Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2008., 14:30   #201
i ja sam na njihovoj stranici gledala tu hydro protect kremicu, cinila mi se najadekvatnija mojoj kozi
samo me brine ovo: Emulzija ulja u vodi (O/W).jel to komedogeno ili kako?
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 17:11   #202
posto je tema o apotekarskim kremama ja bih se dotaknula jedne-darphin. ne znam jeste li culi za tu marku..prilicno je skupa, ali jaaaaako kvalitetna..ja sam isla na testiranje koze kod teti iz te firme, koza mi je masnija na t zoni, na obrazima suha, jako tanka, sarena i sklona miteserima..preporucile su mi jednu nocnu kremu-cijena je 400kn, ali traje 6 mjeseci i otkad ju koristim nemam niti jednog mitesera, oziljci od pristica puno brze odlaze i ujednacila mi je tu masnocu-suhocu..imaju stvarno razne proizvode, od kremi, pilinga, maski, seruma..
Chin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 17:23   #203
evo i ovdje ima topic o darphinu bas
a evo i link

meni to ipak 2much novcica...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 19:08   #204
i meni je preskupo, zasad mi je avene super
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:43   #205
Quote:
Chin@ kaže: Pogledaj post
posto je tema o apotekarskim kremama ja bih se dotaknula jedne-darphin. ne znam jeste li culi za tu marku..prilicno je skupa, ali jaaaaako kvalitetna..ja sam isla na testiranje koze kod teti iz te firme, koza mi je masnija na t zoni, na obrazima suha, jako tanka, sarena i sklona miteserima..preporucile su mi jednu nocnu kremu-cijena je 400kn, ali traje 6 mjeseci i otkad ju koristim nemam niti jednog mitesera, oziljci od pristica puno brze odlaze i ujednacila mi je tu masnocu-suhocu..imaju stvarno razne proizvode, od kremi, pilinga, maski, seruma..
ja sam isto čula pohvale za darphin, ali to mi je baš brutalno skupo
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:08   #206
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ja sam isto čula pohvale za darphin, ali to mi je baš brutalno skupo
ma takvo je bilo i moje misljenje na pocetku, stvarno je bed "iskeshirati" 400kn odjednom, ali kako sam rekla-traje 6 MJESECI i stvarno je KAO STVORENA ZA MOJU KOZU..a za dnevnu kremu koristim avene od 80kn koja isto dugo traje pa se tjesim kako i nisam jako rastrosna
Chin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 19:15   #207
ma to je bez sumnje kvalitetno ..ja ne škrtarim na kozmetici ali mi je cijena baš-ono
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 21:51   #208
Quote:
Chin@ kaže: Pogledaj post
ma takvo je bilo i moje misljenje na pocetku, stvarno je bed "iskeshirati" 400kn odjednom, ali kako sam rekla-traje 6 MJESECI i stvarno je KAO STVORENA ZA MOJU KOZU..a za dnevnu kremu koristim avene od 80kn koja isto dugo traje pa se tjesim kako i nisam jako rastrosna
Vjerujem da je krema ok, ali kako može jedna krema trajati 6mj??? Pa da ju ne znam kako malo stavljam ili štedim, ali ako svaki dan ujutro i navečer stavljam istu kremu nema šanse da mi tak dugo potraje...ne znam možda postoje takve sretnice...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 22:07   #209
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je krema ok, ali kako može jedna krema trajati 6mj??? Pa da ju ne znam kako malo stavljam ili štedim, ali ako svaki dan ujutro i navečer stavljam istu kremu nema šanse da mi tak dugo potraje...ne znam možda postoje takve sretnice...
nisam ni ja tako mislila, ali krivo sam se na samom pocetku izrazila..dakle, to je neka smjesa poput voska, dobije se maaaala shpatulica kojom se "zagrabi" veličina zrna rize..zatim se dobro razmaze dlanom o dlan tj prstima o prste i nanese na lice..djeluje malo masno u pocetku, ali ujutro kada se probudis koza je krasna..cak mi je apotekarka rekla da ju ne moram stavljati svaki dan nego samo kad primijetim da mi se crvenilo od pristica duze zadrzava ili ako mi se pocnu raditi miteseri po nosu, ali ja ju svejedno, prevencije radi, stavljam svaku vecer..ne znam samo koliko bi mi tek onda trajala da nju slusam
Chin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 21:44   #210
inače, kakva su vam iskustva s novom eucerin hydro balance linijom

probao netko?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 11:08   #211
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
eucerin hydro-protect.
E i ja bi tu. Jel jako lagana? U biti trebam malo masniju kremu.
Što se tiče nekomedogenosti, svaka pohvala Avene-u.
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 17:07   #212
jel itko koristio od Noviderma iz linije Boreade matirajuću emulziju.ja ju koristim u zadnje vrijeme i super mi odgovara ali bih voljela vidjeti još neka iskustva
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 20:35   #213
Apotekarske marke tekućih pudera

Znam da već ima dosta srodnih topica, al pošto odnedavno svu preparativnu kozmetiku kupujem u ljekarnama, već neko vrijeme se mučim s odabirom odgovarajućeg pudera

Nisam upoznata s puderima koji su u ponudi, dosad sam isprobala samo Vichyjeve i nisam zadovoljna. za ostalo nisam ni čula, i čini mi se ko da oni imaju monopol nad proizvodnjom ljekarničkih pudera. Zna li netko za provjereno dobar tekući puder za mješovitu kožu? Kakva vam je Aveneova Couvrance linija? Preporuke, iskustva?

edit: preporuke za korektor su također dobrodošle
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 20:50   #214
T. Leclerc? Ima ga u većim šoping centrima u ljekarnama...meni je super, lagana kozmetika za osjetljivu kožu...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 20:56   #215
joj, to sam probala, ali mi se činija tako vodenast i beskoristan da san odma odustala. možda zato što je lagan, ali činilo mi se da nema ama baš nikakvog pokrivnog efekta!
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 21:30   #216
preporucam avene! svakako zatrazi tester prije, ali meni je to najbolji apotekarski puder...
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 22:31   #217
imam neki tester, cleanance oil free obojenu emulziju. jel to to ili?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 22:40   #218
avene
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 22:42   #219
ima li njihovih pudera baš za mješoviti tip ili su za sve tipove općenito?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 08:54   #220
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
T. Leclerc? Ima ga u većim šoping centrima u ljekarnama...meni je super, lagana kozmetika za osjetljivu kožu...
Uh, ja stalno gledam njihov štand kad idem u apoteku, dosta sam se informirala o njima na netu (imaju divnu stranicu), dugu tradiciju, koriste manje kemikalija, a više prirodnih tvari, ali jednostavno ih nemam hrabrosti prvi put kupiti (neki dan sam skoro kupila njihov prašni puder Bananu, ali opet nisam).
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.