Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 08:51   #2221
Quote:
petunia kaže: Pogledaj post
Htjela sam i ja napisati svoj dejt s povraćanjem, ali ovo je sto puta bolje ajmeeee ne vjerujem
joj, odmah sam se i ja sjetila svojih dejtova s povraćanjem XD hahahah XD al neću o tome jer meni nisu najgori niti najčudniji na kojima sma bila, mislim da bi to trebali napisati dečki s kojima sam bila na spojevima.... bilo bi zanimljivo čuti njihovu stranu priče
Quote:
Makidea kaže: Pogledaj post
" jedva cekam da se vidimo ponovo, kosa ti je super za doggyja".
hahaha, tako sam ja bila na jednom spoju, pričamo o svemu i svačemu, ali dečko je bio malo povučeniji i ponekad je bilo onih neugodnih stanki.
Na kraju spoja mi je rekao da nikad u živvotu nije čuo toliko nesuvislih gluposti u tako kratkom vremenu, ali da to nema veze, da izgledam jebozovno i da će me svejedno pojebati u autu
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
Imo sam isto 16 godina...
odi pisat to ne teense
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
I moj frend, kao poznati švaler, ima sve ružne cure al ih ima... i nije ga briga.. bitno da se broji.. i sredi on meni neku frendicu od njegove polu-cure... bio im je 3. dejt... i nađemo se nas 4 on nas upozna i svak na svoju stranu.. i pričam ja s tom curom... i sve teče normalno.. ona ide u neku gimnaziju bla bla... ja isto i dođemo mi na vrh grada.. i sjednemo na klupicu jednu poznatu.. i ja očekujem sad će bit nešto.. i krenem ja nju poljubit(bio je moment).. ali ona me odbila i počela polu - plakat.. i pitam ja šta je bilo.. i izvadi ona mobitel i pokaze mi sliku tog dečka s kojim je bila.. neki lik ogromni za naše godine.. prekinuli su a bili su skupa kaze ona 3 godine(znaci od 13) , nisam u to povjerovo al ok.. kaze da trenira rukomet i da je golman.. i da ga jos uvijek voli , ali ne mogu bit skupa iz nekog razloga... i pokaže mi da se reže, ima one crte po rukama... ja vec mislim da joj se nesto nije svidjelo na meni i da sad pretjeruje.. ( nisam tad ni znao da to rezanje uopce postoji ) i ona izvadi neki k... i pita me oces da ti pokazem? ja reko nene.. vjerujem ti... i pričamo mi dalje.. i razidjemo se u miru.. čak smo se i zagrlili.. i ja dodjem doma doda mene neki lik na MSN.. ja gledam tko je ovo i pitam ga u chatu tko si ti.. kaze on meni ja sam taj decko od te cure.. i dali sam ja bio sa njom danas u gradu i probo nešto.. ja reko jesam ali nije na kraju bilo ništa.. i kaze on meni da ce me on doć istuć da ja ne znam tko je on i šta je sve prošo.. i da ce mi doc pred školu... sad sam se sjetio cura se zvala viktorija.. i sretnemo se mi nakon nekog vremena u jednom disku.. i on meni dodje i onako kao da ce mi zaljepit šamar i ja stojim pred njim i
i i i i i i i i
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
kazem ja sta si bio idiot tad blabla raspravljamo se mi.. ko djeca.. i kazem ja njemu da ga mogu razbit sad.. i stvarno mogu.. i kaze on meni da mozda i mogu ali da ce mi on doc sutra sa nozem i izbost me iz frustracije..
kažem kažem kaže kažem kaže

