Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2016., 14:45   #41
Ja sam isto jako zadovoljna sa cipelama. Lani kupljene jedne, preklani jedne i ove godine ce mi potrajat. Ove godine kupljena jos 2 para gleznjaca i na ljeto sandale. Prezadovoljna odnosom cijene i kvalitete!

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
melm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 20:29   #42
kupila sam jučer gležnjače za 189
nadam se da su ok....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 17:06   #43
to za Lasocki ili one od umjetne kože pričate da su ok?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 16:31   #44
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
to za Lasocki ili one od umjetne kože pričate da su ok?
Kupovala oboje.

Lasocki sam ubola neke predivne sandale na sniženju za neke blesave pare, a u životu nisam obula sandalu koja je tako udobna. Imam ravno stopala koja su također i uska i u sandala mi noge redovito "plešu". Ove su dovoljno čvrste da ništa nigdje ne "klapa", a s druge strane su mekane za popizdit. Ko da si obuo dva jastuka .

Što se pak tiče umjetne kože tu sam kupovala čizmice odnosno gležnjače. Tip sam osobe koji gotovo sve nosi jednu sezonu, tako da mi je veoma skup sport kupit nešto za 800 kn i onda nosit par mjeseci.

Prvi model koji sam uzela kod njih je bio fenomenalan, prekrasan, najbolji ikad , ali se također i raspao od nošenja i pomislih "koliko para toliko muzike" .
E onda sam prošle godine kupila jedne slične, crvene i evo ih i dan danas su ko nove. Nosila sam ih stalno jer su veoma udobne, ne puštaju vodu, tople su i ne bole me noge nakon posla u njima. Nisu se nigdje izgrebale ili nešto, baš sam veoma zadovoljna.

Što se tiče onih koje nosim povremenom, uzela sam si jedne niske na vezanje. One što izgledaju kao muške svečane cipele i uopće ne znam niti dobro objasnit niti opisat .
Sa takvim modelima sam oduvijek imala problem jer se ili brzo izobliče ili se pak nikad ne omekšaju i uvijek dobijem žuljeve. Ove su san snova. Udobne su i ne izgledaju iznošeno, a ne žuljaju me niti malo.

Moje iskustvo je pozitivno, čak i sa ovima koje su se raspale od nošenja, jer ja na cipele ne pazim, ajmo tak reć. I te se nebi raspale da ja ne gazim pomalo "unutra", pa se ustvari iskrivila petica.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 21:56   #45
Muž kupio tenisice od njih , raspalale se za tri mjeseca ,
rupa u potplati ko iz crtića
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 06:20   #46
ja sam jučer cijeli dan trčkala okolo u novim gležnjačama, 10cm puna peta. kao da sam imala papučice na nogama, baš su mi udobne i dobre
za 190 kn - super zadovoljna
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 10:59   #47
jel zna netko jel imaju oni nadopune modela tj. dal će dobivati još količina?

neki dan gledam čizme kod njih i koje god su mi se svidjele nema u mom broju.
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 13:05   #48
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
jel zna netko jel imaju oni nadopune modela tj. dal će dobivati još količina?

neki dan gledam čizme kod njih i koje god su mi se svidjele nema u mom broju.
dobivaju
a u drugim CCC nema (da nazovu pa eventualno povuku od njih ili odeš u drugi)?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 13:09   #49
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
dobivaju
a u drugim CCC nema (da nazovu pa eventualno povuku od njih ili odeš u drugi)?
a ne znam nije mi se dalo zezat s tim. bilo je preko nekoliko modela koje sam htjela probat da vidim koje su mi najbolje i najudobnije, glupo mi je tražiti sve te modele po drugim poslovnicama.
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 12:41   #50
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
ja sam jučer cijeli dan trčkala okolo u novim gležnjačama, 10cm puna peta. kao da sam imala papučice na nogama, baš su mi udobne i dobre

za 190 kn - super zadovoljna

Imas fotku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 15:58   #51
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Imas fotku?
nope

a nema ni na webu

zamisli da ovima spojiš petu da bude puna (ali od istog amterijala kao i ostatak shuze) i makneš taj silver dio gore tako da je all black
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 10:45   #52
Imam Lasocki gležnjače na petu od prošle godine i od mene imaju 10/10. Odlične su! Mekane, udobne, još uvijek izgledaju kao nove. Bile su oko 500-600 kn.
Ove godine sam kupila niske gležnjače, također Lasocki i za sad i one imaju 10/10. To je tako mekana koža, da je to čudo. Ove niske su iznutra vunene tako da su i tople i divne. Bile su 350kn.

