Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 11:28   #61
Maite je lijepa izvana i iznutra, u duši Nemaju svi oboje, neki imaju samo vanjsku ljepotu, ali ona ima sreću da ima oboje
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 11:41   #62
Odlične slike baš joj stoji odlično plava boja preljijepa je baš zrači ljepotom a ljepota dolazi iznutra a zrači izvana.Maite je baš posebna
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 14:34   #64
Baš lijepe slike, predivna je.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 14:58   #65
Lijepa je na ovim slikama, ali u TDA će jadnica vjerojatni imati pletenice to kraja sapunice.

mimi,
Estrada Mai sigurno neće odabrati, ona voli uvijek iste tipove. Što se tiče Diaza ona je čak bila u razgovoru za Diazovu STD, ali tek je završila MP, a drugo jednostavno nije bila par Colungi po godinama. Tu je bio cijeli cirkus, Colunga je odbio Silviu, pa su morali opet Lucero "dovući".A inače se u 21.00 sati vrte uvijek isti protagonisti.Larrossa je sada prvi put došao u to vrijeme-vidjet ćemo tko će biti njegovi glavni ljubimci.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 16:03   #66
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Lijepa je na ovim slikama, ali u TDA će jadnica vjerojatni imati pletenice to kraja sapunice.

mimi,
Estrada Mai sigurno neće odabrati, ona voli uvijek iste tipove. Što se tiče Diaza ona je čak bila u razgovoru za Diazovu STD, ali tek je završila MP, a drugo jednostavno nije bila par Colungi po godinama. Tu je bio cijeli cirkus, Colunga je odbio Silviu, pa su morali opet Lucero "dovući".A inače se u 21.00 sati vrte uvijek isti protagonisti.Larrossa je sada prvi put došao u to vrijeme-vidjet ćemo tko će biti njegovi glavni ljubimci.
Isuse Bože, ajde zamislite Maite i Colunga Ajme užas, pa tko je to uopće mogao pomisliti!?? Kćer bi mu komotno mogla glumiti...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 16:20   #67
Hahah, istina, Colunga i Mai.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 20:49   #68
stvarno šteta što u TDA nosi one pletenice prekrasna je na slikama
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 21:07   #69
Colunga i Mai kao par stvarno
Super slike
Petra277 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:00   #70
Carolina je rekla da nije istina kako Maite poslije TDA snima onaj film,ne znam tko je provalio tu lažnu informaciju :/
Portirroni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:43   #71


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Portirroni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:52   #72
Divni su.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:59   #73
Prekrasni.

Joj, što ju ne ostave ovako, nego one muerta de hambre pletenice i vestice...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 00:03   #74
I ja se pitam. Praktički nisam ni počela gledati TDA, a već mi se u onome što sam gledala od toga smučilo od tih pletenica. Da su joj samo raspuštenu kosu ostavili i ništa posebno ne radili, bilo bi puno bolje nego ovo.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 00:05   #75
Portirroni, a gdje ti je ova zapela?


joxepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 00:07   #76
Slažem se, da je bar onda onako raspuštena, ali bez pletenica. Ono na sredini serije je bilo super, dok je radila za Victoriju. I odjeća i frizura.

Ajme, kako odlično izgleda svaki put kad ju srede za revije. I ona crvena haljina, i ova plava, ma svaka. Ostanem paf. Totalna transformacija.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 00:09   #77
Da, istina.
Fenomenalno izgleda, a haljine su prekrasne.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 00:51   #78
Maite prelijepa na reviji
Nicole isto mislim kao i ti one me pletenice ubijaju u pojam
non stop jedna te ista frizura malo promjene ne bi skodilo.....

Zato uzivam u tim revijama jer napokon izgleda kao pravi komad
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 00:54   #79
Maloprije sa snimanja TDA.




I neke malo starija sa snimanja.


http://www.dodaj.rs/f/I/129/155xfXcs/243806385.jpg




http://www.dodaj.rs/f/22/Dn/2BW1a1Va...0960379341.jpg



http://www.dodaj.rs/f/3e/ZS/2F7SpWzZ/llll323242.jpg














joxepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 00:58   #80
I usporedit sad slike sa revije i ove sa pletenicom.
Ne vidim stvarno čemu to forsiranje nekog sirotog looka.
Šta bi falilo da ima frizuru kao na potpisivanju ovih autograma ili na ovim plakatima za sladoled.
mimi25m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.