Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2017., 20:57   #7461
Quote:
assi kaže: Pogledaj post
Gdje pojesti sutra neke papaline, srdele u istocnom dijelu grada? Tipa Mimice u centru ima li sto? Ili da se zaputimo na neki rizoto, tijesto s tunom?
Niki grill
BigDaddy is offline  
Old 26.01.2017., 22:01   #7462
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post

što je uračunato za te novce, butelja vrhunskog vina po glavi?
Ponudili su nam menije od cca 300,00 kn po osobi bez pića. Jedan aperitiv tipa rakijica je 25,00 kn, a butelja vina graševina Belje 110,00 kn, računam da ce svatko uzeti aperitiv, u roku par sati popije osoba i 2-3 čaše vina, kavu, nesto vode…
Mora ispasti na kraju 400,00kn/osobi 😞
natushka is offline  
Old 26.01.2017., 22:08   #7463
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Maredo grill, Pri Zvoncu, Zlatna medalja...
Pri Zvoncu ce sigurno imati isto nabrijane cijene, a Zlatna medalja nam je previše istočno. Uz to, za 40 ljudi nam ne treba restoran sa svatovskom salom, rade bi nesto intimnije. Restorani van Zagreba (netko je predložio Grašu) nam ne dolaze u obzir iz vise razloga… imate jos kakav prijedlog?
natushka is offline  
Old 26.01.2017., 22:11   #7464
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Možda nije dovoljno istočno, ali na tržnici Kvatrić imaš odličnu zalogajnicu za ribu. Ne znam kak se zove, ali je otprilike preko puta ulaza u ribarnicu, a budeš osjetio fritezu.
Triton, prekoputa Pan Peka?
vrlo dobar izbor ali nažalost ne u ovo doba godine naime to je lokalčić koji ima samo otvorenu terasu i prehladno je da jedeš vani, a ako uzmeš za kući do tad će se već ohladiti
Krkimir is offline  
Old 26.01.2017., 22:38   #7465
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Možda su ribice i ostalo super, ali od tamo smo uzeli jedine ćevape koji stvarno nisu bili jestivi niti blizu tome i završili su u smecu, nakon prvog zalogaja jer su bili užasni. Čak i od mm-a, a on može pojesti svašta. (mislim da je to bio jedini slučaj ne jestivog)
To je bilo prije više godina pa nije mjerodavno, ali ostavilo je dojam, pa tamo ne bismo više ništa uzeli ni da je džabe.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 26.01.2017., 22:40   #7466
@Natushka
Marijino zvono, Ferenčina (Laščinska klet), Skenderica.
Svejedno je 3 glave po osobi za klopu way-2-much na taj broj ljudi, morali bi se obždrat ko nezdravi da pojedete za tu lovu svi isto, žene k tome u pravilu/prosjeku jedu manje neg muški itd., s cugom oko 2 glave bi bilo ok (tu se kalkulira npr. pol litre kvalitetnog, a ne vrh. vina i vode po glavi itd.).

Neko je pitao za sitne ribice u istočnom dijelu grada pa je tu možda Vukušić na Žitnjaku opcija, ak dela u željeno vreme.
DeeJay Dee is offline  
Old 26.01.2017., 23:43   #7467
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Triton, prekoputa Pan Peka?
vrlo dobar izbor ali nažalost ne u ovo doba godine naime to je lokalčić koji ima samo otvorenu terasu i prehladno je da jedeš vani, a ako uzmeš za kući do tad će se već ohladiti
Ne preko puta nego u zgradi placa, na istoj strani. Vrati se na prošlu stranicu, razjašnjeno je, bio je nesporazum.
Pellaprat is offline  
Old 26.01.2017., 23:50   #7468
nisam imao nikakve zamjerke na Triton (osim što je sad prehladno tamo jesti), u ovome drugome nisam nikad ni bio
Krkimir is offline  
Old 27.01.2017., 09:22   #7469
Hvala vam svima, Valentino za kojeg znam i Vukusic su nam nekako lokacijski najzgodniji pa cu predloziti drustvu

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Old 28.01.2017., 19:55   #7470
Molim vas savjet gdje da odem s frendicom na nedjeljni ručak. Da su pristojne cijene i da je klopa dobra, više domaća.
Ili ako znate koji restoran nudi dobru tjesteninu s kozicama ili npr. lososa na žaru.
Anita2507 is offline  
Old 28.01.2017., 20:02   #7471
Imanje Kezele kod Ivanića
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 28.01.2017., 20:03   #7472
Quote:
assi kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima, Valentino za kojeg znam i Vukusic su nam nekako lokacijski najzgodniji pa cu predloziti drustvu

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Cijene ok, porcije ok, ako je društvo u pitanju ustedi se za cugu. Imaju i dostavu. Ribice nisam jela, ali su valjda ok. MM jeo jednom bile su mu dobre.
Edit:
Sad shvatih da je to trebalo biti jučer.
I?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 28.01.2017., 22:05   #7473
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Imanje Kezele kod Ivanića
Negdje u gradu.
Anita2507 is offline  
Old 28.01.2017., 22:19   #7474
Vinodol
Zlatica Blatica is offline  
Old 29.01.2017., 06:38   #7475
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Negdje u gradu.
Predpostavio sam, ali kako nisi navela gdje morao sam malkice potkubavat
Da hoću još potkubavat , i da znam,nabacio bih sad preporuku za restoran u Garešnici
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 29.01.2017., 11:25   #7476
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Cijene ok, porcije ok, ako je društvo u pitanju ustedi se za cugu. Imaju i dostavu. Ribice nisam jela, ali su valjda ok. MM jeo jednom bile su mu dobre.
Edit:
Sad shvatih da je to trebalo biti jučer.
I?
Na kraju zavrsili u Divljoj Baranji i to ne na ribi 🙈 napisem na temi

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Old 29.01.2017., 11:51   #7477
Mi smo isto u potrazi za restoranom za skupni ručak, nekoliko njih koji su nam bili ok ne rade nedjeljom...
chatou is offline  
Old 29.01.2017., 13:23   #7478
Quote:
assi kaže: Pogledaj post
Na kraju zavrsili u Divljoj Baranji i to ne na ribi 🙈 napisem na temi

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
I to bih preporučila da se nisu tražile ribice, ali ne za roštilj.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 30.01.2017., 09:47   #7479
preporuka za fensi riblji restoran u zg, za odvest vrlo važnu osobicu na ručkić?
Myrin is offline  
Old 30.01.2017., 10:28   #7480
dubravkin put
DeeJay Dee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:28.