Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2009., 17:14   #81
malo ot, ali kad smo vec kod neretvanskih zaba u zagrebu ima konoba 'didov san' koji ima odlicne grillane zabe s prsutom, pa ako nekog primi zelja, a nije u mogucnosti otici do lokvi ili neretve...
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 20:09   #82
Od Neretve sam pobrao rakiju od mandarina, za žablji ručak mi je malo predaleko za ići do dole
Ali nisam znao da su i dole poznati po kuhanju žabe.

Dakle, ostaje Lokve. Sat i nešto vožnje - i ...samo da se koji vikend zaletim do tamo, ovaj mi je propao.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 11:24   #83
ljudi dragi, zadnjih tjedan dana pokušavam naći kućicu za svoju ekipu, i ovo na kaj nailazim je prestrašno. 80% svega je rezervirano. ok, to je naša greška, trebali smo se ranije sjetiti. ali da ovi preostali traže po 10.000 kuna za 4 noći?! pa to je presmiješno.
zvala sam jučer jednog gospodina koji u kući ima 2 apartmana. prije smo se čuli mailom kad je postavio cijenu od 1000 eura, za cijelu kuću. to još prolazi, na nas 15, ispadne oko 500 kn. međutim kad sam ga zvala, prvo mu je 15 ljudi bilo previše, reko je maksimalno 12. pa sam pitala koja bi bila cijena. i veli on, "paaa... 100 eura po osobi". znači, s 1000 smo već došli na 1200. i onda se predomisli pa pita di bi se nas 15 stislo. pa reko, nije nama problem, uzmemo vreće, uvijek se snađemo. i veli on "aha, aha, pa išlo bi". cijena? "paaa... isto 100 eura po osobi"...
pazite radi se o 4 noćenja, ne tjedan dana. znači digo nam je cijenu za 500 eura.
i nije jedini.

sva sam već jadna, jel ima netko da zna nešt fino i krasno a povoljno?
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 12:13   #84
je l mora biti bas kucica/kuca?
ima u tršću (blizu čabra, ima i malo skijaliste) hotel petrus (guglaj) , tamo idu za n.g. moji poznanici i platit ce po osobi 3 nocenja s doruckom 1100 kn..inace ta ekipa vec lani bila u tom hotelu (al ne za n.g. nego par dana iza toga) i bili su jako zadovoljni.
na zalost u g.kotaru se ne iznajmljuje bas previse kuca iako je steta jer znam dosta kuca/vikendica koje stoje cijele godine prazne al vlasnici ne zele iznajmiti i slabo koriste te kuce..i
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 12:29   #85
joj, a trebala bi nam kuća jer nas ide dosta, i čim nas je više od 10 automatski smo glasniji, to je više za dobro drugih nego naše
a kuća ima, nije ih puno, ali nađe se, ja sam poslala tridesetak mailova, i 80% je rezervirano. probali smo čak i žumberak, ali tam do 3. mjeseca ne iznajmljuju zbog snimanja telenovele

čitala sam malo ove prijašnje postove, jest da su iz 2008., ali spominje se neka super teta u nekoj turističkoj zajednici, koja sve sredi, el ima netko još taj broj?
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 20:13   #86
Talking

Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Mi smo tražili (i našli) kuću za 20 osoba preko jedne agencije do koje smo došli preko TZ Delnice...ako nekog zanima mogu dati broj na pm...žena je bila ekspeditivna i susretljiva i pokriva cijeli Gorski Kotar te nešto Like tako da mislim kako ne bi smjelo biti problema...
eii...ajde molim te ako ti nije problem da mi pošalješ broj na pm....bila bi ti jakoo zahvalna!!...=)
anamia91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 23:23   #87
e to i ja tražim! i meni pliiiiz!
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 09:53   #88
Broj mi je na poslu, pošaljem vam ga u ponedjeljak...uz malu ogradu da je to funkcioniralo lani kako sam i napisao...ove godine ju nismo zvali jer ne idemo u G.K. za Novu pa ne znam jel još šljaka......no ništa vas ne košta provjeriti...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 11:19   #89
Ja sam bio prošle godine u Apartmanu David u Tršću. Stvarno je bilo ok.. Snijega koliko želiš a i ljudi kod kojih smo bili su stvarno ljubazni...Nije kuća ali za manju ekipu je ok..
sasa23101979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 12:58   #90
Hej ,
Imamo jednu kućicu u Crnoluškom Zelinu (Mrzla vodica-Lokve-Crni lug),sada smo se odlučili i iznajmili bi je za Novu godinu. Na osami je u samom podnožju planine Risnjak. Jedini problem je voda, jer gore nema vodovoda, ali mi ćemo osigurati tehnološku vodu(voda za wc i suđe), ali vodu za piće bi si trebali sami osigurati.Jednu Novu godinu smo i sami sa društvom slavili cca.15 ljudi i bilo je fenomenalno. Sve ostalo je osigurano (drva, struja, televizija...).Ako si još uvijek zainteresirana molim te da se javiš.

