Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2012., 09:25   #321
Quote:
balkon kaže: Pogledaj post

Znam da nitko od vas nije u mojim cipelama i da mi ne mozete reci sto da radim..ali ja znam..ne mogu vise biti u toj prici! Da, volim ga ali stvarno mislim da to vise nije najvaznije jer ja nisam bila sretna. Pa kao sto je netko vec napisao..i da ne postoji ni jedn drugi problem dovoljan je taj sto ja zelim svoju obitelj..djecu..a on to sa mnom nije bio spreman imati..kako je rekao zbog "duhova" koji ga proganjaju..ja mislim da je sebican i da me nije volio kao ja njega. Mozda grijesim, ali cak mi je i lakse tako misliti. Uzasno mi je tesko ali ne razmisljam o povratku jer sam uvjerena da nikad ne bih bila sretna s njim.
Hvala na odgovoru....sad mi je slika malo jasnija
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 10:27   #322
MIslim da je već negdje davno naprijed na ovoj temi zaključeno da za autoricu nema kruha u toj vezi.
Ako ona ustraje u tome pa neka joj bude, ali onda nek šuti i trpi
ottsep is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 01:36   #323
Quote:
balkon kaže: Pogledaj post
Kuzim ja sto ti pises i sto hoces reci..li gle..evo ti primjer.. Pozvani smo na vjencanje na koje bi voljeli ici. Ipak, necemo ici jer mi dragi kaze da je bas taj vikend jedan od dva vikenda koja moze taj mjesec biti sa svojim djetetom. Ja mu kazem da li bi se mogao dogovoriti da petak i subotu bude s njim a mi u nedjelju idemo na vjencanje jer je vjencanje u nedjelju. On kaze da nece raditi zavrzlame i da bi htio subotu i nedjelju biti s njim. I ok, nema veze, razumijem ja sve to. Kad eto, javi mu njegova bivsa da subotu ne moze biti s djetetom (razlog nema veze s vezom) nego samo u nedjelju i on kaze da ok, da mu je svejedno, da mu se neda vise natezati. Znaci kad ja predlozim da se dogovori da umjesto subote i nedjelje bude s djetetom u petak i subotu onda ne moze. Ali kad dobije samo nedjelju jer njoj tako pase onda je ok jer mu se neda natezati. I sto da ja tu ignoriram i kako???


joj macko znam kako je tesko i znam koliko to izluduje do krvi ali meni se cini da ga zaista volis a cini mi se da i on tebe eto samo se i izvrce preko leda da ugodi NJOJ iako to zapravo ,svi znamo,nema veze s njom vec s djecom.Situacija nije laka ni malo ,samo zapamti da bas sve sto ona radi ,radi upravo zato sto zna da tebe to izuva iz cipela i da to narusava VAS kao par.Ako ti kazes da je bijelo ona ce tvrdit da je crno i napravit skandal sve dok ti i on ne kazete : jest crno je ! e onda ce ona reci : ne ipak je bijelo...i tako u nedogled....

gledaj ti zivis u toj situaciji i ti znas najbolje ...ali moras i znati da ona nece prestati dok vidi da moze utjecati na vasu vezu ...bez obzira sto ona nebi imala bas nikakve koristi od toga da vas dvoje propadnete ....
__________________
...I am not bound to please thee with my answer....
William Shakespeare
inka1104 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 10:41   #324
..

a kaj tocno ti hoces? da tebe stavi ispred svog djeteta? to nece napraviti, nikada.
hoces djecu? s njim je najvjerojatnije neces imati. kao sto je jednu ostavio s djetetom zbog druge, tako postoji i sansa da i drugu s djetetom ostavi zbog trece. a to iziskuje znatne materijalne i psihicke muke, pa mu se ne da s tim zajebavat.
ono kaj bi ti ja savjetovala da se prispodobis i razmislis kaj hoces od zivota. neku histericnu babu koja ce ti zagorcavat zivot do kraja zivota, muskarca s kojim neces imati nista, zivot koji neces moci isplanirati nikada onako kako zelis. ak je to vrijedno tvoje ljubavi onda odi u to. stisni zube i ne kukaj nad svojom sudbinom. ak to nije to onda se makni od toga.
znala si u sto ulazis. kaj si mislila? da ce svijet zapljeskati jer si ti usla u vezu sa zauzetim muskarcem koji ima dijete? da ce zivot s takvim covjekom biti bajka? da ces moci graditi vas zivot bez repova iz proslosti?
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 11:24   #325
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
a kaj tocno ti hoces? da tebe stavi ispred svog djeteta? to nece napraviti, nikada.
hoces djecu? s njim je najvjerojatnije neces imati. kao sto je jednu ostavio s djetetom zbog druge, tako postoji i sansa da i drugu s djetetom ostavi zbog trece. a to iziskuje znatne materijalne i psihicke muke, pa mu se ne da s tim zajebavat.
ono kaj bi ti ja savjetovala da se prispodobis i razmislis kaj hoces od zivota. neku histericnu babu koja ce ti zagorcavat zivot do kraja zivota, muskarca s kojim neces imati nista, zivot koji neces moci isplanirati nikada onako kako zelis. ak je to vrijedno tvoje ljubavi onda odi u to. stisni zube i ne kukaj nad svojom sudbinom. ak to nije to onda se makni od toga.
znala si u sto ulazis. kaj si mislila? da ce svijet zapljeskati jer si ti usla u vezu sa zauzetim muskarcem koji ima dijete? da ce zivot s takvim covjekom biti bajka? da ces moci graditi vas zivot bez repova iz proslosti?

pa ako nisi imala što pametnije reći, nisi trebala niti ovo. Ili si bar mogla pročitat čitavu temu pa bi možda shvatila da autorica niti je kukala niti je očekivala da joj itko plješće, a ponajmanje je htjela da je stavi ispred djeteta.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 11:47   #326
..

kak mislis da nije zeljela stavljat sebe ispred djeteta? pa upravo situacija sa svadbom ti govori bash to. mozda da si pazljivije procitala sto sam zapravo zeljela reci bi bolje shvatila.
u kojem trenutku se autorica posta ponadala da nece morat kljusat ovo kaj je pozobala? da ce imati dobru i kvalitetnu vezu s osobom koja je ostavila svoju zenu zbog nje i koja ima malodobno dijete? odakle ljudima te zablude u glavi? pa ja ne znam ni jednu koja je usla u tak nesto da nije shvatila kako je to kruh sa sedam kora...
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 23:00   #327
Balkon meni je njega žao,na kraju je čovjek ispao mlakonja zato što se nije znao oduprijeti jednoj luđakinji.Znate li vi koliko ludih ljudi ima i mi sa njima ne idemo u kontakt ne poznaje mo ih.On sa tom ludom ima dijete i jednostavno čovjek ne zna kako da se postavi prema njoj jer ovdje je to najveći problem

Imam djecu,čitam ovo i razmišljam kako bih se ja postavila i ne znam što bih rekla koje su to metode da nju ohlade.Po meni on nije mlakonja,čovjek je odgojen da normalnim razgovorom može sve probleme riješiti ali kad ti se u životu nametne ovakva situacija jednostavno si nemoćan a on mi baš tako izgleda.Ne znam jeste li ikad imali priliku vidjeti ili čuti šta su prvi susjedi u stanju jedan drugom raditi u svađi i pod kojim stresovima mogu biti a ne ova situacija...

Balkon nije istina da on tebe ne voli nego jadan čovjek se izgubio jednostavno je potonuo
Prije nego ga skroz odkantaš probajte nać kod nekog stručnjaka savjet za izlazak iz ove situacije
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 10:18   #328
Balkon, prerano si skočila kroz balkom.
Po meni nijedan ljudski stvor ne treba da stavlja nikoga ispred svoje djece. No, on je malo pogriješio jer je pretjerao postavljajući cjelokupnu situaciju u centar vašeg svjeta. Nije dobro znao da izbalansira sve to, Libertango dobro je rekla-tako je postupao, jer se plašio da situacija ne postane još gorom.
Zbog svega toga, ispaštali ste vi i vaš odnos. Logično je da si i ti htjela djecu sa njim, a on je zbog svih svojih problema to potisnuo u drugi plan. Sa djetetom je dobro postupao, ali kiksnuo je kod vas, nije imao dovoljno snage za sve to. Vi kroz to jednostavno niste mogli sami. Možda ste trebali uzeti nekog stručnog da vas vodi kroz to, da vam bude lakše.
Neznam, možda još nije kasno...
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 19:30   #329
Istina, mnogo zena nakon razvoda osvecuje se svojim ex preko djece..po meni te zene ili su toliko povrijedene da su vec lude, ili su jednostavno lude...uglavnom ne mogu smislit zene koje rade ce povrijedit svoje djete samo da se osvete i da napakoste bivsem, nego da puste da djete bude sretno iako oni nisu zajedno..ma kozetine su a ima ih cijeli kup.. imam i ja takav primjer..sponzorusica gda bivsa sve gleda kroz novac, kad joj treba unaprijed onda salje porukice da ce dat djecu, a kad naravno moj dragi joj napise nemoze unaprijed onda su najedanput bolesna i neznam sta, a ja je vidim kako sjedi u kaficu (u kojem mi frendica iz skolskih klupa radi), pije pivicu a djeca trce po terasi i igralistu uz kafin..od bolesti ni b, na srecu...i onda je to normalno? no ja i moj dragi djelimo isto misljenje o njoj, ja cesce spomenem pred drugima kakva je dok on to ipak podjeli samo s menom, starcima i sudom. a i mi radimo na svastitoj bebici..kad to sazna , a grad je mali ima da poludi do kraja
bella1611411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 19:45   #330
Quote:
balkon kaže: Pogledaj post
Pozvani smo na vjencanje na koje bi voljeli ici. Ipak, necemo ici jer mi dragi kaze da je bas taj vikend jedan od dva vikenda koja moze taj mjesec biti sa svojim djetetom.

tvoj dragi mora shvatit da sve to itekako utjece na tebe..znam da ti i nije samo do te svadbe, ona je ubiti nebitna..bitno je to sto ti nista ne mozas planirat u te dane kad ona mora dat djecu, a onda sigurno nerjetko otkaze u zadnji cas pod nekom blesavom i jadnom isprikom, koja je samo tu da vama nebude ljepo i smireno...znam prolazim i ja kroz sve to..iritantno je al treba se djelom i priviknut na tu cinjenicu da postoje dani kada ih on moze vidjet i da ostali dani bas i nedolaze u obzir..e sad ako je nesto neodgodivo povedite i djete, naravno ako je to izvedivo..ako nemozete povesti djete popricajte u miru koliko je vazno da nekud idete, i da jednostavno taj puta preskoci s vidanjem djece, ako mu neda kroz tjedan i pravi probleme..znam nis nije vaznije od djece, al ona nikud nece pobjeci, bit ce tu i za 2 tjedna..jedino moj savjet je da trazi cesca vidanja putem suda..uvjek daju to oni, jer je to najbolje za djecu ma kaj njihova stara tvrdi good luck i nedaj se isprovocirat nek ju dobro iztracaj s frendicama
bella1611411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 19:56   #331
Evo jedne lude teorije(nakon svega pročitanog).Možda tvoj dragi još uvijek ima neke osječaje prema bivšoj(nevezano uz dijete).Inaće joj ne bi baš u svemu popuštao?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 01:01   #332
Quote:
Miss Scare kaže: Pogledaj post
ma ovdje su neki komentari presmiješni. zapravo općenito komentari koji se tiču muško ženskih odnosa. ako se par nije upoznao u kućici među cvijećem i ljubav im nije dolutala na oblaku, već će se naći žena kurva, razaračica brakova i veza, koja je sve probleme u životu "zaslužila",
nije zaslužila al veli u uvodnom tj. žali se kak im se bivša miješa u vezu, a i ona se njima nekoć umiješala. meni je to licemjerno. i možemo li čuti i stranu priče njenog dečka i bivše, ovako je jednostrano
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.