Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2011., 21:55   #21
obozavam ovaj ducan!! nakupovala sam se toliko njihove odjece, obuce, kozmetike i raznoraznih dodataka za vrijeme boravka u Londonu da sam morala i novi kofer kupovati kako bih sve skupa dovukla do Hrvatske.

ljubomorna sam na sve one curke koje nakon razuzdanog shoppinga prevrcu jeftine krpice na You Tube-u i hvale se koliko su ih jeftino kupile

Zadnje uređivanje mica_vrtirepka : 02.12.2011. at 22:01.
mica_vrtirepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 23:55   #22
a moze netko staviti linkove sa ebaya gdje mozemo naci primark robu?
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 23:58   #23
Nemaju oni svoj ebay shop, ili nekog da samo njih drži. Možeš jedino ebay.co.uk pregledavat pod tim nazivom i možda naletiš na nešto novo i zanimljivo..
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 03:07   #24
Šta mislite imali li sad vec snizenja?
cappyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 13:58   #25
Quote:
cappyy kaže: Pogledaj post
Šta mislite imali li sad vec snizenja?
mislim da sam negdje procitala od 26.12., ali nisam 100%
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 15:02   #26
Quote:
cappyy kaže: Pogledaj post
Šta mislite imali li sad vec snizenja?
nema jos, a i kad su snizenja, kod njih bas i ne budu (budu na neke stvari) jer su cijene ionako smijesne
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 15:44   #27
obožavam primark...pola mog ormara je njihova roba...tako povoljno a kvalitetno...ma kakav H&M!!!Nadam se da će jednoga dana otvoriti svoje trgovine i kod nas.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 15:54   #28
Quote:
Lost_in_Wonderland kaže: Pogledaj post
obožavam primark...pola mog ormara je njihova roba...tako povoljno a kvalitetno...ma kakav H&M!!!Nadam se da će jednoga dana otvoriti svoje trgovine i kod nas.
Potpisujem i mislim da čak njihova roba vrijedi sasvim dovoljno ako ne i više s obzirom na cijenu, imam i torbice i haljine i majice njihove i sve je super kvalitete, samo ne mogu potrefiti cipele tj. broj
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 10:46   #29
Link za novu kolekciju.

http://www.look.co.uk/pictures/prima...013-collection
lanarhija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 17:04   #30
Primark se poceo otvarati po Europi! Zasad nam je najblizi u Becu (tj. pored Beca)...
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:41   #31
Zivim u Engleskoj i redovito kupujem u Primarku. I roba je dosta kvalitetna pa ga definitvno svima preporucujem. Moze se naci sve, od obicnih majica za svaki dan pa do elegantnih haljina sa smijesno niskom cijenom od 5 funti. Najvise me odusevljava donje rublje: grudnjaci su najkvalitetniji koje sam ikad imala, dugo traju i grudi u njima super izgledaju, a setovi kostaju samo 4 funte. Set od 5 pari gacica ima istu cijenu. Svaki mjesec si tamo nesto kupim. Ako ikad imate priliku doci obavezno je iskoristite, vjerujte mi, necete pozaliti.
snjeguljica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 19:49   #32
ja sam bila u beču prije mj dana u primarku, ali kako je i kod njih to novootvoreno bila je ogromna guzva i brzo sam izgubila zivce, ako ce nekome trebati evo i link gdje se nalazi http://www.g3-shopping.at/
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 10:58   #33
Svaki put kad idem u uk idem u primark... Obožavam ga!!!! Ogroman izbor robe, totalno su stvari koje su po zadnjoj modi, imaju klasične komade robe, svatko može tamo naci za sebe nešto... A cijene su odlične....
mikica m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 11:10   #34
Čitam ovaj topic i baš mi je zanimljivo koliko se dojmovi razlikuju... meni je Primark uvjerljivo među najmanje dragim dućanima u UK i nikome ga ne bi preporučila.
Roba je mahom poliester/acrylic i puno toga već na vješalicama izgleda loše, razvučeno i općenito niske kvalitete. U pitanje tuđih ukusa ne ulazim, no činjenica da glavne trendy elemente - šiljke, lubanje i čipku u slučaju prošle (a i ove) sezone - stavljaju doslovno na sve, meni osobno njhovu odjeću čini posve nezanimljivom, plus uvijek imam dojam da su jeftina verzija Zare i HM-a, koji su sami već predominantno kopija nečeg višeg ranga...

U redu je za nabavu basic stvari - recimo grilonke su im odlične za cijenu od 3-4 funte - ali čak i majice, koje se za istu cijenu mogu nabaviti primjerice na sniženju u GAPu, me nisu oduševile, jer je pamuk tanak i brzo se razvuku.