a ima i brdo ja ja ja ja

nauči se hrvatski

još pišeš da si išao u gimnaziju

il si žešći troler
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:39   #2222
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
hahaha, tako sam ja bila na jednom spoju, pričamo o svemu i svačemu, ali dečko je bio malo povučeniji i ponekad je bilo onih neugodnih stanki.
Na kraju spoja mi je rekao da nikad u živvotu nije čuo toliko nesuvislih gluposti u tako kratkom vremenu, ali da to nema veze, da izgledam jebozovno i da će me svejedno pojebati u autu
I jesi mu dala?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:44   #2223
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
I jesi mu dala?
ne ja mislila da smo na prijateljskoj cugi dok nije to izvalio
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 19:23   #2224
Quote:
-Matangi- kaže: Pogledaj post
ne ja mislila da smo na prijateljskoj cugi dok nije to izvalio
awwwwww, šteta. mislim, priča bi bila još bolja da jesi.

Quote:
Makidea kaže: Pogledaj post
Bome hahah :P
U potpunosti suosjecam, jutro ni meni bas nije prijatelj
htio sam se samozapalit od umora ujutro. čudno, sad popodne uopće nisam pospan.

nega, ima li još kakvih pričica. ne moraju bit romani, par awkward situacija will do the trick.
__________________
it is known
khal gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 00:59   #2225
čitam i krepajem od smija, pokušavam se sjetit nekih svojih situacija, ništa nije toliko urnebesno al evo da se malo ubacim...

bio je taj jedan tip s kojim sam nešto u srednjoj počela petljat onako na nekom koncertu, ništa naročito, neka lagana priča, naglasio čak čovjek da mu se sviđam i to, kasnije pričali na fejsu i zovne me na kavu. na kavi malo nategnuta priča, al uglavnom sve ok. u pola kave spomene kako ima iznenađenje za mene, da zna da će mi se svidit i da me negdi vodi.

ja ono, doobro, smiješim se, bilo mi lagano neugodno. ponavlja on to tako još par puta i napokon odemo s kave i krenemo na "the mjesto". kaže on, da bar iman maramu da ti povežen oči da bude veće iznenađenje. mislim ja o isuse šta će to bit, kad ulazi on u dućan croatia recordsa, ja za njim. kontam ja svratio čovjek, kad kaže on etoo naas i onaj popratni zvuk tntntntn. ja gledam oko sebe ono sve normala, cd-ovi, prodavač na pultu niko poseban, ništa, onda san se počela osjećat teleći. ček, to je to, pitam, on kaže daa i traži cijeli sretan eksplozije oduševljenja na mom licu. ja pristojna kakva jesam kažem wow super je, volin cd-ove. i kao razgledavali i on pokazivao koje sve ima doma XD a cijeli svečan i teatralan, prodavač nas gleda, meni bruka

par godina kasnije bio je s mojom prijateljicom, usiljeno joj pokazivao zvijezde na nebu i to. jednom joj poslao poruku da hoće li na neki koncert s njim, na šta je ona priupitala npr. "a hoćemo li nakon koncerta tamo i tamo", ono da se dogovore. ovaj odgovara, doslovno: "Ana,Ana...očekivao sam afirmativni odgovor, a ne interogativ."
par dana poslije prekinili su XD

a drag momak inače
Mulholland is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 16:44   #2226
Jooj, ja nemam nekih priča, sve su bili normalni likovi (zasad). Imam više blesavih uleta, ali to nije za ovu temu.

No, podijelit ću prijateljičinu priču, znam da nije moja, ali je dobra.

Dakle, nakon raskida i režem vene faze, došla je na red single and ready to mingle etapa. Upoznala žena vani nekog tipa, zbarili se i završili u njegovom stanu. Sljedeće jutro, kroz razgovor, skužila je da joj je tip zapravo simpa, ok izgleda, no nije htjela brzati s ničim (jer prekid je bio još relativno svjež).

Tip je i sam kazao da ni on nije baš za neko brzinsko sparivanje, rane od prethodne veze i te spike, no neka se druže i vidjet će što dalje.

Par dana kasnije dogovore se oni za kavu. Na ulazu u birc lik će njoj: "Ej, znaš, nismo sami. Pozvao sam još neke ljude."

Za stolom sjede njegova bivša, njen novi dečko i nečija sestra (njena, dečkova, ne sjećam se više). Svi su ostali u super odnosima nakon prekida (što nije samo po sebi loše), a bivša cura je izrazila želju da upozna potencijalnu, pa ih je zato sve pozvao na tu kavu (što jest barem malo čudno).

Uglavnom, žena je popila tu kavu, a ubrzo nakon toga uletio joj je današnji dečko.

Godinu dana kasnije, ovaj prvi se jadao zajedničkoj poznanici kako im ona nikad nije dala priliku.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 03:42   #2227
Čitajući ovu temu sam se prisjetila svojih nazovimo ih dejtova, vratili me u prošlost, nisam niti slutila koliko sam ih sa vremenom uspjela zatomiti duboko u sjećanje
Case no. 1
Moja velika osnovnoškolska ljubav, danima sam samo maštala kako će On biti moj dečko, sanjala o našem vjenčanju, o poljupcima u dugim zimskim noćima, dok me grije njegov zagrljaj. I tako je taj period potrajao dosta dugo, ne treba niti reći kako sam jedva čekala da ga vidim u školi i pod nastavom čeznutljivo buljila u njegov potiljak jer je uvijek bio nestašan i morao za kaznu sjediti u prvoj klupi.
I tako su valjda već i ptice na grani znale da mi se on sviđa, dobijem jedan dan pod nastavom papirić na kojem je pisalo "Želiš li biti sa mnom?" i ponuđeno mi je da zaokružim DA ili NE.U potpisu On.
Ne znam kako sam dočekala kraj nastave i to nesretno zvono od uzbuđenja, da bih mu neprimjetno u prolazu stavila papirić u ruke i crvenila se jer sam osjetila dodir njegove ruke.
Dogovor je bio da se nađemo iza škole poslije nastave, pojavila sam se tamo uzbuđena i potpuno zbunjena, no nisam znala da će nam društvo praviti još jedan par, zbog prisutnosti tog drugog para, jer mi je valjda bilo neugodno, a ja neiskusno čeljade, Aldarion se pretvori u potpunu divljakušu, na kraju je dečko završio izgrebanih ruku jer me pokušao zagrliti, da ne pričamo o tome što bi bilo da me pokušao poljubiti......... nije se jadan usudio.
I nakon te nesretne epizode ja još uvijek zaljubljena u njega ali sam svjesna da nećemo više biti zajedno.
Bližio se završetak škole i išli smo na eskurziju u Zadar, da bi mi on tamo prišao i rekao kako sam jadna te da je bio sa jednom curom koja mu je dala da joj dira p....u i koliko je ona bolja od mene. A ja
5,6 godina u budućnosti, ja završila srednju školu i slučajno sretnem njega, i tako malo popričali, kažem mu da sam u vezi i dogovorimo se za kavu, (prijateljsku, barem sam ja tako mislila)naravno razmijenimo brojeve telefona...... Koji fail
Idući dan oko 20 h zvoni meni telefon, kad gospodin : "Čeka te nešto ispred kuće" i poklopi slušalicu, Poklonio mi je medu, parfem i ako se ne varam bombonijeru... rekla sam mu da ne mogu to prihvatiti jer imam dečka a i ne želim da me krivo shvati jer nemam nikakvih osjećaja za njega.....
Uslijedilo je konstatno zvanje, slanje ljubavnih poruka i sa vremenom je to prestalo

Case no.2 Nije dejt.Mjesto radnje Vodice, ja na ljetovanju sa obitelji, sa svojih 19 godina željna zabave, izlaska i provoda ali nemam društvo, sestra mi je također u istom mjestu ali sa dečkom koji je užasno ljubomoran...... I tako saznam ja da će biti koncert TBF-a, i namolim ja nju nekako da ide sa mnom....
Pošto baš i nisam bila pri lovi te nismo imale za ulaz, popnemo se mi na neki zidić i slušamo koncert, i tu počnemo konverzaciju sa lokalcima koji su bili pijani kao majke, ali jedan čiko se ponudi da nam sredi upad.... i odšepesa on do ulaza, pita zaštitara da pusti dvije cure, kaže mu on može ali samo da se makne njihov menadžer jer stoji na ulazu s njim i kontrolira ga. Prošlo nekih 15-ak minuta i daje taj zaštitar znak da možemo proći, i sad situacija idemo ja i sestra a iza nas 7 likova koji nas prate kao do ulaza.
Nas dvije se lijepo zabavile, isplesale kad pred kraj koncerta prilazi meni taj zaštitar. Nazovimo ga galeb
Galeb: Ja sam vas dvi pustija na koncert,a?
Ja: Aha, hvala ti za to (pristojni smiješak)
Galeb: a mogla si doć odma meni, pustija bi vas dvi odmah
(I tako galeb nastavi sa pričom, napomenimo da ima nekih 40-ak godina)
Ja ti radim u nekom striptiz klubu ali moram priznati da nikad nisam vidia žensku poput tebe, kako si dobra..... jesi ti stvarna? ajde malo se okreni da te vidim cilu......
Uspijemo ga se riješiti i krenemo kući, putem se rastanem sa sestrom jer je ljetovala u drugom apartmanu.... I pored mene se stvori ni manje ni više nego Galeb na svom skuteru.
Ne moram ni reći koliko sam se usrala, trčala sam kao da me netko bode štapom u guzicu, na svu sreću živa sam stigla do apartamana. Ostatak ljetovanja sam provela bez izlazaka

