Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2016., 20:40   #81
Fizički prvo na što sam slaba je fina dlakavost dijelova tijela koji su vidljivi prije nego se ogoli. To su najčešće podlaktice. I lijepe ruke, od šake do ramena.

Ne-fizički aspekt na koji prvi padnem je onaj tren kada s nekim, tko ti se fizički svidio, klikneš u interakciji na način da svu pozornost preusmjeri na tebe, skužiš odmah da si mu zanimljiva i razgovor vam teče, humor se podudara i nekako se ostatak ekipa ili okoline 'zablura' i svu pozornost imate jedno na drugom.
Baš razmišljam da mi se sa svim frajerima s kojima sam bila dogodio taj trenutak. Već u tom trenu bih znala da će se nešto razvijati dalje, makar se trenutak dogodio kod prvog upoznavanja.

Nikad nisam padala na ono što neke žene vole isticati, 'mistiku', nedostižnost, glumljenu nezainteresiranost, baš volim taj tren kad skužim da me izoštrio i u fokusu sam mu i to ne krije, i kad je obostrano-to je to. Sve dalje teče.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 21:58   #82
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
a to.. onda sam ja extra uljudan
Ja zelim vjerovati da je nas superkrkan u RL cista suprotnost ovom krkanu na forumu.
Fin,uljudan ,ma pravi gentleman
Ma nebi njemu palo napamet nikad nataknjivat ni jednu drugu osim svoje zenice
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 22:16   #83
Što kraća kosa, može i ćelavo, plave oči, vedrina, geekovi.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 22:23   #84
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ja zelim vjerovati da je nas superkrkan u RL cista suprotnost ovom krkanu na forumu.
Fin,uljudan ,ma pravi gentleman
Ma nebi njemu palo napamet nikad nataknjivat ni jednu drugu osim svoje zenice
a sta ja ode nisan fin , samo san skroz iskren, pa ispane malo drukcije.
ja virujen beti das oto ti na avataru i viruj ti men dab te ja sa velikin uzitkon nataka
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 22:27   #85
Izgled me ne privlači i nemam neki takozvani tip muškarca.

Ono što me privlači je sklonost promišljanju meni interesantnih tema, posvećenost, ponašanje, umjetničke sklonosti te nježnost, razumijevanje i autentičnost. Sapiosexualka sam, tako da mi se nerijetko dogodi da se zaljubim u nečije prekrasne misli.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 23:02   #86
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Fizički prvo na što sam slaba je fina dlakavost dijelova tijela koji su vidljivi prije nego se ogoli. To su najčešće podlaktice. I lijepe ruke, od šake do ramena.

Ne-fizički aspekt na koji prvi padnem je onaj tren kada s nekim, tko ti se fizički svidio, klikneš u interakciji na način da svu pozornost preusmjeri na tebe, skužiš odmah da si mu zanimljiva i razgovor vam teče, humor se podudara i nekako se ostatak ekipa ili okoline 'zablura' i svu pozornost imate jedno na drugom.
Baš razmišljam da mi se sa svim frajerima s kojima sam bila dogodio taj trenutak. Već u tom trenu bih znala da će se nešto razvijati dalje, makar se trenutak dogodio kod prvog upoznavanja.

Nikad nisam padala na ono što neke žene vole isticati, 'mistiku', nedostižnost, glumljenu nezainteresiranost, baš volim taj tren kad skužim da me izoštrio i u fokusu sam mu i to ne krije, i kad je obostrano-to je to. Sve dalje teče.
bravo, ja vjerujem da se sve treba desiti prirodno
a ne neke igrice, toplo hladno mi je
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 23:56   #87
Na dugu crnu kosu, plave oči, minimum visine 177 i ne pretjerano mršavo tijelo. Na takvu pojavu se uvijek malo zamislim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 00:05   #88
Quote:
the beginning kaže: Pogledaj post
govori u svoje ime. nisu sve Hrvatice izdajice
Nemam drugog komentara, osim da ti ostavim fejspalm.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 00:38   #89
Quote:
Pingvinia kaže: Pogledaj post
Što kraća kosa, može i ćelavo, plave oči, vedrina, geekovi.
A ja opet ne volim one sa svijetlim očima odnosno, markantniji su mi oni koji imaju tamne.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 02:09   #90
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Izgled me ne može zadržati i ne volim tu površnost a pogotovo me najviše odbijaju zatucani i površni muškarci. Ono na što padam su manire,muškarci koji ne psuju,mirniji su,nježniji,ne boje se pokazat osjećaje i vide i osjećaju ženu kao cijelu osobu a ne isključivo kroz sise i guzice
Ako baš moram navesti fizička obilježja,privlače me muškarci mršavije građe,tamnije kose,lijepe ruke i osmijeh.
U tom slučaju moram ti priopćit da si našla jednog takvog Ok, s malom razlikom da nisam tolko miran kad izađem van, ali valjda to ne smeta


A na što sam slab.

Pa kako kaže ona jedna pjesma: I like big butts and I cannot lie. That is the truth I can't deny! Tako nekako uglavnom
Osim toga, na crvenokose i plavuše nježnog/nevinog izgleda (tu mislim na lice naravno).
To je to što se tiče fizičkog dijela. A karakterno volim pristupačne, iskrene, inteligentne i zabavne cure.
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 02:09   #91
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
A ja opet ne volim one sa svijetlim očima odnosno, markantniji su mi oni koji imaju tamne.
Meni je idealna kombinacija crna kosa i plave oči. Al ne one prozirne plave, nego malo tamnije.
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 02:27   #92
Sarm i pun inbox : )
Hurricane_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 03:18   #93
Jebate, sve neke sablone i konfekcijski krojevi.
Muski: Visoka, plava, velike cice i guzica.
Zene: Visok crn, zelene oci.
Ha ha... a kod kuce imaju sustu suprotnost izrazenim zeljama.
(Ima i iznimaka.)

Jedan prijatelj, bivsi radni kolega, je bio lud za zenskim dlakavim nogama. U danasnje vrijeme pravi raritet, tako reci ne postoji, izumrla vrsta.

Mene osobno privlace inteligentne zene i njegovan jezik (mislim prvenstveno na govorni za sad).
Kad sam bio u jednom drustvu, pricamo tako, tko se cime bavi, kaze jedna zenska (nista ne naglasavajuci !!), magistrirala matematiku.
Matematiku !!
Meni klecnula koljena....
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 07:38   #94
Quote:
RobinUd kaže: Pogledaj post
Mene osobno privlace inteligentne zene i njegovan jezik (mislim prvenstveno na govorni za sad).
Kad sam bio u jednom drustvu, pricamo tako, tko se cime bavi, kaze jedna zenska (nista ne naglasavajuci !!), magistrirala matematiku.
Matematiku !!
Meni klecnula koljena....
ta siguro ima male cice i nije jon do nataknjijanja.
snjon moš raćunat pomoću integrala na sex 2x godišnje
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 09:22   #95
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
ta siguro ima male cice i nije jon do nataknjijanja.
snjon moš raćunat pomoću integrala na sex 2x godišnje
Integrali su macji kasalj Ako ne zna razvit funkciju u Taylorov red, nek prošeta
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 09:29   #96
Na lijepo, slatko lice. Od svih fizičkih karakteristika, ova mi je daleko najbitnija. Možeš ti bit seks bomba samo takva, ali uvijek ću prije otići s nekom na čije lice se rastopim.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 09:45   #97
Quote:
Pingvinia kaže: Pogledaj post
Integrali su macji kasalj Ako ne zna razvit funkciju u Taylorov red, nek prošeta
svejedno men se cini na malo sexa tu
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Na lijepo, slatko lice. Od svih fizičkih karakteristika, ova mi je daleko najbitnija. Možeš ti bit seks bomba samo takva, ali uvijek ću prije otići s nekom na čije lice se rastopim.
svi mi volimo lipu facu u zemskih . bila je tema nekad na mk "tijelo sex bomba a faca ko u krokodila" il tako nesto, pa je vecina muskih za lipu facu bila .
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 09:47   #98
Smeđe oči, istovremeno oštar i blago-umiljati pogled, lijepe trepavice (kad zatreperi da se srušim) i isti psihički poremečaji kao kod mene.
Sosta94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 09:48   #99
moja snaga pored suprotnog spola je moja najveca slabost

al ozbiljno .. najbolje i ak bas moram upotrijebiti taj pojam "najjace" se osjecam kad sam najblize suprotnom spolu

pojam najjace upotrijebljavam u duhovnom pozitivnom kontekstu .. da nebi bilo .. na ovim prostorima
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 09:51   #100
Zubi (osmijeh), uniformiranost od fizičkog, a humor, pamet i čvrst stav od psihickog

Sent from my E560 using Tapatalk
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger