Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2007., 23:48   #1
Unhappy Dabroston

Dakle,moja mama je do prije 2 mjeseca imala sasvim normalnu mengu da bi joj samo odjednom prestala.Gin.joj je dao Dabroston,prva terapija nije pomogla i nakon što su produžili 5 dana i dalje ništa.Sad je dobila neke druge tablete,ne znam naziv,uglavnom ima 12 crvenih i 16 bijelih,ili obrnuto i rekao joj je da ako ne dobije ni od tog mora početi piti hormonsku terapiju tj.neće uopće više imati menstruaciju ali će ju filati hormonima da se ta promjena ne osjeti tako jako.
Ima 47 godina i mislim da je definitivno prerano za to i strah me je njezinog ponašanja jer već je sad sva nabrijana i živčana i ima katastrofalne promjene raspoloženja.Uostalom imam osjećaj kako će sad nekako puno brže stariti?!
Ne želim da mi mama bude stara KAKO DA DOBIJE PROKLETU MENSTRUACIJU?!!
starr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 14:35   #2
Sve je ok. Mama ti je bila kod doktora koji joj je sve objasnio. Dakle, pod kontolom je i čini se sve da dobije mengu. Problem je, dakle, gdje? Nemoj se brinuti.

Ne moraš se brinuti ni zbog starenja jer je to sastavni dio života. Svi ćemo mi ostarjeti i umrijeti. Eto.
Što se tiče nekih savjeta kako da na prirodni način odgoditi menopauzu, to stvarno ne znam.
lopticahopsica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.