Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Bi li vam turn off bio da vam partner živi s roditeljima?
Da 64 25.70%
Ne 67 26.91%
Svejedno mi 39 15.66%
Ovisi o okolnostima 79 31.73%
Glasovatelji: 249. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2015., 16:30   #81
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Eto Afro budi lijepo pozitivan primjer pa kreni sa troje djece.
Bila je moja mama dobar primjer, ali nije ni ona htjela četvrto dijete usprkos činjenici da nije bilo kredita. Komoditet.

Nisam baš ziher da ću biti takav primjer.

Nije baš samo tako imati toliku djecu kad bi svi i da su im djeca i obrazovana i psihički zdrava - ovog sve manje ima. Čak mi se čini da je nekad bilo bolje s više djece. Red se znao i bilo je poštivanja i manje su ljudi glumatali da su neke veličine.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:34   #82
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Cure i zene enormno vise. Ima veze,primjecuje razinu debiliziranja.
ja podjenako primjecujem i dalje ne vidim u cemu je problem.sukladno vremenu u kojem zivimo.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:37   #83
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nacelno se slazem s tobom po pitanju reciprociteta, da se slucajno ne razumijemo krivo. Al dojma sam da ekipi smeta bas taj dio, sto netko (spol nebitan) moze traziti nesto bez da sam isto može pruziti natrag.

A ja se slažem s tobom da ne postoji Božja zapovijed urezana u kamenu ploču koja kaže da reciprocitet mora postojati, ali ću tvrditi da je tamo gdje postoji, reciprocitet znak nekakve zrelosti, inteligencije, i iskrenosti.S tim da.....Ne mislim nužno na reciprocitet u smislu da davanja i primanja moraju biti identična i u svakom trenutku uravnotežena, nego reciprocitet koji znači da druga osoba neće sebe postaviti na pijedestal, a od tebe očekivati da zadovoljiš uvjete za Nobelovu nagradu.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:50   #84
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Cure i zene enormno vise. Ima veze,primjecuje razinu debiliziranja.
Cure su u non stop komunikaciji s frendicama.
A decki igraju igrice. Mozda doma.
Ovisnost o uredjajima , Internatu i Forumu svakako nije nesto pozitivno, no ovi koji se bas ne odvajaju cini mi se da su prvenstveno teenageri i malo stariji. Djeca se igraju.
Ali, kakve to ono ima veze s temom?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:51   #85
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja podjenako primjecujem i dalje ne vidim u cemu je problem.sukladno vremenu u kojem zivimo.
Nije problem ali je turn off.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:53   #86
Evo iz mog iskustva zaista nije baš fora kad netko živi sa roditeljima,a ima podosta godina. Ja sam se moral vrnut svojima nakon izbivanja od jedno 6, 7 godina jer sam postal siromašan.Veliki je problem zaista u mojim godinama(37) i kad nađeš prikladnog komada objasnit mu da se seksat možete u a)njenom stanu b)hotelskoj sobi u polujeftinom hotelu c)na zadnjem sjedištu moga auta.Tak da razmem kompleksnost ove situacije i savjetujem svima da bježe ako mogu bilo kam sam da nisu sa roditeljima.Mene tetoše ko bebu od 5 godina.Bože pomozi!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:56   #87
najjače kad one bez kučeta i mačeta traže stan u centru grada
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:58   #88
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Evo iz mog iskustva zaista nije baš fora kad netko živi sa roditeljima,a ima podosta godina. Ja sam se moral vrnut svojima nakon izbivanja od jedno 6, 7 godina jer sam postal siromašan.Veliki je problem zaista u mojim godinama(37) i kad nađeš prikladnog komada objasnit mu da se seksat možete u a)njenom stanu b)hotelskoj sobi u polujeftinom hotelu c)na zadnjem sjedištu moga auta.Tak da razmem kompleksnost ove situacije i savjetujem svima da bježe ako mogu bilo kam sam da nisu sa roditeljima.Mene tetoše ko bebu od 5 godina.Bože pomozi!
Po kojoj logici je seks u njenom stanu problem a u tvom (hipotetskom) nije?
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:01   #89
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Po kojoj logici je seks u njenom stanu problem a u tvom (hipotetskom) nije?
Pa možda nema stan.To je onda neizvedivo.Naime meni se sa 37 godina zaista ne seksa u stanu od roditelja.Nekada dok sam bil mlad to nije bil problem ali sada mi je to nezamislivo.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:17   #90
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
najjače kad one bez kučeta i mačeta traže stan u centru grada
misliš da su kućni ljubimci ok preduvijet?
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:18   #91
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa možda nema stan.To je onda neizvedivo.Naime meni se sa 37 godina zaista ne seksa u stanu od roditelja.Nekada dok sam bil mlad to nije bil problem ali sada mi je to nezamislivo.
nikom normalnom nakon 25 godina se više ne seksa u stanu od roditelja. i to sam puno rekla.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:20   #92
Sve je to lijepo, ali spada u domenu komoditeta (obzirom na prilike prosjecnog gradanina Lijepe nase), a ne nuznosti. Naravno da bi bilo idealno da svatko ima svoj krov nad glavom, ali ne zivimo u US vec u RH.
Po meni je mudrije zivjeti sa svojima i stavljati neku lovicu sa strane pa kada prohodas s osobom s kojom ti se cini da imas perspektivu, zajedno rentate svoju gajbu i vrlo brzo vidite na cemu ste, a imate i svoj mir.

