Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2014., 18:33   #41
Vozdrica

Još jedan video klip sa Vimea na žalost bez prevoda.
Gosti emisije su Erkan Petekkaya i Ayça Varlier.
Njih dvoje bili su partneri u seriji "Sonbahar".


Isti klip, samo sa Youtube.

Vidim da link iz mog davnog posta s ove teme ne radi.
Malo sam istraživala i našla nove sa istom snimkom.
Evo ih ponovo ( u 2 primjerka za svaki slučaj )!
Erkan/Ali & Renan/Suleyman & Ayce/Cemile - 1. primjerak
Erkan/Ali & Renan/Suleyman & Ayce/Cemile - 2. primjerak

Uživajte!
Daša is offline  
Old 28.07.2014., 20:42   #42
Quote:
dimitra4 kaže: Pogledaj post
Radujem se da mogu da se pridružim,
Odlično, sad imam društvo

Quote:
uostalom nije ni važno koliko nas ima, samo da nam je Petekkaya prisutan. Mene zaista oduševljava. Baš bih volela da vidim taj snimak sa balončićima. Ne znam gde sam pročitala da su Erkan i Ajče svojom glumom i talentom dobili mnogo nagrada. Erkanu nije potrebna neka velika reklama, jer je on za mene toliko dobar glumac, koji svojim ulogama odlično nosi svoj glumački poziv. U Možda da se malo podsetimo ove divne pesme i dirljive muzike "Priznanje / Ispovijest" .
Tu je on non-stop. Čim završi jedno snimanje, kreće s drugim. Ne moš' ga se otarasit nikako

Tražila sam balončiće brat bratu jedno dva sata, ali nisam našla. Vjerovatno je uklonjen zbog autorskih prava. Ako ikad opet naletim postavit ću. Jeste, dobijali su razne nagrade. Ima klip sa dodjele Zlatnog Leptira gdje su on i Ayce proglašeni najboljim glumcima. Ako nisi gledala klip, javi pa da i to riješimo Što se tiče pjesme, šta da ti kažem.. Imam je u autu, na mobitelu, na kompu i na mp3 playeru. Odlična je!

Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Još jedan video klip sa Vimea na žalost bez prevoda.


Isti klip, samo sa Youtube.

Vidim da link iz mog davnog posta s ove teme ne radi.
Malo sam istraživala i našla nove sa istom snimkom.
Evo ih ponovo ( u 2 primjerka za svaki slučaj )!
Erkan/Ali & Renan/Suleyman & Ayce/Cemile - 1. primjerak
Erkan/Ali & Renan/Suleyman & Ayce/Cemile - 2. primjerak

Uživajte!
Hvala na muzikantima, ja ću bubnjara, gitaristu i plesačicu pospremit na komp. čisto da se ne zagube
Salauka is offline  
Old 28.07.2014., 20:44   #43
Dasha oduševila si me postavkom video zapisa. Odlični su, ma fantastični. Naročito me je oduševio link u dva primerka, za svaku sigurnost, za Renana znam da se ozbiljno bavi muzikom, za Erkana takođe mi je poznato da mu je velika ljubav muzika. Čula sam ga kako peva i svira gitaru, a ovo sa seta kako svira bubnjeve je odlično. Opušteno, fantastično, uživa sa celom ekipom muzičara. Stvoren je za umetnika. Svaka mu čast. Erkan je među trojicom najplaćenijih turskih glumaca.


Ovaj video je vrlo zanimljiv, Erkan je za sve sposoban:
http://youtu.be/qrQupckdmYs

Erkan peva:
http://youtu.be/KFFSHx9FWI8
dimitra4 is offline  
Old 28.07.2014., 20:54   #44
Što bi rekla dimitra4 "skockani" Ali kaptan

Salauka is offline  
Old 28.07.2014., 21:00   #45
Quote:
Salauka kaže: Pogledaj post
Odlično, sad imam društvo



Tu je on non-stop. Čim završi jedno snimanje, kreće s drugim. Ne moš' ga se otarasit nikako

Tražila sam balončiće brat bratu jedno dva sata, ali nisam našla. Vjerovatno je uklonjen zbog autorskih prava. Ako ikad opet naletim postavit ću. Jeste, dobijali su razne nagrade. Ima klip sa dodjele Zlatnog Leptira gdje su on i Ayce proglašeni najboljim glumcima. Ako nisi gledala klip, javi pa da i to riješimo Što se tiče pjesme, šta da ti kažem.. Imam je u autu, na mobitelu, na kompu i na mp3 playeru. Odlična je!



Hvala na muzikantima, ja ću bubnjara, gitaristu i plesačicu pospremit na komp. čisto da se ne zagube
Baš mi prija tvoje društvo, kao i ostalih. Mislim da ćemo se divno družiti, pogotovo što imamo jednog simpatico bubnjara, ali ga tebi ostavljam a ja ću uzeti gitaristu a plesačica neka ide na komp Mislim da nisam gledala klip sa dodele Zlatnog leptira, nešto sam zraknula kada je cela ekipa bila na Bejaz šou. Ako ti nije teško, kada se setiš, ali nije pod moranje, možda ga i ja pronađem, jer su mi i Ajča i Erkan omiljeni glumci

Sa snimanja filma "Yeni Dunya" odnosno u grubom prevodu "Novi svet"
http://youtu.be/2Hin7BIXWzE
dimitra4 is offline  
Old 28.07.2014., 21:06   #46
Amannnn, gdje će mi bit teško... Evo ga

https://www.youtube.com/watch?v=TIzJiGe4eK0
Salauka is offline  
Old 28.07.2014., 21:11   #47
Quote:
Salauka kaže: Pogledaj post
Što bi rekla dimitra4 "skockani" Ali kaptan

http://s22.postimg.org/yft1q011d/novo.jpg
Bravo, bravo jestke "skockan" kaptan Ali. Dobro mu stoji ova mornarička uniforma, a naravno i bez nje je figura.

http://www.dodaj.rs/f/22/b3/3EuNCus1...idate12442.jpg
http://www.dodaj.rs/f/2l/p/1MjMR1pG/...6317078707.jpg

Zadnje uređivanje Bhea : 29.07.2014. at 07:54. Reason: upoznati se s pravilima pdfa i implementirati ih ;)
dimitra4 is offline  
Old 28.07.2014., 23:22   #48
Vozdrica

Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
što kažete na intervju? kuda on to gleda? on među 10 najboljih turskih glumaca? ne mogu vjerovati, gledala sam ponovno i opet ne znam što bi mislila : ne zna:: ne zna:: ne zna:

O kom intervjuu je riječ!?
Ovdje na temi ne vidim ni jedan link. Ni u ovom kvotanom postu a ni gore iznad.

Evo Erkanovog intervjua za NovuTV emitovanog u februaru ove godine u "in MAGAZINU".

Možda je cincamarinca komentirala taj intervju!?
Daša is offline  
Old 29.07.2014., 07:46   #49
tako je , taj sam komentirala, još sam poslije u seriji vidjela ono žuto cvijeće. meni je on super glumac, ali u dili mi je bio nekako mlak, možda je do pertnerice ( zapravo vjerujem da je), samo ponekad je zabljesnuo.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Old 29.07.2014., 20:39   #50
Quote:
dimitra4 kaže: Pogledaj post
jer su mi i Ajča i Erkan omiljeni glumci
Evo ih zajedno, pa uživaj



Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
tako je , taj sam komentirala, još sam poslije u seriji vidjela ono žuto cvijeće. meni je on super glumac, ali u dili mi je bio nekako mlak, možda je do pertnerice ( zapravo vjerujem da je), samo ponekad je zabljesnuo.
Sjećam se i ja cvijeća. Bio je s "Azerom" u uredu a cvijeće bilo na stolu. Žuti cvijet za voditeljicu, a ostalo za cijelu Hrvatsku
Sad ide serija s potpuno drugačijom glumicom, i šta da kažem... ja jedva čekam.

Elem..oči mi moje ispadoše buljeći u ovu sliku i opet nisam načisto.. Jel ova glumica glumila blentavu ženu od još blentavijeg Mustafe Buluta u seriji Da sam oblak??

Salauka is offline  
Old 30.07.2014., 00:23   #51
Vozdrica

Quote:
Salauka kaže: Pogledaj post

Elem..oči mi moje ispadoše buljeći u ovu sliku i opet nisam načisto.. Jel ova glumica glumila blentavu ženu od još blentavijeg Mustafe Buluta u seriji Da sam oblak??

http://s2.postimg.org/hop2oqfq1/image.jpg
Nije!
Ako je ovo slika sa seta Erkanovog novog filma, onda bi ovo mogla biti Şükran Ovalı. U Bir Bulut Olsam ona je bila sponzoruša Bahar, ljubavnica Mustafinog babacima i Mustafe Buluta.
Daša is offline  
Old 30.07.2014., 18:36   #52
Quote:
dimitra4 kaže: Pogledaj post
Erkan je među trojicom najplaćenijih turskih glumaca.
Vidjela sam i ja ovu informaciju... Mislim da je zauzeo 2. mjesto, poslije Ozcana Deniza. Radi se o 75000 TL. Mada je kasnije Erkan dao izjavu da se ne radi o ovolikom iznosu.... Ja mislim da laže

Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Nije!
Ako je ovo slika sa seta Erkanovog novog filma, onda bi ovo mogla biti Şükran Ovalı. U Bir Bulut Olsam ona je bila sponzoruša Bahar, ljubavnica Mustafinog babacima i Mustafe Buluta.
Hvala, hvala!
Ma vidim ja da je ona meni odnekud poznata.. Jeste, slika je sa seta i ovo jeste Sukran Ovali samo što sam ja pomiješala uloge. Mislila sam da je žena kad ono...

Još jedna u skockanom izdanju

Salauka is offline  
Old 31.07.2014., 19:01   #53
Snimanje filma je završeno. Ekipa kaže da su se lijepo proveli, sad kreće serija
Mislim da su ovo zadnje scene iz filma



Salauka is offline  
Old 31.07.2014., 19:18   #54
Devojke svaka čast, razrešile ste enigmu gde je igrala ova glumica. Meni je bila odlična serija "Da sam oblak". To mi je jedna od prvih turskih serija koje sam odgledala.

Da ne zapostavim našeg Erkana. Evo divnih fotkica sa snimanja filma.



Najnovija sa fejsa:
dimitra4 is offline  
Old 31.07.2014., 19:29   #55
Aaauuu šta bi se ovdje moglo suncokretovih sjemenki najest
Da ovo na posljednoj slici nije imidž za novu seriju??
Baš nešto sad razmišljam, 8 je mjesec a ne zna se ni kako će se serija zvat a starta u septembru..
Salauka is offline  
Old 31.07.2014., 19:45   #56
Quote:
Salauka kaže: Pogledaj post

Još jedna u skockanom izdanju

http://s3.postimg.org/elgp56fb7/bzzz.jpg
Zaista izgleda Erkan fantastično. Uostalom nije za džabe ona ..... da ipak odelo čini čoveka. Voli on da bude skockan, imam takav utisak da vodi računa o sebi. Prvo kada mu pogledaš nokte i ruke, kako su mu negovane, za mene je to dovoljno.

dimitra4 is offline  
Old 03.08.2014., 16:51   #57
U iščekivanju vijesti o novoj seriji, kojih naravno nema.. ( dabogda im gaćni laštik puko'!!) da se vratim malo u prošlost...

Jedna, po meni, od najboljih Erkanovih uloga.. Utjelovio je Yilmaza koji je odmilja prozvan "Pseto" (Službeni naziv serije )

Salauka is offline  
Old 03.08.2014., 22:49   #58
Quote:
Salauka kaže: Pogledaj post
U iščekivanju vijesti o novoj seriji, kojih naravno nema.. ( dabogda im gaćni laštik puko'!!) da se vratim malo u prošlost...

Jedna, po meni, od najboljih Erkanovih uloga.. Utjelovio je Yilmaza koji je odmilja prozvan "Pseto" (Službeni naziv serije )

http://s30.postimg.org/y7unu3sz5/image.jpg http://s27.postimg.org/ahpk18103/image.jpg
Ciao Salauka, nemoj da se nerviraš, a ustvari i ja ti se pridružujem. Baš nas muče i neka im popuca lastiš u sitne parčiće da ne bi slučajno mogli da ga spoje i neka ih poprska ova kiša koja pada li pada .

Molim te malo mi podrobnije reci o Erkanovoj ulozi Yilmaza. Šta je u pitanju serija ili film. I da li može da se pogleda na nekom linku. Volela bih da ga vidim u toj njegovoj značajnoj ulozi. Verujem da je odigrao do perfekcije, mislim da je stvoren za pravog glumca, što on i jeste. Znaš još šta mi je krivo, što nas ovde ima malo, a Erkan toliko puno zavređuje. On je za mene jedna kompletna ličnost.

Sada sam preterala , baš te do sitnih creva ispitujem, ali me toliko interesuje. Volela bih da saznam što više o njemu.
dimitra4 is offline  
Old 04.08.2014., 13:08   #59
Quote:
dimitra4 kaže: Pogledaj post
Molim te malo mi podrobnije reci o Erkanovoj ulozi Yilmaza. Šta je u pitanju serija ili film. I da li može da se pogleda na nekom linku. Volela bih da ga vidim u toj njegovoj značajnoj ulozi. Verujem da je odigrao do perfekcije, mislim da je stvoren za pravog glumca, što on i jeste. Znaš još šta mi je krivo, što nas ovde ima malo, a Erkan toliko puno zavređuje. On je za mene jedna kompletna ličnost.
U pitanju je serija. Može se pogledati ali ću ti link poslati u poruci pošto ne znam smije li se ovdje Za ovu ulogu je proglašen najboljim glumcem Turske te godine ili nešto tako, uglavnom radilo se o jako velikoj nagradi...

*****
Ah, rekoh ja tebi da se ovdje pojavi netko svake prijestupne godine, al nema veze, mi smo tu. Mislim, pratim ja i ostale turske glumce i glumice ali njega eto, nekako najviše...

Quote:
Sada sam preterala , baš te do sitnih creva ispitujem, ali me toliko interesuje. Volela bih da saznam što više o njemu.
Samo pitaj, nema frke. Došla si na pravo mjesto
Salauka is offline  
Old 04.08.2014., 19:48   #60
Vozdrica Salauka i ostale devojke koje svrate ovde kod Erkana. Meni je samo frka što ne znam turski pa da mogu da gledam serije u kojima igra Erkan. Guglala sam da vidim šta pišu za seriju "Yilmaz", te sam nešto i razumela. Baš mi dođe krivo što kada biraju serije ne pošalju nekoga ko se malo bolje razume u kvalitet a ne tamo neke btw. koje i ne gledam. Jedini mi je spas što ima nekoliko linkova gde mogu da odaberem seriju koja mi se dopada. Mene zaista čudi kako Erkan ima tako malo fanova, barem ovde. No važno je da mi budemo na ovom mestu.


http://s18.postimg.org/bc1mwfa89/2013123165727.jpg
dimitra4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.