Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2008., 20:08   #21
Quote:
ivanna86 kaže: Pogledaj post
nemam zivaca za ovu temu... samo cu reci da mi je muka od takvih zena... da se vama desilo isto, da niste mogli ostati s nekim, zelite poceti novi zivot, zelite placati alim. za dijete, ali ne zelite imati veze ni s njim ni s majkom.. sta? treba ga vezat lancima za sebe?!! ili je to ono, ne zelim ga vidjeti, ali zelim njegove pare?! bljak! i, carice, NE KAO, nego licitiras s djetetom! mene bi bilo sram..
ti si sigurno druga žena?!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Old 08.08.2008., 09:26   #22
ma ja mislim da je vrlo tesko ocijeniti koliko bi bila pravedna alimentacija.moje misljenje je da je alimentacija najmanje bitna, postoje razlicite situacije.meni bi bilo normalnije da onaj roditelj koji je duzan placati alimentaciju, placa neki zakonski minimum, ali da zato sudjeluje unekakvim direktnim troskovima zivota djeteta.normalnije je da djetetu kupi cipele, skafander, sta vec treba i onda i dijete zna da mu je to kupio tata.ima puno ljudi koji kada plate alimentaciju nemaju vise da bi djetetu nesto ekstra priustili.naravno da ima i kretena koji nece placati ni minimum, ali ima i svakojakih zena
idassa is offline  
Old 09.08.2008., 19:48   #23
Stvar je jednostavna:Sud bi morao prepustiti djecu fincijski jace roditelju.Nije istina da mame su bolje za odgoj(na osnovu presuda se to tako tvrdi)!
Nemoze zena financijski izdrzati,neka bude fer i ne misli samo na sebe i ponudi bivsem muzu da preuzme djecu.Ako on to ne zeli onda nek placa.Kod dvoje djece jedno tati jedno mami.....
Nema financiranja bivseg partnera i placanja penzije bivsoj,punici ili nekoj ljencini.
kajbuvac is offline  
Old 09.08.2008., 21:48   #24
Quote:
kajbuvac kaže: Pogledaj post
i.....
Nema financiranja bivseg partnera i placanja penzije bivsoj,punici ili nekoj ljencini.
da, cifre su obično tolike da cijela uža i šira obitelj od toga živi.
Xenia 13 is offline  
Old 10.08.2008., 17:30   #25
Quote:
Silencium kaže: Pogledaj post
ti si sigurno druga žena?!
A ti prva bila
kajbuvac is offline  
Old 12.08.2008., 12:44   #26
Wink

Quote:
Silencium kaže: Pogledaj post
ti si sigurno druga žena?!
ne, draga. ja sam prva zena (ne znam kakve to veze ima, ali dobro )

ali imam toliko dostojanstva da ne bih ni od koga trazila nsto na silu i zagorcavala mu zivot, pa makar zamotala to svoje djetesce u dekicu i spavala na cesti i kakav je to jal i ljubomora u tim zenama da mu ne daju da nastavi sa svojim zivotom, vec se trude obilaziti odvjetnike svako malo samo da bi mu uzele sto vise para? ili zasto ne ostave dijete muzu, ako vec nemaju sredstva za njegovo uzdrzavanje, ako cemo vec tako?
ivanna86 is offline  
Old 12.08.2008., 13:39   #27
Quote:
ivanna86 kaže: Pogledaj post
ne, draga. ja sam prva zena (ne znam kakve to veze ima, ali dobro )

