Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2014., 15:17   #41
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Edith izgleda bolje od svojih kćeri
Istina. Baš sam to i ja komentirala, može im komotno proći kao sestra.
Žena izgleda fenomenalno.
anita2204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 21:37   #42
Mauricio i Saul na setu
http://i40.tinypic.com/2dvsn46.jpg
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 22:18   #43
Na ovo ću baciti pogled,ipak je tu stara Televisina garda,koja odlično glumi. Edith,Saul i Islas. Trio fantastico.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 18:53   #44
evo njih troje zajedno
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 19:52   #45
Super slika, ali Edith i Saul Edith mi je preslatka, a super mi je i ova Saulova bradica, baš kao u LJDO.
Ovaj mi Islas sad tu samo smeta.
anita2204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 20:23   #46
Vidim da će jednu od kćeri igrati Fina iz LR,obojali su joj kosu u smeđe pa je nisam ni prepoznao,još je napumpala usta. Bila je punoo ljepša u LR,s plavom kosom.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 23:41   #47
Nisam gledala nijednu od kćeri nigdje dosad, tako da su mi totalno nepoznate, ali ona mi se čini najljepša od njih tri. A to je onda sad za promo očito promijenila boju jer vidim da su ovdje još uvijek sve tri plavušice.

https://pbs.twimg.com/media/BeeBvekCIAAMwHk.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BeeGLuECMAEP4RL.jpg

Od elenca su mi poznati još svega 3-4 njih.

Edith o liku Valentine
http://www.youtube.com/watch?v=E75GH...ature=youtu.be

Zadnje uređivanje anita2204 : 23.01.2014. at 00:51.
anita2204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 13:28   #48
Quote:
anita2204 kaže: Pogledaj post
Super slika, ali Edith i Saul Edith mi je preslatka, a super mi je i ova Saulova bradica, baš kao u LJDO.
Ovaj mi Islas sad tu samo smeta.
ja sam se bojala da će se obrijat ali nije, ovako mi šarmantnije i bolje izgleda sad kad je stariji

Mauricio mi malo čudno ispo na slici, ko da pokazuje pivsku škembu

ja ove mlađe glumice namam pojma ko su, znam samo jednog glumca od ovih stripera i to je to

i jel Azteca kad radi neki remejk malo promjeni priču ili se drži orginala do kraja?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 16:24   #49
Meni je isto bolji ovako neobrijan.
A Mauricio mi nikako ne izgleda, nit mi se sviđa kako ga oblače, nit frizura, al ajd bolje i ovo nego Andres u rozim hlačama.

Pa u Emperatriz se nisu baš držali originala, bar kad je u pitanju glavna glumica. U aztecinoj verziji Emperatriz nije bila ni upola zla kao ona iz originala. U originalu je Emperatriz glavna negativka, ova ovdje nije uopće bila negativka. Tako da, ima nade da okrenu ploču pa ipak Edith i Saul završe kao glavni par, ako na to ciljaš.
anita2204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 21:31   #50
Quote:
anita2204 kaže: Pogledaj post

Pa u Emperatriz se nisu baš držali originala, bar kad je u pitanju glavna glumica. U aztecinoj verziji Emperatriz nije bila ni upola zla kao ona iz originala. U originalu je Emperatriz glavna negativka, ova ovdje nije uopće bila negativka.
ma zato pitam jer inaće svaku seriju koju remejkaju malo promjene pa nebi bilo loše da i ovu,aj nadam se da će to ličit na neš

Quote:
anita2204 kaže: Pogledaj post
Tako da, ima nade da okrenu ploču pa ipak Edith i Saul završe kao glavni par, ako na to ciljaš.
ha ha ma dobro znam ja da za to šanse nema,ipak je on mutan lik tako da ne vjerujem da će ostat sa njim ali ajd bar će bit u istom kadru
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 18:13   #51
Los protagonistas de Las Bravo en sesión fotográfica
https://www.youtube.com/watch?v=xkOIAmsN5Rg#t=107
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 18:29   #52
A ko glumi kćerke?
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 18:43   #53
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
A ko glumi kćerke?
ja ne znam kako se ženske zovu, evo promo http://www.youtube.com/watch?v=ZYtaMVJW1aw možda kog znaš
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 20:15   #54
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Los protagonistas de Las Bravo en sesión fotográfica
https://www.youtube.com/watch?v=xkOIAmsN5Rg#t=107
A fora su, vidi se da se dobro slažu. Saul ne voli nositi odijela Pa baš će mu biti fino onda.

Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
A ko glumi kćerke?
Paulette Hernandez, Carolina Miranda i Carla Carrillo. Ako ti imena išta znače. Ja ih nigdje nisam gledala.
anita2204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 21:05   #55
Ja gledah u Los Rey Carolinu Mirandu i tamo je briljirala,ovdje se vidim obojala u smeđe i napumpala usta.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 21:14   #56
i meni je čudno da Saul ne voli odjela,liči mi ko da se rodio sa odjelom na sebi

a joj Wich sad si me podsjetio ja sam pogledala samo jednu epizodu Los Rey ali sam zapamtila tu glumicu Carolinu Mirandu, pogotovo radi kose od stripera znam samo Hectora Arredondona jer je u prošloj Azatecinoj seriji Mientras hay vida glumio sina od Lisaza
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 18:30   #57
Izgleda da se i ova telenovela otkazuje,umjesto nje će ići Avenida Brasil.

Quote:
Las Bravo’ Con Edith Gonzalez Queda Cancelada Hasta Nuevo Aviso



Se dice, se comenta, se RUMORA que Las Bravo queda cancelada hasta nuevo aviso. Dicen por ahí que la nueva telenovela estelar de Azteca que seria protagonizada por Edith Gonzalez y Mauricio Islas no verá la luz hasta mediados de año. En su lugar va el fenomeno de las telenovelas, Avenida Brasil que la televisora empezó a promocionar en dias recientes.

Las Bravo no ve la producción afectada, pero si su salida al aire. Se tenia previsto que la telenovela iniciara el 17 de febrero, pero las cosas se han vuelto grises para el melodrama.

La audiencia de Azteca 13 no es la mejor y con nuevos estudios e inversiones a telenovelas que no funcionan, las finanzas se han visto afectadas. Transmitir una lata requiere de menos inversión y da tiempo para que se recuperen economicamente mientras planean una nueva estrategia de programación.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 18:49   #58
pa ako je istina onda je jako neprofesionalno od njih, nači dovuku glumce i potpišu sa njima ugovore (što znači da nemogu sad mrdnut i otić na druge projekte), naprave već promiđbu i onda ko vas jebe meni je to bezveze nadam se da je trač
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 19:25   #59
Ne verujem, već je cela ekipa oformljena. I ne vidim kako bi im bila bila gledanost za vreme Mundijala.

Edith je sve lepša.
friend is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 19:54   #60


Pa ja ne vjerujem! Sve mi se više čini da je ovo ipak istina, ni službena Las Bravo stranica više ne radi. Slažem se, jaaako neprofesionalno s njihove strane, šta se upuštaju u tako nešto, ako ne mogu.
A vidjet ćemo, ja se ipak nekako nadam da nije istina. Jedva sam čekala ovo.

Zadnje uređivanje anita2204 : 27.01.2014. at 20:01.
anita2204 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.