Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2015., 16:01   #81
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
volim vidjeti nešto kruto ispod labavije oblekice
i labavi ume da zabavi
__________________
I'm not a man of too many faces.
The mask I wear is one.
Im mortal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:07   #82
Mark Zuckeberg otkrio zašto je uvijek u istoj majici

http://www.index.hr/black/clanak/mar...ci/782533.aspx

Ovime se Zuckerberg priključio još nekim utjecajnim ljudima, kao što su Steve Jobs ili Barack Obama, čija je politika oko odijevanja slična ovome.

što mislite o ovom trendu među velikim poslovnim i utjecajnim osoba koji imaju nekoliko komada iste odjeće i uvijek se drže jednog stila, meni se to pari toliko dobro jer toliko me izluđuje kad imaš više vrsta odjeće i kombinacija pa stalno usklađivati šta odjenuti s čime, užas. kako vi cure gledale na to da je muško stalno u istoj odjevnoj kombinaciji, za koju ima više komada, ali da ta kombinacija stilski bude savršena, da mu odlično stoji, ali naravno da ima jednu kombinaciju za casual druženja a drugu za malo ozbiljnije izlaske, uredan, stilski usklađen, ali uvijek ista kombinacija, kakav dojam vam ostavlja ta osoba?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:07   #83
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Onda ja volim gejpedere
Nece ti roditelji biti sretni s tim, mlada damo.
Djouzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:07   #84
Quote:
Djouzi kaže: Pogledaj post
Nece ti roditelji biti sretni s tim, mlada damo.
Ne zanima me
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:07   #85
Koliko se god ljudi nastojali otrgnuti socijalnim konvencijama i pravilima, cinjenica je da "odijelo cini covjeka" u ocima promatraca.

Cinjenica je da je pri selekciji, onaj prvi, najcesce iskljucivo vizualni dojam najvazniji, te da o prvih nekliko sekundi ovisi hocemo li covjeka pustiti u svoj intimni prostor ili ne, hocemo li mu pomoci ili ne, te da nase prihvacanje covjeka samog ovisi o tom prvom dojmu.
Mali drustveni eksperiment koji i vise nego dovoljno dokazuje koliko je covjek ovisan o drustvenom mnijenju i koliko ono utjece na okolinu koja moze imati utjecaj i na nas same, u trenucima kada covjeku zatreba pomoc drustva u kojem zivi.

Ljudi ce odmahnuti rukom i reci: "ma daj, ja nikad ne bih tako", iako svi pokazatelji ukazuju na to da ljudi generalno reagiraju isto na ono sto smatraju neprihvatljivim.

Tek nacelno, ljudi ce reagirati na bezorbazluk i bezdusnost, ali kada im se pruzi prilika pomoci toj istoj skupini za koju su se tek nacelno zalozili, od te pomoci nece biti nista.

Ljudi upijaju drustveno mnijenje, te povinu koljena pred drustvenim pravilima; ljudima drustvo odreduje sto je pristojno a sto ne i to cini identitet covjeka koji pripada odredenom civilizacijskom krugu ili religijskoj te nacionalnoj skupini, klasi ili socijalnom stalezu; ali ljudi generalno nece nikada prihvatiti one koji nisu kao i oni sami, ma koliko se god svojom "posebnoscu" trudili dokazati drugacije.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...

Zadnje uređivanje Leonida : 09.07.2015. at 16:20.
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:14   #86
Quote:
Lord of Angmar kaže: Pogledaj post
Uz takvog frajera onda ide i odgovarajuća teta, jel ta?

Šta je bolje, farmerke, traperice ili rebatinke?
Tanak struk i debeli novčanik se podrazumijevaju.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:14   #87
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Žene, da vas čujemo, koliko vam je bitno da muško ima stila za odijevanje? Kada mi muški komentiramo kako je Ana danas zrihtana, minjak, pete, koji bi ekvivalent kod muškarca bio za minjak i pete? Ono što sam osobno često čuo je da je ženama bitnije kako je muško građen, da je sav mišićav, tada će mu i obična krpa dobro stajati..uz to, često se spominju trenirke i polo majce kao privlačan komad odjeće na muškarcu, dok za košulje uglavnom ne čujem pozitivne komentare. Privlače vas više šminkeri ili alternativno nastrojeni tipovi u kariranim šuljama i starkama? Da li se možete brzo ohladiti na prvom spoju ukoliko tip dođe po vama, zbilja loše odjeven, ili vas ne tangira taj aspekt nimalo?
zanimljivo. koliko ja znam, ženama se sviđaju košulje, a trenirke stvarno ne znam kome su privlačne. koga si ti to pitao?
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:16   #88
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
zanimljivo. koliko ja znam, ženama se sviđaju košulje, a trenirke stvarno ne znam kome su privlačne. koga si ti to pitao?
Ovisi kakve košulje i da li ih muškarac zna nositi. Često se zna desiti da muškarac u kariranoj košulji izgleda kao seljačina, a nekima iste te karirane košulje jako dobro stoje.

Bijela košulja svakom muškarcu dobro stoji.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:19   #89
Postat ću pravo gunađalo na ovom forumu

Opet još jedna tema o oblačanju koja, vidi vraže, ima OPET najviše komentara. Nisam čitala komentare, al ako nije bilo, bit će primjeri kako se pravi muškarac mora oblačit I ko i zadnji put će se većina žena složit da hugh jackman ima odličan stil i da se tako pravo muško oblači Hugh

Ne kužim kome ova tema pomaže? Nekim ženama paše jedno, drugim drugo. Jedna voli onaj semi-casual look, druga voli da se oblači sportski..
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:20   #90
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Koliko se god ljudi nastojali otrgnuti socijalnim konvencijama i pravilima, cinjenica je da "odijelo cini covjeka" u ocima promatraca.

Cinjenica je da je pri selekciji, onaj prvi, najcesce iskljucivo vizualni dojam najvazniji, te da o prvih nekliko sekundi ovisi hocemo li covjeka pustiti u svoj intimni prostor ili ne, hocemo li mu pomoci ili ne, te da nase prihvacanje covjeka samog ovisi o tom prvom dojmu.
Mali drustveni eksperiment koji i vise nego dovoljno dokazuje koliko je covjek ovisan o drustvenom mnijenju i koliko ono utjece na okolinu koja moze imati utjecaj i na nas same, u trenucima kada covjeku zatreba pomoc drustva u kojem zivi.

Ljudi ce odmahnuti rukom i reci: "ma daj, ja nikad ne bih tako", iako svi pokazatelji ukazuju na to da ljudi generalno reagiraju isto na ono sto smatraju neprihvatljivim.

Tek nacelno, ljudi ce reagirati na bezorbazluk i bezdusnost, ali kada im se pruzi prilika pomoci toj istoj skupini za koju su se tek nacelno zalozili, od te pomoci nece biti nista.

Ljudi upijaju drustveno mnijenje, te povinu koljena pred drustvenim pravilima; ljudima drustvo odreduje sto je pristojno a sto ne i to cini identitet covjeka koji pripada odredenom civilizacijskom krugu ili religijskoj te nacionalnoj skupini, klasi i socijalnom stalezu; ali ljudi generalno nece nikada prihvatiti one koji nisu kao i oni sami, ma koliko se god svojom "posebnoscu" trudili dokazati drugacije.
Dobar post, slicno diskriminaciji temljem ljepote.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:21   #91
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ne zanima me
Zanimat ce te kad ga nadjes prikopcanog za "frendicha".
Djouzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:24   #92
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ovisi kakve košulje i da li ih muškarac zna nositi. Često se zna desiti da muškarac u kariranoj košulji izgleda kao seljačina, a nekima iste te karirane košulje jako dobro stoje.

Bijela košulja svakom muškarcu dobro stoji.
joj, karirane su mi užas na bilo kome.
ja volim roze, ljubičaste....
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:24   #93
Quote:
Djouzi kaže: Pogledaj post
Zanimat ce te kad ga nadjes prikopcanog za "frendicha".


Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
joj, karirane su mi užas na bilo kome.
ja volim roze, ljubičaste....
Meni karirane znaju izgledat skroz dobro ako ih frajer zna nosit, a većina ne zna
Roze i ljubičaste su fenomenalne, pogotovo na preplanuli ten
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:30   #94
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post




Meni karirane znaju izgledat skroz dobro ako ih frajer zna nosit, a većina ne zna
Roze i ljubičaste su fenomenalne, pogotovo na preplanuli ten
Zvuci mi kao da volis Talijane.
Djouzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:31   #95
Quote:
Djouzi kaže: Pogledaj post
Zvuci mi kao da volis Talijane.
Krivo ti zvuči, najvolim Nijemce. Ali to nije tema
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:35   #96
bok miss
__________________
србија
lord flashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:36   #97
Quote:
lord flashheart kaže: Pogledaj post
bok miss

Nesmijemo četat tu. Pusti ljude da raspravljaju
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:36   #98
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
Mark Zuckeberg otkrio zašto je uvijek u istoj majici

http://www.index.hr/black/clanak/mar...ci/782533.aspx

Ovime se Zuckerberg priključio još nekim utjecajnim ljudima, kao što su Steve Jobs ili Barack Obama, čija je politika oko odijevanja slična ovome.

što mislite o ovom trendu među velikim poslovnim i utjecajnim osoba koji imaju nekoliko komada iste odjeće i uvijek se drže jednog stila, meni se to pari toliko dobro jer toliko me izluđuje kad imaš više vrsta odjeće i kombinacija pa stalno usklađivati šta odjenuti s čime, užas. kako vi cure gledale na to da je muško stalno u istoj odjevnoj kombinaciji, za koju ima više komada, ali da ta kombinacija stilski bude savršena, da mu odlično stoji, ali naravno da ima jednu kombinaciju za casual druženja a drugu za malo ozbiljnije izlaske, uredan, stilski usklađen, ali uvijek ista kombinacija, kakav dojam vam ostavlja ta osoba?
nemam ništa protiv, to mi je OK

i ja bih najradije tako, ne baš jednu, al malo
samo ne mogu naći tako dobre stvari
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:38   #99
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ovisi kakve košulje i da li ih muškarac zna nositi. Često se zna desiti da muškarac u kariranoj košulji izgleda kao seljačina, a nekima iste te karirane košulje jako dobro stoje.

Bijela košulja svakom muškarcu dobro stoji.
Nee. Nekima uopće ne stoji bijela boja.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 16:39   #100
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post

Nesmijemo četat tu. Pusti ljude da raspravljaju
Ok
Pa ja nemam gde drugo s tobom..Slucajno te videh pa samo da te pozdravim
__________________
србија
lord flashheart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger