Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 13:05   #2181
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Zna li netko informaciju kada se odrzavaju trudnicki tecajevi? Nisam pronasla nigdjw na internetu? Ima li kakav kontakt broj ili mail na koji ih kontaktiram vezano za tecaj?
zadnji je bio u veljači.... ja sam ih zvala par puta zadnjih par tjedana kad će opet biti, ali su rekli da nemaju tu informaciju još tj da ne znaju. Tako da sam ja odustala i prijavila se na tečaj u dom zdravlja sad u 5om. ako ti se ne žuri zovi ih. kontak broj imaš tu -> http://www.kb-merkur.hr/userfiles/pd...7%20UNICEF.pdf


i ako saznaš što javi
Pepeljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 13:12   #2182
Možete ih pitati i na https://www.facebook.com/KB-Merkur-P...4908359073755/ jer tamo isto ostavljaju informacije
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:56   #2183
pozdrav curke...zna li netko, relativno frisko, radja li se u Merkuru u njihovoj spavacici ili u onoj koju ja donesem? hvaalaaa
tajcik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:37   #2184
Quote:
tajcik kaže: Pogledaj post
pozdrav curke...zna li netko, relativno frisko, radja li se u Merkuru u njihovoj spavacici ili u onoj koju ja donesem? hvaalaaa

ja sam na carski išla u njihovoj, a i cure koje sam viđala u rađaoni budu u njihovoj.

I vjeruj da je njihova stvarno okej dovoljno je velika i prozračna i taman se može spustit za dojit bebu i to A i da ne zaflekaš svoju na porodu nego da se kasnije možeš presvući u nju
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:17   #2185
Ima netko frisko iskustvo s poroda da podijeli? Dvoumim se izmedu merkura i petrove. Cini mi se da je u merkuru manje poroda pa nije toliko ko po traci
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:44   #2186
Quote:
Olivi kaže: Pogledaj post
Ima netko frisko iskustvo s poroda da podijeli? Dvoumim se izmedu merkura i petrove. Cini mi se da je u merkuru manje poroda pa nije toliko ko po traci

prošle godine u ovo doba ti je bila užasna gužva jedva su uspjeli sve žene smjestit na odjel babinjača poslije poroda.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:21   #2187
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
ja sam na carski išla u njihovoj, a i cure koje sam viđala u rađaoni budu u njihovoj.

I vjeruj da je njihova stvarno okej dovoljno je velika i prozračna i taman se može spustit za dojit bebu i to A i da ne zaflekaš svoju na porodu nego da se kasnije možeš presvući u nju
odlicno! i htjela bi njihovu za porod jer mi se moje tako svidjaju da mi ih je zao odmah zmazati😀😀 hvala puno😘
tajcik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:26   #2188
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
prošle godine u ovo doba ti je bila užasna gužva jedva su uspjeli sve žene smjestit na odjel babinjača poslije poroda.
Radam tek na zimu, mozda se rascisti

Mojoj gin ne radi uzv pa me salje u trudnicku ambulantu tak da bi odma krenula tam di bi rodila
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:50   #2189
Zna netko jel se za 1. pregled u TA potrebno naručiti ili ne? Zovem, no nitko se ne javlja, poslala i mail putem obrasca za online narudžbu, no nikakvog odgovora...mislila sam se u ponedjeljak 7.8. samo pojaviti s uputnicom i doć u 7h ujutro. Nisam pametna, može kakava smjernica od iskusnijih trudnica? I zna netko sluuučajno tko je prema rasporedu ponedjeljkom od doktora?
Nije mi baš blizu da se odem samo prošetati do bolnice pa pitam ovdje i unaprijed zahvaljujem
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:30   #2190
tynaa, ne znam kako je pred kraj trudnoće (pretpostavljam da misliš na te kasnije preglede), al dosad sam par puta išla do njih u TA na pregled, i svaki put bih se naručila ili mailom ili preko online prijave, a odgovorili bi mi u roku 3-4 dana. Tako da vjerojatno budu do kraja tjedna odgovorili. A ako ne lijepo se nacrtaj gore u pon
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:38   #2191
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
tynaa, ne znam kako je pred kraj trudnoće (pretpostavljam da misliš na te kasnije preglede), al dosad sam par puta išla do njih u TA na pregled, i svaki put bih se naručila ili mailom ili preko online prijave, a odgovorili bi mi u roku 3-4 dana. Tako da vjerojatno budu do kraja tjedna odgovorili. A ako ne lijepo se nacrtaj gore u pon
Hvala ti na info

a kad bi te naručili otprilike? odmah za par dana ili si duže čekala?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:43   #2192
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Hvala ti na info

a kad bi te naručili otprilike? odmah za par dana ili si duže čekala?
Naručili bi me uvijek otprilike kad bih rekla u mailu, spomenila bih npr da po preporuci doktora bih trebala na pregled u tom i tom tjednu, i tako bi i bilo. Jednom je to bilo tjedan nakon naručivanja (par dana nakon odgovora). Ugl dobila sam povratni mail svaki put, sa podacima kad da dođem.
ALI ne znam za kasnije preglede, valjda će se naći netko upućeniji

I da, ne znam jel to ima ikakve veze sa naručivanjem ili sam bila te sreće, al svaki put sam čekala max 1 sat, zadnji put niti 10 min, a bila je gužva... Pa mi nije jasno kad pročitam da se čeka satima i satima. Možda je tako pred kraj, ne znam...
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:43   #2193
ja sam za ponedjeljak narucena, no ne mogu rec jel se treba naruciti jer sam isla tamo na uzv u 32. tj. trudnoce pa me odmah narucila i za TA, sam mi je rekla da donesem uputnicu....moguce da se inace ni ne narucuje, a mene je jer sam vec bila...al nisam sigurna
tajcik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 10:32   #2194
Prošle godine se naručivalo na prvi pregled, ali dolazile su trudnice koje nisu bile naručene, samo su onda morale malo duže čekat dok sve naručene ne obave preglede
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:35   #2195
Evo ja upravo dobila odgovor od Merkura na mail:

Poštovana,

Trudnička ambulanta ima slobodan prijem. Možete doći bilo koji radni dan bez narudžbe s uputnicom u 8 sati.

S poštovanjem,

KB Merkur



Eto kome treba info da zna
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:57   #2196
Super, fala na informaciji
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 11:35   #2197
Zna netko kada su trudnicki tecajevi u merkuru sad na jesen? Ne vidim nista na njihovim stranicama. Koliko unaprijed se treba pribiljezit?
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 09:18   #2198
Quote:
Olivi kaže: Pogledaj post
Zna netko kada su trudnicki tecajevi u merkuru sad na jesen? Ne vidim nista na njihovim stranicama. Koliko unaprijed se treba pribiljezit?
web oni baš ne održavaju pitaj sestre na njihovom FB pageu https://www.facebook.com/KB-Merkur-P...4908359073755/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:09   #2199
Pozdrav!
Danas od svog ginekologa sam dobila uputnicu za trudnicku ambulantu (sutra 33.tj) a kako planiram na Merkur molim vas pomoc.
1. Dali se na kraju za te preglede i ctg-ove mora naruciti ili samo doci jedan dan ujutro jer ginekolog preporuca pregled za 2-3 tjedna pp i ranije (svako pise drugacije)
2. Koji dan je najbolje doci tj.moze preporuka kada radi neki normalan doktor/ica?
2. Gdje se tocno nalazi ta trudnicka ambulanta u bolnici? Posto nikad nisam bila tamo pa cisto da ne lunjam?

Hvala!
martina-20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:31   #2200
Evo, ja sam nedavno bila po 1. put pa da ti odgovorim:

1 - ne treba se naručivati, samo se pojaviš tamo ujutro, predaš uputnicu i zadnji nalaz na prijemu i čekaš da te prozovu (zovu te u 3 navrata, i to za, redom: mjerenje tlaka i težine, ctg, vaginalni pregled). Tražit će na uvid i nalaze mjerenja šećera te brisa na streptokok.
2 - ovo i mene zanima
3 - ulaz s lijeve strane zgrade pa hodnikom lijevo
glogovlje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.