sva sam već jadna, jel ima netko da zna nešt fino i krasno a povoljno?
[/QUOTE]
dubravkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 19:59   #91
Iznajmili kuću u Brod Moravice za 12-15 ljudi za doček nove, dva noćenja, 150 kn po osobi..Pa sad,ako je netko bio u tom kraju oko nove godine,kakve su impresije?
Los Borrachos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 23:35   #92
Quote:
dubravkaa kaže: Pogledaj post
Hej ,
Imamo jednu kućicu u Crnoluškom Zelinu (Mrzla vodica-Lokve-Crni lug),sada smo se odlučili i iznajmili bi je za Novu godinu. Na osami je u samom podnožju planine Risnjak. Jedini problem je voda, jer gore nema vodovoda, ali mi ćemo osigurati tehnološku vodu(voda za wc i suđe), ali vodu za piće bi si trebali sami osigurati.Jednu Novu godinu smo i sami sa društvom slavili cca.15 ljudi i bilo je fenomenalno. Sve ostalo je osigurano (drva, struja, televizija...).Ako si još uvijek zainteresirana molim te da se javiš.

sva sam već jadna, jel ima netko da zna nešt fino i krasno a povoljno?
ej, hvala na ponudi, ali uspjeli smo se snaći, baš sam jučer uplatila kaparu, gore spomenuta teta je stvarno super
harukimurakami is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 13:53   #93
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Broj mi je na poslu, pošaljem vam ga u ponedjeljak...uz malu ogradu da je to funkcioniralo lani kako sam i napisao...ove godine ju nismo zvali jer ne idemo u G.K. za Novu pa ne znam jel još šljaka......no ništa vas ne košta provjeriti...
Quote:
harukimurakami kaže: Pogledaj post
ej, hvala na ponudi, ali uspjeli smo se snaći, baš sam jučer uplatila kaparu, gore spomenuta teta je stvarno super
Jel može i meni broj, pliz?
Milka Planinc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 00:29   #94
i meni pliiiz
i ostali, ako me itko može uputit nekome za novu godinu, 4-5 dana, 10-15 ljudi molim vas javite na pm
 
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 18:01   #95
ima u tršću (blizu čabra, ima i malo skijaliste) hotel petrus skup hotel tamo sam vidio u tom hotelu gorana milića =)
admin7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 00:52   #96
Moze i meni brojceka?

Hvalal!

Isto tako ukoliko imate kakvu kucicu za 10-ak ljudi molim da mi se javite na PM, malo okasnih s trazenjem mjesta za docek, a htjela bi ekipa nekud u planine...

Zanimljivo je kako uvijek mene dopadne traziti
__________________
Uvijek sam dobre volje... Osim kad nisam...
Noghri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 11:47   #97
Quote:
Noghri kaže: Pogledaj post
Moze i meni brojceka?

Hvalal!

Isto tako ukoliko imate kakvu kucicu za 10-ak ljudi molim da mi se javite na PM, malo okasnih s trazenjem mjesta za docek, a htjela bi ekipa nekud u planine...

Zanimljivo je kako uvijek mene dopadne traziti
Hej ,
Imamo jednu kućicu u Crnoluškom Zelinu (Mrzla vodica-Lokve-Crni lug),sada smo se odlučili i iznajmili bi je za Novu godinu. Na osami je u samom podnožju planine Risnjak. Jedini problem je voda, jer gore nema vodovoda, ali mi ćemo osigurati tehnološku vodu(voda za wc i suđe), ali vodu za piće bi si trebali sami osigurati.Jednu Novu godinu smo i sami sa društvom slavili cca.15 ljudi i bilo je fenomenalno. Sve ostalo je osigurano (drva, struja, televizija...).Ako si još uvijek zainteresiran molim te da se javiš.
dubravkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 10:02   #98
broj

Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Broj mi je na poslu, pošaljem vam ga u ponedjeljak...uz malu ogradu da je to funkcioniralo lani kako sam i napisao...ove godine ju nismo zvali jer ne idemo u G.K. za Novu pa ne znam jel još šljaka......no ništa vas ne košta provjeriti...
Ej, ja bi isto broj...
Thx, dengi
dengi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 11:57   #99
teta Ankica

Teta Ankica je zbilja svemoguća, a i vrlo susretljiva!
Hvala na broju
dengi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 02:58   #100
moze meni na pm broj od svemoguce tete....)
hvala!!
lucy loo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.