ali imam toliko dostojanstva da ne bih ni od koga trazila nsto na silu i zagorcavala mu zivot, pa makar zamotala to svoje djetesce u dekicu i spavala na cesti i kakav je to jal i ljubomora u tim zenama da mu ne daju da nastavi sa svojim zivotom, vec se trude obilaziti odvjetnike svako malo samo da bi mu uzele sto vise para? ili zasto ne ostave dijete muzu, ako vec nemaju sredstva za njegovo uzdrzavanje, ako cemo vec tako?
Bila prva ili druga žena, majka sigurno nisi.
Scarlet2 is offline  
Old 12.08.2008., 18:10   #28
Po čemu Ivanna86 nije majka? Zato jer nebi htjela bivšeg cjediti do zadnje kune? Svašta. Ima majka koje nisu zaslužile da ih se uopće tako zove, ako otac ne želi plaćati, to nek' ide njemu na dušu i sramotu, dok dijete odraste, samo će znati i odlučiti želi li s tatom imati posla ili ne. Ako sam dobro shvatila, prava majka je ona koja inzistira pod svaku cijenu na što veću alimentaciju i koja dirigira kak' hoće. Mislim da to ne može uspjeti, ako i može, to je na kratke staze. Moj tata nije za mene davao puno novaca i preživjela sam, završila srednju, upisala faks i s njim imam dobar odnos, a mama je uvijek bila tu za mene, nikad nikog nije ganjala po sudu i tražila više love. Ona je bila doista i još uvijek je prava majka koja mi je poklonila svu ljubav, bez obzira na visinu mjesečnog tatinog uzdržavanja.
__________________
Live Long And Prosper!
Rolerica is offline  
Old 12.08.2008., 20:13   #29
Quote:
Rolerica kaže: Pogledaj post
Po čemu Ivanna86 nije majka? Zato jer nebi htjela bivšeg cjediti do zadnje kune? Svašta. Ima majka koje nisu zaslužile da ih se uopće tako zove, ako otac ne želi plaćati, to nek' ide njemu na dušu i sramotu, dok dijete odraste, samo će znati i odlučiti želi li s tatom imati posla ili ne. Ako sam dobro shvatila, prava majka je ona koja inzistira pod svaku cijenu na što veću alimentaciju i koja dirigira kak' hoće. Mislim da to ne može uspjeti, ako i može, to je na kratke staze. Moj tata nije za mene davao puno novaca i preživjela sam, završila srednju, upisala faks i s njim imam dobar odnos, a mama je uvijek bila tu za mene, nikad nikog nije ganjala po sudu i tražila više love. Ona je bila doista i još uvijek je prava majka koja mi je poklonila svu ljubav, bez obzira na visinu mjesečnog tatinog uzdržavanja.
E, draga, ti bi trebala provjeriti količinu muških hormona. Yes normalna, odreći će te se žene ujedinjene pod zastavama ženskih prava od kojih je jedno i drpanje po ženu bivših bez kraja i ograničenja....
Možda sam grub ali dozvoli da mislim da postoji nada dok ima žena kao i ti. Znači da postoji mogućnost, ipak postoji kad se o uzdržavanju djeteta neće raspravljati preko nišana već će majke i očevi ravnopravno sudjelovati u tome, živjeli u bračnoj zajednici ili ne.
U interesu te djece u čije se ime drapačice alimentacije i vračevi u CZZS-ovima - kunu.

pozdravson.

Vulkiji su preracionalni za moj taste ali je pozdrav ....dobar.
zodax is offline  
Old 12.08.2008., 22:46   #30
Eto, ne mogu izdrzati a da ne kazem svoje misljenje o ovoj temi.
Razvedena sam vec 10 god i s obzirom da sam boljeg imovinskog stanja od mog bivseg, sud mu je odredio 700kn alimentacije. On se i na tih 700 vjecito zalio, iako nije bas sirotinja, ali je uvijek nekako racunao da djetetu nece nista falit (to je u vise navrata i izjavio) ako on to i ne plati. I tako....zadnjih 3 godine ne placa. Djetetu ne kupuje nista (cak ni za rodjendan).
Duuugo sam se dvoumila da li da pokrenem ovrhu ili ne, s obzirom da uspijevam i sama pokriti sve troskove. I na kraju sam odlucila da DA.
Doduse, ne ocekujem nista, ali mislim da dijete ima pravo na te novce, i ne vidim razloga zasto bi ih se u njeno ime odrekla.
Strasno me smeta da neki misle da majke alimentaciju trose ne znam ni ja na sta. Kao da zive na nekoj drugoj planeti pa ne vide kako je sve skupo, koliki su troskovi zivota i sto sve djetetu treba, osim hrane, vode i krova nad glavom. I jos ako zelis djetetu priustit kakav tecaj jezika, ili ne daj boze ljetni kamp? Ja sam se mnogih stvari odrekla da bi priustila svom djetetu, i nije mi zao, i opet bi i vjerojatno hocu dok god budem mogla.
I zato me takve sumanute ideje prilicno nerviraju.
I jos nesto, netko je rekao da nisu novci bitni, da se to moze nadoknaditi na druge nacine, pa ja se pitam da li su doticni probali kupit kruh sa malo ljubavi ili platit struju sa puno paznje?
protelos is offline  
Old 12.08.2008., 23:04   #31
Quote:
protelos kaže: Pogledaj post
Eto, ne mogu izdrzati a da ne kazem svoje misljenje o ovoj temi.
Razvedena sam vec 10 god i s obzirom da sam boljeg imovinskog stanja od mog bivseg, sud mu je odredio 700kn alimentacije. On se i na tih 700 vjecito zalio, iako nije bas sirotinja, ali je uvijek nekako racunao da djetetu nece nista falit (to je u vise navrata i izjavio) ako on to i ne plati. I tako....zadnjih 3 godine ne placa. Djetetu ne kupuje nista (cak ni za rodjendan).
Duuugo sam se dvoumila da li da pokrenem ovrhu ili ne, s obzirom da uspijevam i sama pokriti sve troskove. I na kraju sam odlucila da DA.
Doduse, ne ocekujem nista, ali mislim da dijete ima pravo na te novce, i ne vidim razloga zasto bi ih se u njeno ime odrekla.
Strasno me smeta da neki misle da majke alimentaciju trose ne znam ni ja na sta. Kao da zive na nekoj drugoj planeti pa ne vide kako je sve skupo, koliki su troskovi zivota i sto sve djetetu treba, osim hrane, vode i krova nad glavom. I jos ako zelis djetetu priustit kakav tecaj jezika, ili ne daj boze ljetni kamp? Ja sam se mnogih stvari odrekla da bi priustila svom djetetu, i nije mi zao, i opet bi i vjerojatno hocu dok god budem mogla.
I zato me takve sumanute ideje prilicno nerviraju.
I jos nesto, netko je rekao da nisu novci bitni, da se to moze nadoknaditi na druge nacine, pa ja se pitam da li su doticni probali kupit kruh sa malo ljubavi ili platit struju sa puno paznje?

