Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2010., 17:54   #2021
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
da li je neka možda išla isti dan u ambulantu i na uzv? Imam uputnice za oboje, naručena sam isti dan. Kako to najbolje izvesti? Hvala

edit: sestra mi je rekla neka predam oboje odjednom i čekam. A kak da čekam na dvije strane?
ina ja sam znala doći oko 9 i prvo čekati uzv a onda otići na pregled(s tim da papire predam i tamo) jer taman oko devet ako ne i prije se oni izgube u vizitu i nema ih jedno sat vremena ,onda se vrate u ambulantu a već prije mene je bilo žena tak da imam onda fore sjediti tamo kod uzv-a i čekati,ovi s uzv-a nisu išli nikud
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 18:09   #2022
Quote:
Dancica kaže: Pogledaj post
ja jutros bas gledala - ona je danas bila na trudnickoj a petkom je na UZV
To je kaj pise na vratima, a kod sestre na šalteru je raspored drugačiji....
mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 21:52   #2023
vizita počenje oko 8
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 07:53   #2024
Quote:
mia kaže: Pogledaj post
To je kaj pise na vratima, a kod sestre na šalteru je raspored drugačiji....
to nisam znala ....

ja sam jucer bila na kontrolnom pregledu, prohodna prst, iduci pregled za 2 tjedna, UZV nitko ne spominje
jel vam bas dr na pregledu rekla/rekao da se narucite za UZV ili ?
nekako mi cudno da ne napravim UZV do kraja trudnoce, pogotovo zato jer bebac nije bio skroz okrenut.....

anse - gdje si sjedila?
ja sam ti ona lajava u crnoj haljinici, crnim tajicama sa rozim salom i cizmicama........
Dancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:21   #2025
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
da li je neka možda išla isti dan u ambulantu i na uzv? Imam uputnice za oboje, naručena sam isti dan. Kako to najbolje izvesti? Hvala

edit: sestra mi je rekla neka predam oboje odjednom i čekam. A kak da čekam na dvije strane?
ja sam išla isti dan na uzv i pregled

prvo predaj uputnicu za uzv to obavi pa onda predaj uputnicu za pregled.
Jedino je bitno da uputnicu za pregled predaš do 11h
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:41   #2026
tnx cure tako ću onda i napraviti, prvo uzv pa pregled. Mada neću ni biti sama pa ćemo nekako pratiti situaciju
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:42   #2027
Quote:
Dancica kaže: Pogledaj post
to nisam znala ....

ja sam jucer bila na kontrolnom pregledu, prohodna prst, iduci pregled za 2 tjedna, UZV nitko ne spominje
jel vam bas dr na pregledu rekla/rekao da se narucite za UZV ili ?
nekako mi cudno da ne napravim UZV do kraja trudnoce, pogotovo zato jer bebac nije bio skroz okrenut.....

anse - gdje si sjedila?
ja sam ti ona lajava u crnoj haljinici, crnim tajicama sa rozim salom i cizmicama........
hahahah,nismo se ocito srele jer sam ja bila tek u 11 hoces moju pric s uzv - kaze meni sestra mi nemamo nista s uzv,za uzv se trebatena salteru narucit pa doci drugi dan,ja naravno s uputnicom na salter,a meni sestra na salteru kaze-ja vam nemam mjesta za uzv do poslije uskrsa,a vi cete prije roditi ja ostala blesava iskreno i jos dodala na to da sta se ima s toliko tjedana ici na uzv,ako je sve ok je ok,ako nije nece ni biti,sto je tu je ona mjesta nema,a ja ako hocu uzv ona ne zna sta da mi akze nego da idem privatno meni je ovo bilo nezamislivo iskreno za cut,kako je moguce da dođes u bolnicu i da te oni posalju da ides privatno divota od zdravstva
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:43   #2028
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
tnx cure tako ću onda i napraviti, prvo uzv pa pregled. Mada neću ni biti sama pa ćemo nekako pratiti situaciju
bez brige,rekli su mi da se na uzv ceka cili dan,tako garant ces prije pregled obavit jer na pregled dođeš na red za cca sat vremena jer ide onim redom kako ste dosli,a i manja je guzva
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:52   #2029
Quote:
anse22 kaže: Pogledaj post
bez brige,rekli su mi da se na uzv ceka cili dan,tako garant ces prije pregled obavit jer na pregled dođeš na red za cca sat vremena jer ide onim redom kako ste dosli,a i manja je guzva
a šta uzv ne ide redom kojim smo došle?
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:54   #2030
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
a šta uzv ne ide redom kojim smo došle?
ma ide najvjerojatnije,ne znam ti zbilja,ali znam da su mi rekli ako idem na uzv da se pripremim na cjelodnevno cekanje od ranog jutra,a za pregled nisam tako dugo cekala
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:57   #2031
jucer ujutro nije bilo neke guzve za UZV
anse - ja sam taman otisla valjda kad si ti dosla mislim da sam taman dosla na red oko 10:45 i oko 11 sjela sretna u auto i otisla...