Sto ce mu da zivi solo ako nece imati za kiflu pa bi s druge strane bilo kukanja kako ju ne izvodi nigdje, stalno su u tom glupom stanu itd...? Tj. pitanje bi li si sa svojim primanjima uz placanje najma, rezija i svega ostalog mogao priustiti uopce izlaske i upoznavanje djevojaka?
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:23   #93
Quote:
dannytrejo kaže: Pogledaj post
imao ovakvih neugodnosti'?
Kapitalizam i korporativni fasizam je zajeban kad se pocne manifestirati na ovakve nacine, ah kompica nista prilagodi se, jer one nece
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:24   #94
bolje probno otić s cimerom,ak si nemreš sam to priuštit.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:25   #95
Heh, jos jedna tema koja dokazuje da je ljudima bitno posjedovanje.

Mozemo se mi praviti "socijalno osvijestenima" i "humanima", ali upravo ovakve teme dokazuju da je ljudima bitno koliku ekonomsku, gospodarsku i politicku moc pojedinac i/ili njegova obitelj kao temeljna jedinica sociosa projiciraju u njega samog.

Jedna stvar mi je ovdje mozda malo, onak, upitna...

Koliko isti ovi koji teze posjedovanju zaista i posjeduje.

Normalno je da svako od nas tezi "visem", ali je takoder cinjenica da nas je malo koji taj kriterij zadovoljavamo.

Pa se pitam, bi li se ove iste dame nasle uvrijedenima kada bi ih odbio muskarac sa istim stavom kakvog i one imaju.

I da, jos nesto. Moranje posjedovanja je poprilicno zanimljiv koncept, jer u velikom broju slucajeva pretpostavlja da onaj koji iziskuje posjedovanje, ne posjeduje i sam.

Da me se krivo ne shvati... Imam veoma slican kriterij i ne bih se volio naci u vezi sa zenom koja mi ne moze ekonomski ili gospodarski parirati i koja se uz mene "shlepa". Nisam shlep sluzba pa taj posao niti ne volim raditi. Ali bih volio vidjeti da li je doticnim damama muskarac jamstvo zadrzavanja trenutnog statusa ili im je mozda ulaznica za clanstvo u "drustveno potentnijem" klubu, ciji bi dio mozda zeljele biti preko statusa svog muskarca.

Drage dame, cijenimo i mi muskarci sposobnost. Ali sposobnost, ne shlepanje.

I za kraj konkretno pitanje.

Na ljestvici od 1-10, koliko biste se nasle uvrijedenima da vas takav muskarac odbije temeljem upravo vasih kriterija?

A svi znamo da bi se nasle uvrijedenima; da se ne pravimo "nevini".

Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
najjače kad one bez kučeta i mačeta traže stan u centru grada


Upravo o tome govorim, jer stjecem dojam da je jedino "posteno" i "normalno" ako zena ima upravo ovakav kriterij. Mislim, ako nemas svoj stan, ne zadovoljavas svoj vlastiti osnovni uvjet. Da li je onda u redu da i druga strana ima slican ili isti kriterij?

Pritom ne govorim o licemjerju, jer vecina nas jesmo licemjeri; ali malo nas to isto i primjecuje; a jos manje to otvoreno i priznaje.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...

Zadnje uređivanje Leonida : 19.10.2015. at 17:37.
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:27   #96
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Sve je to lijepo, ali spada u domenu komoditeta (obzirom na prilike prosjecnog gradanina Lijepe nase), a ne nuznosti. Naravno da bi bilo idealno da svatko ima svoj krov nad glavom, ali ne zivimo u US vec u RH.
Po meni je mudrije zivjeti sa svojima i stavljati neku lovicu sa strane pa kada prohodas s osobom s kojom ti se cini da imas perspektivu, zajedno rentate svoju gajbu i vrlo brzo vidite na cemu ste, a imate i svoj mir.

