebacinu.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 08:21   #23
Quote:
vipovka kaže: Pogledaj post
ne, nije zaljubljen u mene niti ja u njega, ne želim vezu s njim niti on sa mnom.....nazovem ga, ili nazove me i to je to , negdje se nađemo, nema prevelikog razgovora niti srceparajućih poruka....čista fizika....i čista suprotnost tvojoj teoriji
Cek, kasnije ces se zaljubiti Tako je i jedna moja cura isto pricala...Ono, mi se samo seksamo, a onda kad sam je otkantao zbog druge, udarila je u plac, histeriju, iako je govorila da je medju nama samo jebacina
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 08:22   #24
Mogu i žene..
Doduše ne u tolikoj mjeri kao muškarci, ali mogu. Istina da se žene lakše zaljube, ali to ovisi o partneru. Ako u FF vide kasnije potencijalnog partnera onda taj sex bez obaveza pada u vodu, u suprotnom bez obavezna se normalno nastavlja dok si ne dosade!
june06 is offline  
Old 19.08.2009., 08:23   #25
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
A zasto se tako ocigledne stvari negiraju? Ispade da zene imaju isti pogled na seks kao i muskarci, a to jednostavno nije istina.
Nisam rekao da nije istina, rekao sam ono što znam , a to je da hormoni nemaju veze s tom podjelom

Quote:
Pa da je tako, ne bi muskarci placali prostitutke, i na glavu se nasadjivali ne bi li kresnuli nesto, nego bi bez problema nalazili neku curu za jebanje. Muskarci mogu jebati sve zene koje lice bar na nesto, dok zene se ne mogu jebati sa muskarcima koji im se ne svidjaju.
To već nije hormonski neko psihički ''problem''

Quote:
Isto tako, na osnovu vlastitog iskustva, na osnovu dokaza i naucnika, mogu reci da je istina da se zene skoro uvijek zaljube u muskarce sa tim neobaveznim vezama?
Jaki su ti ti ''naučnici''

Quote:
Ima puno topika i na ovom forumu, gdje su se zene zaljubile u muskarce sa kojima su imali neobavezne veze, a jos nisam vidio nijedan topik u kojem muskarac kaze da se zaljubio u zenu koja mu je sluzila samo za jebacinu.
Evo , jesam ja. Al mora da sam taj dan bio pun dopamina
ili možda prolaktina LOL
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 08:24   #26
Quote:
june06 kaže: Pogledaj post
Doduše ne u tolikoj mjeri kao muškarci, ali mogu. Istina da se žene lakše zaljube, ali to ovisi o partneru.
E i ovo priznanje je napredak Glupo je negirati nesto tako ocigledno.
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 08:27   #27
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
E i ovo priznanje je napredak Glupo je negirati nesto tako ocigledno.
Ja svaku svoju negaciju mogu pokrijepiti kemijskim računom. Ti ne možeš jer ti se znanje o hormonima svodi na ono što si čuo si pročitao u Cosmopolitanu
Samo mi objasni koji hormon je kriv za to što ne možeš sudjelovat u raspravi , a posebno ne uzet stručno mišljenje u obzir.

Quote:
Don_Homer kaže: Pogledaj post
A zato sam ja toliko zaboravan!! :O
Odi na endrofinsku terapiju. Ili na dopaminsku
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 08:29   #28
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
E i ovo priznanje je napredak Glupo je negirati nesto tako ocigledno.
Samo djelomično priznanje!
Moguće je i s jedne i druge strane, ali s ženske strane je češće..bar je tako kod mene i među ljudima koji me okružuju.
june06 is offline  
Old 19.08.2009., 08:32   #29
Quote:
june06 kaže: Pogledaj post
Samo djelomično priznanje!
Moguće je i s jedne i druge strane, ali s ženske strane je češće..bar je tako kod mene i među ljudima koji me okružuju.
Manje muški će to sami sebi priznat. Šanse da se dogodi navedena situacija je jednaka. Ukoliko su organizmi približno jednakih varijabli. Isto tako , više kg u žena znači da se ista manje zaljubljuje jer joj je organizam orijentiran na lučenje antidepresivnih horomona
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 08:32   #30
Ne znam za sex bez obaveza.
Ne mogu spavati s nekim prema kome ništa ne osjećam, a pošto sam žena, zaljubim se
Stoga bolje mir...
Ledi is offline  
Old 19.08.2009., 08:34   #31
Jednom ću shvatit , jednom ću napustat ovaj forum, doć će i taj dan , samo polako , moram uzet dopamina

Ja se ubijem da naučim nekoga nešto o hormonima, dam mišljenje a nikoga nije ni briga

Jel ovo rasprava ili tema u kojoj iznosimo opis sebe u ovom području ?
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 08:38   #32
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
Da bi zene uopste spavale sa nekim, taj muskarac mora biti privlacan, a cim je privlacan, velika je vjerovatnoca da se zaljube u njega. A u tom seksu bez obaveza, muskarac je njima izazov jer im ne podilazi, ravnodusan je prema njima, pa to zene pali. Zensko tijelo prilikom seksa luci hormone koje poticu na zbliziavanje sa partnernom. A onda, tu je i zenska sujeta, jer muskarac sa kojim ta zena ima seks bez obaveza, zavodi i druge zene a to zena ne moze podnijeti pa makar i ne voljela tog muskarca, i nastoji ga zadrzati.

Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
Logično da ću se seksat s nekim tko me privlači,big deal. Isto tako je meni sasvim logično da se ne zaljubim u svakog tko me privlači. Onda bih se zaljubljivala u vozača tramvaja,profesora,instruktora i sl... Da,istina ,žene se ČESTO puta zaljube u svog ff,ali to nije STALNI slučaj. Ja imam trenutno jednog fuck frenda koji,btw ,prejebeno izgleda ,a svejedno nema šanse da se zaljubim u njega. Čisti sex. Zanima me jedan drugi macan. I pogodi što,s njim se nisam seksala.
Rainbow Lady is offline  
Old 19.08.2009., 08:39   #33
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Manje muški će to sami sebi priznat. Šanse da se dogodi navedena situacija je jednaka. Ukoliko su organizmi približno jednakih varijabli. Isto tako , više kg u žena znači da se ista manje zaljubljuje jer joj je organizam orijentiran na lučenje antidepresivnih horomona
Vidiš, ima nešto u tome.
"Jesi je, jel dobra, hoćete opet, ne bih takvu ženio i " I jadničak se boji priznat da mu se cura sviđa i da se zaljubio..i tako evo tu mi raspravljamo ko će prije, a u biti već sve znamo!

Još jedan dokaz neiskrenosti i muljanja u muškaraca!
june06 is offline  
Old 19.08.2009., 08:43   #34
Quote:
june06 kaže: Pogledaj post
Vidiš, ima nešto u tome.
"Jesi je, jel dobra, hoćete opet, ne bih takvu ženio i " I jadničak se boji priznat da mu se cura sviđa i da se zaljubio..i tako evo tu mi raspravljamo ko će prije, a u biti već sve znamo!

Još jedan dokaz neiskrenosti i muljanja u muškaraca!
To što on neće da prizna je opet hormonski problem, tj. zaljubljenost i ševa uvijek s istom curom i često mijenjanje partnera nemaju jednaku količinu lučenih hormona a posebno ne adrenalina. Što opet uzrokuje razne neuronske promjene koji se očitavaju na ponašanju istoga. Ukoliko nekoga zanimaju hormoni postoji odlična literatura o tome, doduše na Latinskom al bolje nego živit u neznanju
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 08:51   #35
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Cek, kasnije ces se zaljubiti Tako je i jedna moja cura isto pricala...Ono, mi se samo seksamo, a onda kad sam je otkantao zbog druge, udarila je u plac, histeriju, iako je govorila da je medju nama samo jebacina

nema šanse
prvo stabilna sam, drugo ne cmizdrim..treće svijet je pun muškaraca
__________________
uništili su mi puno toga..ali mi krila ne mogu slomit...
vipovka is offline  
Old 19.08.2009., 08:53   #36
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
a svejedno nema šanse da se zaljubim u njega. Čisti sex. Zanima me jedan drugi macan. I pogodi što,s njim se nisam seksala.

Opet dokaz moga blebetanja o hormonima. Kako je ljudski organizam kompleksan i zanimljiv moj Bože
Bold: I tebi u tom slučaju fali dopamina ili ti ga beta-1 receptori ne reagiraju dobro s tim tipom. Dok kod ovoga drugoga rade i više nego dobro zbog utjecaja oxytocina. Kako divno

Obožavam pametovat

Quote:
vipovka kaže: Pogledaj post
nema šanse
prvo stabilna sam, drugo ne cmizdrim..treće svijet je pun muškaraca
Divan organizam koristiš
Mora da si puna Serotonina ili hormona sreće kako ga neki zovu. ''Hormon sreće''
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 08:57   #37
Piramida - get a life.

Umjesto da se iz početnog komentara napravi dobra zajebancija, uspio si usrat cijelu temu do jaja. Daj malo ohladi s tim svoj znanstveno-fantastičnim izričajem za dobrobit ostalih ljudi na forumu.
ubojica mekog tuljca is offline  
Old 19.08.2009., 08:58   #38
gdej je problem šta se žene zaljubljuju?
zaljubljena će žena sve da dadne, tvoje je samo da ubireš. jedino je važno da kad si sa njom da se ponašaš kao da ti samo nju vidiš, kad si sa drugom kao da samo tu drugu vidiš i tako dalje.. kad dobiva dovoljno žena te neće propitkivati jel imaš druge žene, to rade samo one žene kojima ne daješ dovoljno.
što mladima tolko smeta da se žena zaljubi. nezaljubljena žena nema baš mnogo da dadne.
__________________
Gelem Gelem lungone dromenca, maladilem chorore romenca.
Gelem Gelem lungone dromenca, maladilem baxtale romenca.
Šaban is offline  
Old 19.08.2009., 08:58   #39
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
To što on neće da prizna je opet hormonski problem, tj. zaljubljenost i ševa uvijek s istom curom i često mijenjanje partnera nemaju jednaku količinu lučenih hormona a posebno ne adrenalina. Što opet uzrokuje razne neuronske promjene koji se očitavaju na ponašanju istoga. Ukoliko nekoga zanimaju hormoni postoji odlična literatura o tome, doduše na Latinskom al bolje nego živit u neznanju
Daj meni tu literaturu! Bar ću naučiti latinski i manje se zamarati zakaj svi frajeri mogu jebat sve, a ja samo onog u kojeg sam zaljubljena i kojeg volim.....jedina je zeznuta stvar to kaj se u zadnjija par dana zaljubljujem u svakog koji imalo dobro izgleda, i već sam ih naredala petnaest, još samo da saznam zakaj se ja nemrem pojebat i ak sam zaljubljena i mogu.....mirno umrijet i ne pojebat se!!!
Amy Mc23 is offline  
Old 19.08.2009., 09:00   #40
Bravo macane!
Ono što si zapravo dokazao ovim topicom je da će žene uvijek pokušavati dokazati da su one različite od onoga što netko o njima generalizira. Uvijek će se naći one koje kažu: a, ne, ja baš radim suprotno. Tako da, ako želiš nešto pojebat, samo kažeš u ženskom društvu: žene nikad ne iniciraju seks prve, i ne seksaju se bez obveza. I da vidiš akcije.
Gazda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger