Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2016., 08:15   #221
Nije do HT-a, dovoljno je vratiti ga po ovim uputama


Sent ...
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 13:05   #222
Super, pojavio se. Hvala!
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 21:47   #223
Ni nakon x postova i mjesecima nakon upita jos uvijek mi je nepoznanica kako gledati live tekme na iOS-u? Portali sa linkovima, koji normalno rade na običnim računalima, na iPadu ne mogu 'vrtiti' stream! Ima li neki sportski fan ili savjet ili web stranice koje podupiru stream za sportska i sl događanja, odnosno App il nesto sto ce olakšati gledanje. Hvala
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 21:58   #224
Trazio sam i ja ali uzaludno. Odlucio sam platiti MaxTV To Go i to je to...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 16:52   #225
Jako malo se pise o ipadima. Da li je jos netko prelazio s air 1 na air 2. Uzeo sam novu dvojku, jedino primjecujem da je tanji i da se osjetno vise grije.

Ako igram nesto di je air 1 znao bit samo topal ovaj gori cijeli,najvise nasredini gore.
Ne znam oce eksplodirat kao note Zato sam i uzeo novi, garancija, grijanje, ali ovaj doslovno gori. Nijedan mob ili tablet se nije tako grijao.
To sto je tanji je ok, al ako je tu patilo grijanje ili da se jos lakse savija nije bilo potrebno stanjivat uopce.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 17:39   #226
Kako to misliš "novu" dvojku? Vani je već dvije godine...

Ja nisam primjetio da se moj grije. Jedino možda kod punjenja.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 04:35   #227
Ma znam,al ne treba mi pro. I air 1 mi je super, zapravo ne primjecujem nikakvu razliku u radu. Koristim ga za surfanje, youtube i jednu igru.. nov mislim da je iz ducana, pa nebi trebao imat gresku.

Uzeo sam novi jer mi ucinilo da se stari grije, ali bude samo topao. Ovaj air 2 bas gori ak se ista igra. Bas uspredjujem na jednom i drugom. Ne znam jel zato sto je tanji jos a jaci procesor ili.

Najvise na sredini u gornjem djelu kad se drzi vodoravno home button s desne strane. Sve mi se cini da cu na kraju prodat dvojku i zadrzat jedinicu. Jedino je zvucnik osjetno bolji na novijem.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 08:10   #228
Apple iPad

Ja sam presao sa iPad Air 1 na iPad Air 2.
Meni je bila velika razlika sto se fluidnosti tice.
Ali ima Air 2 i svoje mane, ona koja meni smeta je vibriranje u blizini zvucnika kad se pojaca, baterija mi je 20% losija a i to grijanje, zna zagrijati...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 17:16   #229
Ipad air2 stavim data karticu, spoji se na t-mobile mrezu 3G ok...Hocu 4g idem na enable lte...javi mi "this mobile network does not have been certified for carrier lte"

Ista kartica u mobitelu normalno na 4g
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:07   #230
Probaj restorati mrežne postavke.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 13:37   #231
Možda je starija verzija iOSa na iPadu. Pogledaj jesu li unjete postavke za LTE.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:08   #232
Pozdrav znalci.
Imam jedan problem. Prije više od godine dana poznanica je za kćer kupila iPad air.
Da napomenem,kupljen je novi sa računom i svim..nije ukraden ni slično.
I sad kako oni nisu znali kako i šta aktivirati dali su ga nekom i taj neki im je postavio Apple ID svoj i oni ga nemogu više maknut. Tj kad žele postaviti novi ID pita ih lozinku za onaj stari.
Naravno,ne znaju ni kako se zvao čovjek koji im je to instalirao a kamoli slično.

Dali imate kakve sugestije kako i šta se može napraviti?
verzija FW je 8.1.3

Unaprijed hvala.

I napominjem, uređaj nije ukraden ni slično.
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:17   #233
Neka kontaktiraju Apple. Ako imaju račun, ne bi trebalo biti problema da se to makne.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 19:22   #234
Imaju račun (ID) ali to nije njihov već od tog gospodina s kojim više nemaju kontakta. Znam da je situacija smješna al je stvarno tako,
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 20:14   #235
Mislim na račun (fakturu) od kupnje uređaja.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 18:12   #236
danas se ponovila iPadom 2017. običan, ne pro. zbunili su me totalno imenovanjem tj njegovim nedostatkom. dođem na istyle i gledam: ipad pro, ipad mini, ipad. wtf? back to 2010.?

guglat sam morala da skužim što kupujem!

stara dvojka (da, druga generacija, ne air 2) se vuče ko da mu je svako otključavanje zadnje.
baš ga jedva čekam (lijena sam otići do grada pa naručila dostavu). a sad u nabavku novih caseova
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:20   #237
Kako to da nisi uzela Air 2, koji je bolji uredjaj a cijenom bi trebali biti tu i tamo? Imao sam oba i Air 2 mi je bio bolji, laksi. Jedino je baterija na 2017 bila dosta bolja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:55   #238
air 2 više nemaju u ponudi istylea. k tome usporedbe koje sam čitala ipak su na strani ipada 2017., osim displaya koji je malo bolji kod aira 2. ostalo je skoro pa isto, plus novi a9 čip u ipadu 2017 čime novi uređaj postiže znatno bolje benchmark scoreove. još jedan plus mu je jača baterija.

kako nisam zahtjevni korisnik - služi mi za eknjige, gledanje serija/filmova u krevetu, pokoja igrica - radije ulažem u novi uređaj nego u tri godine star.

da mi treba za posao, išla bih na pro model. no za kućnu upotrebu ovo je super omjer cijene i kvalitete za daljnjih 5-6 godina korištenja
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 22:48   #239
evo i dvije usporedbe.

1) ipad air 2 vs ipad 2017
https://www.youtube.com/watch?v=SR8b8wydVkY


2) ipad 2017 vs ipad pro
https://www.youtube.com/watch?v=q3B75JmipSc
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:06   #240
dakle, istyle... na webu piše da je rok dostave za taj ipad 1 radni dan.
kupnja dovršena 18.12. oko 13h, a dobiti ću mail kad dostava preuzme paket. do sad ni maila ni razglednice. jučer poslala mail, ne odgovaraju. zovem ih na sve moguće brojeve jučer cijelo poslijepodne i jutros. nitko se ne javlja. šaljem tweet, natjerala se i da otvorim fb pa im poslala poruku. ni a ni b.

napokon, nakon xx pokušaja jave mi se na jednom broju baš maloprije. traži frajer po imenu, nema narudžbe. traži po broju narudžbe, nema narudžbe! ide provjeriti negdje pa će me nazvati. jedva sam se dala skinuti s telefona

no fakat ne nazvao za minutu. da, paket je kod njih ali nisu dobili fakturu iz web shopa i ništa ne mogu bez toga. web shop nema telefon, mogu samo pisati mail. na onu istu adresu na koju sam već pisala i nema odgovora.

mislim, kužim da im je vjerojatno veći promet nego inače ali ovo je tragikomično poslovanje. da je zapelo s dostavom bilo bi mi jasno s obzirom na gužve po zg, ali da zapne unutar same kuće... katastrofa.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.