Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2014., 16:48   #441
100 ljudi 100 čudi.. Ma ne podnosim varanje.. Varanje=laž=nepoštovanje=loša osoba i točka.. Ma čak ne mora biti loša osoba, ali je slaba osoba.. Onako psihički pošto si je dozvolila da radi takve stvari koje nisu u redu.. A to u vezi ne ide nikako.. Prošao sam to i znam.. S time kako neki navode nešto 5 godina.. Da bio sam u takvoj vezi, sve super 4 godine i onda laž, pa druga laž i na kraju saznam kako je varala( u zadnjoj godini).. Danas me ne može pogledati u oči i reći bok.. pitam se zašto

Što se tiče seksa u dugoj vezi.. Hmm.. Na početku su to istraživanja, pa pronalazak poza(prvih godinu dana), pa sljedeće dvije uživanje u tome, i dolazi 4,5 godina i sada bi ja malo promijenu, no mlada se baš ne snalazi u tome i ona bi ipak standardno.. Da malo postane monotono, ali sve opet ovisi sa kime si u vezi i koliko ste spremni se žrtvovati jedan za drugog.. Nije seks jedina stvar u vezi da bi bila presuđujući faktor za varanje ukoliko postane monotono..Barem kod mene nije
mladenos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 18:31   #442
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Nije valjda da je seks aktivnost koja se prakticira samo u vezi.

Alkohol je zlo.
Tko je to rekao? Samo sam rekao da je seks redovit u vezi. Mozda si neki jebac, al ja nisam i nikako mi seks nije cesci dok sam solo. I sam ne volim jednonocne zabave, ne kazem da ih nema, vec da su vise iznimka.
Alkohol je zlo, al nikad ne krivim alkohol, jer i dalje sam to ja napravio.
scorpiotail is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 19:03   #443
šta se tu ima misliit haha...varaju samo beskičmenjaci i ljudi na nižoj ljestvici razvoja svijesti!
__________________
Fredo, you're nothing to me now
sophieee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 15:02   #444
Nikad nisam prevarila dečka,ali bila sam dva put prevarena. I bas zbog toga nikad nebih ni prevarila,jer znam kako je sugav osjecaj kad te netko koga volis izvara s nekom tamo lijevom.
__________________
"Find what you love and let it kill you. "
Green011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:18   #445
Indiferentna sam po pitanju prevare.
Prevara za mene nije kraj svijeta. Nije nešto što bih si poželila, no nije ni najgore što se može dogoditi. Ne brinem o tome.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 16:38   #446
Varanjem ne ponižavamo osobu kojoj to radimo već samog sebe.
Varanje je dno dna. Ali ima i gorih stvari.
Protiv toga sam uvijek bila i ostala. Treba se otvoreno popričati, biti iskren i svatko na svoju stranu a ne ispasti govno.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 10:47   #447
Sto ljudi - sto ćudi. Osobno sam bio u braku preko 10 godina, u kojem nije falilo ni maštovitosti, ni seksa ni bilo čega drugog i na kraju me je ona prevarila. Imala je aferu koja je trajala oko 6 mjeseci sa jednim likom i u tom periodu su se vidjeli par puta. Kad se sve otkrilo rekla je da se osjeća prljavo, da ne zna što joj je bilo i da želi popraviti naš odnos. Pružio sam joj priliku uglavnom zato jer imamo djecu. No u narednih godinu i pol je pokazala da joj se prevara svidjela i nije ništa činila da popravi naš odnos, upravo suprotno. Na kraju smo se razveli. Tih godinu i pol je prilično gadno bilo. Teško je biti sa nekim tko te je prevario jer se osjećaš izigrano i svaka sitnica ti budi sumnju, pa ako se druga strana ne trudi maksimalno nema druge no razvesti se.

Za moj pojam prevara je dno dna. Prevarom ponižavaš sebe, partnera i djecu. I ne razumijem čemu prevara? Što mogu dobiti od toga, a da ne mogu od svoje partnerice? Ako nešto ne valja ili fali u odnosu, ako želiš neko novo mjesto, pozu, ... popričaš sa partnericom i nađeš rješenje. Mislim da je najbitniji taj odnos sa partnerom. Partner treba biti prijatelj sa kim možeš sve podijeliti i biti iskren. U vezu treba ulagati, a ne je uzimati zdravo za gotovo. Vidim puno takvih parova koji su "tek tako" zajedno. Nema partnerske povezanosti i onda ni prevara nema tu težinu. Sve je onda površno. Hvala, ali takav partnerski odnos mi ne treba.

