Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 20:48   #81
a cuj, glupo je
no isto tako i zene komentiraju i tracaju i svasta nesto
meni je sad malo bedasto biti nekakav davolji advokat, kad se moj dio ovdje sastoji oko toga da se neke stvari definiraju i stave u realne poslovne okvire
tako recimo i da je neki komentar nepozeljan, je li to zaista zlostavljanje??
ono, odmah na prvu??
mislim, moze biti, pogotovo ako je bas vulgaran ili ako su tu i neke ruke ukljucene
i tu ne bih rijec rekao da netko takav isti tren uz pratnju zastitara zauvijek napusti firmu
ali mi se cini da se i s druge strane malo pretjeruje da se pod zlostavljanje svasta trpa
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:51   #82
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
u kancelariju se ne treba dolaziti u odjeći primjerenoj striptizeti ili hostesi
Ok, primjer iz srednje skole u koju ide moj sin i u koju uglavnom idu decki. I imaju profesoricu koja je po njegovim rijecima tek zavrsila skolu i dolazi u kratkim suknjama u skolu i izgleda ko avion.
Jel to primjereno?
Mozes misliti kako je ona nevina i ne zna sto radi...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:54   #83
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
oprosti, ne slazem se, nije to normalno, nije cak ni blizu normalnome
sto ni izdaleka ne znaci da mislim braniti ili zagovarati trpljenje zlostavljanja
samo treba naci neku mjeru i definiciju i onda ici po tome, ali da je svima jasno sto i kako je i nije dozvoljeno
btw. dozivio sam bogami i od zena itekako toga, prvi put kad sam jos kao skolarac bio na praksi
Jebiga sad jel normalno ili nije, ali zene su takve. Nece se ponasati isto ako rade samo s muskima ili ako kraj njih radi mlada sisata i guzata ambiciozna kolegica koja se usput smjeska svima i direktoru je uvijek na usluzi.
Nece se isto ponasati ni ona koja je u pms u ni ona koja nije, a jos gore ako ima koja u klimakteriju...
Plus ljubomora, zavist, ovo, ono...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:54   #84
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ok, primjer iz srednje skole u koju ide moj sin i u koju uglavnom idu decki. I imaju profesoricu koja je po njegovim rijecima tek zavrsila skolu i dolazi u kratkim suknjama u skolu i izgleda ko avion.
Jel to primjereno?
Mozes misliti kako je ona nevina i ne zna sto radi...
i sad si zamisli da neki od tih klinaca pred plocom dobije erekciju
mozes li zamisliti kako bi to djelovalo na njihovu psihu??
znaci, en pricamo samo o primjereno-neprimjereno, nego moguce i prilicno stetno

pa bas zato jer su zene "takve", ne mozes ostaviti da necija sudbina ili karijera ovise o tome kako se koja u nekom trenutku osjeca
a sigurno bi pomoglo da se malo bolje znaju pravila igre, za oba spola
ja si lako mogu zamisliti kako se zena osjeca kad joj neki ljigavac stalno dobacuje nesto "duhovito"
no mogu si lako zamisliti i zenu koja ce iskoristiti svoju poziciju unaprijed zrtve da recimo makne konkurenciju za neko bolje radno mjesto, ili uredsku simpatiju , ili....
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 20:56   #85
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a cuj, glupo je
no isto tako i zene komentiraju i tracaju i svasta nesto
meni je sad malo bedasto biti nekakav davolji advokat, kad se moj dio ovdje sastoji oko toga da se neke stvari definiraju i stave u realne poslovne okvire
tako recimo i da je neki komentar nepozeljan, je li to zaista zlostavljanje??
ono, odmah na prvu??
mislim, moze biti, pogotovo ako je bas vulgaran ili ako su tu i neke ruke ukljucene
i tu ne bih rijec rekao da netko takav isti tren uz pratnju zastitara zauvijek napusti firmu
ali mi se cini da se i s druge strane malo pretjeruje da se pod zlostavljanje svasta trpa
Zato bi muskarci trebali biti mudri i ograditi se od svega i samo biti ljubazni. Znas da s vragovima nema sale
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 21:04   #86
to je i inace na poslu najbolji savjet
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 21:51   #87
Uglavnom, sve se to nekako rijesi, mirno, tuzakanjem ili svadom, dok su suradnici i kolege u pitanju.
Ali kad te tako stranka ili klijent omalovazava ili dobacuje gluposti, a ti trebas glumiti finocu i poslovnost, onda ostaje sve na trenutku i dozi strpljivosti.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:04   #88
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Uglavnom, sve se to nekako rijesi, mirno, tuzakanjem ili svadom, dok su suradnici i kolege u pitanju.
Ali kad te tako stranka ili klijent omalovazava ili dobacuje gluposti, a ti trebas glumiti finocu i poslovnost, onda ostaje sve na trenutku i dozi strpljivosti.
moja strpljivost prvenstveno zavisi od obujma poprsja i ostalih atributa, neznam konkretno za Vase atribute kolegice, ali verbalno Vas ocjenjujem vrlo pozitivno
Zlajo Zlajich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 09:16   #89
Kme kme ona obuče suknju i šta da ja sad radim, šta, ŠTA??? :kri:
Možda je do mojih postavki, ali već ste na drugoj stranici došli do "neka ne oblači x ako ne želi y", impresivno.

OT: u birtiji i bilo gdje u društvu koje te nije dužno trpjet radi što hoćeš. Na poslu se suzdrži od ljigavljenja. Ide i muškarce i žene, i za odijevanje, i za ponašanje i za diskurs.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 09:39   #90
Meni je jenom šef komentirao guzicu sa još jednim, mislili su da ne čujem, al sam čula.
u drugoj prilici je došel pijan na posao i natjeraval me po uredu
taman kad sam sve štela prijavit, dobil je otkaz.
LadyEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 09:46   #91
Radio sam na dosta poslova i mogu reći iz iskustva da su seksualne fore i aludiranja dio normalne poslovne interakcije s kolegama.
Meni se osobno to ne sviđa, ali jebi ga, ako se ne prilagodiš ljudi te gledaju kao čudaka.
Pogotovo starije gospođe vole takve šale
Žele da im smjestiš virtualnu kitu i obaviš prljavi virtualni seks, da ih uzmeš na radnom mjestu
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 09:51   #92
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Kme kme ona obuče suknju i šta da ja sad radim, šta, ŠTA??? :kri:
Možda je do mojih postavki, ali već ste na drugoj stranici došli do "neka ne oblači x ako ne želi y", impresivno.

OT: u birtiji i bilo gdje u društvu koje te nije dužno trpjet radi što hoćeš. Na poslu se suzdrži od ljigavljenja. Ide i muškarce i žene, i za odijevanje, i za ponašanje i za diskurs.
kme, kme, rekao mi je da lijepo izgledam, MANIJAK!!!!111, sto otkaza mu dajte odmah

ali naravno, pokusat cemo jeftinim osnovnoskolskim foricama posramljivati one koji se cude da je nekome obican komentar ili kompliment ZLOSTAVLJANJE

:klap:
i da, kad ides u birtiju onda se obuci kao da su se s cajki izbacili, a na poslu budi produktivna i profesionalna, tu ti sise i dupe nece obaviti posao umjesto tebe
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 09:56   #93
I da, zbilja ne kužim poantu provokativnog odijevanja na poslu. I da, od frendice muž se žalio da kad dođe novi direktor, koke se nabiju u dopičnjake i izredaju u posjetu u njegovom uredu. Uz mazno ponašanje
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 10:01   #94
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
na poslu budi produktivna i profesionalna, tu ti sise i dupe nece obaviti posao umjesto tebe
Da, to sam napisala.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 10:21   #95
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Meni se osobno to ne sviđa, ali jebi ga, ako se ne prilagodiš ljudi te gledaju kao čudaka.
Teško je bilo žabu u vodu natjerati
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger