Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 20:47   #41

Mi idemo u postupak privatno. A ne da mi se sad opet do dr.opće prakse gnjaviti s uputnicama...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 21:06   #42
Da, nažalost, ja sam isto morala toliko čekati na savjetovanje, i izgubila jedan ciklus samo zbog toga...i onda sam bila te divne sreće da sam i sljedeći ciklus morala čekati zbog ciste...kad te hoće, onda hoće

evo danas 1 dc... i čekam pregled pa ćemo vidjeti jel sad napokon sve ok...prošla me euforija od tog silnog čekanja nečega...
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 22:43   #43
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post

Mi idemo u postupak privatno. A ne da mi se sad opet do dr.opće prakse gnjaviti s uputnicama...
Obiteljski centar si zvala na Borovju?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 22:45   #44
Jedan jedini je broj, koliko znam
I google mi to potvrđuje
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 23:09   #45
Mi smo tam brzo dosli na red i jos par dana cekali potvrdu
I isto sam trazila popodne iza 5
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 23:16   #46
A evo i Ninna isto čekala 3 tjedna i zbog njih propustila ciklus. Nisam jedina

Držite fige za Karlovac, možda je tamo bolje
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:53   #47
Bubice citam na rodi - lijekove kupuj u ljekarni filipovic, to nije ona blizu Lucija. Jedno 700 m dalje je u Zagorskoj ulici a koliko znam oni su najpovoljniji sa lijekovima.

A za savjetovanje, si naglasila ovima u obiteljskom da vam je hitno radi postupka i probala zamoliti za sto hitniji termin? Mozda bi se smilovali
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:09   #48
Hvala sly Čitala sam o toj drugoj ljekarni, a sad mi se u glavi pomiješalo jel to ta ista...

A rekla sam da bi nam bilo hitno, ali žena je bila ful čudna

Ma da se ne ponavljam, čekamo pon, pa ćemo vidjeti
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 11:03   #49
bubica i ja se upisala za psih i pravno savjetovanje (zvala obiteljski centar)pa mi rekli da nemogu dobit termin prije 5og miseca...i da ce me zvat da kazu tocan datum...inace u postupak idemo cim prikupim sve te papire(na prirodni ivf)
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 12:13   #50
Ja zvala u Karlovac, ovaj tjedan dobijemo potvrde
Isto obiteljski centar. Fuckas zagreb
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 12:36   #51
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Ja zvala u Karlovac, ovaj tjedan dobijemo potvrde
Isto obiteljski centar. Fuckas zagreb
a ja maloprije zvala opet ove u Puli i rekla mi zena da ce mi u cetvrtak reci termin kad da dođemo..vjerovatno odmah poctkom 5og mjeseca a mozda i prije ma inace bi vec to bili obavili ali je pravnica bolesna...a zelimo to obaviti i jedno i drugo u isti dan jer je jednostavnije...

aj bas mi je drago da cete vi rjesit to ovaj tjedan!
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 10:29   #52
Evo mi smo ništa drugo nego ovo što sam naslov kaže, početnici. Pripremamo se na ivf na firulama u splitu u 9 mj.(bilo bi i prije da nije godišnjih). Mene zanima ako ima tko ovdje ko je nedavno bio na firulama u postupku, termin točan nismo dobili jer je doktor rekao da dođem sa potvrdama od pravnika i psihologa pa će nas zapisati za postupak. Dao nam je papir za svakog od to dvoje koji bi pravnik i psiholog trebali ispuniti i pečatirati i rekao da mi to služi kao uputnica. Za pravnika nam je dao točno kojim danom i u koju uru se može doći kod njih na firule kod pravnika, ali za psihologa nije ništa rekao, a ja od pustih informacija smaknula s uma pitati, pa ako mi koja od vas koja je to prošla može reći gdje ste vi to vadile i da li su vam trebale dodatne uputnice za vas i muža ili je ok samo s tim papirom doći?
__________________
Ja bi da je sve OK!!!!
sara2807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 22:37   #53
Sara mi nismo dobili nikakve potvrde koje pravnik i psiholog moraju pecatirati...mislila sam da to tamo daju i pecatiraju....u obiteljskom centru...bas cu ih nazvat da pitam......, i da., to za uputnice i mene zanima jer ja isto nemam pojam dali za njih treba uputnice ali nevjerujem,..mi smo naruceni za 2.5 za savjetovanje tj za dobit potvrde...(i za pravnika i za psihologa)...i onda u 6om mj prvi mpo postupak nadam se
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 23:38   #54
sara imaš pp

donatela, trebaš uputnicu za psihologa i ti i tm
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 06:34   #55
Da, za psihološko savjetovanje treba uputnica, curama od soc. ginića, muškom dijelu od njihovog dr. opće prakse.
Za pravno savjetovanje ne treba.
Napomena onima koji nisu u braku, preduvjet izdavanja potvrde o obavljenom pravnom savjetovanju je izjava o zajedničkom životu ovjerena kod javnog bilježnika.

Za one koji idu privatno ne znam kakva je procedura sa uputnicama.
Rosalin04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 07:21   #56
Ali ne treba uputnica ako idete u obiteljski centar. Ono to rade besplatno
Uputnice idu za savjetovanja po bolnicama
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 11:05   #57
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Ali ne treba uputnica ako idete u obiteljski centar. Ono to rade besplatno
Uputnice idu za savjetovanja po bolnicama
pa da,mi idemo u obiteljski centar u Puli...(ne u bolnicu) i zato mi nije bilo jasno sto ce njima uputnica tamo...jer kad sam se narucivala nisu mi spominjali nikakve uputnice rekli su mi samo da treba oib za oba partnera,kopija osobnih i ta izjava o vanbr zajednici...

znaci ipak netreba ni za pravnika ni za psihologa uputnica ako se ide u obiteljski centar???a nadam se da potvrde koje treba potpisati da imaju oni tamo..,...

a to za vanbracnu zajednicu znam(mi još nismo vjenćani) pa cemo morati posjetiti javnog biljeznika i pretpostavljam njemu platiti 100-200 kuna za tu potvrdu...


mene još brine uz te potvrde papa test koji treba biti ne stariji od godine dana..a on ako ga idem nanovo radit ceka se i po mjesec dana a to mi je predugo za cekati jer na konzultacije idem kraJEM 5og mjeseca pa sad neznam dali novi papa test mogu donjet naknadno...jer nevjerujem da kod nas imaju mogucnost onog brzog nalaza papa testa koji je gotov za 7 dana...a plati se 100 kn
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 12:13   #58
Za obiteljski centar ne trebas uputnicu, a oni tamo imaju izjave koje printaju

Za papu ne znam,mene dr pitao jel bila ok, nije pitao kad. Al ja sam radila prije 2 mj
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 22:36   #59
kupila sam brevactid 5000, tj štopericu...unutra nema šprice ni igle...
kakvu iglu trebam? isto ona tanka kao za gonal ili ne?

inače pametna ženska u ljekarni mi je rekla da igle i šprice od gonala uzmem i za štopericu...samo što gonal dobijem ujutro, a ovo vjerojatno navečer...
i kako onda s istim iglama, i ko je vidio dva puta istu iglu upotrijebit

i neznam tko će mi dati štopericu? znači moram na hitnu
jel znate možda da li se mora u onu glavnu hitnu na heinzlovoj ili može i u ove terenske po gradu
nitko od mojih to nezna niti mi se to usudi dati
Ninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 22:44   #60
ninna,
vjerovatno pikas vise gonala, pa je valjada mislila da ti ostane viska igli. dakle nekoristenih. njih zaista mozes koristiti u tu svrhu. no opet ti fali ona duza igla za izvuci NaCl i pomijesati s prahom.
moj ti je savjet da odes u dezurnu apoteku negdje i uzmes ogovarajuce sprice. piknes se sama navecer, kao sto si vjerovatno dajes sama i gonale.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.