Zato sam i napisala da oni koji ne plaćaju alimentacije snose svoj dio odgovornosti te da im to ide na dušu i sramotu, protiv takvih tipova sam i ja. Smeta me to da dosta žena (NE SVE), kuka da nemaju dosta love za dijete, a kupuju nepotrebne stvari poput skupih cipela, mobitela i ne znam čega. Ono kaj po zakonu sud dodjeli djetetu, mora se ispoštovati. Ali da dosta žena oko love pretjeruje, to je istina.
__________________
Live Long And Prosper!
Rolerica is offline  
Old 13.08.2008., 09:24   #32
Quote:
Rolerica kaže: Pogledaj post
Po čemu Ivanna86 nije majka? Zato jer nebi htjela bivšeg cjediti do zadnje kune? Svašta. Ima majka koje nisu zaslužile da ih se uopće tako zove, ako otac ne želi plaćati, to nek' ide njemu na dušu i sramotu, dok dijete odraste, samo će znati i odlučiti želi li s tatom imati posla ili ne. Ako sam dobro shvatila, prava majka je ona koja inzistira pod svaku cijenu na što veću alimentaciju i koja dirigira kak' hoće. Mislim da to ne može uspjeti, ako i može, to je na kratke staze. Moj tata nije za mene davao puno novaca i preživjela sam, završila srednju, upisala faks i s njim imam dobar odnos, a mama je uvijek bila tu za mene, nikad nikog nije ganjala po sudu i tražila više love. Ona je bila doista i još uvijek je prava majka koja mi je poklonila svu ljubav, bez obzira na visinu mjesečnog tatinog uzdržavanja.
O kojem cijeđenju do zadnje kune govoriš? Ako neko stvarno nema-nema i ne može dati to je o.k. Govorim o onima koji mogu a ne žele. Moje dijete može preživjet i bez očevih novaca ali mi novac koji mi on mjesečno daje(budući da je odgovoran za razliku od ovdje nekih koji do besvijesti filozofiraju samo da bi prikrili činjenicu da su neodgvorni roditelji i ospsednuti paranojom da im ono malo što daju bivša troši na sebe) pomogne da joj omogučim više od preživljavanja. Mislim da dijete razvedenih roditelja ,ako su oba roditelja zadržala standard koji su imali prije razvoda, treba također zadržati isti standart koji je imalo prije, a to može jedino ako doprinose oba roditelja. Iz kojeg razloga i s kojim pravom majka može lišiti dijete novca koje mu pripada i koji će mu omogućiti kvalitetniji život? Ponos? Ja bi bila gladna radije nego molila nekog da mene uzdržava. Ali kad je dijete u pitanju stvari stoje drugačije. Važnije mi je dijete od ponosa, a osim toga ne bi ugrozila svoj ponos kad bi od nekog tražila da ispuni svoju zakonsku i moralnu obvezu.
Da se razumijemo, moj bivši doprinosi uzdržavanju dijeteta otpriliko onoliko koliko i ja. Dijete je kod mene i to smo se oboje složili da je najbolje za dijete. On nema nikakvih primjedbi na moj odgoj dapače smatra da sam dobra majka. Ja često razgovaram s njim o tom šta dijetetu treba, šta sam joj kupila i sl. tako da on manje-više ima uvid u to u što je potrošen novac koji on daje i koliko s moje strane ja trošim.
Ovo govorim, samo zato da bi bilo jasno da nisam isfrustrirana vlastitom situacijom i bivšim koje na podmiruje svoje obaveze, nego jednostavo otac ili majka koji ne žive s djetetom i mogu dosprinosit za njegovo uzdražavanje, a to ne čine, za mene su dno dna. Tako sam mislila i prije nego što sam razmišljala o razvodu, tako mislim sad i tako ću mislit uvijek.
Scarlet2 is offline  
Old 13.08.2008., 10:20   #33
Quote:
Rolerica kaže: Pogledaj post
Zato sam i napisala da oni koji ne plaćaju alimentacije snose svoj dio odgovornosti te da im to ide na dušu i sramotu, protiv takvih tipova sam i ja. Smeta me to da dosta žena (NE SVE), kuka da nemaju dosta love za dijete, a kupuju nepotrebne stvari poput skupih cipela, mobitela i ne znam čega. Ono kaj po zakonu sud dodjeli djetetu, mora se ispoštovati. Ali da dosta žena oko love pretjeruje, to je istina.
Zato sam i napisala ovaj post iznad, mislim da sam dosta razumljivo objasnila kaj mislim.
__________________
Live Long And Prosper!
Rolerica is offline  
Old 13.08.2008., 12:07   #34
Ovi prethodni postovi bi trebali biti napisani nakon što se pročitaju neki drugi koji raspravljaju o kvaliteti dodjele skrbi i brige .
Da sagledamo činjenice.
Niti ste navele ali je iz Vaših postova razvidno da su djeca Vama dodjeljena na skrb i odgoj. Vaši exovi su dobili nekakve termine viđanja. Problem 1.
Drugo, žene imaju mogućnost da ,da cijede i velika većina ih to radi.
Ne vjerujete? Samo prošarajte ovim forumom. Naići ćete na veliki broj majki koje su djecu dobile na skrb i odgoj, tate isključile iz života ( došlo do PAS-a), djeci odredile mjernu jedinicu novac, 1h=300 Kn, ne doslovno ali trijažom natpisa i podataka lako se dođe do odgovarajućih zaključaka.

Stoga, drage dame, možete i napisati koliko ste se borile da Vaša djeca imaju i tatu nakon razvrgnuća bračne zajednice. Da dobijemo i te nepoznanice te izračunamo jednadžbu.

Pozdravson.

PS. Osvrt na ono - oni koji nemaju pa ne daju - to je OK, malo morgen. Problem nastaje kod viđanja dostatonosti tj. dovoljnosti. Država i mame ( navodim njih jer su u velikoj većini ) provode politiku dvostrukih mjerila. Zato jer je država procjenila da kad ona daje materijalni( financijski) iznos za dijete onda daje 470,00 Kn a kad to isto traži od roditelja koji ne živi s djetetom onda nalaže iznose i do 250% veće od navedenih. Istodobno roditelji kojima su djeca dodjeljena na skrb ( najčešće mame ) s druge strane broje struju i vode i sve ostalo međumim kad su djeca kod drugog roditelja ( najčešće tate ) onda se ti isti troškovi ne uzimaju u obzir tj. nerelevantni su. Tata je " dobar" ako ih plaća i šuti, škrtica i neljud ako ih spomene, a zlostavljač ako ih zatraži, njih, ili refundaciju istih.
zodax is offline  
Old 13.08.2008., 14:25   #35
Quote:
Scarlet2 kaže: Pogledaj post
Bila prva ili druga žena, majka sigurno nisi.
i sto? zato sam manje zena nego ti? to sto nisam majka ne daje mi pravo na misljenje o ovome? mrzim takve klasifikacije, ali dobro.

gledaj, prvo si mislila da sam druga zena, pa sam zato kivna na sve prve zene ovog svijeta, na alimentaciju i sve to skupa. kada sam rekla da nisam, onda ti je bilo najlakse napasti me sa strane majcinstva..nisko..

ovako, i da jesam majka,ponavljam, ne bih svoje dijete nikada tome izvrgla i tocka. previse bi mi bilo stalo do njega. ovo sto pisem, pisem iskljucivo o onim ocevima koji mogu, ali ne placaju alimentaciju. pa necu ga silit da se brine o svome djetetu! odrastao je covjek, zna sto je ispravno. i sve ide njemu na dusu sto napravi (ili ne napravi).
ali zene koje svim silama nastoje iscijediti i zadnju lipu iz njegovog dzepa jer mu se zele osvetiti posto poto, e to me ljuti jako. hvala bogu drzava im je dala odrijesene ruke, kao sto je netko napisao, muzevi su odmah gadovi, a zene patnice u startu. i podrazumijeva se da dijete ide majci (iako u vecini slucajeva majke imaju manja primanja). zasto? ako cemo tako, onda dajte djecu onome koji ima bolje financijske mogucnosti i gotovo! jer ovo je jadno i ponizava zene. i btw: a da izmislimo novo zanimanje u RH? udaj se, rodi mu dijete, razvedi se, placa po dogovoru, ovisno o sudu?
ivanna86 is offline  
Old 13.08.2008., 14:58   #36
Najviše što može poniziti ženu je to da ona ispada krvopija, jer muž ne može plaćati alimentaciju, a ona onda mora po svoj prilici "snađi se druže".
Pa nije žena sama začela to dijete pa je samo ona odgovorna za njega i njegove potrebe, a otac samo dok ima.
xleona is offline  
Old 13.08.2008., 15:05   #37
Quote:
ivanna86 kaže: Pogledaj post
i sto? zato sam manje zena nego ti? to sto nisam majka ne daje mi pravo na misljenje o ovome? mrzim takve klasifikacije, ali dobro.

gledaj, prvo si mislila da sam druga zena, pa sam zato kivna na sve prve zene ovog svijeta, na alimentaciju i sve to skupa. kada sam rekla da nisam, onda ti je bilo najlakse napasti me sa strane majcinstva..nisko..

ovako, i da jesam majka,ponavljam, ne bih svoje dijete nikada tome izvrgla i tocka. previse bi mi bilo stalo do njega. ovo sto pisem, pisem iskljucivo o onim ocevima koji mogu, ali ne placaju alimentaciju. pa necu ga silit da se brine o svome djetetu! odrastao je covjek, zna sto je ispravno. i sve ide njemu na dusu sto napravi (ili ne napravi).
ali zene koje svim silama nastoje iscijediti i zadnju lipu iz njegovog dzepa jer mu se zele osvetiti posto poto, e to me ljuti jako. hvala bogu drzava im je dala odrijesene ruke, kao sto je netko napisao, muzevi su odmah gadovi, a zene patnice u startu. i podrazumijeva se da dijete ide majci (iako u vecini slucajeva majke imaju manja primanja). zasto? ako cemo tako, onda dajte djecu onome koji ima bolje financijske mogucnosti i gotovo! jer ovo je jadno i ponizava zene. i btw: a da izmislimo novo zanimanje u RH? udaj se, rodi mu dijete, razvedi se, placa po dogovoru, ovisno o sudu?
Ako nisi majka naravno da nisi manje žena, samo nisi majka. Majka bi svom dijetetu htjela omogućit što bolji život, a svakako najmanje ono što mu i zakonski i moralno pripada.
Čemu ti to dijete nebi izvrgla? Onome na što ima pravo i što će mu poboljšat uvjete života. Pa čak da imam dovljno za baš sve potrebe djeteta, a da je otac u mogućnosti davati sredstva, novac bi uzela pa ga stavljala na štedni račun dijeteta. To je djetetovo a moje je da se borim za njegova prava.
I da nebi mi više donosili krive pretpostavke o tebi (btw ja nisam ni napisala da mislim da si ti druga, premda je to gotovo očigledno, a da nisi majka sam pogodila) ispričaj nam malo otkud takva ogorčenost prema ženama koje žele alimentaciju za dijete.
A pretpostavke da od alimentacije može bezbrižno živit i žena i dijete su presmješne. Možda ti imaš ambicije da se baviš novim zanimanjem koji si navela. Pa sretno, ali ako budeš dobivala i dvostruko od onog što većina žena u Hrvatskoj dobiva bezbrižno češ živit pet dana mjesečno.
Scarlet2 is offline  
Old 13.08.2008., 17:30   #38
Quote:
ivanna86 kaže: Pogledaj post
: a da izmislimo novo zanimanje u RH? udaj se, rodi mu dijete, razvedi se, placa po dogovoru, ovisno o sudu?
Ovo su ipak rijetke iznimke,stvarni zivot izgleda bitno drukcije za vecinu razvedenih roditelja, zato bi bilo bolje da raspravljamo o stvarnim problemima "obicnih " ljudi, a ne o trakavicama iz Glorije i sl.

