Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 09:49   #361
Quote:
MaSvasta kaže: Pogledaj post
Ne znam sta sam zapravo ocekivala, konverzaciju, naletjela sam na nekog tipa koji mi se ucinio normalan, pa smo malo tipkali. I onda iz vedra neba on meni kaze nek nadem drugu budalu
??????
Nista nisam rekla da je uvrijedljivo ili preosobno ili (ubaci po potrebi). Bas mi je to doslo kao samar. Wtf???
Pa si mislim da mi to ne treba u zivotu, deaktivirala profil i zdravo. Mora postojati normalniji nacin.
Ali gle.. Budala ima svuda... I u real lifeu..
Ali zato stalno govorim da ne treba to shvaćati preosobno..
Ja sam ispočetka se isto znala "vezati" za konverzaciju s jednim... A onda sam shvatila da je to glupost.
A onda sad ubacim 5-6 s kojim se dopisujem, pa isfiltriram. Isto tako i muški rade vjerujem

Ne znam što je tu slučaj ali vjerojatno je htio nešto drugo nego ti
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 10:32   #362
Bit ce da je to tako
Smanjiti ocekivanja, obruzati se strpljenjem. I filtrirati.
Cisto bi voljela distrakciju od (svoje) svakodnevnice. Idealno bi bilo naletjeti na nekoga tko prolazi isto sto i ja (razvod).
MaSvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:25   #363
Quote:
MaSvasta kaže: Pogledaj post
Bit ce da je to tako
Smanjiti ocekivanja, obruzati se strpljenjem. I filtrirati.
Cisto bi voljela distrakciju od (svoje) svakodnevnice. Idealno bi bilo naletjeti na nekoga tko prolazi isto sto i ja (razvod).
Bojim se da ti nisi sad za ovakve nevolje, kakve se nude na tim sajtovima. Prije će biti da ćeš naletjeti na nekog u istom "prolaženju" koji će ti objesiti sve svoje probleme i emotivne cirkuse. Polako, proći će, ali sad ni ti nisi za stvaranje veza. Nemoj dati panici da te obuzima.
Nakon toliko godina braka, ti si idealna lovina za neke, koje sigurno ne želiš sresti. Daj si vremena.
Za distrakciju čitaj forum. Ne baš ŽuD, to će te deprimirati, čitaj US. Ili neki pdf gdje leže tvoji interesi i hobiji.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:36   #364
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Bojim se da ti nisi sad za ovakve nevolje, kakve se nude na tim sajtovima. Prije će biti da ćeš naletjeti na nekog u istom "prolaženju" koji će ti objesiti sve svoje probleme i emotivne cirkuse. Polako, proći će, ali sad ni ti nisi za stvaranje veza. Nemoj dati panici da te obuzima.
Nakon toliko godina braka, ti si idealna lovina za neke, koje sigurno ne želiš sresti. Daj si vremena.
Za distrakciju čitaj forum. Ne baš ŽuD, to će te deprimirati, čitaj US. Ili neki pdf gdje leže tvoji interesi i hobiji.
Pa zašto ne... Naletjeti će na svašta... I ja sam u toj fazi bila..
Pa što.. Sve je to neko novo iskustvo..
A što ti ne paše.. Makneš od sebe i move on...
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:42   #365
Quote:
MaSvasta kaže: Pogledaj post
Bit ce da je to tako
Smanjiti ocekivanja, obruzati se strpljenjem. I filtrirati.
Cisto bi voljela distrakciju od (svoje) svakodnevnice. Idealno bi bilo naletjeti na nekoga tko prolazi isto sto i ja (razvod).
Hm, ne znam koji su ti motivi za pronalazak nekoga u tvojoj situaciji, ali mislim da applikacije za upoznavanje novih potencijalnih partnera nisu bas najbolje rjesenje. No, ne znam sto trebas. A niti sto nudis.
Osobno, u fazi razvoda nikako nisam bila dobar partner za nikoga. To je bilo vrijeme koje sam posvetila sebi, a za odmak od situacije sam citala, hodala i jako puno radila.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:43   #366
Hmmm...da, mozda imas pravo u vezi citanja, hodanja i odmaka od svega. Vjerovatno bi si trebala dati prostora da dodem k sebi. Premda se momentalno osjecam vrlo sabrano.
Mozda je caka u tome da mi je brak mrtav vec skoro desetljece, pa se u skladu s tim osjecam solo svo to vrijeme. Ovo sto se sada dogada je cista tehnikalija, birokracija.
Ne znam.
MaSvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 13:56   #367
Sve je to vrlo subjektivno.
Pitanje je da li si sabrana uistinu ili samo negiras unutarnje stanje.
Koliko god brak bio los i bili spremni na razvod, ipak je stres i neki osobni poraz.
Nisam nikad pozalila sto sam se rastala. Nisam niti ocajavala, ali u tom losem odnosu bila sam izgubila sebe i trebalo mi je godinu dana da se ponovno nadjem.
Tad sam pozelila nekog i upoznati. Moja iskustva s upoznavanjem preko neta bila su drugacija od ocekivanog. Namjerno ne pisem negativna. Odustala sam od tog nacina upoznavanja. Bavim se stvarima koje volim i ako u svakodnevnom zivotu nekog upoznam, ok.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:13   #368
Quote:
MaSvasta kaže: Pogledaj post
Hmmm...da, mozda imas pravo u vezi citanja, hodanja i odmaka od svega. Vjerovatno bi si trebala dati prostora da dodem k sebi. Premda se momentalno osjecam vrlo sabrano.
Mozda je caka u tome da mi je brak mrtav vec skoro desetljece, pa se u skladu s tim osjecam solo svo to vrijeme. Ovo sto se sada dogada je cista tehnikalija, birokracija.
Ne znam.
Koliko god ti mislila da si spremna, vjerojatno ipak nisi, sve je to svježe.
I jedino što možeš tad jest srljati iz greške u grešku.
Ako te zanima zabava, go for it, distraktiraj se.
Ako te zanima ostvarivanje nekog dubljeg odnosa, stani na loptu. Em je teško da ćeš ga pronaći online, em ćeš vjerojatno susresti mnogo žaba dotad jer ih je u bespućima interneta zaista obilje.

