Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2004., 00:09   #1
Thumbs down Senna u novinama

Nema članka o Senninoj smrti i karijeri u tisku koji barem malo ne zakači Schumachera. Zašto? Ne mogu shvatiti da Schumi cijelu j****u karijeru mora trpiti usporedbe sa Sennom i komentare tipa "ah, sjajan je on, ali nema Senninu karizmu". Ćovjek je najuspješniji vozač u povijesti, a reći da je hladan, dosadan i proračunat je glupost nad glupostima. Ako je tako dosadan zašto je u stanju navući toliko mrzitelja na sebe? Ako je tako nakarizmatičan i dosadan, kako to da je jedini u novijoj povijesti kažnjen zbog nesportske vožnje oduzimanjem bodova (slučaj Villeneuve)? Senna je bio legenda, ali zašto Schumi mora stalno to imati na vratu? Nema niti jednog jedinog razloga. Baš sam danas poludio kad sam čitao to u novinama.

Kad samo već kod Schumija, mram spomenuti da je Valentino Rossi u 20-ak krugova uspio biti samo 3 sekunde slabiji od najboljeg Schumijevog rezultata na test-stazi ikada. Sanjam o tandemu Ferrarija Schumacher-Rossi. Kako je Rossi lud, nije ni to 100% nemoguće...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 01:30   #2
Senna je najbolji SENNA SENNA!!!
AYRTON SENNA!
AYRTON SENNA!
AYRTON SENNA!
AYRTON SENNA!
AYRTON SENNA!
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 02:03   #3
Re: Senna u novinama

Quote:
robybaggio kaže:
Nema članka o Senninoj smrti i karijeri u tisku koji barem malo ne zakači Schumachera. Zašto? Ne mogu shvatiti da Schumi cijelu j****u karijeru mora trpiti usporedbe sa Sennom i komentare tipa "ah, sjajan je on, ali nema Senninu karizmu". Ćovjek je najuspješniji vozač u povijesti, a reći da je hladan, dosadan i proračunat je glupost nad glupostima. Ako je tako dosadan zašto je u stanju navući toliko mrzitelja na sebe? Ako je tako nakarizmatičan i dosadan, kako to da je jedini u novijoj povijesti kažnjen zbog nesportske vožnje oduzimanjem bodova (slučaj Villeneuve)? Senna je bio legenda, ali zašto Schumi mora stalno to imati na vratu? Nema niti jednog jedinog razloga. Baš sam danas poludio kad sam čitao to u novinama.

Kad samo već kod Schumija, mram spomenuti da je Valentino Rossi u 20-ak krugova uspio biti samo 3 sekunde slabiji od najboljeg Schumijevog rezultata na test-stazi ikada. Sanjam o tandemu Ferrarija Schumacher-Rossi. Kako je Rossi lud, nije ni to 100% nemoguće...
Senna je kao vatreni sex sa ženom iz snova, Schumacher je kao drkanje. I jedno i drugo je dobro, ako se dobro svrši. Pa ti procijeni što ti se više sviđa.
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 02:30   #4
Re: Re: Senna u novinama

Quote:
Rain kaže:
Senna je kao vatreni sex sa ženom iz snova, Schumacher je kao drkanje. I jedno i drugo je dobro, ako se dobro svrši. Pa ti procijeni što ti se više sviđa.
__________________
The Answer to the Great Question Of Life, the Universe and Everything Is...
Forty-two
Bozidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 02:33   #5
Re: Senna u novinama

Quote:
robybaggio kaže:
Nema članka o Senninoj smrti i karijeri u tisku koji barem malo ne zakači Schumachera. Zašto? Ne mogu shvatiti da Schumi cijelu j****u karijeru mora trpiti usporedbe sa Sennom i komentare tipa "ah, sjajan je on, ali nema Senninu karizmu". Ćovjek je najuspješniji vozač u povijesti, a reći da je hladan, dosadan i proračunat je glupost nad glupostima. Ako je tako dosadan zašto je u stanju navući toliko mrzitelja na sebe? Ako je tako nakarizmatičan i dosadan, kako to da je jedini u novijoj povijesti kažnjen zbog nesportske vožnje oduzimanjem bodova (slučaj Villeneuve)? Senna je bio legenda, ali zašto Schumi mora stalno to imati na vratu? Nema niti jednog jedinog razloga. Baš sam danas poludio kad sam čitao to u novinama.

