Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2014., 14:59   #1801
Nemam bas vremena citati po forumu, kad uhvatim vremena svakako budem. Ekipa i ja bi trebali tamo negdje u 12. mjesecu ici, sto se meni uopce ne sviđa nimalo bit ce hladno i vjerujem da nece svi vlakici i ostale sprave biti otvoreni. Ali to nam je jedini termin koji trenutno dolazi u obzir, pa zanima me sto je najbolje tamo? Na blue tornado cu svakako otici, ali necu imati vremena bas sve tih par sati pa moze mi netko napisati sto je najbolje tamo?
Minnie0105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 16:46   #1802
A kakve vožnje voliš? Adrenalin? (kad spominješ blue tornado)

Edit: I pogledajte si kojih je dana Gardaland uopće otvoren, da ne bi bilo...

Ovdje ti je popis adrenalinskih atrakcija. LINK
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 13:28   #1803
pozdrav svima,

da li netko zna moze li se u Gardalandu ici na sve atrakcije sa zagipsanom rukom.
Radi se o slomljenom palcu tako da su prsti i lakat slobodni, na njihovom webu vidim razna ogranicenja ali nigdje se ne spominje gips nego proteze i slicno.

Za 12h putujemo a bilo bi mi stvarno glupo da dodjemo tamo i budem ogranicen na djecije voznje
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
justyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:23   #1804
vidim prognoza za ovaj vikend odlična,samo sunce. jel su i dalje gužve vikendom, npr. nedjeljom?
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:19   #1805
Quote:
zagreb4ever kaže: Pogledaj post
vidim prognoza za ovaj vikend odlična,samo sunce. jel su i dalje gužve vikendom, npr. nedjeljom?
Prošlu nedjelju je bila močna gužva (nema pravila)
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:20   #1806
Quote:
justyzg kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,

da li netko zna moze li se u Gardalandu ici na sve atrakcije sa zagipsanom rukom.
Radi se o slomljenom palcu tako da su prsti i lakat slobodni, na njihovom webu vidim razna ogranicenja ali nigdje se ne spominje gips nego proteze i slicno.

Za 12h putujemo a bilo bi mi stvarno glupo da dodjemo tamo i budem ogranicen na djecije voznje
Nemaš ograničenja
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:54   #1807
Hvala na odgovoru
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
justyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 03:01   #1808
Just for the record:

Sa gipsom se ipak NE MOZE na vecinu atrakcija, na ulazu u park cim je sluzbenih primjetio gips odma je pozvao sa strane i dao upute za "disabled" people
Naravno voznje na koje se ne moze su bas one radi kojih se i ide u Gardaland (Raptor, Blue Tornado, Magic Mountain, Sekvoya, Orto Tour, Atlantida, Colorado itd...) Od zanimljivijih stvari moze se jedino na Mammut.
Kako dan nebi u potpunosti bio fijasko kroz par pokusaja i maskiranjem ruke uspio sam na tornado i raptor i vauuuuu.... meni koji sam prvi put tako nesto isprobao je odlicno iako tornado u kombinaciji sa gipsom i strahom prvog puta je ipak mozda malo pre "zivcan".
Pogleda iz onog diska vidikovca na jezero i okolicu je vrhhhhhh!
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
justyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 09:08   #1809
Quote:
justyzg kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,

da li netko zna moze li se u Gardalandu ici na sve atrakcije sa zagipsanom rukom.
Radi se o slomljenom palcu tako da su prsti i lakat slobodni, na njihovom webu vidim razna ogranicenja ali nigdje se ne spominje gips nego proteze i slicno.

Za 12h putujemo a bilo bi mi stvarno glupo da dodjemo tamo i budem ogranicen na djecije voznje
moj je suprug isto imao slomljenu ruku i gips onaj plavi plastični lagani s tim da su njemu svi prsti bili slobodni dakle onak oko šake do lakta. kad je imal duge rukave i nije se videl gips je prosel na svim atrakcijama ali kak je bilo jako vruće skinul se u kratke rukava pa su ga uredno skidali sa svih adrenalina čak i s mamuta koji po meni ne spada pod neki teški adrenalin, dakle ak vide gips nedaju ak sakrijete može proc
micika941 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 21:50   #1810
Pročitala sam zadnjih petnaestak stranica u nadi da ću pronaći ono što me zanima, ali ipak se ne spominje.
Išla bih za doček u Veronu preko agencije (dva noćenja) i 1.1. se ide u Gardaland
Vidjela sam da tada radi od 10h do 18h. S obzirom da je zima i vjerojatno će biti hladno, što mislite hoće li to upropastiti doživljaj? Kakav je Gardaland u to vrijeme, je li okićen? Da očekujemo kišu i pripremimo kabanice i gumene čizme? Koje vožnje da izbjegavamo zbog vremena? Ja sam inače zainteresirana za sve, a pogotovo za adrenalinske vožnje, jer nisam nikad bila u takvom parku i to mi je velika želja
Možemo li očekivati gužvu? Koja je najveća cijena ulaznice, tj. jel' to ona od 37,50 eura na blagajni?
Nadam se da će netko imati bar koji odgovor
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 09:53   #1811
radit ce i bit ce okiceno. za kisu ne znam, mantraj da ne padne. prati prognozu. ako bude guzva uvik mozes uzest one vip karte, ima ih na par mista po parku, ili samo za pojedinacnu voznju. nudi se na raptoru i jos negdi.
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 09:54   #1812
 
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 13:00   #1813
Hvala na odgovoru Ako odemo, nema druge, nego pripremit kabanicu, da nam kiša ne pokvari dan, obući se toplo, a ako bude gužva uzeti tu express ulaznicu. Može li se sporazumjeti na engleskom tamo?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 07:00   #1814
bez problema
 
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 00:26   #1815
Quote:
kontra kaže: Pogledaj post
radit ce i bit ce okiceno. za kisu ne znam, mantraj da ne padne. prati prognozu. ako bude guzva uvik mozes uzest one vip karte, ima ih na par mista po parku, ili samo za pojedinacnu voznju. nudi se na raptoru i jos negdi.
Ove "vip" pojedinacne karte se mogu sada kupiti ispred svake atrakcije. Cijena je od 2-4 eura ovisno o duzini cekanja.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
justyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 10:34   #1816
Quote:
corona borealis kaže: Pogledaj post
mislim da nema ponuda samo za mirabilandiju-1 dan ( ugl se uvijek ide sa gardalandom )
- no možda agencija solen ( iz rijeke ) ima takvu ponudu- mislim da sam jednom vidjela da su imali jednodnevan put za mirabilandiu
- ili ovo: ( nije iz rijeke agencija- ali je polazak iz rijeke ) ponuda je zastarjela ali možda ti pomogne
http://www.samoborcek.hr/putovanje.php?id=337&id1=1
ima sada nudi studentska agencija veleuciliste, super stvar.
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 19:00   #1817
Da li radi gardaland citav prvi mjesec i ako radi da li su sve atrakcije u funkciji? Isli bi krajem prvog mjeseca... I ako moze preporuka za smjestaj sto jeftini, bungalovi, hostel ili nesto slicno u krugu 30ak kilometara ?
tiba12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 23:38   #1818
Rade samo od 1.1. do 6.1.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 23:03   #1819
uskoro ce proljece pa da malo dignem temu

citala sam prosle godine ovdje da su neki imali problema s ulaskom sa sendvicima, da su na ulazu pregledavali ruksake i slicno. bila sam u gardalandu preko 10 puta i nis nikad cula za to, al s obzirom da sam imala podugacku pauzu mozda su se stvari promijenile...

na sluzbenom webu nisam pronasla nista o tome, niti na stranim forumima. pa ako netko zna vise detalja ili jos bolje - neki link na pisana pravila nek pliz kaze

spremamo se vodit prvi put male klince i bitno mi je dal da uopce pokusavamo nosit sendvice, vocku, cokolade ili ne. a ne mogu bas s djetetom ic praznih ruku i bez icega
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 21:30   #1820
Bila na jesen i nisu mi provjeravali ruksak (ni sad ni ikad do sad...)
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:15.