Treba pokušavati, ali samo kad si u pravom mindsetu da znaš odvojiti one koji su zaista možda zbilja ok od ostalih.
Kad podvedem sve pokušaje nakon zadnje ozbiljne veze, svedu se na veliko ništa. Jer ja nisam bila procesuirala stvari kako treba. A tad baš i ne gledaš tko je pred tobom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 15:03   #369
Generalno je više za očekivati zabavu.. Ali tebi vjerojatno nije do ozbiljne veze, pretpostavljam..
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 16:18   #370
Pa ako cu biti iskrena (sama sa sobom), nemam pojma sta hocu. Nekako sam se pogubila u tome sta trebam (napraviti) i sta zelim (opcenito).
Ova iskrica (i slicni proizvodi) su falši i usiljeni. A s druge strane stvarno se ne krecem u krugovima gdje bi mogla nekoga spontano upoznati.
Na koncu, ne zelim biti sama. Ali isto tako ne namjeravam uletjeti u nesto ozbiljno (i sve sto uz to ide).
Takoder ne zelim biti meso na kuki, pa da me netko "izabere" na osnovi mog profila koji je skroz stur.
MaSvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 18:42   #371
Quote:
MaSvasta kaže: Pogledaj post
Takoder ne zelim biti meso na kuki, pa da me netko "izabere" na osnovi mog profila koji je skroz stur.
Onda ti izabereš i prva se javiš.

Svi smo mi svugdje na neki način "u izlogu".
Kroz daljnu komunikaciju vidiš smatra li te lik "zagorenom" zato što si se prva javila ili kao ženom koja zna što hoće i ne pati od nekih uobičajenih šema oko upoznavanja.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 22:06   #372
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Onda ti izabereš i prva se javiš.

Svi smo mi svugdje na neki način "u izlogu".
Kroz daljnu komunikaciju vidiš smatra li te lik "zagorenom" zato što si se prva javila ili kao ženom koja zna što hoće i ne pati od nekih uobičajenih šema oko upoznavanja.
Pa navodno je to kao normalno, pojma nemam.to da se ženska prva javi.
Rekli meni neki tipovi pa kao "neće vam ruka otpasti"
Ali ovo za u izlogu se slažem
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 22:10   #373
Quote:
MaSvasta kaže: Pogledaj post
Pa ako cu biti iskrena (sama sa sobom), nemam pojma sta hocu. Nekako sam se pogubila u tome sta trebam (napraviti) i sta zelim (opcenito).
Ova iskrica (i slicni proizvodi) su falši i usiljeni. A s druge strane stvarno se ne krecem u krugovima gdje bi mogla nekoga spontano upoznati.
Na koncu, ne zelim biti sama. Ali isto tako ne namjeravam uletjeti u nesto ozbiljno (i sve sto uz to ide).
Takoder ne zelim biti meso na kuki, pa da me netko "izabere" na osnovi mog profila koji je skroz stur.
A gle.. Bolje možda da odeš s nekim sa aplikacije na kavu nego da doma sjediš.?!
Kava ne boli.. A možda se rodi kakva kemija.. nikad ne znaš
Hrpa frajera je isto samih... I prilično usamljenih
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 00:00   #374
danas preko portala se puno toga dogodi,zakaj ne?
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:51   #375
I ja sam u banani i prolazim razvod i teške trenutke..Nažalost trenutno nemam nikog s kim bi mogla pričat u 4 oka osim eto online..trenutno moram puno radit na sebi i okružit se poznanicima i prijateljima.
ltina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:37   #376
Čitao sam nedavno istrażivanja o toj temi,naravno iz GB and USA.Očekivani 85+ % je u oba testa.Online je jednostavno worldtrend
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:57   #377
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Ali gle.. Budala ima svuda... I u real lifeu..
Ali zato stalno govorim da ne treba to shvaćati preosobno..
Ja sam ispočetka se isto znala "vezati" za konverzaciju s jednim... A onda sam shvatila da je to glupost.
A onda sad ubacim 5-6 s kojim se dopisujem, pa isfiltriram. Isto tako i muški rade vjerujem

Ne znam što je tu slučaj ali vjerojatno je htio nešto drugo nego ti
sad si zamisli tu drugu stranu...
mozda je i on naisao na budalu?
nekoga tko ne zna ni kaj hoce ni kaj nece
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:03   #378
Jel netko primijetio u zadnje vrijeme na Badoo da se djeca drogiraju? Makar kod 3-4 komada ženske djece vidjeh u opisu 420!
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:05   #379
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Jel netko primijetio u zadnje vrijeme na Badoo da se djeca drogiraju? Makar kod 3-4 komada ženske djece vidjeh u opisu 420!
420?

Pojasni
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:07   #380
420 je"tajna" šifra za uživatelje marihuane. Toliko tajna da sam ju ja izguglao za 2 minute. Ja koji obično ne nalazim željene informacije na internetu uvijek uspješno
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.