Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2018., 09:15   #1
Sama emisija - koliko odmiče preko ruba?

Gledam jučer ono s gledanjem u sunce, jutros nešto o proroku ezekijelu i njegovim opisima kako su (peruanci valjda?) imali letjelice s tehnologijom boljom od sadašnje...

pitam se jel moguće da smo toliko retardirani kao ljudi da takve emisije dolaze čak na hrt i da ima ljudi koji puše te gluposti? Ne znam koliko sam usamljen u ovakvim zgražanjima ali eto.. možda je to sve normalno, kao i horoskop..
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 09:22   #2
....ne vidim razlike između toga i religijski emisija na HRT-u
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 11:04   #3
Došlo do zamora materijala i ne pratim je više.

Ima puno YT kanala koji su ažurniji i zanimljiviji.
memulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 12:55   #4
Koliko je meni poznato trenutno se vrte reprize
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 17:27   #5
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Gledam jučer ono s gledanjem u sunce, jutros nešto o proroku ezekijelu i njegovim opisima kako su (peruanci valjda?) imali letjelice s tehnologijom boljom od sadašnje...

pitam se jel moguće da smo toliko retardirani kao ljudi da takve emisije dolaze čak na hrt i da ima ljudi koji puše te gluposti? Ne znam koliko sam usamljen u ovakvim zgražanjima ali eto.. možda je to sve normalno, kao i horoskop..
A ti si novi ovdje?
Earnest is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 20:05   #6
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Gledam jučer ono s gledanjem u sunce, jutros nešto o proroku ezekijelu i njegovim opisima kako su (peruanci valjda?) imali letjelice s tehnologijom boljom od sadašnje...

pitam se jel moguće da smo toliko retardirani kao ljudi da takve emisije dolaze čak na hrt i da ima ljudi koji puše te gluposti? Ne znam koliko sam usamljen u ovakvim zgražanjima ali eto.. možda je to sve normalno, kao i horoskop..
Prorok Ezekiel je vidio letjelicu koja se zvala galgal ili u prevodu vjetar.
Ja mislim da je to bila letjelica i da su točkovi bili ustvari okrenuti kao u dronova oni mlazni okrugli točkovi. A ne kako ih zamišljamo da su kao u kočije sa konjima okrenuti da idu po zemlji.
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 15:07   #7
Quote:
Kavaboz kaže: Pogledaj post
Prorok Ezekiel je vidio letjelicu koja se zvala galgal ili u prevodu vjetar.
Ja mislim da je to bila letjelica i da su točkovi bili ustvari okrenuti kao u dronova oni mlazni okrugli točkovi. A ne kako ih zamišljamo da su kao u kočije sa konjima okrenuti da idu po zemlji.
Kako bi to onda izgledalo?
Ovako?
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2018., 09:58   #8
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Koliko je meni poznato trenutno se vrte reprize
Televizijska kuća tragedije.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.