znaci nema uopce sanse da se narucimo u Vinogradskoj na UZV?
sto ti je bilo na pregledu? kad si narucena opet?
kad ti je termin ? (jesam znatizeljna )
Dancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 09:01   #2032
Quote:
anse22 kaže: Pogledaj post
ma ide najvjerojatnije,ne znam ti zbilja,ali znam da su mi rekli ako idem na uzv da se pripremim na cjelodnevno cekanje od ranog jutra,a za pregled nisam tako dugo cekala
ja sam bila 2x na uzv-u. bila sam naručena u 10h a u 10 i 20 najkasnije sam bila unutra
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 09:27   #2033
Quote:
Dancica kaže: Pogledaj post
jucer ujutro nije bilo neke guzve za UZV
anse - ja sam taman otisla valjda kad si ti dosla mislim da sam taman dosla na red oko 10:45 i oko 11 sjela sretna u auto i otisla...

znaci nema uopce sanse da se narucimo u Vinogradskoj na UZV?
sto ti je bilo na pregledu? kad si narucena opet?
kad ti je termin ? (jesam znatizeljna )
e a ja sam taman dosla u 10 i 45 ne,u vinogradskoj neces ocito obavit uzv. Meni je termin 29.3.,ali po uzv od pocetka je tjedan i po-dva manje, tako da je ona mene jucer pregledala i rekla da je sve ok,skroz zatvorena i po njoj prije tog 29.3. necu sigurno roditi,pa bi se ona ravnala radije po uzv terminu tako da me narucila za 3 tjedna tek,tj na termin to ce bi zanimljivo moram priznat,mozda me odmah i ostave u bolnici

Quote:
kikica02 kaže: Pogledaj post
ja sam bila 2x na uzv-u. bila sam naručena u 10h a u 10 i 20 najkasnije sam bila unutra
eto vidis ovo su zene jucer pricale dok smo cekale za pregled,ja nisam nikad bila pa nemam pojma ocito onda dezinformacija,sorry
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 09:31   #2034
Quote:
anse22 kaže: Pogledaj post

eto vidis ovo su zene jucer pricale dok smo cekale za pregled,ja nisam nikad bila pa nemam pojma ocito onda dezinformacija,sorry
ma daaj nema potrebe za ispričavanjem
samo sam napisala kako je bilo kod mene
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 09:57   #2035
a bas sam mislila da se mozda vidimo na iducem pregledu...
meni je rekla da je to OK da sam prst otvorena, da je kontrola za 2 tjedna .....
Dancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 10:05   #2036
ja na UZv nisam cekala dulje od 15 min,za razliku od cekanja pregleda.....takav kaos....jos kad vidim one silne muzeve koji se zavale tamo i citaju novine a trudnice i po nekoliko sati prostoje muka mi je.....
mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 10:08   #2037
Pitanje za curke koje su rodile u Vinogradskoj, dali daju epiduralnu, ili spinalnu analgeziju, jer navodno da prije niosta nisu davali pa me zanima kakva je sad situacija?jel vam ponude sami ili izricito morate traziti?
mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 10:16   #2038
imam pitanje za mame - da li je netko od vas išao na porod sa lećama?
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 10:35   #2039
ok, bumo vidjeli kak će biti... a dajte mi recite, vjerojatno turbo glupo pitanje jer znam gdje živimo ali svejedno nitko nema prednost? Jer ja sam kod njih ležala na odjelu i puštena sam doma s dijagnozom kakva je i terapijom, i niti slučajno sjediti, stajati, hodati- samo ležanje. i naručena sam na tu kontrolu...pretpostavljam da njih baš briga šta meni je i da to nikom ne spominjem nego sjedim tam 5 sati i čekam
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 10:41   #2040
Quote:
mia kaže: Pogledaj post
Pitanje za curke koje su rodile u Vinogradskoj, dali daju epiduralnu, ili spinalnu analgeziju, jer navodno da prije niosta nisu davali pa me zanima kakva je sad situacija?jel vam ponude sami ili izricito morate traziti?
Kad dođeš rodit kod primitka te pitaju nekoliko pitanja, između ostalog i to da li želiš epiduralnu. I to ti niš ne znači jer sam ja tada rekla da ne i to potpisala al kad su počeli oni dripovski trudovi predomislila sam se pa su mi ju dali.
U vinogradskoj su vrlo darežljivi što se toga tiče, ne trebaš se bojati.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.