Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2016., 20:45   #41
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ok. Ako te ne pozove van uskoro steraj ga u kurac!
Hahahaha... Može bum ga sterala...
Ali ako me pozove kaj da radim... Jel je ok da ga primim za ruku... I kako da to izvedem da izgleda sexy... Ili kako da mu se približim... Kaj da radim? Kaj da pričam?
__________________
Be that kind of woman that when your feet touch the floor each morning, the devil says : Oh, crap, she's up!
kerimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 21:06   #42
Meni nije jasno iz tvoje priče, očito ste kliknuli, razmijenjujete poruke kakve si opisala, ali zašto niste dogovorili da se nađete negdje vani na piću, odnosno na spoju van poslovnog okruženja?
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 15:22   #43
Quote:
kerimica kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jedan tip... Ja sam u procesu rastave i još živim sa suprugom a na poslu sam upoznala jednog tipa koji me jako privlači a nije samo fizički... Privlači me i kao partner s kojim bih možda započela vezu ali pomalo sam povučena i ne znam kako da mu pokažem da mi se sviđa i da ga želim u svojoj blizini... U životu kao ljubavnika, partnera... On je rastavljen već trinaest godina i među nama je velika razlika u godinama. Zna on da mi se sviđa rekla sam mu preko poruka zainteresiran je ali on ne želi odnos preko poruka, a ja se teško otvaram uživo i ne znam kako mu prici...
Usput ova tema je za sve koji imaju kakve anegdote iz perioda upoznavanja sa onom drugom polovicom smiješnih ili onih manje smiješnih... Ili kako savjet za nas kojima takve stvari ne idu od ruke...
Joj...
ljubav, čini mi se, uvijek nađe svoje načine
ako osjećaš određenu dozu straha, nemam bolji savjet nego da ti kažem da te strahove pokušaš nadvladati, naravno da se može, samo treba uložiti .... uložiti u sebe
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 17:29   #44
Stvar je ipak malo kompleksnija od hoće-neće, ajmo ga nagovorit.

Trebaš biti svjesna i svojih i njegovih zadrški.
Ajmo počet od tvojih. Postoje, jer si napisala "možda kao partnera". Prvo si posloži kak ga hoćeš, kao potrošnog komada ili kao dugoročnu vezu. Čim to tebi sjedne, iskomunicirala budeš to neverbalno, i tipu će sve biti puno jasnije. Tvoje zadrške on osjeti, ali ne zna kakve su, pa mu mašta odradi i dobiješ čuda.

Njegove mogu kompetentno istresti, bar dobar dio. Meni je bivša cura bila mlađa 17 godina, a i razvodila se, tak da od prilike znam kaj mu se vrti po glavi.

Ono kaj nema veze s razlikom u godinama
- Možda tip čeka da dovršiš priču s mužem jer a) ne odobrava ljubavničke odnose, pa makar i na kraju veze, b) nije siguran da se vas dvoje nećete pomiriti.
To možeš riješiti tak da ubrzaš stvari i odseliš se, mada papiri još nisu gotovi. (ili potjeraš bivšeg, koja opcija ti je prihvatljivija i izvedivija) Financijski, možeš predložiti bivšem da dijelite trošak najma za iseljenika dok se ne raskusurate kome kaj i kolko. To može bitno olakšati proces.
- Tip je razveden 13 godina, i tko zna kad je zadnji put bio sa ženom. Pogotovo (pretpostavlja) seksualno zahtjevnom. Možda ga tu pere nesigurnost, i to mu možeš olakšati tak da tražiš da idete polako.
- Novci - ako ih ima, možda ga je strah sponzorskog ugovora, ako ih nema, možda ga je frka da tu nemaš previsoke zahtjeve. Riješi to tak da mu uz put objasniš da imaš i voliš svoj posao, i da ti tvoja plaća potpuno zadovoljava potrebe (okeej, malo nategni)

Ono kaj ima veze s razlikom u godinama
Prezent
- Klinci
- tvoji - ako ih imaš, možda ga je frka kak će ga prihvatiti, tu možeš raskrčiti situaciju tak da ih upoznaš.
- njegovi - da li mu je sin dosta star da tebi bude dečko? Moj još uvijek ne razgovara sa mnom, pa ne znam koliko mu je to bilo bed, a koliko druge stvari. U svakom slučaju, reci mu da ne misliš od njegovih klinaca tražit da te zovu "Mama"
- Familije - i tvoja i njegova, koliko su vam bitni ti odnosi, koliko dugo će biti poremećeni (a hoće).. objasni mu da ti je familija važna, ali ne i presudna u tome kako ćeš živjeti svoj život.

Futur
- Klinci - tvoji, ako ih nemaš - tip razmišlja o tome koliko godina bi on imao kad vaši mogući klinci dođu do 18. Koliko bi kvalitetno mogao odraditi očinske zadaće, bez obzira na to koliko inače voli djecu. Ako je iole normalan, jasno mu je da ako možeš imati klince, to i trebaš. Tu ti ne mogu pomoći jer je to i meni drawback za vezu sa ženom bez djece.
- Seks - isto kao i s klincima, kaj će bit za 10-15-20 godina. Tu mu možeš objasniti da penzići u sex shopovima mogu kupiti raznih ortopedskih pomagala


Za početak mu možeš reći da si zbog razvoda sva u komi, i da je ono kaj ti sad treba podrška, i da bi rado da te primi za ruku i zagrli. Ak to ne napravi, stvarno je konj, a kad ga imaš u klinču, vidi kaj ćeš dalje s njim
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger