Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2014., 05:31   #981
Quote:
cobja kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam Beko frizider CHA33100S, star 5 godina (istekla garancija). Juce prestao da hladi u gornjem-friziderskom dijelu, naime pokazuje 19 stepeni, dok je u donjem zamrzivackom dijelu -22 stepena. Sta mislite, sta moze biti, da li nedostaje gasa iili nesto drugo. Evo imam i sliku frizidera u atacmentu.
Nisu mi poznati Beko proizvodi, ali prema opisu kvara predpostavljam da je hladnjak dvomotorni. Kvar bi mogao biti ili na termostatu hladnjaka ili na kompresoru.
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 10:46   #982
Quote:
in@ kaže: Pogledaj post
Nisu mi poznati Beko proizvodi, ali prema opisu kvara predpostavljam da je hladnjak dvomotorni. Kvar bi mogao biti ili na termostatu hladnjaka ili na kompresoru.
Ok, hvala na odgovoru. Evo slikao sam njegovu specifikaciju
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20140816_104740.jpg‎
Views:	141
Size:	9.8 KB
ID:	13558  

Zadnje uređivanje cobja : 16.08.2014. at 10:55.
cobja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 12:42   #983
Quote:
cobja kaže: Pogledaj post
Ok, hvala na odgovoru. Evo slikao sam njegovu specifikaciju

I ugasio sam ga, ostavicu citav dan da se odledi, mozda je negdje zastoj u sistemu.
cobja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 21:02   #984
Quote:
cobja kaže: Pogledaj post
I ugasio sam ga, ostavicu citav dan da se odledi, mozda je negdje zastoj u sistemu.
Da prijavim sta se dalje desilo; nakon tri sata odledjavanja, ukljucio sam ga ponovo i zamislite, poceo je da hladi i ohladio na 4 stepena, ali nakon 2-3 sata rada ponovo je pocela da raste temperatura ali opet samo u dijelu gdje je frizider. Ponovo ga iskljucim i nakon pola sata ukljucim i evo ga sad ponovo radi, tj.spusta temperaturu, vec je na 7 stepeni spustio, a cije se i kompresor da radi. A kad je poceo da dize temperaturu nije se cuo rad kompresora.

Sta li bi moglo biti pa ga iskljucivanje i ponovno ukljucivanje "ozivi"?
cobja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 21:44   #985
Pozdrav, imam skrinju Gorenje zs 310, nekih 15g stara. Pocela je non stop raditi, valjda jedno 22h u danu vrti. da li je problem termostat? gdje se termostat nalazi na toj skrinji? kako doci do njega, cijena termostata? inace ok ledi, ali probo okretat termostat vise-manje svejedno cijelo vrijeme vrti...

evo slikice skrinje. hvala na pomoci


fatalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 21:48   #986
otvori poklopac i prati"žicu"
jationmivioni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 00:21   #987
Stavi termostat na 1 i podigni škriju (cijelu) za cca 5 cm i uz to odmakni malo od zida. Također dobro očisti crnu rešetku sa zadnje strane. Koliko vidim zatvorena je u nekoj podrumskoj prostoriji i jednostavno joj fali malo zraka.

Quote:
fatalista kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam skrinju Gorenje zs 310, nekih 15g stara. Pocela je non stop raditi, valjda jedno 22h u danu vrti. da li je problem termostat? gdje se termostat nalazi na toj skrinji? kako doci do njega, cijena termostata? inace ok ledi, ali probo okretat termostat vise-manje svejedno cijelo vrijeme vrti...

evo slikice skrinje. hvala na pomoci


__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 10:21   #988
HITNO POMOĆ

ovako nisam vas čitao od početka, ali zanima me jedno. Prije 5 i pol godina kupio sam frižider Gorenje ( gore hladnjak dole ledenica). Odjednom je počeo štekati. Ovako nisam siguran ali kažu senzor da je otišao. Da ja vama prvo pojasnim kako izgleda kvar. Hladnjik i ledenica rade normalno, e sad kad se temperatura nakon par puta otvaranja spusti on se ne želi ponovo sam upaliti , nego ja moram isključiti sve iz utičnice i ponovo ga ručno upaliti i onda opet radi pa kad se ohladi iznutra okej je, i opet nakon otvaranja par puta kad se temp spusti neće sam da počne hladiti. Garancija prošla pred koji mjesec dva. Šta sad da radim? I da li je to taj kvar koji mislim da je? Senzor????Majstori pomagajte?
hsale80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 22:49   #989
Angry

Trebam dobrog i ne pretjerano skupog majstora za gorenje frižider radi izmjene termostata...
može kontakt na pm.

Zadnje uređivanje plocica7 : 03.09.2014. at 22:50. Reason: krivo poslano
plocica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 20:41   #990
Molim HITNO savjet stručnog servisra za QUADRO hladnjak 541E

Imam problem sa hladnjakom Quadro 541E. Na displeyu se pokazuje oznaka SR . Bio je majstor koji je promjenjio elektroniku (na poleđini frižiderra

Hladnjak je hladio pa je nakon 12 h prestao hladiti. Zatim je ponovno došao majstor i promjenio chipove na displeyu i počeo je hladiti i pokazivati oznake temeperature. Međutim nakon dva sata ponovno se upalila oznaka SR.

Hladnjak sam izgasila i nakon deset minuta upalila i opet ista oznaka. Zasada hladnjak hladi ali se bojim skorog prestanka. O čemu se radi ???

Majstor koji je došao pokupio je lovu ali nije popravio kako treba , očito je da nezna što treba napraviti.

Molim pomoć Hitno!
SANDROME is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 12:59   #991
Molim vas za pomoc :/
Imam candi frizider-zamrzivac cscn 6615 star 5 godina i zadnjih 7 dana vrlo lako otvaram zamrzivac i zaledjuju se vrata (inace je nofrost).
Skinula sam gumu, ocistila je i vratila no i dalje je isti problem pa me zanima jel to do gume-dal da je kupim i stavim novu il moze biti jos nekaj.
Zvala sam servis no za dolazak i promjenu gume traze cca 550kn sto je za moja primanja malo previse.

Jel ima jos nekaj kaj se moze uciniti?
Hvala :*
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 14:48   #992
Na koliko ti je namješten frižider, probaj ga malo smanjiti pa onda vidi..
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:09   #993
fridge je na -5 a zamrzivac na -18 kao i uvijek
vidjela sam neku malu pukotinu na gumi i probala je zalijepiti no i dalje ne dihta.
Kod moje mame doma, kad zatvoris skrinju napravi se vakum i nemres otvorit vrata dok kod mene mozes bez problema :/
a1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 05:15   #994
Najbitnije da ti je niska temp.dolje u zamrzivaču da ti se ne pokvari meso. Ne moraš razbijati glavu ako ti napravi vakuum ili ne.
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 09:51   #995
Hladnjak Quadro

Kombinirani hladnjak QAuadro 540 - kako mi donji dio frižidera ne hladi ni kad smanjim hladnoću, ništa , temperatura je dolje 19 stupnjeva a gore - 16. Koji uzrok može biti? Dali su to klapne ili nešto u toj hebenom hladnjaku.

Užas ,koga zvati, koji majstor me neće oderati a popravit
SANDROME is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:17   #996
Koji grad? Morate napisati gdje živite.

catela, u Zagrebu. Ne dolazi nam često, ali kada je bio unazad dosta godina čovjek pregledao situaciju, i konstatirao da može popraviti, ali da će:
- popravak biti skup
- da je cijeli aparat u komi.

Preporučio nam je da ne popravljamo. Korektno i pošteno.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 12:38   #997
Koji ugradbeni frižider kupiti, a da nije Elecrolux,
bgonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 13:50   #998
Elektroluxi ne valjaju?

Bosch, Whirpool, Siemens (nisam siguran gdje ih ima u Hrv), Miele, Candy, Gorenje, Končar... Ne nužno tim redom. Ikea ima odjel aparata, navodno za sve daju 4 ili 5 godina garancije.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:04   #999
Pozdrav,
Imam gorenje mali ugradbeni hladnjak star svega nekoliko mjeseci i prilikom paljenja motor pucka mu unutarnja stražnja strana, dali to pucka led ili nešto nije u redu sa njime ?
Alma2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 15:35   #1000
Sve je u redu. S vremenom će to pucketanje biti sve slabije, a javlja se na plastici zbog velikih promjena temperature.



Quote:
Alma2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Imam gorenje mali ugradbeni hladnjak star svega nekoliko mjeseci i prilikom paljenja motor pucka mu unutarnja stražnja strana, dali to pucka led ili nešto nije u redu sa njime ?
__________________
...dovedite mi poštenog političara pa ću ja vama dovesti nevinu kurvu...
in@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.