I razrijesite svoje dileme, alimentacija najcesce nije dovoljna ni za najosnovnije potrebe djeteta, a kamoli da ce se netko od alimentacije okoristiti ili zaraditi, to je stvarno sumanuta ideja.
protelos is offline  
Old 13.08.2008., 17:30   #39
Quote:
Scarlet2 kaže: Pogledaj post
Ako nisi majka naravno da nisi manje žena, samo nisi majka. Majka bi svom dijetetu htjela omogućit što bolji život, a svakako najmanje ono što mu i zakonski i moralno pripada.
Čemu ti to dijete nebi izvrgla? Onome na što ima pravo i što će mu poboljšat uvjete života. Pa čak da imam dovljno za baš sve potrebe djeteta, a da je otac u mogućnosti davati sredstva, novac bi uzela pa ga stavljala na štedni račun dijeteta. To je djetetovo a moje je da se borim za njegova prava.
I da nebi mi više donosili krive pretpostavke o tebi (btw ja nisam ni napisala da mislim da si ti druga, premda je to gotovo očigledno, a da nisi majka sam pogodila) ispričaj nam malo otkud takva ogorčenost prema ženama koje žele alimentaciju za dijete.
A pretpostavke da od alimentacije može bezbrižno živit i žena i dijete su presmješne. Možda ti imaš ambicije da se baviš novim zanimanjem koji si navela. Pa sretno, ali ako budeš dobivala i dvostruko od onog što većina žena u Hrvatskoj dobiva bezbrižno češ živit pet dana mjesečno.
zeno, nisam druga, nisam jos n prva, zarucena sam jos! ne kuzim sta trebas, pismenu potrvdu?

uglavnom...pravo tvog djeteta, a i svacijeg u takvoj situaciji je da jednog dana mu netko ne kaze kako su se mama i tata povlacili po sudu zbog njega. to je prvo. drugo, krivo si me shvatila, kad bi malo bolje procitala moje postove, vidjela bi da ja pricam o necem sasvim drugom. pricam o muskarcima koji ne mogu placati toliku (ili uopce)alimentaciju, a ne o onima koji to izbjegavaju. malo pogledaj i vidjet ces da nisu svi isti. u svakom zitu ima kukolja, i kao sto ima bezobraznih ex zena, tako ima i muzeva. ali, ej, stani malo, pokretacica ove teme je zabrinuta jer misli da je on dobio povisicu i sad pita tu na forumu kako da mu iscupa jos vecu alimentaciju od one koju vec daje ja sam isto zena, ali sam prije toga covjek (nadam se da i ovo neces krivo shvatiti)
i btw: ocigledno je i otkud tebi tolika ogorcenost na drugu stranu, netko te vec dobro zezno, koliko vidim?
ivanna86 is offline  
Old 13.08.2008., 17:41   #40
Quote:
protelos kaže: Pogledaj post
Ovo su ipak rijetke iznimke,stvarni zivot izgleda bitno drukcije za vecinu razvedenih roditelja, zato bi bilo bolje da raspravljamo o stvarnim problemima "obicnih " ljudi, a ne o trakavicama iz Glorije i sl.

I razrijesite svoje dileme, alimentacija najcesce nije dovoljna ni za najosnovnije potrebe djeteta, a kamoli da ce se netko od alimentacije okoristiti ili zaraditi, to je stvarno sumanuta ideja.
mslis? pa ne bih bas rekla

ono sto sam napisala je bila ironija.. ali vjerujem da ima i toga..
ivanna86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.