Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2021., 19:59   #1
Recollections may vary - S kraljevskog dvora III

Posto mi se ne da uciti pogledala sam jos par videa,

moja razmisljanja vode k tome da se pitanje Meghanine boje koze postavilo, da se postavilo i pitanje boje djeteta jer ruku na srce njima je njegov odabir sigurno bio sokantan, kao sto bi bio da je u igri bilo koji drugi clan RF: Iako, taj sok i je cudan je svijet se mijenja, ali oni su ocito jos uvijek u "svom stoljecu".
Mislim da je njih vise hebalo kaj je americka glumica (imali su svi Wallis blick pred ocima) neg sto je mix, prije su vjerovatno mislili da je gold digger -.-
ali da su to PRIHVATILI i PODRZALI njegov izbor koga ce za zenu.
Njih dvoje tjednima prije svadbe imali stvarno gadna sranja s Meghaninom obitelji i opet nju je Charles otpratio do oltara, a mogo bi je laano p oslati u 3pm i bome svi bi ga razumjeli.
Isto, Meghan je tada moralo biti jasno kako oni funkcionirali jer nisu "usutkali" niti jednog clana obitelji, ako joj to nije otvorilo oci...

Mislim da je Harry njoj ispricao te prve razgovore, ona je na to odgovorila ocekivano "to je rasizam" i u ovom trenutku to smatram prosto tjeranje vode na svoj mlin.
Odn, nisam 100% sigurna, niti ne tvrdim, nekako vrtim tijek radnje i cudno mi je da netko ima pita kakve ce boje biti mali za bracni par koji je mix i cijem vjencanju godinu dana ranije su prisustvovali. Mislim da se to pitanje postavilo puno prije.

Ali u svim tim tv chatovim na youtube- crnci tvrde da je sigurno rasizam, bjelci postavljaju pitanja kako je to receno. Ono imas 6 ljudi, troje crnih i troje bijelih, kada crnac govori crnci klimaju glavom da se slazu, a bijelci da ne, i obratno. Nitko vise nije realan.
vjutro is offline  
Old 12.03.2021., 19:59   #2
S kraljevskog dvora II

krasan odgovor.
svakako, i bez da je isla preko bare nije trebala imati (takav) javni show. darivati pozvanike. apsolutno nije bitan privatni avion. a dok se cerekas slobodno proguglaj koliko je osiguranje za taj dernek iznosilo. i to da puk trpi, jos da i pljuje po njima da su ovakvi i onakvi.. ziher. ni meni establishment ne odgovara, ali ja ne zivim unutar istog. da zivim, jebiga, imas pravila i nema tu individualnosti. da si ne znam koliko woke i koje god rase.

edit: odgovor na njihov intervju nije isao nutmeg i harryu, vec puku. naravno da je kruna morala odgovoriti, ali samo po tome sto se pola sad-a nabrijalo da je odgovor ikome osim commonwealthu fakat opako briju.
tijare koje je htjela (a koliko pamtim sve su iznad njezinog nivoa) nije mogla dobiti. jer nije.
a sto se tice citavog rasizma, vjerujem da bi i na harryevo objasnjavanje eventualnog komentara zacepila usta sa "you're not black and you don't get it and don't talk about it". da ne bi da je usa manje rasisticki nastrojena od uk.
nisamtu is offline  
Old 12.03.2021., 20:00   #3
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Niš, samo daj, zato smo svi tu da se malo i ispušemo

Ali daj mi reci, je l zbilja misliš da kad se neko useli u KP zbilja dobije ključ od nje i da si oni sami otključavaju vrata kaj cijelog odreda posluge?


S obzirom da su to odvojeni apartmani i ta kucica neka odvojena, da, mislim da imaju i kljuceve od tog. Svaki od svog. Zivi tam raznih ljudi. Baba je velikodusna.
Iako pojma nemamo o kakvim se kljucevima radi.
Hilda is offline  
Old 12.03.2021., 20:10   #4
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
U vezi svadje oko najlonki ili haljina....... vi koji sad kazete da je nevazno, pogledajte stranice i stranice koje su ispisane na ovoj temi (1.dio) i s koliko je zara i entuzijazma napadana Meg jer je rasplakala Katu.



A sad postaje nevazna carka hormonima ustreptalih zenica, jeah zasto to nije i prije bilo tako marginalno?
Zato jer ljudi uglavnom me simpatiziraju Meg i subjektivni su.
Gzena is online now  
Old 12.03.2021., 20:10   #5
Gledam vas kako se svi prepiru i to je zapravo ostavština Megan. Gdje god se pojavi stvara kaos i svađu. Ne volim takve ljude i mislim da su zli.
Frnjoklica is offline  
Old 12.03.2021., 20:12   #6
Quote:
LazyCrazy kaže: Pogledaj post
Slažem se s Marichuy i So Audrey za Kate. Trenutačno joj skidam kapu jer mislim da je ona mozak iza operacije Megxit!
Mišljenja sam da se Kate živoj hebe za Meghan. Toliko je 'iznad nje' da ne vidim zašto bi se uopce bavila njome, a ni bila ljubomorna na nju.

I mislim da će Harry još koju godinu biti zaluđen proračunatom iskusnjačom, a onda će mu doći iz guzice u glavu - koji k mi je to trebalo.

Za nevjerovati mi je, koja količina traktata se ispiše u kokošinjcu.
Monica. is offline  
Old 12.03.2021., 20:13   #7
Quote:
ZOU kaže: Pogledaj post




I ne mogu se otet dojmu da je Meghan mislila da ona neće morati ono što joj pravila nalažu i da će se to njoj dopustiti jer... zato. A ako misliš da ćeš ti kao pojedinac trijumfirati naspram čitave jedne mašinerije i tradicije... sorry baš si zabrijao. Ako ništa mogla je pogledati razvedenu Amerikanku koja je uspjela upiknut princa prije nje- njoj pak nije pošlo za rukom da se uda za kralja već samo former kralja po nekim navodima Wallis se poprilično ohladila od Edwarda nakon što je on abdicirao...
A sto je to ona htjela, a oni joj nisu dali? Sta je ona to pokusavala napraviti na svoju ruku, a da su je oni zaustavili?

Zenska je dosla medju ekipu koja ju nije prihvatila i to je cijela prica. Pod ekipu mislim na britansku javnost, britanske medije i kraljevsku obitelj. Obitelj nije bilo briga, a ovi se natjecali tko ce je vise zgadjat.
Gzena is online now  
Old 12.03.2021., 20:18   #8
Quote:
marichuyy kaže: Pogledaj post
One su uvijek ko prst i nokat, nasmiješene, u dobrim odnosima. Ali dobro, nema pored koga se Deva ne smješka i ne cereka pa koliko je to sad relevantno, to je drugi par opanaka.

Ma da, znam. Meghan je malo drama queen i ni meni nije sjela sve do 2019., ono, ni danas je ne branim i ne volim u potpunosti dok mi je Kate od prvog dana top. Ali činjenica je da su obični ljudi s vrlinama i manama i da su zasrali. Nitko nije nevinašce u cijeloj toj priči, ali eto, najlakše se posrat samo po jednima i ne prevrtit rečeno pa dokazat nego malo razmislit i pokušat argumentirat što ćeš reći. Forum je još najmanja stavka u svemu tome. Bitni su oni koji su direktno povezani s njima, utječu na sve te odluke i na kraju krajeva oblikuju njihove živote donoseći te iste odluke.



Prince William, Harryjev brat?

Afera sa Sarah Rose Hanbury xD.

Valjda ne trolaš.



Ako je netko prezirao novinare i bježao od njih, onda je to bila Diana. Pogotovo nakon razvoda. Možda i jest operirala s njima dok je bila u braku i servirala određene priče da napakosti i uzvrati establišmentu i Charlesu, ali daleko je to od ljubavi i leptirića koje bi mogla imati s medijima.