I ne može mi netko reći: "eto dogodilo mi se!" jer dok ti sa potencijalnom trećom osobom dođeš do kreveta imaš dovoljno vremena da razmisliš i odustaneš.
Kad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 14:25   #448
Osjećala se prljavo ali svidjelo joj se. .zanimljivo.
Ma ja mislim da ni nije u pitanju novo mjesto/poza već do novog partnera/ice.. Prebrzo se ljudi zasite jedno drugog i onda varanje. .
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 14:52   #449
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Osjećala se prljavo ali svidjelo joj se. .zanimljivo.
Ma ja mislim da ni nije u pitanju novo mjesto/poza već do novog partnera/ice.. Prebrzo se ljudi zasite jedno drugog i onda varanje. .
Može biti i to. Prebrzo se zasite ali kada bi se oboje malo potrudili sigurno bi našli nešto novo u svom partneru ili barem probudili staro pa ne bi bilo zasićenosti. mislim da i nakon puno godina veze/braka može biti "napeto", uzbudljivo i sve naj... samo se nekad treba obostrano potruditi

Neznam... samo se nadam da ću u budućnosti naći neku koja razmišlja kao i ja
Kad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 16:27   #450
Pa naravno da može! Ali problem je upravo u tome što se ljudima ne da truditi! Jednostavnije im je valjda otići drugoj/drugom u krevet
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 18:22   #451
Ja sam neki dan na jednoj temi na LJESu naveo znanstveno obrazloženu činjenicu da smo mi svi po prirodi poligamna bića (i naišao na tooliko razumijevanja ), i da kad to prvo shvatimo, onda se možemo suočavati i sa vlastitim problemima i rješavati ih.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 23:19   #452
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Ja sam neki dan na jednoj temi na LJESu naveo znanstveno obrazloženu činjenicu da smo mi svi po prirodi poligamna bića (i naišao na tooliko razumijevanja ), i da kad to prvo shvatimo, onda se možemo suočavati i sa vlastitim problemima i rješavati ih.
Ja nisam sigurno...

Ja mislim da ih ima i takvih, ali vecina je serijski monogamna, ili to da su poligamni jako dobro skrivaju.

Ljudi i drustva su jako puno napredovali, puno stvari koje ljudima nisu pasali su odbacene, od sistema do ne znam cega. Jedino sto se nekako bas dobro odrzava je bas ta monogamna zajednica ljudi. Cini mi se da bi se i to izbacilo vec davno kada nam ipak ne bi bilo u prirodi da ipak vise zelimo jednu osobu imati koja zeli nas, nekakvu svoju obitelj.

Ne kazem jednu osobu istu za cijeli zivot, ali bar onako dugo dok je zanimljivo...
Victory74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 00:33   #453
Bio sam prevaren i prevario sam.

Dotuklo me oboje, prvo me jako oplelo po egu, no kad sam ja prevario, to me još više dotuklo jer mi se vratilo višestruko.

Da li vrijedi teza "Vuk dlaku mjenja ali ćud nikada?" - u mojem slučaju ne. Nakon svega što mi se dogodilo, prevara me koštala previše. Donjela mi je brojne probleme i grižnju savjesti jer sam zbog tog izgubio nekoga dragocjenog.

Što je najsmješnije, ni ne sjećam je se (prijevare). U svakom slučaju vrijedi, nikad ne napravi drugome ono što ne želiš da se tebi napravi.

Pravda uvijek nađe način da ispliva na površinu.

Nakon ovih iskustava, ipak ću reći da bi prešao preko prijevare. Užasno sam emocionalan i teško mi prijevara pada na ego, ali uz ispravan nastup, prešao bi preko nje. Ljudi će reći, koji me čitaju na drugoj temi, "to ti sad kažeš samo jer sam sebi ovaj put želiš dati šansu". No ipak tvrdim suprotno.

Zašto? Bivša prije zadnje mi je to napravila. Saznao sam na najgnjusniji mogući način. Nazvala me "slučajno" dok je mobitel bio u trenerci, ona se drpala sa frajerom i stenjala. Ja sam to čuo. Zamislite si taj osjećaj. I nakon svega, oprostio sam joj. Čak sam bio spreman i pokušati ponovno i dati joj šansu, no ona ipak nije bila spremna ulaziti ponovno u vezu, bila je rastresena, pa malo bi, pa malo ne bi... Onda sam napravio rez. Gotovo.

Poanta priče je da je čovjek samo jedna individua i svatko ima drugačiji pogled na stvari oko sebe. Stvar odgoja, okoline, percepcije ljudi i pogleda na svijet.

Ja sam trenutno prevario i borim se sa još nekim ekstra problemima jer na koncu, do tog čina sam se doveo zbog određenih pogrešaka u životu, pa moja prijevara voljene osobe ipak nije bila jedini raskid naše veze.

Da sam postupio na ispravan način u startu, danas bi još možda i bio s njom. Tip je osobe koja zna oprostiti. No ja sam malo gadnije zajebao ovaj put.

Poanta cijele priče je da smatram da se čovjek može okrenuti boljem životu i od sebe napraviti bolju osobu. Promjeniti ćud. No nismo svi isti.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 00:39   #454
pa.... mene je moj varao.. život ide dalje.. ali ne pada mi napamet da ja to radim nekom drugome jer se meni to dogodilo, to su budalaštine.
__________________
G
Lipamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 00:41   #455
Quote:
Lipamala kaže: Pogledaj post
pa.... mene je moj varao.. život ide dalje.. ali ne pada mi napamet da ja to radim nekom drugome jer se meni to dogodilo, to su budalaštine.
svjesno s nekom konstantom ili se "zalomilo" jednom?
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 02:59   #456
Quote:
Victory74 kaže: Pogledaj post
Ja nisam sigurno...

Ja mislim da ih ima i takvih, ali vecina je serijski monogamna, ili to da su poligamni jako dobro skrivaju.

Ljudi i drustva su jako puno napredovali, puno stvari koje ljudima nisu pasali su odbacene, od sistema do ne znam cega. Jedino sto se nekako bas dobro odrzava je bas ta monogamna zajednica ljudi. Cini mi se da bi se i to izbacilo vec davno kada nam ipak ne bi bilo u prirodi da ipak vise zelimo jednu osobu imati koja zeli nas, nekakvu svoju obitelj.

Ne kazem jednu osobu istu za cijeli zivot, ali bar onako dugo dok je zanimljivo...

Većina preljubnika nikad ne bude uhvaćena, što je možda sretna okolnost, jer ono što čovjek ne zna, ne može ga povrijediti. U jednom istraživanju otkriveno je da 70 posto udanih žena i 54 posto oženjenih muškaraca nije bilo svjesno da su žrtve prijevare.

http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/2041/

- vrijedi pročitati cijeli članak, govori se i o biološkim mehanizmima i kako treba reagirati.


Smiješna strana medalje, ajmo reći:
madness - shame and scandal

Zadnje uređivanje haram : 17.10.2014. at 03:23.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 13:46   #457
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Većina preljubnika nikad ne bude uhvaćena, što je možda sretna okolnost, jer ono što čovjek ne zna, ne može ga povrijediti. U jednom istraživanju otkriveno je da 70 posto udanih žena i 54 posto oženjenih muškaraca nije bilo svjesno da su žrtve prijevare.

http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/2041/

- vrijedi pročitati cijeli članak, govori se i o biološkim mehanizmima i kako treba reagirati.


Smiješna strana medalje, ajmo reći:
madness - shame and scandal
Sve u svemu, biološki ili ne, osnova je nedostatak bliskosti između dvoje ljudi.
rna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:25   #458
Haram

Monogamija je više stvar kulture. Nas tu odgajaju da si moramo naći jednog partnera za cijeli život i to je društveno prihvatljivo sad i ovdje. I onda se svi prave časne sestre, mili idealni partneri ko nacrtani, a dok nitko ne gleda... Raspašoj. Ali bitno je da se zadovolji forma, kao i obično. To kaj je sadržaj sveden na laži, sputavanja i trulež, potpuno nebitno.

Ono što je meni problematično u varanju je laganje.

Kad bolje razmislim, swingeri mi djeluju ko najrazumniji ljudi.

I da, varala sam, varana sam, bolio me k... u oba slučaja. Živcirala me jedino potreba za skrivanjem i laganjem iako sam dala zeleno svjetlo za vanvezne aktivnosti, a sama sam bila sklona priznati onima do kojih mi je bilo stalo, a ti su mi to tolerirali. Kome sam zatajila vanvezne aktivnosti mi ionako nije bio bitan pa je ionak dobio pedalu u rekordnom roku. Sreća pa sam na vrijeme došla do zaključka da su mi monogamne veze potpuno neprihvatljive.

Nemam i ne želim ekskluzivu na ničiji pimpek, šupak, prste, jezik, mozak i jednako tako nitko nema niti će imati ekskluzivu nad mojom pičkom, šupkom, prstima, jezikom, cicama i mozgom. Koncept privatnog vlasništva mi ni u ovom slučaju nije prihvatljiv.

Ono, YOLO madafakaz!
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:55   #459
Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
Haram

Koncept privatnog vlasništva mi ni u ovom slučaju nije prihvatljiv.

Ono, YOLO madafakaz!
Pa tu nije privatno vlasnistvo u pitanju, nisam ni ja niciji ni nije nitko moj vlasnik, to je cista sloboda izbora...

A sto kazes o varanju i lazi u njoj je istina, pa to najvise i boli. Zato je najbolje da ljudi koji ne mogu biti vjerni jednoj osobi da to kazu, po mogucnosti u startu, onda nema lazi ni varanja. To je na kraju pitanje kompatibilnosti.
Victory74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 16:06   #460
Blocksucker, pa onda nemoj biti u vezi nego se bavi svojim hobijima i ševi kad ti se da. Poanta je ili da ti uopće ne treba veza ili da si pička biti sama pa želiš vezu ali pod nekim svojim otvorenjačkim uvjetima. Mislim, što filozofiraš, nemoj ni biti u vezi nego imaj jebače i točka. Ti sad nama želiš dokazati da si ti napredna i otvorena i da želiš i vezu i karati okolo. Zapravo ti se furaš na neku ekskluzivu i na svoja pravila.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.