Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2016., 22:22   #1
Iskreno,koliko sličnosti postoji između vas i partnera?

Prije svega,ovdje mislim na ozbiljnije veze od koje godine i naravno brak.

Zanima me koliko se bili idealisti i gajili neke iluzije o princu na bijelom konju,a koliko dobili?

Znam da je teško ocijeniti,ali koliko ste u svom partneru dobili idealnog partnera,ili ste dosta snizili,na kraju kriterije?
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 02:17   #2
Sličnosti skoro da i nije bilo, bili smo suprotnosti koje se privlače. Bila je dosta mlađa od mene, jako živahna i brzopleta a ja smiren i razmislim prije nego krenem. Ona je mene požurivala kad treba, ja sam je kocio kad treba i zajedno smo bili super.
Ne mora žena biti slična meni da bi je volio. Nekad se suprotnosti lijepo slože.
__________________
http://elsegra.com
Macor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 08:14   #3
To nisam ni ja uspila dokučiti , sve duge veze su bile sa osobama koje su totalno drugačije od mene, mirne, proračunate i skoro flegmatici.
Osobe koje mi u biti više pašu tj. koji su temperamentniji i slićnog svjetonazora kao ja...s njima nikako na zelenu granu
Tako sam došla do zaključka, ako želim stabilnost i dugoročnost, biraj kontru
Vjerovatno je to do balansa...dvi vatre su eksplozija, mora biti neko hladne glave da urazumi ovog drugog kad mu dođe do kratkog spoja..ali to je možda samo moje iskustvo
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 10:15   #4
Slicni smo u planovima i zeljama po pitanju zivota, ali i u nacinu provođenja slobodnog vremena.

Totalno smo razliciti po pitanju karaktera.
I tako, on je moj apaurin,a ja sam njegova injekcija adrenalina.
Ja sam njemu vrag na ramenu, a on meni anđelak.

Nekako smo se savršeno uklopili u cjelinu. Lijepo nam je
__________________
.. rekli su joj da šuti.. pogledala ih je .. i zavrištala ..
Rafee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 10:32   #5
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Znam da je teško ocijeniti,ali koliko ste u svom partneru dobili idealnog partnera,ili ste dosta snizili,na kraju kriterije?
nije bio idealan, bila sam zaljubljena nisam ih snizila, povisila sam ih
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 10:38   #6
Nije bilo nikad, a nema ni danas. On je eksplozivan, uvijek zuri, juri, trci, uvijek kasni. Puno me iritirao kroz zivot, zajedno smo 25g, nikad se nismo mogli dogovoriti oko icega.
Medutim, sada je skroz drugacije. Sada smo naucili jedno na drugo. Ja sam organizirana, sve mi mora biti vise manje ispanirano, uredno, sve po spagi.
Njemu sada to pruza mir, a mene pozuruje i probudi njegova energija.
Medutim, i dalje mislim da je ugodnije kroz zivot prolaziti s osobom slicnih razmisljanja i slicnog nacina zivota.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 14:52   #7
Slicni po pitanju mnogih pogleda na zivot..
Slicnih ukusa u puno stvari..
On je ustvari fizicki bio ideal iz djevojačkih snova..
U karakteru imamo razlicitosti,ko i svi..
On je vise eksplozivan,vise radisan i od akcije,te realan,snalazljiv i flegma,vesele prirode..
Ja sam malo i sanjar,melanholicna,smirenija i ne toliko ekplozivna,no panicar..
Ipak,dobro se uklapamo,prilagodimo i nadopunimo jedno drugo..

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 15:03   #8
Ne poznajem nikog slicnog sebi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 23:04   #9
Zajedno 7 i pol godina. Upoznali se kad sam ja imala 17, a on 16.
Iako smo tada bili klinci znala sam što želim u životu, a on je karakterno i fizički bio baš sve što sam tražila.

Plot twist - razveli smo se nakon veoma kratkog braka. Nekad i ono što tražiš nije ono što ustvari trebaš.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 23:17   #10
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Zajedno 7 i pol godina. Upoznali se kad sam ja imala 17, a on 16.
Iako smo tada bili klinci znala sam što želim u životu, a on je karakterno i fizički bio baš sve što sam tražila.