Imam i sandale na punu petu, one su Jenny fairy i ok su. Kupila sam ih na nekakvom sniženju za 80tak kn.

Tako da CCC od mene ima veliku preporuku što se kožne obuće tiče.
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 00:09   #53
Cure ne znam jeste si napravile njihovu karticu, ako niste moja preporuka je da da. Šalju smsove o popustima, a često znaju imati i dodatne popuste za članove CCC kluba (popust na već snižene modele isl).

Zadnji put sam zaboravila karticu i žena me našla preko broja mobitela i na kraju sam dobila popust od 12 i nešt sitno kuna. Nije da mi čini neku ogromnu razliku, al nekak mi je drago jer fakat puno kupujem tamo i zadovoljna sam. Ma dobar je filing kad imaš osjećaj da te cijene kao kupca
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 05:59   #54
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Cure ne znam jeste si napravile njihovu karticu, ako niste moja preporuka je da da. Šalju smsove o popustima, a često znaju imati i dodatne popuste za članove CCC kluba (popust na već snižene modele isl).

Zadnji put sam zaboravila karticu i žena me našla preko broja mobitela i na kraju sam dobila popust od 12 i nešt sitno kuna. Nije da mi čini neku ogromnu razliku, al nekak mi je drago jer fakat puno kupujem tamo i zadovoljna sam. Ma dobar je filing kad imaš osjećaj da te cijene kao kupca
yes
njihova kartica je super stvar
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 12:26   #55
Zna li netko može li se dobiti povrat novaca, ili novci na neku poklon karticu? Kupila sam malenoj jucer cipele, izgleda da cu ih morati vratiti jer su joj prevelike i preglomazne.Imam račun, kutiju, sve.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 14:23   #56
Napravila sam karticu u ducanu al jos nisam dobila nikakav sms ni mail! Trebam nesto na netu napraviti?
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 05:29   #57
Quote:
coccolina kaže: Pogledaj post
Napravila sam karticu u ducanu al jos nisam dobila nikakav sms ni mail! Trebam nesto na netu napraviti?
ja nisam...sve funkcionira ok.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:49   #58
Je l' ima tko info o vraćanju/zamjeni robe? Naime, ja sam kupila Lasocki čizme i mijenjala petu jer je plastična ( prvi minus ), a sada kada je pao prvi snijeg i malo kiše, odmah i promočile (drugi minus i hejt na ccc). Imam i kutiju i račun, al ne znam hoću li moći nešto napraviti po tom pitanju. Kupila sam ih prije cca 3 mj.
sayu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 20:55   #59
Quote:
sayu kaže: Pogledaj post
Je l' ima tko info o vraćanju/zamjeni robe? Naime, ja sam kupila Lasocki čizme i mijenjala petu jer je plastična ( prvi minus ), a sada kada je pao prvi snijeg i malo kiše, odmah i promočile (drugi minus i hejt na ccc). Imam i kutiju i račun, al ne znam hoću li moći nešto napraviti po tom pitanju. Kupila sam ih prije cca 3 mj.
Svake cipele/čizme promoče ako ih ne impregniraš. Kupi si sprej za impregnaciju.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 21:35   #60
I ja sam na Lasocki čizmicama na petu stavljala gumu. Impregnirala ih i nista im nije evo vec drugu godinu.. nikad mi noge nisu bile mokre u njima..
A sto se vraćanja tice mislim da ti neće proći s obzirom da je roba izmjenjena i vise nije u originalnom obliku. Također, to sto su promocile nije nedostatak samih cizama vec tvoj propust..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.