Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 09:48   #3041
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Žena koja vredi će sama odlučiti o tome kakav odnos njoj odgovara jednako kao što će odlučiti i muškarac, a ono što je najbitnije, ona sigurno neće prepustiti da neko drugi, tj on odredjuje i definiše taj zajednički odnos.
Lijepo zvuci. Al kad pogledas koliko je ljudi sretno da su u vezi jer se eto boje samoce, jer onda mi se odluka o autonomnom i suverenom definiranju necega cini smijesna jer kako mozes biti autonoman ako si maltene ocajan?
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:52   #3042
Ja nekako vecinu veza dozivljavam ovako.

Vole se, nisu sretni ali im je bolje zajedno nego samima. Boje se pokusati nesto novo.
.
Tu je i dosta prisutan strah od samoce, ovo kad kazem da se vole nije neka velika ljubav. Mnogi bi da se krene ispocetka izabrali drugu ili drugog.

Srednja zalost neka.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:02   #3043
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Lijepo zvuci. Al kad pogledas koliko je ljudi sretno da su u vezi jer se eto boje samoce, jer onda mi se odluka o autonomnom i suverenom definiranju necega cini smijesna jer kako mozes biti autonoman ako si maltene ocajan?
Istina, očaj nas tera na razne kompromise, a mislim da te samo oslobodjenje potencijalnog i iracionalnog straha od samoće čini kompetentnim da odlučiš da li želiš neki i nekakav odnos, ili ne.

Mislim, slažem se sa tobom u potpunosti, nisam ja ni protiv toga niti veza jer neko jednostavo ne voli biti sam, s obzirom da i inače nisam protiv bilo čega sve dok nekom drugom ne činiš zlo, ali prosto ne bih takav izbor napravila za sebe lično.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:09   #3044
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jadne kažeš
Jer??
pice su im budjave.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 11:00   #3045
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Sve ono razlicito od problema koje bih odmah uocio.

Znaci da mogu provoditi vrlo kvalitetno vrijeme sa njom, da ima svoj zivot osim mene tj da nije ovisna o meni. DA je sposobna te da nije lijena.....
Ima toga jos puno zato i razumijem prvi post.
Za mene danasnja prosjecna veza nosi previse problema

Najlakse mi je odgovoriti jednim pitanjem koliko bi se ljudi stvarno druzilo sa svojim partnerom ili partnericom da nisu zajedno.
Pa to mi je uvijek bio glavni kriterij po kom sam nekog izabrala.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 15:16   #3046
[QUOTE=Andrew Wiggin;65884475]Nazalost, ne prevladava. Prevladava sumrak razuma na rubu vremena.

A to se reflektira na svim razinama, od osobnih i politickih sloboda, preko kulture i drustvenih znanosti, pa sve do najintimnijih odabira pojedinca. To je tako zato sto nismo Pale sam na svijetu, nego smo u neprestanoj interakciji sa svojom okolinom, te u skladu s informacijama koje iz nje primamo, mi i reagiramo.

Ostaje nam na izbor da li cemo se zavaliti u fotelju i gledati cirkus ili u njemu i sudjelovati.

Kad bi tako analizirala, slazem se s tim zapravo. Bolje bi bilo reci da zelim zivjeti u uvjerenju da prevladava zdrav razum, ali tu me demantira svijet kakav je danas na svim poljima. Ovo je sumrak. Generalno je na svim aspektima danas na cijeni sve samo ne kvaliteta. Djelomicno svi mi sudjelujemo u cirkusu, netko vise, netko manje. Masa je glupa, pa pojedinci teze dolaze do izrazaja.
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 15:20   #3047
Di je nestao onaj Toloi
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:53   #3048
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
A muskarac po tvojem misljenju. Da li muskarac cijeni sebe ako ulazi u takve odnose
Briga me za muskarce. Ali nisu muskarci i zene bas jednaki po tom pitanju.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 19:53   #3049
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Di je nestao onaj Toloi
Radi dijecu.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 20:17   #3050
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Radi dijecu.
Ali s kim? Ove frendice s povlasticama mu nisu za to.. Nisu isti kriteriji za buducu zenu, majku, kraljicu.
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 20:18   #3051
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Radi dijecu.
Kako ti ti znaš ?
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 21:43   #3052
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Ali s kim? Ove frendice s povlasticama mu nisu za to.. Nisu isti kriteriji za buducu zenu, majku, kraljicu.
Jako dobro pitanje! No cim ga ovoliko nema nakon onolike nepismene samohvale... Mozda ga neka upecala?

Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Kako ti ti znaš ?
Pa cuj, dijeca su mu vazna, a nije online iako se registrirao samo za ovu temu...
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:10   #3053
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Jako dobro pitanje! No cim ga ovoliko nema nakon onolike nepismene samohvale... Mozda ga neka upecala?
Znala sam da ce mu se napuniti inbox brzinom munje...Upecan je vise mu nismo zanimljivi..jel mislis da joj vec pegla kosulju za sutra ujutro?
I tata bi, sine.
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:14   #3054
Znači zaksnila sam
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:25   #3055
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Znala sam da ce mu se napuniti inbox brzinom munje...Upecan je vise mu nismo zanimljivi..jel mislis da joj vec pegla kosulju za sutra ujutro?
I tata bi, sine.


Ima li kakve koristi od one teme sa oglasima?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:34   #3056
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Žena koja vredi će sama odlučiti o tome kakav odnos njoj odgovara jednako kao što će odlučiti i muškarac, a ono što je najbitnije, ona sigurno neće prepustiti da neko drugi, tj on odredjuje i definiše taj zajednički odnos.
Ma to su sve gluposti, možeš ti selekcionirati i čekati i birati do besvijesti, jednom kad konačno uđeš u vezu, opet su pred tobom godine i godine i godine truda i rada i žrtve i kompromisa da se stvori jedna funkcionalna i kvalitetna veza.

Oni što misle drugačije obično završe tako da ili skaču iz veze u vezu u nadi da će im iduća biti bolja (što naravno redovito nije, jer bez da se zasuču rukavi rješavanja problema nema) ili čekaju do besvijesti, na kraju iz očaja završe u vezi.

Ali ok, svatko ima svoj film u glavi.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:43   #3057
Quote:
Tina Mai kaže: Pogledaj post
Znala sam da ce mu se napuniti inbox brzinom munje...Upecan je vise mu nismo zanimljivi..jel mislis da joj vec pegla kosulju za sutra ujutro?
I tata bi, sine.
Da si bila odlučnija, mogla si mu još uvijek biti zanimljiva.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:52   #3058
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post


Ima li kakve koristi od one teme sa oglasima?
Nisam probala..hoces ti pokusati?
Pa nam javi..ajde, za kolektiv
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:54   #3059
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Ma to su sve gluposti, možeš ti selekcionirati i čekati i birati do besvijesti, jednom kad konačno uđeš u vezu, opet su pred tobom godine i godine i godine truda i rada i žrtve i kompromisa da se stvori jedna funkcionalna i kvalitetna veza.

Oni što misle drugačije obično završe tako da ili skaču iz veze u vezu u nadi da će im iduća biti bolja (što naravno redovito nije, jer bez da se zasuču rukavi rješavanja problema nema) ili čekaju do besvijesti, na kraju iz očaja završe u vezi.

Ali ok, svatko ima svoj film u glavi.
Pa sve to stoji, sve se slažem, ja kažem da takva žena neće dozvoliti sebi da ostane u toj nedefinisanoj zoni koja je neće odvesti u neki normalan odnos, ako zna šta želi i ako želi da izgradi vezu.

Pod uslovom da to uopšte želi, da ne ispadne da samo muškarac odlučuje u kakvom statusu će neki odnos biti.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:56   #3060
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Da si bila odlučnija, mogla si mu još uvijek biti zanimljiva.
Pa kad prije? Nisam se ni snasla, vec je upecan.
A ja mislila amater.
kad sam se zajebavala, tako mi i treba
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger