Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2009., 12:13   #581
Quote:
succorosso kaže: Pogledaj post
U realnosti ce to dovesti do zatvaranja nekog 18-godisnjeg jadnika kom je par godina mladnja cura slagala o godinama
Moram opet reći da govorimo o ljudima preko 21 godine, dakle onome što se procjenjuje zrelom i odraslom osobom.
Mislim, nije da ne piše al ono...

Quote:
Na kraju krajeva, kmetija gleda operetu s intrigantnom temom maloljetnickog seksa, a za dosadnu korupciju, dosadan Peljeski most i sl. sitnice se nitko ne brine. Na djeci svijet ostaje, uostalom tko ce placati kredit za sve ove autoceste i ine dugove drzave kojima su se politicari potkozili?
Pitanje za tebe

Što je posao dječje pravobraniteljice?
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:15   #582
Quote:
succorosso kaže: Pogledaj post
Na djeci svijet ostaje, uostalom tko ce placati kredit za sve ove autoceste i ine dugove drzave kojima su se politicari potkozili?
Ne, ne - o takvim temama se ne razgovara. Jer, ipak je bitnije baviti se granicom stupanja u spolne odnose, nego činjenicom da će to dijete (kao i djeca njegove djece) biti robovi svih ovih kredita.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:18   #583
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne, ne - o takvim temama se ne razgovara. Jer, ipak je bitnije baviti se granicom stupanja u spolne odnose, nego činjenicom da će to dijete (kao i djeca njegove djece) biti robovi svih ovih kredita.
isključiv si. i zajebavaš.
uostalom, zašto odbijaš vjerovati da se nešto more u paketu složiti. ili da čekamo da otplatimo kredite /a to je nikad/, a tek onda da se brinemo o vremenu kad se moremo poyebat?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:18   #584
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Što je posao dječje pravobraniteljice?
Znam ja, znam ja! *maše rukicom po zraku*


Da brani i štiti prava djece, a ne da se bavi plasiranjem politički tempiranih tema svekolikom življu.
O tome se ovdje radi, ne o zlostavljačicama i zlostavljanim tinejđerima.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:20   #585
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post

Da brani i štiti prava djece, a ne da se bavi plasiranjem politički tempiranih tema svekolikom življu.
O tome se ovdje radi, ne o zlostavljačicama i zlostavljanim tinejđerima.
*sjedi, slafko plus u krugu*
pa ne otkrivaj toplu vodu. znamo svi da je to u ulozi nekih drugih interesa. ali zašto odbijati nešto potencijalno dobro jer je i politički tempirano.
da sve otkačimo u paketu jer se politika bavi nama i našim životima?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:22   #586
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ili da čekamo da otplatimo kredite /a to je nikad/, a tek onda da se brinemo o vremenu kad se moremo poyebat?


dijete, kad digneš kredit - mo'š se jebat
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:27   #587
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Znam ja, znam ja! *maše rukicom po zraku*


Da brani i štiti prava djece, a ne da se bavi plasiranjem politički tempiranih tema svekolikom življu.
O tome se ovdje radi, ne o zlostavljačicama i zlostavljanim tinejđerima.
Da je odgovor samo ovo boldano, rekla bih sjedi, 5 I to nicku succorosso
A onda bih ga pitala zašto drka po tavanu kad pričamo o istome
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:27   #588
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
*sjedi, slafko plus u krugu*
pa ne otkrivaj toplu vodu. znamo svi da je to u ulozi nekih drugih interesa. ali zašto odbijati nešto potencijalno dobro jer je i politički tempirano.
da sve otkačimo u paketu jer se politika bavi nama i našim životima?
Helou, rekao sam to u uvodnom postu. A da "svi znate", ne bi bilo deset stranica mog prepucavanja s ...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:28   #589
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
[color=navy]
Trebam li i tebe dodati u Slafko fan-club?
Ovisi, ak' dobijem majcu i olovku s natpisom "Slafko", vrlo rado. Ak' ne, nastavio bih te ljubiti na ovaj način.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Poanta svega jest ta da tako mlada osoba nema dovoljno razvijenu svijest o tome koliko bi i na koji način njeni postupci mogli utjecati na ostatak njena života.
Na greškama se najbolje uči.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Mora postojati nešto na temelju čega se netko (roditelj, skrbnik) ima pravo pozvati ukoliko smatra da mu je dijete iskorišteno u svrhu bludničenja.

Nekakav zakon MORA postojati. Uostalom, postoji onaj koji kaže da je sve ispod 14 zabranjeno i na to se nitko ne buni. Zašto?
Tak svejedno da li je 12, 14, 16 ili 18. Takva problematika se ne rješava zakonom, nego obrazovanjem, koje je trenutno u najmanju ruku impotentno, zastarjelo, tabuizirano i bez poticanja na dijalog i razmišljanje.

Ovaj prijedlog zakona je dakle čisto izdrkavanje kao i svi zakoni prije toga, donešeni velikom pompom i željom za boljitkom, uz rezanje vrpci i govore silne, a na terenu rješava golu kurčinu. O kojoj sad raspravljamo da li je obrezana ili nije.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:29   #590
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Helou, rekao sam to u uvodnom postu. A da "svi znate", ne bi bilo deset stranica mog prepucavanja s ...
helou i tebi.
samo ti držiš kraj da to nikako ne treba, a ja držim da je dobro i ovako pod okriljem nečeg drugog.
naučila sam prihvatit da nema idealnih situacija. bemu.
uostalom, 10 stranica je 10 stranica. čak nisam ni morala preveć intervenirati. a neki upisi su me i "nasmijali".
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:31   #591
O jebote, što ste se uzvrpoljili jer je ZAKON u pitanu....Kao da vas goni krdo bivola..

Da, obrazovanje - iako ni ono ne garantira 'povećanu svijest i odgovornost', kao ni odgoj...

a na nekim greškama bome ne bi voljela učiti...nije to kao da si popio pivu previše...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:37   #592
isuse, kako ovo postaje dosadno.
Odgoj. Kad sam ja imala tu negdje..a 14, 15 godina mama mi je vako rekla; (napominjem da se ne zajebajem) "ak si nađeš frajera, i ako taj bude stariji od osamnaest, dovedi ga doma. K meni. Da mu odrežem jaja zajedno s kurcem"
Sad...ne znam zašto (ili zato jer mi je mama, pa ju dobro poznam ), ali ja sam nju jako jako ozbiljno shvatila. Čime je to rezultiralo? Odbilo me potpuno i zauvijek od starijih frajera, ter danas već lagano krećem u pedofiliju, čini mi se. Fala mama.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:41   #593
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Čime je to rezultiralo? Odbilo me potpuno i zauvijek od starijih frajera, ter danas već lagano krećem u pedofiliju, čini mi se. Fala mama.
Nota bene, da ne ispadne da na drugim temama izmišljam
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:43   #594
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
isuse, kako ovo postaje dosadno.
Odgoj. Kad sam ja imala tu negdje..a 14, 15 godina mama mi je vako rekla; (napominjem da se ne zajebajem) "ak si nađeš frajera, i ako taj bude stariji od osamnaest, dovedi ga doma. K meni. Da mu odrežem jaja zajedno s kurcem"
Sad...ne znam zašto (ili zato jer mi je mama, pa ju dobro poznam ), ali ja sam nju jako jako ozbiljno shvatila. Čime je to rezultiralo? Odbilo me potpuno i zauvijek od starijih frajera, ter danas već lagano krećem u pedofiliju, čini mi se. Fala mama.
To je i meni moja rekla.
S 19 sam si našla frajera od 35.

Još uvijek sam s njim.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:45   #595
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Nota bene, da ne ispadne da na drugim temama izmišljam
ne znam ja ništa. trebale bi pitat Pivku kae njoj njena rekla.


Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
To je i meni moja rekla.
izgleda da tvoja nije ozbiljno mislila. Moja, vjeruj mi, je.
edit, al jajd, imala si 19..valjda se onda više niš ne može
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:45   #596
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
isuse, kako ovo postaje dosadno.
Odgoj. Kad sam ja imala tu negdje..a 14, 15 godina mama mi je vako rekla; (napominjem da se ne zajebajem) "ak si nađeš frajera, i ako taj bude stariji od osamnaest, dovedi ga doma. K meni. Da mu odrežem jaja zajedno s kurcem"
Sad...ne znam zašto (ili zato jer mi je mama, pa ju dobro poznam ), ali ja sam nju jako jako ozbiljno shvatila. Čime je to rezultiralo? Odbilo me potpuno i zauvijek od starijih frajera, ter danas već lagano krećem u pedofiliju, čini mi se. Fala mama.
Eklatantan primjer kako nasilje rađa nasilje. Zeć'n'na mama je mučila Zeć'nu, a ona sada ima poriv širiti traume na nejač, uglavnom plavokosu.

Pa vi branite. Jedini rezultat koji ćete požnjeti je taj da će se pubertetska đubrad natjecati tko će pojebati stariju jedinku. Kao da ih ne znate.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:49   #597
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Eklatantan primjer kako nasilje rađa nasilje. Zeć'n'na mama je mučila Zeć'nu, a ona sada ima poriv širiti traume na nejač, uglavnom plavokosu.

Pa vi branite. Jedini rezultat koji ćete požnjeti je taj da će se pubertetska đubrad natjecati tko će pojebati stariju jedinku. Kao da ih ne znate.
alo, nije baš nejač..ne volim prišteve. Predmnijevam da će s godinama..doć i do nejači, al tišina o tom.
Jesam li spomenula da mi je majka izrazito plavokosa? malo nako..vuće na nacija.
Moš nastavit sa psihoanalizom sad, po tom pitanju.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:57   #598
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
samo ti držiš kraj da to nikako ne treba, a ja držim da je dobro i ovako pod okriljem nečeg drugog.
Ne treba sad, u ovom trenutku. Kada se riješe neka druga pitanja, na red mogu doći i stvari koje ne "gore".
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:57   #599
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
alo, nije baš nejač..ne volim prišteve. Predmnijevam da će s godinama..doć i do nejači, al tišina o tom.
Jesam li spomenula da mi je majka izrazito plavokosa? malo nako..vuće na nacija.
Moš nastavit sa psihoanalizom sad, po tom pitanju.
Eto. Otuda i bolestan poriv za slamnatošću, iako ti svaka kiša govori pec-pec & ja-to-nisam-tako-mislila.

Praf za praf, ne treba biti niti kiše. ONI dolaze s maglom već. Jel'da?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:58   #600
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne treba sad, u ovom trenutku. Kada se riješe neka druga pitanja, na red mogu doći i stvari koje ne "gore".
khm, ovaj, da.
ti nemaš djecu (ko ni ja) pa kako dovraga ti moreš znati kad treba, a kad ne. a njih se tiče?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.