Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2016., 19:09   #41
Ne dat mu i amen. Šalim se.
Čovjek se nagledo i dekoltea , kratkih suknji , suknji ispod kojih nije bilo gaća .

takvog lika mozes zavesti samo ako si fatalna a to znači da iz tvoje pojave, makar imala traperice i najobičniju majicu vristi seksipil
Još ako pametno zboriš..upravo si zavezala tog muškarca za sebe. A to znači da moras imati ONO nesto
scenarij..hmmm negdje u kaficu, stol do stola, ti u drustvu da mozete pričati nesto neobavezno a on da naculi usi znači moras biti drugačja od svih zena.
A to jesi li nisi, nema tu coprije i nauke.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 19:18   #42
Autorice znam da postoje takve knjige za żenske "Kako uvesti muśkarca/bogatog" itd pa możda pogledaj u knjigarnama -u knjiżnicama sumnjam da bi tako neśto imali, ali możeś isto pitati.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 21:51   #43
Quote:
invisible38 kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje bih postavila ovo pitanje pa ću pokušat ovdje.
Kako uzbuditi iskusnog i zrelog muškarca prljavom pričom ( dakle pitanje se ne odnosi na one koji padaju na kratku suknju, dekolte i jeftine fore ) ? Ne znam ima li ovdje na forumu ozbiljnih muškaraca koji bi željeli napisati iz prve ruke kako žele da ih se zavodi ili kako ih je neka iskusna žena zavela a da ih prvotno možda nije uopće uzbuđivala u tolikoj mjeri ? Može neki scenarij ? Ne radi se o tome da i obične fore ne bi palile nego se radi o tome da ta igra zavođenja ima neku višu kvalitetu međusobnog odnosa ?
( Unaprijed molim one koji vole provocirati i zafrkavati s kojekavim besmislenim komentarima da se suzdrže od istih).
Dobrom klopom naravno!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 01:09   #44
moj bivši je od mene bio stariji 16 godina (ja sam u dvadesetima) i palile su ga moje prljave priče, a nisu bile nešto posebno prljave, samo sam bila nezasitna i pričala mu što bih voljela da mi radi...
Favour is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:06   #45
i sam taj frajer ti ne bi znao reći to što želiš čuti.
jednostavno se mora dogoditi.
da ga privučeš.
to može biti bilo kakva sitnica, nešto posve neposredno, ne isključivo seksualno.
a kasnije, ako se poklope i ljubav i želja i sex... nema kraja.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:24   #46
Mene bi uzbudilo da mi kaže da će bit moja gola robinja na lancu koju ću hranit i pojit samo svojom spermom. Al to sam samo ja.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 16:43   #47
Quote:
Favour kaže: Pogledaj post
moj bivši je od mene bio stariji 16 godina (ja sam u dvadesetima) i palile su ga moje prljave priče, a nisu bile nešto posebno prljave, samo sam bila nezasitna i pričala mu što bih voljela da mi radi...
postao bivśi jer nije zasićivao, ili mu je falilo volje ili predispozicija za udovaljanje maśte?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 17:41   #48
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
postao bivśi jer nije zasićivao, ili mu je falilo volje ili predispozicija za udovaljanje maśte?
postao bivši radi svoje pretjerane ljubomore i posesivnosti...
Favour is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 17:50   #49
Quote:
anastacia kaže: Pogledaj post
Ne dat mu i amen. Šalim se.
Čovjek se nagledo i dekoltea , kratkih suknji , suknji ispod kojih nije bilo gaća .

takvog lika mozes zavesti samo ako si fatalna a to znači da iz tvoje pojave, makar imala traperice i najobičniju majicu vristi seksipil
Još ako pametno zboriš..upravo si zavezala tog muškarca za sebe. A to znači da moras imati ONO nesto
scenarij..hmmm negdje u kaficu, stol do stola, ti u drustvu da mozete pričati nesto neobavezno a on da naculi usi znači moras biti drugačja od svih zena.
A to jesi li nisi, nema tu coprije i nauke.
e to!
faktor x, ili ga imaš, ili nemaš.
Bela57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 18:03   #50
Quote:
Favour kaže: Pogledaj post
postao bivši radi svoje pretjerane ljubomore i posesivnosti...
pretjerano je volio ili Ti premalo?

nije to pitanje
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:04   #51
Opcenito, takvi muskarci, ako nisu bas kucni tipovi, prosli su uglavnom svasta i vole vise zene koje znaju o svemu svasta, i koje su dobre i u seksu i u kuhinji kao sto je primjetio kolega josko.
I vole da su obicne ali neobicne.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 22:20   #52
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
I vole da su obicne ali neobicne.
Zar nije takva svaka żenska?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 20:23   #53
Hm, nije u pitanju neki bogatun... daleko od od toga (neki ljudi uvijek razmišljaju negativno) (ne kažem da je on za mene, ali to mogu znati tek ako probam )
Kao sto sam pročitala gore u jednom odgovoru, kad je netko prošao svašta onda mu efekt minice i dekoltea nije isti kao kad ima 20 već očekuje nešto novo, drugačije od viđenog ... eto u tu svrhu sam željela neku "natuknicu".
Kemija je bitna ali nije dostatna, može biti početni impuls ali se jako brzo potroši ako se čovjek samo na nju osloni. Potrebna je mašta, mašta i mašta... e tu se ipak može malo i učiti od boljih i iskusnijih...
invisible38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 12:28   #54
Quote:
invisible38 kaže: Pogledaj post
Hm, nije u pitanju neki bogatun... daleko od od toga (neki ljudi uvijek razmišljaju negativno) (ne kažem da je on za mene, ali to mogu znati tek ako probam )
Kao sto sam pročitala gore u jednom odgovoru, kad je netko prošao svašta onda mu efekt minice i dekoltea nije isti kao kad ima 20 već očekuje nešto novo, drugačije od viđenog ... eto u tu svrhu sam željela neku "natuknicu".
Kemija je bitna ali nije dostatna, može biti početni impuls ali se jako brzo potroši ako se čovjek samo na nju osloni. Potrebna je mašta, mašta i mašta... e tu se ipak može malo i učiti od boljih i iskusnijih...
Maste ili imaš ili nemaš, to ti bas nitko ne može pomoć osim tvoje vlastite kreativnosti i znatiželje, koje isto tako imaš il nemaš nitko ovdje ti ne može reci kak da ti tog lika uzbudis. Budi spontana, zaigrana, prljava nisi ni rekla u kakvom ste uopće odnosu, na koji način komunicirate?
miserlou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 12:37   #55
ne pomaknuti niti prstom, ali se smjeskati preko stola.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 17:55   #56
Quote:
anastacia kaže: Pogledaj post
Ne dat mu i amen. Šalim se.
Čovjek se nagledo i dekoltea , kratkih suknji , suknji ispod kojih nije bilo gaća .

takvog lika mozes zavesti samo ako si fatalna a to znači da iz tvoje pojave, makar imala traperice i najobičniju majicu vristi seksipil
Još ako pametno zboriš..upravo si zavezala tog muškarca za sebe. A to znači da moras imati ONO nesto
scenarij..hmmm negdje u kaficu, stol do stola, ti u drustvu da mozete pričati nesto neobavezno a on da naculi usi znači moras biti drugačja od svih zena.
A to jesi li nisi, nema tu coprije i nauke.
ee vako veli prava nataknjivaćica, ko zna,zna
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 18:09   #57
super su teme.
jedan bi da ga se uci kako uletati curama u klubovima, ova bi da joj se objasni kako imati seksi um...

pretpostavljam da ce iduce teme biti "naucio sam uletati, ali mi je problem druga recenica?" i "kako se jebati kao prvakinja ako sam inace drvena marija?"

odgovor na temu: klisei su klisei bas zato sto pale.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 18:26   #58
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
super su teme.
pretpostavljam da ce iduce teme biti "naucio sam uletati, ali mi je problem druga recenica?"
men je uglavnon druga rećenca "daj pićke"
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 18:35   #59
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
men je uglavnon druga rećenca "daj pićke"
Ja sam stekao dojam da ti je to prva recenica, kao uvod u razgovor.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 18:44   #60
gledam baš teme i strašno je koliko se trudimo svidjeti drugome bez da se misli što mi sami zelimo.

jel se tebi da napaljivati njega ili mislis da moras da bi on...itd, itd.
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger