Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2006., 21:25   #21
ok...jasna mi je medicinska sitv.... ali sam mislila da neko zna nesto sastrane...evo npr pogledat cu taj eng. napitak.....na tv-u je danas bilo nesto o ljekovitim gljivama...bila i baba koja cili zivot doruckuje po litre kozjeg mlika i nema osteoporozu ..... isla sam na to...... a medicina mi je jasna...nista thnx....ako moze moderator izbrisat topik jer mi je vec neugodno
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 21:26   #22
sretno.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:42   #23
aj evo jos jedno ??? pa ako tko zna.....
e da, i ako zvuci neozbiljno radi se o neznanju...
moze li osoba i koliko normalno funkcionirati s jednim plucnim krilom i da li se kod transplantacije moraju podudarat krvne grupe?
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:49   #24
sretno chickeneye.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:57   #25
mislim da sam čitala da jedno plućno krilo može funkcionirati.
inače, navodno aloe vera popravlja imunološki sistem....
good luck, o kome god da se radi
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 20:55   #26
Quote:
ne želim te razočarati ali ako je riječ o tumoru na plućima - prirodna medicina nema riješenje za izlječenje
probaj s alternativom...
igligl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 21:20   #27
Quote:
chickeneye kaže:
aj evo jos jedno ??? pa ako tko zna.....
e da, i ako zvuci neozbiljno radi se o neznanju...
moze li osoba i koliko normalno funkcionirati s jednim plucnim krilom i da li se kod transplantacije moraju podudarat krvne grupe?
transplataciju čega?
osoba može sasvim normalno funkcionirati s jednim plućnim krilom. oporavak je dug, ali stvar hoda.
problem kod karcinoma pluća u prvom je redu operabilnost. u konkretnom slučaju on to očito jest.
drugi problem su metastaze, poglavito kosti i u mozak, te na susjedne organe. i nakon operacije u malim razdobljima treba iste kontrolirati.

najveći je problem kod karcinoma pluća, generalno, vrijeme otkrivanja bolesti.

od meni najbližih, četvero pušača obolilo je od raka pluća, peta osoba na plućima ima metastazu. što da ti kažem, od petero za sada jedna osoba, čini se, dobiva bitku, a nekako izgleda da smo stvarno krenuli u dobrom smjeru.

za utjehu: od svih petero jedino je kod nje karcinom bio operabilan.

sretno. puno strpljenja, puno borbe,... svakako, sretno.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 07:37   #28
Oboljeli od raka

Kršćanski klub "Emanuel" za pomoć oboljelima od raka ima svoju web stranicu: http://********.tportal.hr/emanuel
Pomoć je besplatna. Dovoljno je da se obratite njima i oni će vas uputiti kako dalje. Ljudi su se i sami borili s rakom, pa eto...
evangelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 09:02   #29
Ponavljam se malo : uvijek oklijevam postati ovo, jer će većina ljudi skeptično odbaciti post kao metodu izliječenja, no osobno sam upoznala nekoliko ljudi koji su se na taj način izliječili, neki nakon što su već bili otpisani, pa se osjećam grozno jer prešućujem nešto tako bitno. Knjiga se zove "totalna terapija raka i leukemije" (iako mislim da postoji još jedan prijevod s nešto izmijenjenim naslovom), autor je rudolf breuss. Nešto o tom tipu terapije imaš ukratko ovdje
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 12:24   #30
Prvo, samo bez panike. Znam kakav je to osjećaj, misliš da će se sve dogoditi sutra, a vjerojatno neće. Prvo se smiri i slušaj liječnike. I kad ti zvuče nenormalni - znaju što rade. Oni su se takvih slučajeva nagledali, a tebi je prvi.

Treba ojačati imunitet. Nakon operacije će vjerojatno slijediti zračenje i kemoterapija. Kemoterapija je dobivanje injekcija koje sadrže otrove. Nekada može biti u obliku tableta, ali to je rijetko.

Kod raka nema pravila. Znam neke koji su to zaliječili, a znam one koji su brzo umrli. Nema pravila, osim da se boriš i daš sve od sebe. I ne odustaj, ima nade.
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 18:06   #31
da,to je to sto sam trazila,,, HVALA!
I wardancer, drago mi ja da nisi oklijevala..nabavih 3 slicne knjige...
a sto se tice doktora,nema mi druge nego ih slusat ali kad takav pacijent dobije UMJETNI omlet iz KESICE(prah+voda) onda ti padne sve.. a kamoli nece volja oboljelog.........
ali jos jednom thnx!!
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 00:56   #32
Grozno je to, baš mi je nedavno pričao čovjek zaposlen na onkološkom odjelu u klaićevoj, kako su ormarići tih klinaca spremišta junk fooda, te kako čevapdžinica (kak se ovo piše zapraf?) u blizini živi od njih, a doktorica to podržava. Kad se sjetim koliko prehrana može utjecati na zdravlje...
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 00:58   #33
ćevabdžinica ja mislim.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 01:01   #34
he, he eto, naučih nešto
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 09:03   #35
Quote:
Nanna kaže:
kako to misliš nešto što može brzo djelovati? na šta djelovati? na tumor? na bolove, na nešto treće?
ne želim te razočarati ali ako je riječ o tumoru na plućima - prirodna medicina nema riješenje za izlječenje. za suzbijanje nekih simptoma, još i da, ali izlječenje - nikako.
kakav je to jako težak oblik?
a službena medicina?
Mislim da može, jedna žena kraj Trogira izliječila se nekakvim travama, neam pojma fakat kakvim..
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 09:05   #36
Quote:
chickeneye kaže:
aj evo jos jedno ??? pa ako tko zna.....
e da, i ako zvuci neozbiljno radi se o neznanju...
moze li osoba i koliko normalno funkcionirati s jednim plucnim krilom i da li se kod transplantacije moraju podudarat krvne grupe?
Ajme,a ti to za sebe
Aj baš ću se danas potruditi i pogledati gdje sam to čitala..
Sretno ako ti to još pomaže{a pozitiva je isto bitna!}!
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 21:09   #37
otezu s nalazima sto godina,,,,a ono u cet. je bila operacija limfoma i nemampojmacega....
ma i ja vjerujem u pozitivu.....cisto ne mogu zamislit sto drugo
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 21:12   #38
:fige:
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 22:05   #39
Ne znam o kome je riječ, pretpostavljam da nije riječ o tebi chickeneye. Slanje dobrih vibracija, pozitivna vizualizacija (zamišljati osobu sretnu) itd. stvarno pomaže. Svjedok sam toga. Tkogod je u pitanju ja mu šaljem samo ljubav, energiju, i sve najbolje.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 02:50   #40
da,niam ja....ali evo stanje,sorry sta vas pilam ali malo mi je lakse kad se ovdje ispisem....
hm,pustili su je kuci jer se nema sta operirat,,,sve je obuhvaceno..cak i bronhe....i trebat ce na kemoterapije ic...ali citala sam u da to sve iscrpi org. i da takvi ljudi krace zive,nego da treba prec na makrobiotiku i zdrav nacin zivljenja...ali ko ce to njoj rec...osim ako sama ne promini pamet.......
ma uzas...ali jednostavno ne mogu zamislit najgore....
ajme upilah vas ko najveci kreten...sorry
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.