Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 13:33   #181
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
I, jesu navalili?
da...ko muhe na govno!


sala,naravno...nisu..ko jos hoce ludu med.sestru koja nece radit ?
__________________
R 96; R 96.0; R 96.1; R 98; R 99

https://www.youtube.com/watch?v=gFj8MwiWXKg
annamelanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:46   #182
Quote:
annamelanie kaže: Pogledaj post
sala,naravno...nisu..ko jos hoce ludu med.sestru koja nece radit ?
Pa ovisi o tome što nudiš
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:55   #183
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Pa ovisi o tome što nudiš
ovisi kaj mogu dobit zauzvrat!
__________________
R 96; R 96.0; R 96.1; R 98; R 99

https://www.youtube.com/watch?v=gFj8MwiWXKg
annamelanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:03   #184
Quote:
annamelanie kaže: Pogledaj post
ovisi kaj mogu dobit zauzvrat!
preporuku za kvalitetnije autore od Coelha?
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:19   #185
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
preporuku za kvalitetnije autore od Coelha?
zvuci interesantno.
__________________
R 96; R 96.0; R 96.1; R 98; R 99

https://www.youtube.com/watch?v=gFj8MwiWXKg
annamelanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 19:21   #186
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Normalne su one koje se pale na mene, a nenormalne one koje ne. To je bar jednostavno.
Da, ima nešto i u tome.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:22   #187
Quote:
annamelanie kaže: Pogledaj post
ko jos hoce ludu med.sestru koja nece radit ?
zasto se klasificiras kao luda ...
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:33   #188
Quote:
annamelanie kaže: Pogledaj post
da...ko muhe na govno!


sala,naravno...nisu..ko jos hoce ludu med.sestru koja nece radit ?
Ajde ajde, naći će se neki 'pacijent'. Na forumu ih imaš pregršt, sa navodnicima i bez njih.
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 15:23   #189
Ja ću sa vama podijeliti svoje iskustvo u traženju slobodnih cura!Radni je dan bio,moj posao u pekari bližio se svome kraju,zadnja štruca polubijelog kruha bila je friško servirana mome kolegi Jusufu za prodaju.Skinuo sam pregaču,otišao do stana,nešto prizalogajio,istuširao se i legao.Oko 21:00 zvoni mobitel,bio je to moj prijatelj Zvonko koji mi predlaže da izađemo u izlazak u jedan lokalni noćni klub ali prije toga kako običaji bivaju odlazim u lokalni/kvartovski pub na piće zagrijavanja.Bila je to scena za zapamtiti,Zvonko je okupio nekadašnji gang iz mladih dana,sve njuška do njuške.Prvog kog primječujem iz te ekipe je Tomica poznatiji kao Letva inače hardkor navijač NK Stupnika,čovjek sa debelim dosjeeom i masom zabrana,zagrlio sam ga i izljubio a ostatak ekipe je čekao svoj red za pozdrav.Pozdravljam se sa Fabijanom tj Fabekom Švalerom jakim stiskom ruke,zatim sa Štangom lokalnim štemerom i naposljetku sa Ilijom čovjekom sa 3 razreda osnovne škole koji se bavio klošarenjem i živio sa starcima.Izrokali smo 2-3 runde tekila i medica te se zaputili u noćni život tj noćni klub.Glazba je bila jako glasna treštala je neka istočnjačka šupendara ali nismo tu došli zbog glazbe.Došli smo zbog slobodnih djevojaka koje su nas skidale pogledom.I da,to je taj prijelomni trenutak,u klub je ušla ONA,djevojka mojih godina sa tetovažom lubanje na svom vratu.Udaljio sam se od ekipe,naručio turu za mladu curu i započeli smo konverzaciju.Alkohol joj je lako pomutio razum pa smo se spetljali u kotlovnici obližnje pečenjare u koju smo se zaputili nakon što je izvalila da bi joj dobro sjeo topli hot dog.Ljubljenje je bilo slatko,ostavila mi je na komadiću salvete olovkom ispisan svoj broj.I ne nisam je nazvao sljedeće jutro,jer mi je glava pucala od cuge ali imam to u vidu...
fliper11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 15:27   #190
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Tomica poznatiji kao Letva
Win ♥


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 17:58   #191
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
Ja ću sa vama podijeliti svoje iskustvo u traženju slobodnih cura!Radni je dan bio,moj posao u pekari bližio se svome kraju,zadnja štruca polubijelog kruha bila je friško servirana mome kolegi Jusufu za prodaju.Skinuo sam pregaču,otišao do stana,nešto prizalogajio,istuširao se i legao.Oko 21:00 zvoni mobitel,bio je to moj prijatelj Zvonko koji mi predlaže da izađemo u izlazak u jedan lokalni noćni klub ali prije toga kako običaji bivaju odlazim u lokalni/kvartovski pub na piće zagrijavanja.Bila je to scena za zapamtiti,Zvonko je okupio nekadašnji gang iz mladih dana,sve njuška do njuške.Prvog kog primječujem iz te ekipe je Tomica poznatiji kao Letva inače hardkor navijač NK Stupnika,čovjek sa debelim dosjeeom i masom zabrana,zagrlio sam ga i izljubio a ostatak ekipe je čekao svoj red za pozdrav.Pozdravljam se sa Fabijanom tj Fabekom Švalerom jakim stiskom ruke,zatim sa Štangom lokalnim štemerom i naposljetku sa Ilijom čovjekom sa 3 razreda osnovne škole koji se bavio klošarenjem i živio sa starcima.Izrokali smo 2-3 runde tekila i medica te se zaputili u noćni život tj noćni klub.Glazba je bila jako glasna treštala je neka istočnjačka šupendara ali nismo tu došli zbog glazbe.Došli smo zbog slobodnih djevojaka koje su nas skidale pogledom.I da,to je taj prijelomni trenutak,u klub je ušla ONA,djevojka mojih godina sa tetovažom lubanje na svom vratu.Udaljio sam se od ekipe,naručio turu za mladu curu i započeli smo konverzaciju.Alkohol joj je lako pomutio razum pa smo se spetljali u kotlovnici obližnje pečenjare u koju smo se zaputili nakon što je izvalila da bi joj dobro sjeo topli hot dog.Ljubljenje je bilo slatko,ostavila mi je na komadiću salvete olovkom ispisan svoj broj.I ne nisam je nazvao sljedeće jutro,jer mi je glava pucala od cuge ali imam to u vidu...
Predivno
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 21:52   #192
^ siguran sam da je ovo ostvarenje snova svih slobodnih cura 25+

Zadnje uređivanje haram : 19.09.2014. at 21:57.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 23:54   #193
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
zasto se klasificiras kao luda ...
a dobro...onda bolesna. ma luda mi bolje zvuci...
__________________
R 96; R 96.0; R 96.1; R 98; R 99

https://www.youtube.com/watch?v=gFj8MwiWXKg
annamelanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 00:02   #194
Quote:
annamelanie kaže: Pogledaj post
a dobro...onda bolesna. ma luda mi bolje zvuci...
Tko god te uzme k sebi imat će totalno lood provod
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 13:24   #195
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Tko god te uzme k sebi imat će totalno lood provod
no,zato i velim da sam luda!

__________________
R 96; R 96.0; R 96.1; R 98; R 99

https://www.youtube.com/watch?v=gFj8MwiWXKg
annamelanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 12:44   #196
Jpa isto uvijek naletim na frikuse neke,ali definitivno ima dobrih i pametnih cura...samo što nemam strpljenja i volje se potrudit oko takve! Znači greška je čisto u meni! Jednostavnije i čak zanimljivije mi se zabavit s nekom frikusom na mjesec dva i krenut dalje... Poanta je da normalnih cura ima svugdje,samo treba vremena i truda da dođeš u njezinu milost i steknes povjerenje... Nemos imat normalnu i jebat na prvom dejtu
__________________
Think fast,act right or die hard..
decoy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 22:34   #197
Zar vrat nije loma čudno mjesto za tetovažu ?
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.