Plot twist - razveli smo se nakon veoma kratkog braka. Nekad i ono što tražiš nije ono što ustvari trebaš.
nekako mi se cini da nesreca osobe cesto proizlazi iz nepoklapanja onog sto zeli i onog sto treba.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 00:03   #11
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Nije bilo nikad, a nema ni danas. On je eksplozivan, uvijek zuri, juri, trci, uvijek kasni. Puno me iritirao kroz zivot, zajedno smo 25g, nikad se nismo mogli dogovoriti oko icega.
Medutim, sada je skroz drugacije. Sada smo naucili jedno na drugo. Ja sam organizirana, sve mi mora biti vise manje ispanirano, uredno, sve po spagi.
Njemu sada to pruza mir, a mene pozuruje i probudi njegova energija.
Medutim, i dalje mislim da je ugodnije kroz zivot prolaziti s osobom slicnih razmisljanja i slicnog nacina zivota.
vrlo slično.dosta sam racionalna,on velik emotivac.
prestrašno koliko se (uludo)baci energije da bi se zajednički moglo funkcionirati
sa tako različitim pristupima prema poslu,financijama,i onome što očekujemo od budućnosti.ne vjerujem da bih mogla ponovo proći sve te faze u ovih 16 godina.
ipak,uvjerena sam da smo negdje na početku prepoznali neku sličnost
koja nas i održala sve ovo vrijeme.
tako da život sa osobom sličnih razmišljanja bi mi bio itekako ugodniji-
ali ne i sadržajniji.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 00:45   #12
Osim što konj nije sasvim bijel, manje-više sam dobila skoro sve što sam planirala dobiti! Kriterije sam neznatno spustila ranije, prije odluke da se udam za njega. Naprosto jer je bio predobar za propustiti, a i jer sam se već jednom opekla na sitničavosti i traženju dlake u jajetu. Sličnih je životnih zanimacija i ciljeva, obrazovanja, dobi i temperamenta. Nije mi osobito važan specifičan izgled muškarca, tek da mi je ugodan oku, normalan, pa to nije imalo neku važnost. Osim da je osjetno višlji. Potječe iz iste sredine, mada nam se u mladosti nisu poklapali uži krugovi i mada nam je porijeklo bitno različito. Imamo različite hobije, uz jedan važan, meni jako važan, putovanja, zajednički. Razlikujemo se po doživljaju i važnosti novca i luksuza uopće, te za 1-2 mjesta važnosti sexa na listi životnih prioriteta. Dakako, obožava me i drži kao kap vode na dlanu, pa ove neke sitnice vrlo lako progledam kroz prste.
Nikada nisam vjerovala u suprotnosti koje se privlače, dapače! Nego u paralelan životni put, zaseban, a zajednički iz čistog užitka i samo zbog stvaranja bolje situacije nego se može pojedinačno. I pokazalo se ispravnim. Treba najmanje kompromisa i napora za shvatiti i prihvatiti sasvim strane koncepcije i navade.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 01:03   #13
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Osim što konj nije sasvim bijel, manje-više sam dobila skoro sve što sam planirala dobiti! Kriterije sam neznatno spustila ranije, prije odluke da se udam za njega. Naprosto jer je bio predobar za propustiti, a i jer sam se već jednom opekla na sitničavosti i traženju dlake u jajetu. Sličnih je životnih zanimacija i ciljeva, obrazovanja, dobi i temperamenta. Nije mi osobito važan specifičan izgled muškarca, tek da mi je ugodan oku, normalan, pa to nije imalo neku važnost. Osim da je osjetno višlji. Potječe iz iste sredine, mada nam se u mladosti nisu poklapali uži krugovi i mada nam je porijeklo bitno različito. Imamo različite hobije, uz jedan važan, meni jako važan, putovanja, zajednički. Razlikujemo se po doživljaju i važnosti novca i luksuza uopće, te za 1-2 mjesta važnosti sexa na listi životnih prioriteta. Dakako, obožava me i drži kao kap vode na dlanu, pa ove neke sitnice vrlo lako progledam kroz prste.
Nikada nisam vjerovala u suprotnosti koje se privlače, dapače! Nego u paralelan životni put, zaseban, a zajednički iz čistog užitka i samo zbog stvaranja bolje situacije nego se može pojedinačno. I pokazalo se ispravnim. Treba najmanje kompromisa i napora za shvatiti i prihvatiti sasvim strane koncepcije i navade.