Kad samo već kod Schumija, mram spomenuti da je Valentino Rossi u 20-ak krugova uspio biti samo 3 sekunde slabiji od najboljeg Schumijevog rezultata na test-stazi ikada. Sanjam o tandemu Ferrarija Schumacher-Rossi. Kako je Rossi lud, nije ni to 100% nemoguće...
Lupetaš.

Taj tvoj, hladni i proračunati Schumacher, je jedan od najtragičnijih osoba F1!
samo se on veselio na dan smrti Senne, samo on je slavio. SAmo on nije išao na njegov pokop...
...samo SCHUMACHER je sposoban danas izjavljivati kako je on kriv za njegovu smrt, kao previše ga je pritisnuo! .....
Osobito mi je zanimljiv njegov komentar kako mu je danas, nakon deset godina, jako žao zbog toga. Ma neka se goni u..

A tko je taj Schumacher, mislim da je dobro rekao Ron Dennis, a prije njega mnogi drugi vozači, da je tip koji je spreman pobijediti pod svaku cijenu (sjetite se samo VN Austrije prije par godina!) i silom ako treba....ah ti namjerni udarci u bok i slično!

Što šta je taj Šumi napravio....kad god bi mi bilo teško otići na posao, osobito ponedjeljkom!, pogledao bih utrku F1, ispovraćao se i dehidrirao, te od doktorice bez ikakvih problema dobio čitav tjedan bolovanja!

I, pajdo, kada bi Rossi došao u Ferrarij, onako teoretski, taj tvoj veliki Obućar, dobio bi odmah nogu u tur.....al Rossi je pametan dečec, ne želi prljati ruke o takvo govno kao što je Obućar...kojeg eto može skoro dobiti i u F1, iako bi sjeo u bolid možda drugi-treći put!
__________________
Godot was here.
101st Airborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 02:53   #6
Izgleda da su problemi mrzitelja Schumachera ipak nešto dublji od pukih usporedbi sa Sennom. Čovjek je predobar, ali vas koji ga mrzite na ovom forumu ima zaista previše. Ja sam smatram da je Senna genije i legenda, ali činjenica jest da je Schumacheru to bila prva pobjeda u životu i da se tada događalo puno toga što javnost nije saznala. A Schumacher je kriv za njegovu smrt koliko i ja koji sam gledao sve to na TV-u.

Shvatite...Senna je Senna, Michael Jordan je Michael Jordan, Schumacher je Schumacher, Bryant je Bryant. Nema novog Jordana, nema novog Senne. I nema razloga da novinari svakom novom talentiranom mladom sportašu na vrat vješaju usporedbe sa legendama. Iako Schumiju ne trebaju usporedbe s nikim. Jedini je čovjek zbog kojeg su (neuspješno) mijenjana pravila u F1, samo da bi se zaustavila dominacija... Eh, eh...

I da, po tvojoj analogiji, Rossi bi pobijedio sve vozače F1, pa i Sennu. A to uopće nije daleko od istine jer je čak i Max Biaggi svojedbno skoro prešao u Ferrari nakon dobrih rezultata na treningu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 06:34   #7
to nije bila prva schumacherova pobjeda
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 10:40   #8
Re: Re: Senna u novinama

Quote:
101st Airborne kaže:


Taj tvoj, hladni i proračunati Schumacher, je jedan od najtragičnijih osoba F1
tocno. toliko je dominantan da nam je f1 pretvorio u dosadu.


Quote:
samo se on veselio na dan smrti Senne, samo on je slavio.
tocno. samo je jedan pobjednik po trci. jebiga, pravila su pravila.
btw sennina smrt je sluzbeno objavljena...deja vou...kasnije...popodne...fuckin deja vou...kao da sam ovo vec ranije pisao...

Quote:
SAmo on nije išao na njegov pokop...
netocno. nisam ni ja.

Quote:
...samo SCHUMACHER je sposoban danas izjavljivati kako je on kriv za njegovu smrt, kao previše ga je pritisnuo
kako je u tom trenutku bio na tablici iznad senne i kako mu je takodjer u tom trenutku bio za petama senna je svakako osjecao pritisak. damon hill je rekao nedavno da je senna napravio gresku u toj krivini jer "su samo njih dvojica znali koliko je tesko s onim williamsom proci kroz tu krivinu"... 1+1=?
Quote:
«Senna hat einen Fehler gemacht»
«Ich habe so viele Theorien gehört und gelesen, wieso Ayrton in einer so leichten Kurve verunglücken konnte», so der Weltmeister von 1996 fünf Tage vor vor dem vierten Saisonlauf in Imola. «Aber niemand ausser mir und Ayrton wusste, wie es war, den Wagen an diesem Tag mit kalten Reifen durch diese Kurve zu steuern.»
Quote:
Osobito mi je zanimljiv njegov komentar kako mu je danas, nakon deset godina, jako žao zbog toga.
a ti kao nisi u zivotu uradio nista da bi poslije zbog toga zalio...svetac...

Quote:
Obućar...kojeg eto može skoro dobiti i u F1, iako bi sjeo u bolid možda drugi-treći put!
dok bi sve ostale , sudeci po njihovim ostvarenim rezultatima, dobio otprve...

etc, etc...
__________________
X
mr X is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 10:43   #9
Re: Re: Senna u novinama

Quote:
101st Airborne kaže:
Lupetaš.

Taj tvoj, hladni i proračunati Schumacher, je jedan od najtragičnijih osoba F1!
samo se on veselio na dan smrti Senne, samo on je slavio. SAmo on nije išao na njegov pokop...
Je si ti gledao tu utrku ili si samo cuo od nekog ko je cuo??
Je si ti vidio na podiju i hakinnena mozda? sta je on radio??

I ti stvarno mislis da su vozaci F1 najbolji prijatelji, i sad je Schumi morao doc na njegov pokop?? daj molim te koji ti ku*** uopce pokop znaci toliko da pljujes po covjeku.

Iritiraju me tipovi ljudi "Senna je zakon" "Najbolji svih vremena"
ma daj molim te... sam je zaj** i spucao se... pa ga sad svi velicaju... procitaj si jednu Hillovu (Damon) knjigu u kojoj opisuje "kako je bilo vozit taj bolid na taj dan na toj stazi" i kaze da on misli da se Senna sam Zaj*.

Toliko zasad
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 12:22   #10
Re: Re: Senna u novinama

Quote:
Rain kaže:
Senna je kao vatreni sex sa ženom iz snova, Schumacher je kao drkanje. I jedno i drugo je dobro, ako se dobro svrši. Pa ti procijeni što ti se više sviđa.
Hmm... ali žena iz snova je ipak samo žena iz snova... balončić od sapunice... no, kak' se nemreš sexat s balončićem (mo'š u snovima al' to nije to), ostaje ti samo drkanje... a ono je u ovom slučaju je*eno vatreniji sex...

A je*emti usporedbe... navukao si me na bludne misli...
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 12:26   #11
Deca, ne pi*dite... i anti-Schumacherovci imaju pravo na svoje mišljenje... ma kakvo ono bilo.
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 13:42   #12
Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
Hmm... ali žena iz snova je ipak samo žena iz snova... balončić od sapunice... no, kak' se nemreš sexat s balončićem (mo'š u snovima al' to nije to), ostaje ti samo drkanje... a ono je u ovom slučaju je*eno vatreniji sex...

A je*emti usporedbe... navukao si me na bludne misli...
Ja sam svoju ženu iz snova tražio i nisam odustao dok ju nisam pronašao i u stvarnom životu
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 13:45   #13
Re: Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
Rain kaže:
Ja sam svoju ženu iz snova tražio i nisam odustao dok ju nisam pronašao i u stvarnom životu
Svaka čast.
No, i dalje ti je usporedba bezvezna. Jer, Senna je onda u ovome slučaju žena iz snova koju nikada više nećeš pronaći, iz svima poznatih razloga.
Dakle, u slučaju tvoje usporedbe - ostaje ti samo kvalitetno drkanje...
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 14:02   #14
Talking

A mozda i ne!


__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 15:00   #15
Re: Senna u novinama

Quote:
robybaggio kaže:
Nema članka o Senninoj smrti i karijeri u tisku koji barem malo ne zakači Schumachera. Zašto? Ne mogu shvatiti da Schumi cijelu j****u karijeru mora trpiti usporedbe sa Sennom i komentare tipa "ah, sjajan je on, ali nema Senninu karizmu". Ćovjek je najuspješniji vozač u povijesti, a reći da je hladan, dosadan i proračunat je glupost nad glupostima. Ako je tako dosadan zašto je u stanju navući toliko mrzitelja na sebe? Ako je tako nakarizmatičan i dosadan, kako to da je jedini u novijoj povijesti kažnjen zbog nesportske vožnje oduzimanjem bodova (slučaj Villeneuve)? Senna je bio legenda, ali zašto Schumi mora stalno to imati na vratu? Nema niti jednog jedinog razloga. Baš sam danas poludio kad sam čitao to u novinama.
Eto netko je već rekao ovdje, a dobro je rekao:
Za Mihajla mogu navijati samo ljudi slični njemu, ako izuzmemo nijemce, i talijane, kojima je zapravo samo bitno da Ferrari pobjeđuje.
Hladni, dosadni, proračunati ljudi.
To što otvaraš ovakav topic na 10-godišnjicu smrti čovjeka koji je bio definicija svega što formula 1 treba biti, samo potvrđuje taj mentalitet "vatrenog mihalj fan-a".


A može pMS bit 10 puta uspješniji na način na koji je on uspješan.
To nikada neće smetati ljudima da cijene prave veličine.
I još uvijek će mihaljevci biti isfrustrirani i iznervirani kad im se spomene Senna, ili bilo koji veliki vozač koji je bio voljen i cijenjen od ljudi, odnosno sve ono što mihalj ne može, neće i ne zaslužuje biti
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 15:27   #16
Evo već je 10 godina od Sennine smrti, a ja još imam Sennin poster na zidu (sa onom žuto-zelenom nacional kacigom u rukama) Nekako mi ga je žao skinut. Podsjeća me kako sam stvarno volio F1 u to vrijeme. A odavno ju ne pratim redovito. Postala mi je jako dosadna. Ne volim ni Schumachera iako je bez daljnjega jedan od najboljih vozača svih vremena.
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:14   #17
Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
Tommy kaže:
Je si ti gledao tu utrku ili si samo cuo od nekog ko je cuo??
Je si ti vidio na podiju i hakinnena mozda? sta je on radio??

I ti stvarno mislis da su vozaci F1 najbolji prijatelji, i sad je Schumi morao doc na njegov pokop?? daj molim te koji ti ku*** uopce pokop znaci toliko da pljujes po covjeku.

Iritiraju me tipovi ljudi "Senna je zakon" "Najbolji svih vremena"
ma daj molim te... sam je zaj** i spucao se... pa ga sad svi velicaju... procitaj si jednu Hillovu (Damon) knjigu u kojoj opisuje "kako je bilo vozit taj bolid na taj dan na toj stazi" i kaze da on misli da se Senna sam Zaj*.

Toliko zasad
Znam da bude ovo cenzurirano ali svejedno.Ti si običan ljigavac ko i Scumacher.

Prvo neznam kaj ti misliš što je Hakkinen radio,ali ja se dobro sječam da se je na press konferenciji smijal i bil veseli i to onda kad su Scumachera pitali tko će mu sada biti konkurencija,a Hakkinen onak veseli i sretan i nasmijan potapša Scumachera za rane i veli "JA".To nikada neću zaboraviti.Bio je sretan ko malo djete jer je osvojio postolje.A i Scumacher je bio dobro raspololožen.Istina da je službeno Senna proglašen mrtav nakon utrke ali su svi koji su bili na stazi znali da je odmah bio gotov,pa ne vjerujem da to i vozači nakon što su izišli iz bolida nisu saznali.

Drugo ako neznaš što znači pokop onda ti vjerojatno i nisi čovjek nego crv.

Treće Senna je bio od svih i koji se razumiju u motosport proglašen za izuzetnog i vjerojatno najboljeg vozača ,a i većina ljudi je to prepoznala.On je crvu jedan bio legenda još za života.Ljigavac jedan,da si pratio F1i prije kada su se za naslov prvaka borile četiri veličine kao što su Senna ,Prost ,Piquet i Mansell istodobno onda bi i znao zašto je bio legenda još za života.A ne danas kada Scumacher nema konkurencije.

Četvro,što se Hilla tiče,pravog vozača si našao citirati.A uostalom on je iznosio i druge teorije kao uostalom i svi ostale,a ovo je bila samo od jednih.Pa navedi i ostale gnjido.

Peto,koga zanima stvarno što se dogodilo neka pogleda snimku iz Scumacherova bolida pa možda i nešto primjeti mada nije i jstručnjak, što se stvarno dogodilo,iz kojih razloga neznam,no jasno se vidi da Senna jednostavno nije mogao skrenuti nako što je bolid trznuo,a to se dogodilo neposredno na ulasku u zavoj,pa je jedino objašnjenje i ono što se navodi na Senninim službenim stranicama.Nemogućnost upravljanja.
__________________
Italia-via-ferrari-vita
cavallino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:20   #18
Re: Re: Senna u novinama

Quote:
Blackbird kaže:

To što otvaraš ovakav topic na 10-godišnjicu smrti čovjeka koji je bio definicija svega što formula 1 treba biti, samo potvrđuje taj mentalitet "vatrenog mihalj fan-a".
Nadam se da si gledao emisiju posvećenu Senni nakon utrke.

Ja sam gledala... i drago mi je da jesam. Lijepo se prisjetiti tih utrka i vidjeti kako je to izgledao kada je on vozio.

No, Blacky, po običaju si neobjektivan i nekorektan. Kada pričaš o Senni i o njegovoj vožnji onda je to "definicija svega što formula 1 treba biti", a kada pričaš o Schumacheru i njegovoj vožnji onda je to "prgavost, arogancija, prljavi pokušaj izguravanja konkurenta sa staze" itd, itd... a po onome što se vidjelo iz emisije o Senni - njih se dvojica nisu previše razlikovali. Osim što mislim da je Senna daleko bolje vozio po kiši nego što će Schumacher ili itko drugi ikada.
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:28   #19
*off-topic*

Da cavallinov post ne bi bio poticaj Tommy-u i drugima da krenu njegovim riječnikom postati, cavallino je dobio upozorenje. Nemojte da i vas moram upozoravati, jer od sad na dalje upozoravam samo jednom... a onda kud koji...

Bez vrijeđanja, još jednom upozoravam (ne molim)!
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:32   #20
Evo upozorenja od Fie i mog odgovora.Ja volim transparentnost.
Quote:
FiA di Montezemolo kaže, dana 25-04-2004 u 16:23:
Ovo ti je definitivno zadnje upozorenje!

Ukoliko se ne možeš suzdržati od vrijeđanja forumaša koji ne misle isto kao ti, slobodno prošeći dalje do nekog foruma gdje će ti se to tolerirati i dozvoljavati.

Ovo je zadnje upozorenje.

Zapamti dobro - više ne upozoravam!
Kad malo bolje razmisliš,manje vrijeđaju moji pridjevi tipa ljigavac i crv nego kad netko veli"koji je ***** uopće sprovod" ili kada čovjek pogine a neki se sprdaju s time "sam se sjebao".Šta misliš o tome?Zar ne misliš da je to vrijeđanje cijele kulture u kojoj živimo?A uostalom zaboli me ***** za tvoj forum, uostalo koliko sam primjetio većina koja posta ovdje su još na čokolinu.
__________________
Italia-via-ferrari-vita
cavallino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.