Case no.3
Faza izlazaka i tulumarenja, nakon prekida 5,5 godišnje traumatične veze...
Plešem u jednom klubu sa frendicom i prilazi mi jedan lik, polumrak, ja polupijana i krenem s njim u konverzaciju...razmijenimo brojeve i dogovorimo se za dejt.
Javi se on nakon par dana i padne dogovor za cugu, ja mu kažem živim blizu centra, mogu doći u bilo koji kafić samo reci gdje.... ne,ne, ne doći će on po mene autom, malo to meni sumnjivo i dogovorimo se da se nadjemo na jednom kružnom jer nisam željela da zna gdje živim..... I sad dolazim ja na dejt kad se on pojavi u nekom fancy autu (mislim da je bio BMW, novija klasa), meni odmah mrak na oči i mislim si baš me možeš time impresionirati.....
Pogledam ja njega, shvatim da se uopće ne sjećam kako je izgledao, a valjda mi se onako pijanoj učinio ok.
I sada gdje ćemo na cugu, kažem ja njemu meni je svejedno, inače nemam običaj sjediti na kavama tako da nemam omiljeno mjesto.
U jednom trenu se on predomisli i kaže da ne bi na cugu, imam li nešto protiv da se idemo provozati, ja odgovorim ma može, zašto ne.
Prvo je stao na benzinsku i rekao mi da nije baš pri lovi jel mu mogu dati za gorivo, ok izvadim ja novce i razmišljam pobjegni sad dok možeš...... Naravno da nisam..... Aldarion je željna idiota i priljepak za kretene pa ajmo dati dečku priliku.
Odvezao me u neku selendru i tu smo stali i razgovarali, prvo je počeo sa kukanjem kako nema novaca i izgubio je posao, jako mu je teško, živi sa mamom, razočaran je u sve ženske, pa o bivšoj.... bla,bla,bla
Sjedim ja i slušam, i kažem već je kasno, sutra radim ja bih doma, valjda je skužio da ništa neće biti od nas i krenuo natrag, putem mi je upalio grijanje na sjedalu da mi se guza ugrije, iako je bilo ljeto....... valjda sam trebala biti impresionirana i odmah raširiti nogice i primiti ga u svoje gnijezdo...
Ali on ne bi odmah kući, jel možemo još malo pričati, vidim ja da ga se neću tako lako riješiti i parkira on na neki parking, ali mislim si dobro je u gradu sam, pa bar mogu lako otići.
I sad krene priča kako je kupio Oakley naočale, isprobava ih, pita mene kako mu stoje, koliko ih je platio..... i onda mene upita a vidim imaš Iphone? Ja odgovorim da, imam jednu shemu mogu ga dobiti za 300 eura a ni sam ne znam da ga uzmem, znaš teško je kad nemaš para, ja samo potvrdno klimam glavom...... I molim Boga da se ona rijeka izlije na nas, možda me spasi neko plutajuće drvo.
Završio taj dejt, zvao me još nekoliko puta i onda počeo optuživati zašto ja njega nikad ne zovem, na kraju saznam da je sa nekom curom koja je 10-ak godina starija od njega u vezi, i da je zaručen sa njom
Aldarion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:12   #2228
kad je ženska glasno pričala da su ju čuli u susjednoj ulici
icetea-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 11:45   #2229
Bilo je to u vrijeme mojih "iskricarskih" dana. Ima dosta godina.....
Nakon visednevnog dopisivanja, razmjenjivanja slika, a culi smo se i telefonom idemo se mi naci na kavi.
Covjek je inace jako elokventan, zavrsio dva faksa, i tak' sve nesto... U opisu profila san snova: 195/95, 35 godina, na slici jako simpa, ma hodajuce savrsenstvo!
Eto mene skockane na dogovorenoj lokaciji, kad njega nema, tam' sjede neki par, zena s djetetom, neki stariji gospon i to je to. Vec mi je to malkice turn off, ono ak' vec na prvu kavicu kasnis, ali dobro, covjek se zadrzao negdje, kaj sad.
Eto onog "dede" za moj stol, da kaj ja njega ignoriram?!
"A tko ste vi?"
"Pa ja sam taj i taj, s Iskrice, zakaj me vec sada ignoriras???!!" kaze on meni ljutito. Da nemrem se ja tak' ponasati, jesam ja komad i sve, ali moje ponasanje nije u redu i tocka.
Kaj je ovo, skrivena kamera?
Ali ajde, deda se smirio, sjeda za moj stol, narucuje on odvazno cugu.
Ja sad ne znam, od soka, pristojnosti, dobrog odgoja sta li... zasto se odmah nisam digla i otisla? Ali ne, pa treba covjeku dati sansu, jer tak' smo si lijepo pricali na mail i telefon.
Velim ja, stidljivo, pa ne izgledate (sa starijima na Vi, automatski) bas k'o na slici? Covjek je max 165 visok, 50 kg, ono zavidna linija nema sta, i ima blizu 60 godina ziher!
Ahh to, a to je slika od "prije par godina". Par desetljeca, rekla bih.
I tako mi razgovaramo, ja se spremam pristojno ispricati, kad on da jel bi mi mogli na pizzu, nije nista stigao jesti, jadan...Ali ako ja bas moram ici doma onda ce ici on sam, veli on, eh vidis ti kak' je on galantan i razuman, ali red je da ja njega castim, jer ipak je on odvojio svoje dragocjeno vrijeme za naci se sa mnom, koje je, eto, izgleda, totalno protraceno. (Nisam htjela s njim u stan.)
Imam ja jos takvih hmm zanimljivih susreta sa famozne Iskrice; nastavak slijedi...
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 12:07   #2230
Hahahaha Slađooo, kako te super deda zaveo virtualno.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 13:17   #2231
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Bilo je to u vrijeme mojih "iskricarskih" dana. Ima dosta godina.....
Nakon visednevnog dopisivanja, razmjenjivanja slika, a culi smo se i telefonom idemo se mi naci na kavi.
Covjek je inace jako elokventan, zavrsio dva faksa, i tak' sve nesto... U opisu profila san snova: 195/95, 35 godina, na slici jako simpa, ma hodajuce savrsenstvo!
Eto mene skockane na dogovorenoj lokaciji, kad njega nema, tam' sjede neki par, zena s djetetom, neki stariji gospon i to je to. Vec mi je to malkice turn off, ono ak' vec na prvu kavicu kasnis, ali dobro, covjek se zadrzao negdje, kaj sad.
Eto onog "dede" za moj stol, da kaj ja njega ignoriram?!
"A tko ste vi?"
"Pa ja sam taj i taj, s Iskrice, zakaj me vec sada ignoriras???!!" kaze on meni ljutito. Da nemrem se ja tak' ponasati, jesam ja komad i sve, ali moje ponasanje nije u redu i tocka.
Kaj je ovo, skrivena kamera?
Ali ajde, deda se smirio, sjeda za moj stol, narucuje on odvazno cugu.
Ja sad ne znam, od soka, pristojnosti, dobrog odgoja sta li... zasto se odmah nisam digla i otisla? Ali ne, pa treba covjeku dati sansu, jer tak' smo si lijepo pricali na mail i telefon.
Velim ja, stidljivo, pa ne izgledate (sa starijima na Vi, automatski) bas k'o na slici? Covjek je max 165 visok, 50 kg, ono zavidna linija nema sta, i ima blizu 60 godina ziher!
Ahh to, a to je slika od "prije par godina". Par desetljeca, rekla bih.
I tako mi razgovaramo, ja se spremam pristojno ispricati, kad on da jel bi mi mogli na pizzu, nije nista stigao jesti, jadan...Ali ako ja bas moram ici doma onda ce ici on sam, veli on, eh vidis ti kak' je on galantan i razuman, ali red je da ja njega castim, jer ipak je on odvojio svoje dragocjeno vrijeme za naci se sa mnom, koje je, eto, izgleda, totalno protraceno. (Nisam htjela s njim u stan.)
Imam ja jos takvih hmm zanimljivih susreta sa famozne Iskrice; nastavak slijedi...
Ovo je super interesantno, please more .
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 14:46   #2232
ja sam ovog ljeta imao prvi spoj u zivotu. bio sam OK prema njoj, nisam joj nista neugodno priredio, bio sam fino obucen, sredio sam se, nisam baljezgo gluposti, lijepo smo razgovarali. ali mi je prije susreta rekla da idemo u kafic van grada jer ju je sram da ju vide samnom. to mi je otvoreno rekla. a posto mi je to bio prvi spoj, i ona mi se jako svidjala, sutio sam na to!

ta cura mi je priredila tuge u zivotu kao nitko.
željkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:11   #2233
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
ja sam ovog ljeta imao prvi spoj u zivotu. bio sam OK prema njoj, nisam joj nista neugodno priredio, bio sam fino obucen, sredio sam se, nisam baljezgo gluposti, lijepo smo razgovarali. ali mi je prije susreta rekla da idemo u kafic van grada jer ju je sram da ju vide samnom. to mi je otvoreno rekla. a posto mi je to bio prvi spoj, i ona mi se jako svidjala, sutio sam na to!

ta cura mi je priredila tuge u zivotu kao nitko.
Di si našao tu droplju?
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:20   #2234
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Di si našao tu droplju?
ma ona je super, ocito je da sam ja taj koji nevalja. sa vremenom sam ju jako zavolio. i sad mislim da ju nikada necu preboljeti. lazu da vreme lijeci sve rane
željkoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:24   #2235
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
ma ona je super, ocito je da sam ja taj koji nevalja. sa vremenom sam ju jako zavolio. i sad mislim da ju nikada necu preboljeti. lazu da vreme lijeci sve rane
Šta je sad s njom? Di je?
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:25   #2236
Ovo nije kutak za slomljena srca, prebacite se negdje drugo
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 15:33   #2237
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
ma ona je super, ocito je da sam ja taj koji nevalja. sa vremenom sam ju jako zavolio. i sad mislim da ju nikada necu preboljeti. lazu da vreme lijeci sve rane
liječi, samo treba proći dosta vremena.
jednog dana se nećeš ni sjećati te epizode.
svi to prođu kad tad u životu.
sanjita is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 23:56   #2238
Quote:
željkoc kaže: Pogledaj post
ma ona je super, ocito je da sam ja taj koji nevalja. sa vremenom sam ju jako zavolio. i sad mislim da ju nikada necu preboljeti. lazu da vreme lijeci sve rane
Ovo je uzrok velike većine tvojih neuspjeha.

Ontopic, želimo slađanine avanture. Deda jebač FTW
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 14:59   #2239
Slucaj broj dva ili tri, tko bi ih sve popamtio? s Iskrice.
Nakon kraceg dopisivanja idemo se mi naci na kavici. Naravno opet ja skockana, fen frizurica ma sve pet, i jos bih dodala da sam u to vrijeme bila u svojoj "mrsavoj" fazi, 65 kg na 171 cm, (kaj cete borim se s kilama cijeli zivot smrc smrc) i sasvim pristojno izgledala.
On je ugodno popunjen, ma malo vise od toga, (u ligi onog J.Houdeka) ali to meni uopce ne smeta jer je frajer jako simpa. A i tko sam ja da bilo kome sudim, i sama nikad nisam bila ono, Claudia Schiffer!
I tako nadjemo se mi, krene spika, super atmosfera, ja se vec ponadala da sam, nakon nekoliko debakla eto ipak uspjela naci nekog normalnog i simpaticnog.
Tokom razgovora o raznim svakodnevnim temama izjavi on, totalno nevezano za razgovor:
"Pa znas, mogla bi malo i smrsaviti!"
Ja:
"Bas si zgodna cura ali da skines recimo 5,6 kg bila bi komad i po! Eh, tko bi ti bio ravan! Znas, ti se meni jako svidjas ali ja ti preferiram bas ono mrsave, zategnute cure."
Nemam komentara, sutim k'o riba i cekam daljne "komplimente".
"Ma u biti ne moras uopce smrsaviti"
Ja: "Bas ti fala, pao mi je kamen sa srca, jako si ljubazan!"
"Medjutim jednostavno MORAS u gym, steta takvog komada, pa da se malo zategnes i to."
Ja: "hmmm khmm, ok evo, krecem vec iduci tjedan."
"Ma nista iduci tjedan, odmah sutra kreni, nemoj odugovlaciti, evo ja cu te poticati."
Ja samo da se nisam ugusila s onom kavom, ali dobro, barem je covjek iskren...
Valjda je skuzio da je bio malo previse hmm iskren? pa mi je, u nastojanju da vrati razgovor u prijasnju ugodnu atmosferu krenuo pokazivati slike svih cura/dama koje su bile privilegirane i upoznati se s njim tokom njegovog visegodisnjeg staza na Iskrici.
"E vidis, ova je jako ruzna, naprimjer ali da sredi zube bila bi, ono, prolaz."
Ja: "Sorry, ali cura mi na slici izgleda preslatka?"
"Je je, dobra je, samo..."
"A ova se uopce nije potrudila svjeze pofarbati kosu, gle, vidi joj se i
izrast!!!!!"
Ja: "Ali ta barem ima fenomenalno tijelo, zena ima stas k'o manekenka!"
"Ma nema, nije bas zategnuta, kak' ne kuzis?????!!!!!"
Eh stvarno ne kuzim.
Inace, covjek nije bas Todoric, tak' da se bas nemre reci da zene stoje u redu radi njegovog, recimo bankovnog racuna, a i daleko je od nekakvog Apolona!
Duga mi je bila ta kavica...
Zove on mene drugi dan da jel' sam vec krenula na fitness, rekoh nisam.
"Pa sta ti mislis, kad ces vise???"
Ja: "Evo sutra cu." Mos' mislit'.
Zove on mene i sutra, prekosutra da kako napredujem sa vjezbanjem.
A slatkica, koja podrska, pa svi mi mogu pozavidjeti!
I zivkao on mene tako danima, dok mu nisam na "fin" nacin dala do znanja da ovo ipak ne bu islo...
Veli on: "Pa jaaaako si me razocarala, znas...Mislim, imali smo potencijala ali izgleda da ste vi zene sve iste! Sve bi super zgodnog, pametnog, bogatog, i kako da se ja, normalan, prosjecan tip, natjecem s tim?"
Rekoh stvarno ne znam, ali da da imas pravo, stvarno nisam fer.

Zadnje uređivanje sladana5 : 29.09.2014. at 15:08.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:04   #2240
Evo jos jedan, ujedno i zadnji susret, prije cca 3 godine, sa slavne Iskrice.
Bilo ih je jos, nazalost, ali o tome drugom prilikom...
Pao dogovor za kavicu, ono subota poslijepodne, idealno.
Doci ce on po mene autom u kvart kao pravi gentleman, pa bumo negdje sjeli.
Tokom dana me je nazvao jedno sest puta "da potvrdi dogovor".
Prodje dan, eto sudbonosnog trenutka, krenula ja. On, naravno kasni 15 minuta.
Stojim k'o pi..a u polutami na dogovorenom mjestu, stize on uz skripu guma.
"Ajde, brzo upadaj, ne smijem tu stajati, da me murija ne globi."
Dobro, krenuli mi, auto k'o da zivi u njemu full time, nemam si ni di sjesti, flasa, robe itd posvuda, pravi svinjac a o "miomirisima" da i ne govorim.
Molim Boga da ne povratim onaj sok kaj sam bas doma popila.
Naravno, covjek "mrvicu" drugaciji nego na slikama: nizi, celaviji, nesto mladji...
Sjeli mi u prvi kafic, nisam mogla izdrzati u tom autu dulje od 5 minuta, krene spika, narucuje on 2 piva.
Velim ja "Ali ja ti ne pijem pivo, sorry."
"Ma nema veze, budem ja popio i tvoje."
I popio on i "moje" i njegovo za 10 minuta, opet narucuje 2 piva.
Ja sjedim, vadim zvakacu, pricam o vremenu vani, uglavnom pricam sama sa sobom jer on nista ne komentira, samo zamisljeno pije sva ta piva....
Pije on pivca, vadi mobitel "Cek, mozes li biti malo tiho, pliz?" i surfa.
"Pa jebem ti, ovdje opce nemaju wireless!!!"
Ah, ne znam...sorry, valjda nemaju?
U meduvremenu sam skuzila da onaj "divni" miris iz njegovog auta nije bio samo u autu, frajer se taj dan (a mozda i dulje?) otusirao nije.
Ali, to je nemoguce, pa vjerojatno nekaj drugo smrdi?!
No dobro, surfa on, surfam i ja, saljem poruku frendici da me spasi.
Joooj bas mu je zao...A mogli smo jos kod njega!
Eh, stvarno nit' ne znam kaj propustam!
Idem ja na tramvaj, jer sam kategoricki odbila da me vozi natrag, zove on nekoliko puta jel' sam sretno stigla i je li se opet mozemo naci tu istu vecer, pa jos je rano.
Stvarno nemrem, jako mi je zao, imam hitan slucaj.
Zove on drugi dan u 10 navecer, i to nekoliko puta jer se prva dva javila nisam u nadi da ce odustati: "Pa di si ti???!!!Spremaj se, dolazim po tebe za 10 minuta!".
Iskljucila sam mob.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.