ni ja nisam vjerovala u uspješnost na duge staze kada te privuče netko tako suprotnog načina života-dapače-ali ponesete te faktor x-kojeg ne znaš sebi objasniti i ideš za tom iskrom ma kako mala bila.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 01:50   #14
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
nekako mi se cini da nesreca osobe cesto proizlazi iz nepoklapanja onog sto zeli i onog sto treba.
Još ako tu nadodaš ono što bi trebao htjeti (posao - brak - djeca - preživljavanje do smrti) dobiješ čušpajz u kojem se i sam jedva snalaziš, a ak uvučeš još nekog
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 04:55   #15
U pocetku davnih dana bilo je dosta razlika , medutim kasnije kako covjeka sve vise upoznajes shvatis da ste isti
Barem u mojoj vezi. Naravno da postoje razlike u pojedinim stvarima ali u globalu smo u dosta tome isti/slicni. I bas zato kaj zna bit toliko blesav i sasav kao ja ga jos vise volim
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 18:19   #16
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
ni ja nisam vjerovala u uspješnost na duge staze kada te privuče netko tako suprotnog načina života-dapače-ali ponesete te faktor x-kojeg ne znaš sebi objasniti i ideš za tom iskrom ma kako mala bila.
Valjda je to jedna mogućnost, put, da! Ja malo manje vjerujem u čuda i stoga sam jako dugo čekala i bila prilično sitničava i oprezna. Bilo mi je naprosto dobro samoj i nikako to nisam željela pokvariti brzavši. Pokazalo se uspješnim, jasno uz neophodno zrno sreće da je ipak naišao otprilike kakvog sam željela na sasvim racionalnoj ravni.
Tako da iz osobnog iskustva ne mogu suditi o igrama na sreću i slijeđenju tajanstvenih iskri kao životnog načela i principa. No, ne sumnjam da i to može, ili mora, uspjeti. U određenom postotku.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 18:41   #17
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Valjda je to jedna mogućnost, put, da! Ja malo manje vjerujem u čuda i stoga sam jako dugo čekala i bila prilično sitničava i oprezna. Bilo mi je naprosto dobro samoj i nikako to nisam željela pokvariti brzavši. Pokazalo se uspješnim, jasno uz neophodno zrno sreće da je ipak naišao otprilike kakvog sam željela na sasvim racionalnoj ravni.
Tako da iz osobnog iskustva ne mogu suditi o igrama na sreću i slijeđenju tajanstvenih iskri kao životnog načela i principa. No, ne sumnjam da i to može, ili mora, uspjeti. U određenom postotku.
upravo savršeno razumijem o čemu pričaš jer sam si i sama takva.
taman posla da bih jednu takvo presudnu stvar kao život sa partnerom
prepustila nekoj tajanstvenoj iskri fatalistički.
pokušala sam ju itekako dobro izanalizirati,al kako god da postaviš racionalnu
teoriju brzo u vodu propada.
uglavnom,htjela sam reći da dugogodišnje veze/brak dvaju tako različitih partnera mogu uspijeti,ali iziskuje dosta rada na sebi.i naravno,spremnost osluškivanja partnerovih potreba tako različitih od vlastitih,pri tome prvenstveno mislim na posloženost proriteta koja može biti dosta različita.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 18:43   #18
jedan ugledni psiholog je nekad davno rekao da nas kod drugih cesto nerviraju osobine koje sami posjedujemo

tako, recimo, mene nervira kad je zenska jebeni bog isus
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:10   #19
Paa, ne mogu reći da sam previše racionalizirala i promišljala. Nisam takav tip. Nekakva emotivna kompatibilnost mi je bila jedino bitna. Bilo je jako spontano i neopterećeno i jako smo različiti.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 23:00   #20
Od sličnosti,pa....imamo istu adresu. Djecu zajedničku...mačku...

Što sam dobila? Pa, još sam u braku i izgleda da ću ostat'. Iako,oduvijek sam se više smatrala samotnim tipom, a o princu na bijelom konju nisam maštala. Začudo, sretna sam i zadovoljna postojećim stanjem.
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger