Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 15:42   #21
Quote:
Ar1st0cr4t kaže: Pogledaj post
A ja seks i vezu sa lijepim i kvalitetnim.
Također

Samo sam htio istaknut kontrast onom šta je on reko
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:49   #22
Quote:
Ar1st0cr4t kaže: Pogledaj post
Yup, slično je sa pričama na forumu kaj se tiče debljih cura.
U smislu, dobra mu je za seks, ali nije za vezu.
Privlačna za seks, kao, ali generalno ipak neprivlačna.
To mi je mistery.
Ovo je i meni misterija. Pa ak udjem nekim u ff odnos onda se mozda i potajno nadam da ce bit nesto vise.
A i neznam kak moze netko nekoga jebat tko mu je eto neprivlacan za vezu
Ono to kao legalna i besplatna prostitucija. :S
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 16:01   #23
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Kako se ti seksaš sa neprivlačnom osobom? Kako te nije sram? Kako ti se digne? Šta dobivaš time?
Mentalno neprivlacna.

Ali ni fizicka privlacnost nije nesto diskretno (privlacan/neprivlacan). Netko ti moze biti manje privlacan, netko vise.

Ova slika ce ti pojasniti. Dakle, s odbojnom osobom (0-5) neces imati nista (osim mozda ONS-a nakon dovoljne kolicine alkohola ili poduze nejebice).
Ali imas dio od 5-8 gdje je osoba relativno privlacna, nedovoljno za nekakvu vezu ali ok za seks.
Za ozbiljnu vezu ocekujes da bude ipak jako privlacna.

AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 16:08   #24
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Mentalno neprivlacna.

Ali ni fizicka privlacnost nije nesto diskretno (privlacan/neprivlacan). Netko ti moze biti manje privlacan, netko vise.

Ova slika ce ti pojasniti. Dakle, s odbojnom osobom (0-5) neces imati nista (osim mozda ONS-a nakon dovoljne kolicine alkohola ili poduze nejebice).
Ali imas dio od 5-8 gdje je osoba relativno privlacna, nedovoljno za nekakvu vezu ali ok za seks.
Za ozbiljnu vezu ocekujes da bude ipak jako privlacna.

[IMG]http://ortegaian.com/wp-content/uploads/2014/08/dating.jpg[IMG]
Vidio sam to, al smatrao sam da je to šala.

Ako mi je mentalno neprivlačna neću ju ni poševit. Ups.

I dalje mi nije baš jasno, al nema veze. Ja funkcioniram na principu ili oboje ili ništa pa mi vjerojatno nećeš moć objasnit.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 16:09   #25
Joj, ti Nomadovi grafovi i dijagrami...
Ar1st0cr4t is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 16:21   #26
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Ovo je i meni misterija. Pa ak udjem nekim u ff odnos onda se mozda i potajno nadam da ce bit nesto vise.
Ovo mi nema smisla. Osoba ima sve sto treba za dobru vezu a ti s njom ulazis u ff odnos i jos se nadas necemu vise. Zasto?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 17:07   #27
HC skala .. hahahhah!
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 00:32   #28
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ovo mi nema smisla. Osoba ima sve sto treba za dobru vezu a ti s njom ulazis u ff odnos i jos se nadas necemu vise. Zasto?
Krivo si shvatio/shvatila moj post.
Probaj procitat jos jednom
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 21:48   #29
Nastavite općiti bez obzira na sve.Možda postignete novu razinu interkorsa.
Onomatogeuron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 00:51   #30
Jednostavno nikako ne mogu shvatiti zašto bi netko uopće ulazio u FF odnos, mislim to smo prepisali iz američkih filmova i njihovih života. Postavljam pitanje zašto ulazite u FF odnos? Ja sam svakog dečka koji je to nudio otkačila. Pa radije bi bila s nekim tjedan dana pa prekinula ako vidim da ne ide nego ovako. Osobno bih se jako loše osjećala. Sad će neki reći kad nisu spremni za vezu, ali zašto se bojati veze Ja sam bila u dosta dugim vezama ali sam na početku veze postavila temelje i rekla da nema ni polaganja računa ni kontroliranja, nema simbioze i nema varanja. Znači jedan zdrav odnos između dvoje ljudi gdje postoji neko povjerenje, nema davljenja i pitanja "gdje si? s kim si? blabla I onda mi nije jasno zašto ljudi u 20-im, 30-im ulaze u FF odnos, a mogu imati sasvim opuštenu vezu. Ne znam da bih mogla s nekim biti intimna ako bi mi se to svodilo samo na odradu toga (seksa) jer u takvim odnosima ne bih trebalo biti nježnosti, maženja i svega onoga što dovodi do mogućeg zaljubljivanja.
jumelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 01:50   #31
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ako mi je mentalno neprivlačna neću ju ni poševit. Ups.
Isto i kod mene. Moze zenska izgledat kao model i bit prezgodna, ali ako je u glavi zatucana tada joj nebi prisao ni blizu. Meni je bitno da se kuzim s doticnom ako vec mislimo nesto imat, a sponzoruse, egoistice, i ne znam kakve fufe ne mogu ni smislit.
Frendovi mi misle da pricam gluposti po tom pitanju, no oni su plitkoumni bedaci koji bi sevili sve kaj hoda i lijepo izgleda.