Sto ce mu da zivi solo ako nece imati za kiflu pa bi s druge strane bilo kukanja kako ju ne izvodi nigdje, stalno su u tom glupom stanu itd...? Tj. pitanje bi li si sa svojim primanjima uz placanje najma, rezija i svega ostalog mogao priustiti uopce izlaske i upoznavanje djevojaka?
Uh sad sam skužil da on ima 28 godina. Zabrijal sam da ima 38.He.he.To je sasvim druga stvar.Momak samo ti budi sa dedom i bakom ,a kad pronađeš neku koja je normalna lako se s njom useliš u neki stan.To je normalno razmišljanje.Nemru svi sa 28 godina imat svoje stanove.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:31   #97
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Heh, jos jedna tema koja dokazuje da je ljudima bitno posjedovanje.

Mozemo se mi praviti "socijalno osvijestenima" i "humanima", ali upravo ovakve teme dokazuju da je ljudima bitno koliku ekonomsku, gospodarsku i politicku moc pojedinac i/ili njegova obitelj kao temeljna jedinica sociosa projiciraju u njega samog.

Jedna stvar mi je ovdje mozda malo, onak, upitna...

Koliko isti ovi koji teze posjedovanju zaista i posjeduje.

Normalno je da svako od nas tezi "visemu", ali je takoder cinjenica da nas je malo koji taj kriterij zadovoljavamo.

Pa se pitam, bi li se ove iste dame nasle uvrijedenima kada bi ih odbio muskarac sa istim stavom kakvog i one imaju.

I da, jos nesto. Moranje posjedovanja je poprilicno zanimljiv koncept, jer u velikom broju slucajeva pretpostavlja da onaj koji iziskuje posjedovanje, ne posjeduje i sam.

Da me se krivo ne shvati... Imam veoma slican kriterij i ne bih se volio naci u vezi sa zenom koja mi ne moze ekonomski ili gospodarski parirati i koja se uz mene "shlepa". Nisam shlep sluzba pa taj posao niti ne volim raditi. Ali bih volio vidjeti da li je doticnim damama muskarac jamstvo zadrzavanja trenutnog statusa ili im je mozda ulaznica za clanstvo u "drustveno potentnijem" klubu, ciji bi dio mozda zeljele biti preko statusa svog muskarca.

Drage dame, cijenimo i mi muskarci sposobnost. Ali sposobnost, ne shlepanje.

I za kraj konkretno pitanje.

Na ljestvici od 1-10, koliko biste se nasle uvrijedenima da vas takav muskarac odbije temeljem upravo vasih kriterija?

A svi znamo da bi se nasle uvrijedenima; da se ne pravimo "nevini".





Upravo o tome govorim, jer stjecem dojam da je jedino "posteno" i "normalno" ako zena ima upravo ovakav kriterij. Mislim, ako nemas svoj stan, ne zadovoljavas svoj vlastiti osnovni uvjet. Da li je onda u redu da i druga strana ima slican ili isti kriterij?

Pritom ne govorim o licemjerju, jer vecina nas jesmo licemjeri; ali malo nas to isto i primjecuje; a jos manje to otvoreno i priznaje.
osobno se tražim ništa više nego kaj nudim, to mi je moto a da ima i materijalistički nastrojenih muškaraca, ima i to u nemalom broju
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:32   #98
A gle ovako ti to ide, ja imam dvorac (kao primjer), a neki nemaju ni stan u prosjeku nisu svi bas tak jako zakinuti, prosjek popravlja sve, ispadne da bar imas peterosobni stan, uprosjecen sa svima koji imaju dvorac, tak da ajde, to je isto stvar percepcije samo.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:33   #99
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Uh sad sam skužil da on ima 28 godina. Zabrijal sam da ima 38.He.he.To je sasvim druga stvar.Momak samo ti budi sa dedom i bakom ,a kad pronađeš neku koja je normalna lako se s njom useliš u neki stan.To je normalno razmišljanje.Nemru svi sa 28 godina imat svoje stanove.
znamo da od početka veze do zajedničkog života prođe dosta vremena. gdje će se seksati za to vrijeme?
imala sam ja jednog koji je živio s majkom, ali prvo, imali su veliki stan, a drugo žena bi se sama povukla.
ali nisu svi takvi, nema tu privatnosti, to je kao da si ušao u vezu s njegovim starcima.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 17:33   #100
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
osobno se tražim ništa više nego kaj nudim, to mi je moto a da ima i materijalistički nastrojenih muškaraca, ima i to u nemalom broju
Da li sebe smatras materijalisticki nastrojenom?
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger