Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2004., 15:13   #201
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:

Zna li netko kako se zove Švrćo (sin Maze i Lunje, tj. Dame i Skitnice) u originalu?
Scamp. Zakljucila iz toga sto se nastavak zove: LAdy and the tramp; the Scamp's adventures....
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 15:52   #202
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
I ona pizdarija di si morao s lopticom gadjat ciglice!
Arkanoid
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 15:54   #203
Re: Kasno Marko na Kosovo stiže...

Quote:
Nephrite kaže:
Sjeća se tko Todora i Fedora?
"pojdi z manom"
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 13:26   #204
Quote:
kemik kaže:
tko se sjeca jednog igrano-crtanog dugometraznog filma, o nekakvom klincu koji za obzic (rodjendan?) dobije nekakav veliki poklon
...
Tko zna ima virtualno od mene...
Sazno jucer navecer, zove se "the package", radil ga je chuck jones i cini se da ga nema na eMule shto je vjerojatno rezultat toga da je "package" izgleda izraz za muski spolni organ u transvestita i sl. zena koje ga imaju
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 21:28   #205
kao prvo, pozdrav...
ja sam novi ovdje, jako novi... da budem iskren, javljam se jer imam problem i nadam se da bi mi netko od vas mogao pomoći...
radi se o štrumfovima... zanima me kako se na hr zvao onaj štrumf koji se po engleski zove "Snappy Smurf"...
bio je, ako se ne varam, pun energije i živahan i samo ga je papa štrumf mogao smirit...

unaprijed hvala... puno hvala...
Argus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 01:02   #206
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Sazno jucer navecer, zove se "the package", radil ga je chuck jones i cini se da ga nema na eMule shto je vjerojatno rezultat toga da je "package" izgleda izraz za muski spolni organ u transvestita i sl. zena koje ga imaju
Pretpostavljam da mislite na "Čudotvorni paket".

Pa već se naveliko pisalo o tom filmu...

Ja ga još uvijek imam na VHS-u.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 01:21   #207
Re: Kasno Marko na Kosovo stiže...

Quote:
Nephrite kaže:
Lupin III

U biti slika to najbolje kaže >>> KLIKNI ME, KUJO!
Simpa slikica....si to ti crtao???

Kaj se Supermana tiče, Fleischerovog, tu se slažemo....HEJ! pa i Disney je tehnike kopirao od Fleischera.


Nego baš sam jučer pogledao Lupin III - First Contact...kak'ti 0-ta epizoda. Simpa je.

Budem možda podjelio ponešto DVDova sa tim filmom tam na Oazi čim mi prođe ova blagdanska strka.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 12:00   #208
Quote:
Icepick kaže:
Pretpostavljam da mislite na "Čudotvorni paket".

Pa već se naveliko pisalo o tom filmu...

Ja ga još uvijek imam na VHS-u.
Sad sam malo potrazila, i kaze imdb da chuck jones nije radio film koji se zove "the package"...

jedina sansa da ga se ikad dokopam je da mi icepick presnimi VHS pa da ga ja mozem prebaciti na CD...

Icepick, budes tak dobar? Budes, budes?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2004., 14:15   #209
Quote:
Argus kaže:
zanima me kako se na hr zvao onaj štrumf koji se po engleski zove "Snappy Smurf"...
bio je, ako se ne varam, pun energije i živahan i samo ga je papa štrumf mogao smirit...
Ja se iz starih epizoda sjecam samo vicka, al to je onaj s explozivnim poklonima
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 13:26   #210
Quote:
Icepick kaže:
Pretpostavljam da mislite na "Čudotvorni paket".

Pa već se naveliko pisalo o tom filmu...

Ja ga još uvijek imam na VHS-u.
Jedan izvrstan prijevod na hrvatski...

Film se zove The Phantom Tollbooth (naravno da ga nisam mogla samo tako naci!!!)

Imam ga (thnx, Ice!!!), i upravo je u fazi prebacivanja u .avi ili slicno... Nije bas najbolja snimka, ali kako bude, bude!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 14:39   #211
Ej, jel se netko sjeća (ja sam bila jako mala ) animiranog - lutkarskog filma, išao je navečer prije dnevnika, čini mi se da je bio engleski, radilo se o skupini prijatelja - svaki je imao neki fora nadimak, stila Učo ili tako nešto.

Uh, sve mi je u magli ali se sjećam da je bio super zabavan!!!

Sjeća li se netko od starijih?
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 15:27   #212
Našla sam!!! Zovu se u originalu The Wombles, evo link
Sjeća li se netko kako su se zvali na hrvatskom?

Bili su fantastični
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 15:45   #213
Kaje to islo na hrvackom? Ja znam sa childrens channel da sam gledo o njima i bilo mi je totalno slatko a imo sam i igricu na commodoreu i da se jedan od njih zval wellington i da su vjecno kopali po smecu i pokusavali upotrjebit sve one pametne stvari koje su glupi hjumani nesmotreno bacili. Moji heroji
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 16:06   #214
Da, ali to je bilo jako davno, možda negdje oko 1980. (kraj 70-ih, početak 80-ih). Ja ih se jako slabo sjećam, znam da su mi bili jako dobri i stalno su nešto izvodili. Pročitala sam da su napravili i neku novu verziju 1998.
Baš bi ih ponovo gledala
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 16:14   #215
E sad da sam doma, potrazil bi najavnu muziku
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 16:33   #216
Mi smo ovdje kod mene u Španskom imali lokalnu satelitsku do pojave kabelske. Na njoj je dosta dugo išao Sky One dok nije ukinut.
Jebote najbolja stvar koja mi se dogodila u životu. Na njemu sam praktički naučio engleski.
Sjeća li se tko od vas one emisije sa crtićima koju je vodio mačak -lutka. Zvala se DJ Cat Show. Čovječe moj, koji su to bili crtići, eeeeeeee. Transformersi, Ins.Gadget, Dennis, ne mogu se sada sjetit svih. Prije toga je išao serijski Skipper. Pa onda navečer Američko hrvanje-Hulk, Undertaker i co. A vikendom Fun Factory- sjećam se bio je neki crtić gdje je neki ranger imao moći pume, vuka, orla, medvjeda itd. i prijatelj mu je bio neki cool konj.
A onda su taj kanal ukinuli, plakao sam kao rainforest, još više nego kada su ukinuli Teleclub.
Ali se onda pojavio ChildrensChannel, pa Cartoon Ntw i ostalo je povijet.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 16:33   #217
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
E sad da sam doma, potrazil bi najavnu muziku


Ja ću ih si staviti na desktop, baš su mi cool
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 16:48   #218
Quote:
fortaleza kaže:
Mi smo ovdje kod mene u Španskom imali lokalnu satelitsku do pojave kabelske. Na njoj je dosta dugo išao Sky One dok nije ukinut.
Jebote najbolja stvar koja mi se dogodila u životu. Na njemu sam praktički naučio engleski.
Sjeća li se tko od vas one emisije sa crtićima koju je vodio mačak -lutka. Zvala se DJ Cat Show.
Yep, imam identicnu pricu mog zivota osim shto sam djetinjstvo proveo u vrbanima

DJ cat mi je cesto znao ic na jednu stvar, al su crtichi bili predobri, bar u toj dobi, danas neke od njih gledo da mi neko plati (npr. Denver the last dinosaur - the gayest '80s series ever)
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 21:33   #219
Re: Re: Kasno Marko na Kosovo stiže...

Quote:
Icepick kaže:
Simpa slikica....si to ti crtao???
I wish. Crtež je by J. Scott Campbell. Za Wizard Magazine. Nekakav hommage '80-ima.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 21:41   #220
Quote:
fortaleza> Sjeća li se tko od vas one emisije sa crtićima koju je vodio mačak -lutka. Zvala se DJ Cat Show.


Daaaaaaaa....to sam obožavao gledat.

A prije nego što je bio Sky One vikendom su išli oni ranojutarnji na Super Chanell: G.I.Joe, Transformers, Thundersub, Inhumanoids....

Ovaj potonji mi je baš ostao u dobrom sječanju sa onim monsterima.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.