Kome je dalo rezultate? Koga su pustili na miru?

Djecu i dalje slikaju kad ih vide iako su se vodili sporovi i zabrane da ih ne smiju sliku, posebno ne kad su sami s Kate ili dadiljama u privatnim parkovima i šumama. I dalje se nađe pokoji koji slika, ali većina koja ih jest pustila na miru, pustila ih je s razlogom. Ne jer su humana i draga ljudska bića.

Ne bih ja ničiju ruku milovala, a kamoli neprijateljevu i to gazeći preko kičme i nesreće nekog drugog. Zato mi je i drago da sve ovo izlazi na površinu i da će se barem mali dijelić prodrmati i dovesti u pitanje.

Ni ja ne vidim zakaj bi Meghan i Harry toliko lagali i srali, uopće im nije potrebno, pa eto. Svak vidi drugačije, šta da ti kažem. Jedno je vidjeti, drugo je svjedočiti i baratati činjenicama, argumentima, dokazima.



Ne mogu ti ništa pristojno odgovoriti, pa...
hvala

nisam znala da william vara kate
omg

ustvari sad sam guglala tu zensku, mozda sam cula za to, ali to je nesto kroz maglu
ajme meni
on i caca nisu normalni, ozene lijepe, krasne zene i onda ih varaju sa ofucanim rugobama
will, pogotovo zakon, zena i ljubavnica se druzile, bravo


pih, nije ni cudo da je kate podivljala na meghan
rodila troje djece, iako je lijepa i zgodna, nije joj tijelo isto kao na faksu, nije vise toliko seksi maca
i onda dode meghan, seksi holivudska glamurozna pojava, jos je imala te botokse i sta sve ne s licem i izgleda malde od kate iako je starija
ne bi se cudila da je kate namjerno pocela siriti te traceve
i jos preduhitrila meghan
joj ljudi, kate je krasna, ali zenska ljubomora zna biti gadna


slag na sve to, meghan krasna, cijeli zivot posvetila harryu, onu australiju odlicno odradila
snasla se fenomenalno
coconutmilk is offline  
Old 12.03.2021., 20:23   #9
Quote:
LazyCrazy kaže: Pogledaj post
Marichuy, slažem se. Ja sam bila prva protiv Meghan, i dalje mislim da je neke stvari napuhala jer mi nije uvjerljiva pojavom, ali sada mislim da više nije htjela igrati igru prijestolja, što ono tamo doslovce jest. William i Harry su ono što se narodski kaže drage budale. Kate ovo igra maestralno, većinu pusti, negdje povuče crtu i čeka svoj trenutak. Neka. Ne bi me čudilo da se ona i Camilla solidno slažu (uvijek konce vuku žene)...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Kate na faci pise da je supreme bitch.
Gzena is online now  
Old 12.03.2021., 20:24   #10
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
hvala

nisam znala da william vara kate
omg
Pa to ni ne zna pouzdano nitko, sem nekih novinara (navodno) i forumašica tu (koje imaju direkt link sa BP). Nikad potvrđeno.

A ostatak posta, odnosno tvoji zaključci, oprosti mi, ali veze s pameću nemaju.

Meghan - sexy, glamurozna pojava

Btw - jednako su stare
Monica. is offline  
Old 12.03.2021., 20:31   #11
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Kate na faci pise da je supreme bitch.
Peter Griffin is offline  
Old 12.03.2021., 20:34   #12
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post


nego je čovjek jasno rekao da ga je bilo sram jer mu je žena u kurcu.
Ne, rekao je da ga je bilo sram reci obitelji. A to sto se dogodilo nakon toga, je li s nekim ipak pricala o tome, nije izneseno jer glupa Opeah nije pitala.
Kao sto nije pitala masu toga.
Zapravo je intervju lose odradjen.
Gzena is online now  
Old 12.03.2021., 20:36   #13
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Pa to ni ne zna pouzdano nitko, sem nekih novinara (navodno) i forumašica tu (koje imaju direkt link sa BP). Nikad potvrđeno.