Da, jeftino je, no - po mom osobnom mišljenju - svejedno poprilično preskupo za ono što se dobije za nekoga tko želi kupovati kvalitetno.
Ali, s obzirom da oni ciljaju primarno na teenagersku publiku, koncept ima smisla i pretpostavljam da je održiv na tržištu.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 11:42   #35
Ok.... naravno da ima i "šrot" robe... al realno gdje je nema.... recimo u Zari sam uzela majicu kratkih rukava koju u drugim trgovinama nađeš za 100, a koja je koštala 180 kn i rucno sam ju prala.... nakon tog prvog pranja bila je sva ukošena... užas... mislim da danas je teže pogoditi baš kvalitetnu robu.... a dosta puta više ne vrijedi niti pravilo "koliko para toliko i muzike".....
Tako da šta ćemo reći je 100 ljudi 1000000 čudi.... ;
mikica m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 15:54   #36
bila u Londonu tamo i moram priznati da sam odmah guglala di je najbliža trgovina i izbacilo mi jedino Innsbruck, a to baš i nije neka prevelika blizina
ugl modni dodaci i cipele...tu rasturajaju ...sve za 8 funti i manje...torbe isto dobre, šalovi...nakit neki izgleda ful jeftino, al nađe se i dobrog
donje rublje i to pamučno po stvarno presmiješnim cijenama...isplati se
jedino sam se generalno u odjeću razočarala, hlača se još nađe, ali košulje su im grozne, doimaju ko da su sa placa, ona ful jeftina sintetika, onda haljine su im više-manje očaj gledajući kroja i uzorka...majca se još i nađe, iako su više-manje sa printom, a ja sam pomalo prerasla tu fazu, ali kao što je netko naveo, dućan cilja na tinejdžere
a za kvalitetu još ne znam, vidjet ću koliko će mi to trajat, ali i da ne traje, opet prejeftino sam prošla, tako da ne žalim
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 16:16   #37
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
bila u Londonu tamo i moram priznati da sam odmah guglala di je najbliža trgovina i izbacilo mi jedino Innsbruck, a to baš i nije neka prevelika blizina
ugl modni dodaci i cipele...tu rasturajaju ...sve za 8 funti i manje...torbe isto dobre, šalovi...nakit neki izgleda ful jeftino, al nađe se i dobrog
donje rublje i to pamučno po stvarno presmiješnim cijenama...isplati se
jedino sam se generalno u odjeću razočarala, hlača se još nađe, ali košulje su im grozne, doimaju ko da su sa placa, ona ful jeftina sintetika, onda haljine su im više-manje očaj gledajući kroja i uzorka...majca se još i nađe, iako su više-manje sa printom, a ja sam pomalo prerasla tu fazu, ali kao što je netko naveo, dućan cilja na tinejdžere
a za kvalitetu još ne znam, vidjet ću koliko će mi to trajat, ali i da ne traje, opet prejeftino sam prošla, tako da ne žalim
slažem se u potpunosti s tobom
kod dodataka i obuće se stvarno mogu naći solidne stvari po smiješnim cijenama, iako ja to više doživljavam ko neku sezonsku robu, a ne kao nešto što bih nosila par godina. donje rublje je stvarno jeftino, dizajn zanimljiv, i pamuk je solidne kvalitete al s obzirom na cijenu i više nego dobar.
e sad odjeća me baš razočarala. poliester, sintetika, živi rubovi, neprecizni šavovi, konci vise, sve ono što ja ne volim ne znam, ja sam u našem new yorkeru viđala daleko kvalitetnije i jeftinije stvari nego tamo. krojevi su isto tako neki čudni, basic stvari izgledaju previše pidžamasto za moj ukus, majice s printom previše trendy i teen te bez nekog smisla, a ja čak i nosim iste. puloveri i vestice uglavnom bezlični i sve je na istu foru. hlače i jakne ne prate liniju tijela i materijali ne padaju lijepo, čak sam kod nekih stvari imala osjećaj da još dodatno ističu nedostatke koliko su loše skrojene. stvari koje su mi se donekle svidjele su bile iz nekih posebno izdvojenih kolekcija, al tu pak ništa nije koštalo ispod 40 funti, eventualno majice 35, no opet kad sam si malo razmislila nije to bog zna što i slične robe ima i po drugim dućanima po istim cijenama ili čak jeftinije.
e da, zanimljiv mi je bio i onaj dio sa stvarima za kuću, tamo se može naći nešto lijepo i povoljno.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 18:51   #38
Curke, jel bio tko u njihovim ducanima u portugalu? idem u lisabon u 7 mj. pa vidim da ih ima nekoliko blizu lisabona.. kakva je situacija tamo..
ledolina 1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 23:02   #39
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
e da, zanimljiv mi je bio i onaj dio sa stvarima za kuću, tamo se može naći nešto lijepo i povoljno.
Nakupovala sam se zadnji put stvarčica i ukrasa za kuću, preporučam

Inače, najbolje ih je pratiti preko FB, ažurni su, stavljaju novitete i cijene.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 11:57   #40
PRIMARK

vidim da na asosu se moze kupiti Primark roba,no ne šalju k nama.
ako tko zna na koji način se moze doći do te robe neka tu napiši,ili ako ima netko tko živi u UK i voljan je kupit i poslat nam tu,jer ima zainteresiranih neka se također javi
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.