Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2015., 12:45   #21
I opet svi zaboravljaju naš film Vuk samotnjak kao primjer filma s vojnim psom i dječakom
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 12:50   #22
Ne,nego je @Kolovodik2 napisao koja će biti radnja filma,a ja sam upitao kako zna koja je radnja filma a nije ni pogledao film?Nisam napisao da film nudi nešto novo.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 13:00   #23
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post


Ako ste mislili da bi American Sniper bio bolji film da je umjesto Bradleya Coopera glavnu ulogu glumio pas,evo dobrih vijesti!

Stiže obiteljska drama u čijem središtu je vojni pas Max,koji se vraća sa dužnosti iz Afganistana gdje je izgubio svog vlasnika(vojnika) i sada ima novi zadatak,pomoći obitelji da prebrodi gubitak.Waner Bros,jučer je objavio prvi poster i međunarodni trejler koji je opisan kao ''dirljiv i jako emotivan''te tako daje potvrdu zašto je pas čovjeku najbolji prijatelj.Lauren Graham i Tomas Haden Curch našli su se u ulogama roditelja,čiji je sin(Robbie Amell)poginuo,te mlađeg brata 14-godišnjeg Justina(Josh Wiggins).Pri dolasku psa u kuću,Justin shvaća da se Max toliko vezao za njegovog brata,da više nikoga ne želi slušati te da pati od PTSP-a.
Čekaj, ovo si ti pisao?

Evo originalnog teksta http://mojtv.hr/magazin/12428/video-...prijatelj.aspx mene samo zanima zašto si se potrudio tekst prepisati i onda sve bez razmaka valjda si mislio da nitko neće skužit što samo potvrđuje da si htio da mislimo kako si to ti napisao
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 13:13   #24
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Čekaj, ovo si ti pisao?

Evo originalnog teksta http://mojtv.hr/magazin/12428/video-...prijatelj.aspx mene samo zanima zašto si se potrudio tekst prepisati i onda sve bez razmaka valjda si mislio da nitko neće skužit što samo potvrđuje da si htio da mislimo kako si to ti napisao
Nisam ni rekao da sam ja ovo pisao.Samo sam copy paste.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 13:16   #25
ccccc ja sam šokiran ovim i još stavljaš meni riječi u usta
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 14:14   #26
I poanta ovog prepišavanja jest...?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 10:57   #27
Mogže li se naći negdje prevod za ovaj film?
Keyboard Cat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.