Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 14:30   #61
Moj dragi nema problema s tim što visim na forumu. On gleda nogomet, ja pišem tu.

Jest da me ponekad upita zašto se cerekećem dok tu nešto tipkam...
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 14:39   #62
Bolje bi bilo da se seksate,nego da on gleda tekmu sa pivom u ruci. A ti tipkaš na forumu.
odličan način da provedete veče.
Poslije se ni nećete moći seksati, jer će on imati pivsku škembu.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 15:04   #63
Pa vidi,ja imam zarucnika i ne pada mi na pamet trazit' macane na internetu. Ali posao mi je takav da sam stalno za kompu, i većinu vremena moram održaavti konverzaciju s takvim debilima da mi ostaje oko 90% mozga za forum

Predozirala sam se s icanhascheesburger.com i notalwaysright.com,pa sam sad na forumu.

Sta je tu cudno?
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 15:16   #64
definitivno se slažem da ako žena ili cura traže k... na netu da je ta veza u k....ja znam po vlastitom iskustvu.bila sam s nekim tipom 2,5 godine u vezi,prva godina je bila super a poslje je samo sve islo prema dolje,a ja nisam htjela prekinuti zbog čiste navike (budala).on je postajao sve hladniji,slao bi sms tu i tamo cisto radi reda,a u zadnje vrijeme bi na moju sms "falis mi" odgovarao "a jebi ga stas" pa pizda ti materina nećemo se tako igrat.
šta se desilo,jedno ljeto(čudno da je ljeto uvijek povezano s nekim avanturama) upoznam zgodničkog tipa.razmijenili mi msn adrese i počeli se dopisivat.u početku je sve to bilo onako niš posebno,pa je postalo obavezno, u pola 7 sastanak na msn,pa je postalo i škakljivo,počeli s flertom i napaljivanjem.onda sam nogirala tog idiota zvanog moj dečko i sljedeći mjesec prohodala sa svojim "cyber frajerom". pogađate,još smo u vezi evo skoro 3 godine i ljubav cvate iz dana u dan i sad mi ne pada na pamet to radit jer sam u normalnoj i zdravoj vezi koja savrseno funkcionira na daljinu,dolazi mi svaki 2.vikend iz njemacke i ta tri dana ni ne palim lap,a tek za ljetne ili zimske praznike po mjesec dana ne povirim na net.tako da mislim da onaj ko ima normalnu vezu ili brak neće to raditi.
anci25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 15:47   #65
Quote:
anci25 kaže: Pogledaj post
definitivno se slažem da ako žena ili cura traže k... na netu da je ta veza u k....ja znam po vlastitom iskustvu.bila sam s nekim tipom 2,5 godine u vezi,prva godina je bila super a poslje je samo sve islo prema dolje,a ja nisam htjela prekinuti zbog čiste navike (budala).on je postajao sve hladniji,slao bi sms tu i tamo cisto radi reda,a u zadnje vrijeme bi na moju sms "falis mi" odgovarao "a jebi ga stas" pa pizda ti materina nećemo se tako igrat.
šta se desilo,jedno ljeto(čudno da je ljeto uvijek povezano s nekim avanturama) upoznam zgodničkog tipa.razmijenili mi msn adrese i počeli se dopisivat.u početku je sve to bilo onako niš posebno,pa je postalo obavezno, u pola 7 sastanak na msn,pa je postalo i škakljivo,počeli s flertom i napaljivanjem.onda sam nogirala tog idiota zvanog moj dečko i sljedeći mjesec prohodala sa svojim "cyber frajerom". pogađate,još smo u vezi evo skoro 3 godine i ljubav cvate iz dana u dan i sad mi ne pada na pamet to radit jer sam u normalnoj i zdravoj vezi koja savrseno funkcionira na daljinu,dolazi mi svaki 2.vikend iz njemacke i ta tri dana ni ne palim lap,a tek za ljetne ili zimske praznike po mjesec dana ne povirim na net.tako da mislim da onaj ko ima normalnu vezu ili brak neće to raditi.

Slažem se.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 16:21   #66
Quote:
anci25 kaže: Pogledaj post
...... daljinu,dolazi mi svaki 2.vikend iz njemacke i ta tri dana ni ne palim lap,a tek za ljetne ili zimske praznike po mjesec dana ne povirim na net.tako da mislim da onaj ko ima normalnu vezu ili brak neće to raditi.
Znači mi koji pišemo pšo forumu nemamo normalne veze Pa tko kaže da tu sve žene pišu samo da bi tražile k... Ja ovdje pišem jer mi je to zabavno i način opuštanja, volim časkati s ljudima, ne tražim nikakvu romancu niti ljubavnika.

Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Bolje bi bilo da se seksate,nego da on gleda tekmu sa pivom u ruci. A ti tipkaš na forumu.
odličan način da provedete veče.
Poslije se ni nećete moći seksati, jer će on imati pivsku škembu.
Ja volim njegovu škembicu, fino se naslonim kad gledamo TV, baš mi lijepo mekano

Šta ti nikad ne gledaš tekmu? Kad moj dragi gleda tekmu, ja mu dam mira, ko prava žeMska
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 17:46   #67
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam.
To ti je definicija ovisnosti. Kada se "net" ili igrice ili komp reflektiraju na stvarni život. A ako ti ručak kasni zbog neta ili igrica, imaš problem. A ti reci kaj hoces.
__________________
"Sreća prati hrabre!"
MalaPlavaLajava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 17:53   #68
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Ovdje je super. Prvi put sam ovdje. Osjećam se ko u haremu.
Ne laži. Samnom si se dopisivao na ovom podforumu. Zar si zaboravio?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 17:56   #69
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Bolje bi bilo da se seksate,nego da on gleda tekmu sa pivom u ruci. A ti tipkaš na forumu.
odličan način da provedete veče.
Poslije se ni nećete moći seksati, jer će on imati pivsku škembu.
A zakaj se to tebe uopće tiče?
Ako žena ili frajer traže drugu ženu il frajera prek neta, ne vidim zašto je to tvoj problem..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:17   #70
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A zakaj se to tebe uopće tiče?
Ako žena ili frajer traže drugu ženu il frajera prek neta, ne vidim zašto je to tvoj problem..
Pa moralno je upitno kad žena koja je udana,traži drugog tipa na forumu.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:19   #71
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ne laži. Samnom si se dopisivao na ovom podforumu. Zar si zaboravio?
Jesam. Kad je to bilo?
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:21   #72
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Pa moralno je upitno kad žena koja je udana,traži drugog tipa na forumu.
I dalje, what's it to you?

Želiš reći da nije bilo moralno upitno kad si se i ti, dok si bio oženjen, dopisivao s drugima? I definiraj dopisivanje. Govorimo li o ovakvom načinu komunikacije ili flertu preko PM-a?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:25   #73
Ja volim pisati...o svem i svačem....a ne volim gledati tv...zato je forum prava stvar za mene....ne vidim razloga zašto bi mi brak bio zapreka???
Ne tražim ni muža ni ljubavnika.....
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:33   #74
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Moj pes nije mastif već labradorica crna. Podvrsta podsljemenski debljač.
Alert, alert, neudane i udane - suptilno ubačena informacija, subliminalna poruka koja da natuknuti da se ovdje radi o novčano podfutranom potencijalnom mužu (za neudane)/ljubavniku (za udane).

Zadnje uređivanje Beta ženka : 03.02.2010. at 18:40.
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:37   #75
Svojedobno mi je par ljudi tumačilo kako je najsigurniji seks ako se na Iskri kontaktira žena kojoj u profilu piše da je udana...sretno...i da je razlog prijavka želja za dopisivanjem ili upoznavanje novih ljudi
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:47   #76
[QUOTE=Sashica;24871084]Znači mi koji pišemo pšo forumu nemamo normalne veze Pa tko kaže da tu sve žene pišu samo da bi tražile k... Ja ovdje pišem jer mi je to zabavno i način opuštanja, volim časkati s ljudima, ne tražim nikakvu romancu niti ljubavnika.

ako nisi primjetila i ja pišem po forumu .možda nisam dovoljno razumljivo napisala ali htjela sam reći općenito da mislim da onaj tko nema normalnu vezu da će tražit dalje pa bilo to na netu ili bilo gdje drugo.a ovaj moj primjer je samo primjer,kod nas je takva situacija da se ne vidimo 2 tjedna a kad se vidimo onda smo maksimalno skupa,24 sata na dan tako da želimo iskoristit svaki trenutak pa nemam potrebu paliti net.druga stvar je za ljude koji su blizu i mogu se vidjeti kad žele,pa dnevno povire i na forum itd.i meni je ovo zabavno i tu sam kad mi je dosadno pa vidim što ima,dam svoje mišljenje ako je tema zanimljiva i tako.kužiš?valjda sam sad bila razumljivija
anci25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:49   #77
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
I dalje, what's it to you?

Želiš reći da nije bilo moralno upitno kad si se i ti, dok si bio oženjen, dopisivao s drugima? I definiraj dopisivanje. Govorimo li o ovakvom načinu komunikacije ili flertu preko PM-a? :rofl:
O flertu. Nije bilo moralno ni dok sam se ja dopisivao. Nisam se zato rastao.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:54   #78
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
O flertu.
pa jel toga stvarno ima forumu?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:56   #79
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pa jel toga stvarno ima forumu?
Ma ne. Di bi bilo. Osim što sam imao vezu sa dvije forumašice.
Nisu bile udane.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:57   #80
Al se nije zbog toga rastao.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.