A ostatak posta, odnosno tvoji zaključci, oprosti mi, ali veze s pameću nemaju.

Meghan - sexy, glamurozna pojava

Btw - jednako su stare
Pa prvi leak sigurno nije ovdje s foruma, nego od britanskih medija, imaš prepun google pretraživač članaka o tome, bez obzira koliko je palača pokušala zataškati tu priču
Peter Griffin is offline  
Old 12.03.2021., 20:39   #14
Coconut, je, družile su se Diana i Deva, isto kao i Kate i Rose. Nikakva novost. Kaj je najbolje, oni su svi u rodu, žene se svojim daljnjim rođacima, kak sama baba s Philipom, tak i ostatak xd.
marichuyy is offline  
Old 12.03.2021., 20:41   #15
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ne, rekao je da ga je bilo sram reci obitelji. A to sto se dogodilo nakon toga, je li s nekim ipak pricala o tome, nije izneseno jer glupa Opeah nije pitala.
Kao sto nije pitala masu toga.
Zapravo je intervju lose odradjen.
Mislim da nije rekao da ga je sram, nego da se o tome ne prica (s njima).
Hilda is offline  
Old 12.03.2021., 20:42   #16
Nikad ne bih rekao da je Meghan starija od Kate, izgleda 10 godina mlađe o nje.

A i Kata užasno stari izgleda bar nekoliko godina starija nego što je
Peter Griffin is offline  
Old 12.03.2021., 20:44   #17
Ja mislim da je intervju dobro odrađen, pogotovo od strane Oprah, s obzirom na mogućnosti, odnosno u skladu s onim s kim je pričala. Mislim, da, voljela bih i ja znati i pitati puno više, treba mi puno detalja ali s obzirom na sve, još je dobro i izvukla. Iako se moralo škrtariti na informacijama, pa da su H&M sve otkrili, vjerujem da bi se Dvor dobrano tresao. Ima se tu štošta za reći samo što se sve fino kordinira i skriva, a (britanski) naivci se čude jer pobogu, kako oni tako bezgrešni i sveti royalsi mogu raditi pogreške.

Ma joj, da se samo pola toga otkrije što javnost ne zna, kako bi im samo pala zarada i obožavanje od strane naroda. Imali bi potporu rijetkih.
marichuyy is offline  
Old 12.03.2021., 20:44   #18
Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post
Pa prvi leak sigurno nije ovdje s foruma, nego od britanskih medija, imaš prepun google pretraživač članaka o tome, bez obzira koliko je palača pokušala zataškati tu priču
Tko je i rekao da je prvi leak s foruma. Rekoh da ne mora biti istinito, za razliku od nekih forumasica koje rezolutno tvrde to, kao da su im one svijecu drzale.

Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post
Nikad ne bih rekao da je Meghan starija od Kate, izgleda 10 godina mlađe o nje.

A i Kata užasno stari izgleda bar nekoliko godina starija nego što je
Ti jednostavno ne mozes biti objektivan. Zaljubljen u Meghan ili koji k....
Monica. is offline  
Old 12.03.2021., 20:46   #19
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Tko je i rekao da je prvi leak s foruma. Rekoh da ne mora biti istinito, za razliku od nekih forumasica koje rezolutno tvrde to, kao da su im one svijecu drzale.
Gdje ima dima ima i vatre, trač ne nastaje sam od sebe

Evo trač je i bio da je Meghan rasplakala Katu pa na kraju se ispostavilo da je obrnuta verzija toga događaja istina
Peter Griffin is offline  
Old 12.03.2021., 20:49   #20
Pa da, mozda u biti Kata ima ljubavnika
Hilda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.