Quote:
jumelle kaže: Pogledaj post
Jednostavno nikako ne mogu shvatiti zašto bi netko uopće ulazio u FF odnos
Jer smo svi ljudi od krvi i mesa, i imamo tjelesne potrebe
Jebiga ali ima nekih takvih stvari u zivotu koje su nam svima potrebne, a naravno ne mozemo to dobiti samo tak. Zato postoje ti kompromisni odnosi di su obje polovice zadovoljne a ne moraju ulaziti u nista dublje. Znaci cisto potreba radi.
Glupo je za ikakve potrebe stvarat uvjete tipa da moras bit u vezi da bi imao seks. Nije bas ni lako naci vezu.

Meni je to funkcioniralo najbolje.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 21:00   #32
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Jer smo svi ljudi od krvi i mesa, i imamo tjelesne potrebe
Jebiga ali ima nekih takvih stvari u zivotu koje su nam svima potrebne, a naravno ne mozemo to dobiti samo tak. Zato postoje ti kompromisni odnosi di su obje polovice zadovoljne a ne moraju ulaziti u nista dublje. Znaci cisto potreba radi.
Glupo je za ikakve potrebe stvarat uvjete tipa da moras bit u vezi da bi imao seks. Nije bas ni lako naci vezu.

Meni je to funkcioniralo najbolje.
Oduvijek su ljudi imali takve potrebe, ali onda su išle prodavačicama ljubavi. Normalno tko bi sad plaćao neku žensku za sex kad to može dobiti besplatno. Ne znam poštujem svačije stavove ali ja jednostavno ne bi mogla biti s nekim intimna ako nešto prema njemu ne osjećam. I gotovo uvijek u FF odnosima jedna strana nadrapa jer se jave osjećaji. Evo ja sam bila u dvije ozbiljnije veze (ukupno 9 godina), u svakoj vezi smo išli na ljetovanja, putovanja odvojeno, izlazili smo ponekad zajedno ponekad svak sa svojim društvom. Nije bilo davljenja i simbioze i da, nismo se varali jer sam imala dogovor sa njima ako netko nađe nekoga da to kaže i da se prekine. Tako da za mene veze nisu obveze.
jumelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 10:25   #33
Po meni FF odnos kompliciran nikad neznas na cemu ne mislim to doslovno nego barem po meni u to ulaze frustrirani ljudi i sl.Bolje su veze i sex u njima. Sa emocijama i svime jel tu jedino bar ja mogu uzivat.
__________________
MY GENERATION IS ZERO
saint jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:57   #34
ja u takav odnos udjem jer se bojim veze, neke cudne manije, fobije, da ce me se zarobiti, iskoristavati, ostaviti, da necu moci podnijeti ak odnos se prekine, da ce me prevariti. Ma na kraju ispadne sve još luđe, tj ja ispadnem, i osjecam se upravo ovak kak nisam htjela da se osijecam. I da, nemam pravo prigovora na ništa, jer realno niti nemam.

Slijedeci put kad mi se netko svidi, ulazim u vezu, pa makar i sa strahom, drugacije ga necu pobijediti.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:16   #35
Quote:
Ar1st0cr4t kaže: Pogledaj post
Iako ne kužim ljude koji mogu razlikovati seks i emocije (tj. zaljubljenost). Nekak je prirodno da će se pod velikom kemijom i seksualnom kompatibilnošću stvoriti ljubav.

Slazem se s ovim.

Sto se tice pitanja autorice, da ti zelis vezu s njim ne bi se ovako preispitivala i vagala. Ako je seks odlican, nastavi taj FF odnos. A dalje sto bude, bit ce
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:24   #36
Maddie nema straha samo naprijed po meni jedino u vezi mos biti ispunjen .Do kraja.
__________________
MY GENERATION IS ZERO
saint jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:38   #37
Vjeruj mi ima ljudi koji se preispituju, i to ne znaci da ne zele vezu s tom osobom. Znam ja po sebi, bar sam ja takva. Kad je hladan, nezaintresiran, ja luda ko siba. Kad je sve recimo ok, bio ok dan, sve super, ja u glavi radim kalkulacije, trazim mane,osjecam grc u stomaku, knedlu u grlu, dodje mi da pobjegnem. Sjecam se jedne situacije, on spava, ja na drugom krevatu i gledam u njega, i mislim si kak je odvratan, u meni sve kljuca bježala bi odatle. Zato udjem u odnos bez obveze, jer onda ni ja ne moram dati, nitko me ne pita, nitko me ne ce upoznait i reci ova ne valja, nitko nece ocekivati nista od mene. ALi to je zajebana igra uma koja te odvede u još gore situacije od onih kojih se bojis, jer zapravo zelis vezu, a boris se svim silama protiv nje.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:44   #38
Maddie, ne mislis li da mozda jos nisi naisla na nekog s kime bi htjela biti u vezi?
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:45   #39
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
i mislim si kak je odvratan, u meni sve kljuca bježala bi odatle.
Zasto si s nekim tko ti je odvratan u bilo kakvom odnosu?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 12:59   #40
Ne znam kako da vam objasnim, nije osoba odvratna, nego cu ja izmisliti razlog, naci manu koja ce meni biti nepremostiva, npr sjecam se jedne prigode, tj mane, njegov brat ne zna razlikovati č i ć. pa ne mogu ja biti s njim, grozno, hhahahahaha, i smijem se i i mislim si stvarno si sjebana, jer br. jedan, svi imamo mane, i broj 2 mana koju sam mu nasla je toliko apsurdna i ne bitna pa cak i da i on ne zna č i ć ako je uglavnom ok, kuzite? Ja trazim manu, da bi se mogla hladiti od osobe.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.